Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość VX

Kąpiel w ubraniu. -

Polecane posty

Gość gość
tak myślisz? Agatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście :) Ja właśnie się ubieram I wybieram mad rzekę. Zapas bitej śmietany, rajstopki i błoto, takie moje idealne połączenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc, Mam pytanie: Czy ktos z Was kapal sie kiedys w ubraniu, gdy doolola byli inni ludzie? Np nad jeziorem, rzeka, czy nad morzem? Albo czy widzieliscie inne osoby ktore tak weszly do wody? Pamietacie reakcje innych ludzi ktorzy to widzieli? Podzieli sie ktos? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się tak wiele razy kąpałam. Jestem 20 letnią dziewczyną i kąpałam się w wielu ciuchach, najczęściej jednak nad jeziorami czy zalewami czy nad morzem to w bluzce i w długich dżinsach. Dziewczyny młodsze w wieku 16-21 lat reagowały normalnie, bo nieraz się mnie pytały czy to nie przeszkadza i po krótkiej rozmowie wchodziły w swoich ubraniach do wody. Chłopakom i mężczyznom chyba też to nie przeszkadza gdy kobieta ma na sobie mokre obcisłe spodnie haha :D niektórzy reagowali tak że im coś stawało hihi :D. Ludzie jednak reagują na to tak że pewnie się zapomniało stroju kąpielowego i innego wyjścia nie ma. Mi to nie przeszkadza czy ktoś się kąpie w stroju kąpielowym, sukience, garniturze czy w dżinsach. Agatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd co za bzdury czytam xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Agatko porwij je xd a rajstopki też zakładasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak trzeba to się założy hehe :D Agatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VX
Hejka tym razem wyprobowalam cos nowego i juz nie kapie sie w ciuchach, teraz gdy jestem nad morzem to na glowe naciągam czepek,smaruje sie wczesniej przygotowanym kisielem,nastepnie klade sie na piasku i udaje niezywą meduzę.Mowie wam ze jest cool. Na zime jade w w gory i tak mi świta plan udawania kozicy górskiej a jak bede nad rzeką to zdecydowanie bede udawała pstrąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja miałem 20 lat to o kompaniu w ubraniu w jezioze czy zalewie było nie do pomyslenia. Jak by ktos mnie tak zobaczył to bym wylodowa w psychiatryku. Teras czasy sie zmieniły i Agatka i ine dziewczyny mogą sie tak kąpać. Ja sie kąpie w wanie od 16 roku życia a mam 37 lat i preferuje damskie ubrania bo są obcosłe a jak agatka zauwaza facetom cos stake i mi tesz w mokrych dzinsach (: Mirek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to Agatko kiedy jakieś rajstopki pomoczysz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to że coś staje w spodniach na widok mokrej dziewczyny to chyba nic dziwnego, dziś zmokłam przez deszcz, tradycyjnie zamiast się ubrać w jakieś leginsy to założyłam białe dżinsy, błoto, deszcz, wiatr, niezdarność i spodnie mokre i brudne :D. Ostatnio pod dżinsy z dziurami zakłada się rajstopy także one są mokre razem ze mną. A na same rajstopy czas przyjdzie. A jak u was jesienny wetlook lub jakaś zabawa w błocie? :D Agatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze. Czekam aż przestanie wiać i się wybieram nad rzekę :) ale jeszcze nie wiem co wezmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może jakieś dżinsy? hmmm Agatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę bardziej o rajstopkach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jak tam chcesz :P Agatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Póki co brak warunków ale jak pójdę to dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetlook fan
Ja latem jeżdżę na rowerze nad jezioro wieczorami i kąpię się w ubraniu zimowym. Potem jeżdżę sobie taki mokry. Kto się dołączy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetlook fan
