Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość VX

Kąpiel w ubraniu. -

Polecane posty

Gość wetlook fan
Ja nie mam kombinezonu narciarskiego ale muszę kupić. Ale w takim grubym ubraniu to tylko w jeziorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mokry27
Zajefajne uczucie i przygoda kąpiele w ciuchach hehe błotko również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wet mud
ooo widze ze sa rowiez milosnicy taplania w blotku :D heh fajnie fajnie moze opowiecie swoje historie z wypraw do blota??? :D ja do blota to zakladam jeansy, biale buty, skarpetki tez biale, bluza no i kurtka oczywiscie i caly sie zawsze wymaze w blocie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetlook fan
A może jakieś kobiety się wypowiedzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na temat wody czy błota? Agatka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetlook fan
Jak masz doświadczenia Agatko i w wodzie i w błocie to pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlwodny
Dla fanów błotka polecam coroczny festiwal błota na zamku w Chudowie koło Zabrza :-) przednia zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetlook fan
Super ten festiwal. A jak ja bym tam wskoczył w ubranku zimowym ??? Wolno tak bo nikogo tam tak nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlwodny
Pewnie że wolno,choć jak skakali,a głownie panie to najczęściej legginsy albo jeansy i podkoszulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wet mud
ja preferuje do blotka jeansy, biale buty i skarpetki, biala koszulka no i jakas bluza :D a moze ktos opowie swoje historie z blota? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciapciak
Witam, Pozdrawiam wszystkich miłośników kąpieli w ubraniu, powolnego lub szybkiego zamaczania się, fanatyków taplania się w błocie lub bagnie ubranym cienko lub grubo, na biało lub czarno. Obserwuje to forum od samego jego początku, czyli prawie od 9-ciu lat. Rożni znawcy tematu na nim się wypowiadali, niektórzy pojedynczymi zdaniami, inni całymi elaboratami n.t. wetlooku, jedni pisząc pięknym językiem, inni robiąc kardynalne błędy ortograficzne (ach ta edukacja dzisiejszej młodzieży...) Ostatnio dobyło trochę nowych osób wciągniętych w mokro-błotny temat: Agatka, Mokry27, Wet mud, wetlook fan, Wlwodny, Max, Johatan Silva. Sorry jeżeli kogoś pominąłem. Na FB istnieje polska grupa wetlookowa "Wetlook Poland", którą moderuje Krzysztof Grochocki. Jest ona ukierunkowana głównie na kąpiele wodne. Ponieważ objawiło się tutaj kilku miłośników również błota to proponuje aby jakaś kumata osoba założyła równolegle forum dla uczestników tego forum (i nie tylko) w celu łatwiejszej wymiany poglądów i wrzucania fajnych obrazków znalezionych w sieci, a jeżeli ktoś nie ma oporów to również i swoich. Oczywiście nie trzeba wchodzić w to ze swojego FB (na pewno wszyscy maja) ale stworzyć sobie konto z fikcyjnymi danymi - co w tej społeczności robi sporo osób, żeby nie skłamać - prawie wszyscy. Kiedyś w tym gremium padały propozycje stworzenia własnego forum, ale nikt się tego nie podjął. Ja w tej sprawie wymiękam, bo choć mam swoje konta na FB - zarowno osobiste jak i "mokro-błotne" - to jestem ameba Facebukowa. Proponuje aby któraś z ww osób spróbowała taka grupę na FB stworzyć, a chętnie się dołączę. Czekam na odzew - póki co na tym forum. Ciapciak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypuszczam że miłośników i miłośniczek błota jest mniej nawet niż i tak nieznanego wetlooka,choć patrząc na filmiki z festiwalu błota w Chudowie to nasze panie bardzo chętnie korzystały z możliwości taplania w mokrym błocie,pewnie bez swiadomości jak uroczo mogły dla kogoś właśnie tak wyglądać ... Tylko że stroje w większości skąpe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.sin-say.com/pl/pl/sklep-online/kolekcja/jeansy/ss045-50j/slim-fit-jeans Ja takie sobie wczoraj rozerwałam przez tą dziurę na kolanie. Byłam po szkole bardzo zmęczona to bez rozbierania weszłam do wanny (nie licząc kurtki, czapki itp.) Weszłam w czarnej bluzie (podobnej do tej na zdjęciu) w tych spodniach i brązowych kozakach (chciałam je zdjąć, ale jakoś smak ciężko wczoraj schodziły, że mi się odechciało) więc weszłam w nich do wanny i się wykąpałam normalnie (z żelem do kąpieli itp.) i niestety się rozerwała jedna nogawka to poprawiłam i drugą też rozerwałam:-) zamówiłam sobie nowe takie. Zabawa była przednia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetlook fan
No to gratuluję. Polecam ubranie zimowe. Jakiś sweterek i kurtka zimowa. A skąd jesteś jeśli mogę wiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda mi kurtki ;-) z Opola jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetlook fan
Dlaczego szkoda ? Przecież to tylko woda. Butów nie było Ci szkoda. A Opole nie daleko. Ja z Sosnowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Butów mam kilka par a kurtkę jedną i mi jej szkoda moczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetlook fan
Ale i tak bardzo mi zaimponowalas. Już Cię lubię. Poznamy się na fb ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry. Tv mam tylko dla ludzi których znam osobiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak WGL to Natalia jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetlook fan
Cała przyjemność po mojej stronie. Grzesiek jestem. Cieszę się że Cię poznałem. Szkodą że nie poznamy się na fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam zasady których się trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetlook fan
OK. Szanuję to. Masz jakieś inne doświadczenia w kapieli w ubraniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz z koleżanką we dwójkę weszłysmy pod prysznic. Ja miałam białą bluzkę i czarne dżinsy ( obcisłe) a ona niebieskie boyfrendy i czerwona bluzkę. Raz z inną koleżanką (byłam ubrana w niebieskie obcisłe dżinsy i różowy sweterek a ona w czarne dżinsy i czarna bluzkę wskoczyłysmy w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetlook fan
No to super !!! Ja jeżdżę latem na rowerze nad jezioro i kąpie sie w ubraniu zimowym i potem jeżdżę sobie taki mokry. Oczywiście wieczorem jak nie ma upału bo jestem bardzo grubo ubrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy koleżanka Natalia miała też kiedyś w kąpieli albo błocie rajstopy? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, moje jedyne zabawy jakie miałam to te trzy co wyniniłam nic więcej i jakoś nie zamierzam robić kolejnych kąpieli czy to w błocie czy to w wannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetlook fan
a szkoda. Przecież to takie przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×