Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość VX

Kąpiel w ubraniu. -

Polecane posty

Gość gość
Miałam tam dodać w "najbliższym czasie". Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e to widzę że nie tylko ja jako jedyna dziewczyna haha :D Agatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetlook fan
Piszcie i dodawajcie dziewczęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatka, a bu3rzesz do kąpiele jakieś dodatki do ubrań? Ja zawsze biorę do dżinsów czarny skórzany pasek. Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co, różnie, czasami szelki nawet, a jeśli pasek to do niebieskich dżinsów biały pasek :D a do reszty to czarny. A Ty Natalia jakie dżinsy preferujesz? Boyfriendy, rurki, proste, superslim, niski, wysoki stan? :D Agatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obcisłe czarne. W szafie mam trzy czy cztery rzeczy w innym kolorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoczko :D Agatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny,zaczynacie mnie zaskakiwać! Nie przypuszczałem,że nawet takie dodatki mają dla Was znaczenie,to super.Ja uwielbiam i czarne,oczywiscie obcisłe.A do niebieskich biale sportowe buty,i białą koszulkę,bluzkę. A Ty Natalia,z jakiej częsci polski jesteś? Lubisz kąpać się tak w jeziorze,rzece? Max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wannie ;-) opole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu,w ciepły dzień pojechałem nad jezioro, zanurzyłem się w ciuchach,oczywiście w jeansach,i tak mi już zostało.Dodam,że zawsze tego chciałem.Wychodzenie w ociekającym ubraniu...nieziemskie. A u Ciebie Natalio,jak to się zaczęło? Max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzisz o takim porządnym lanym poniedziałku? Takim jaki ma miejsce np.w Wilamowicach? Max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie sądzę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VX
Czy ktos z Was ma jakis pomysl na wspolne spotkanie gdziekolwiek w Polsce, na jakims basenie ( albo w hotelu np?) . Fajnie by bylo zrobic sobie takie spotkanie... Czy ktos moglby sprawdzic w swoich okolicach jaka jest mozliwosc wynajecia basenu na 24 h np i kapieli w tym, co kazdy ma na sobie? :) I oczywiscie dac znac na forum? Tyle czasu jestesmy „razem” mysle ze wszyscy byliby zainteresowani udzialem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie jestem zainteresowana Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetlookmud
szukałem możliwości wynajęcia basenu na godziny ale nie ma takiej opcji nigdzie.Jedyna opcja to wynajem całego domu z basenem ,ale z krytym to wydatek od 2000 zł za dobę.Spotkanie może by być fajne ,choć pewnie maks.3 osoby by na nim sie zjawiły :-( Można by zorganizować jakiś Flash mob w jeziorze jak tu: https://www.youtube.com/watch?v=_y-lLiriGC0&list=PLw57WhRsBB1oo-cNT816-lfkFrTU_Ngz3 choć na dziś obstawiam że pojawię się w Chudowie na festiwalu błota ,choć problem w tym ze preferuję garnitury do takich "zabaw"więc gapowiczów może być zbyt wielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mokry27
No fajna sprawa spotkać sie nad jeziorem kto by chciał a kwestia daty to by byla do dogadania i gdzie. Wetlookmud; Garnitury rowniez fajna sprawa blotko prysznic basen i garnitur. Zostaje mi jak narazie błotka nie mam w okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam ambitnych osób, które chcą sobie dorobić przy komputerze 1400zł. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą wejdź na strone i zapisz się na listę http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakzarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mokry27
Zostaje mi jak narazie prysznic bo błotka nie mam. Prysznic garniak hmmm uciekam pod prysznic bo narobiłes ochoty hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetlook fan
Spotkanie super sprawa. Też bym chętnie pojechał na taki festiwal błota. Ja ubralbym się na zimowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetlook fan
... a w ogóle to ja też pytalem w swojej okolicy o wynajęcie basenu i też nie ma szans. Zostaje jezioro i to wieczorem żeby nikt nie pomyślał że jakiś czubek kąpie sie w ubraniu zimowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym i tak nigdzie nie pojechała Natala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mokry27
Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A) nie chce B) mam 17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMax
Też chętnie pojechałbym zabawić się tak.Najbardziej z takich imprez podobało mi się Borgentreich pool party w Niemczech.Szczególnie ze kąpią się wieczorem.U nas najlepiej nad jeziorem,i to w miejscu raczej ustronnym.Jest nas niewielu puki co,więc dla gapowiczów,szczególnie w Polsce,to dobry powód do zdziwienia.Sytuację zmieniłaby duza ilość uczestników.Jak na filmiku,w takiej grupie stają się bardziej anonimowi.Zaskoczyła mnie,spora ilość pań,ale to przecież nie Polska. Mam do Was pytanie.Czy macie gdzieś konta na na jakichś stronach wetlookerskich,i jakie ewentualnie są z tego korzyści. Max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetlook fan
Natalio sądzisz że Twój wiek nie pozwala na taką zabawę ??? Przecież jesteś ubrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natala jeszcze sama nie wie czego chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehh. Po pierwsze, wolę się tak kąpać sama. Po drugie mama by mnie nie puściła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetlook fan
Trzeba pomóc dziewczynie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym Natalkę w ciepły lany poniedziałek do jakiejś wody wrzucił.W tych Jej obcisłych,czarnych jeansach oczywiście.Max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×