Jeszcze dodam że to ubranie zimowe jest bardzo grube. kilka bluz polarowych kilka par spodni dresowych i buty zimowe. Jestem z Sosnowca. Ktoś jest tu z tych okolic ? Zaznaczam że nie tylko ubranie zimowe mnie rajcuje. Jakieś cieńsze także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciapciak
Cześć Wetlook Fan. Ja podobnie jak ty łączę rower z kąpielami w plenerze - i nie tylko w lecie. Niestety w innej części Kraju. Jeżeli chcesz powymieniać się doświadczeniami to możesz dać swój meil, bo na tym forum dyskusja jest dość "miałka". C. PS. Też lubię kąpiele w zimowym ubraniu i butach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wet mud
Ja ostatnio mialem fajna wyprawe ;) Niedaleko wylala rzeka, ale pozniej poziom wody opadl, i jest tam takie bloto fajne :D Wiec ubralem sie i poszedlem :D Oczywiscie jeansy musza byc biale buty i skarpetki, bluza i kurtka no i mozna ruszac. Pierwsze kroki spoko tak po kostki blota :p No ale pozniej wpadlem prawie po pas w bloto :D a zanim udalo mi sie wydostac caly bylem w blocie :D bylo super polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wet mud
dzisiaj rano poszedlem sobie pobiegac z moja dziewczyna. Ale my biegamy nieco inaczej :p Po pierwsze ubieramy sie w jeansy, a ona jeszcze biale trampeczki i biale skarpetki i biegniemy :D w poblizu remontuja ulice no i jest tam strasznie duzo kaluz i blota :D A o 5-6 rano nikogo nie ma wiec pobieglismy sobie przez to bloto :D w sumie to wyszlo tak ze sie przewrocilismy i zaczelismy sie tarzac i rzucac blotem ha ha :D ale jak wrocilismy do domu i zobaczylismy sie przy swietle to powiem wam ze grubo :D wszystko ale to wszystko wymazane blotem :D jak bym nie wiedzial ze moja dziewczyna ma jeansy to bym nie zgadl bo cale byly oblepione mazistym blotem :D pozdrawiam i jak tam u was kapiele w u branich? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się może w weekend uda wyskoczyc. Wody w rzekach dużo także będzie fajnie. Dzisiaj zakupiłem trochę rajstop I można iść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dziś kupiłam 2 nowe pary dżinsów więc trzeba je przetestować w błocie i w wodzie haha, może na rowerze jeszcze dodatkowo :D Agatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djparalaxer
Hej! Witam po prawie rocznej nieobecności na forum. Dziwię się wszystkim sceptycznie patrzącym na temat. Chyba jesteście trochę niedzisiejsi i nie wiecie jakie trendy fetyszowe panują obecnie w europie. Rumunia, Czechy, Słowacja, Ukraina, Rosja to jeden wielki wetlook fetysz. To dziś ludzi kręci !!! :) Fajnie, że temat się rozwija. Proponuję abyście częściej umieszczali swoje opowieści i przeżycia z wetlookowych zabaw. Wiadomo jakich strojów się używa. Takich jakie są aktualnie na topie w trendach modowych. Tegoroczne lato nie zachęcało do moczenia się w jeziorach i rzekach. Już szybciej chyba deszcz Was pomoczył ;) Mnie również to spotkało na jednej z wycieczek rowerowych. Rzęsisty deszcz przemoczył moje ubranie do suchej nitki. Nie mając nic do stracenia dokończyłem pod prysznicem. Miałem na sobie brązowe tenisówki, niebieskie cieniowane jeansy i koszulę w kratę. Pozdrawiam wszystkich wetlookowiczów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djparalaxer
Ciapciak, Wetlook Fan, Mirek i krzyś77, widzę, że naprawdę czujecie temat. Fajnie byłoby zorganizować jakąś imprę w stylu Pool party. Temat już kiedyś był poruszony, tylko, że nikt z nas niestety nie dysponuje basenem w swoim własnym ogródku :):) Co takiego miał na forum przekazać Johatan Silva ??? Coś ucichł ostatnio? Proponuję Wam założyć profil na rosyjskim portalu społecznościowym: https://vk.com/ Jest tam mnóstwo pełnometrażowych filmów w temacie wetlook. Mam tam również swoje konto z najlepszymi filmami. Pozdrawiam bardzo mokro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wet mud
tak Agatko przetestuj sie i moze jeszcze je porwiesz com? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciapciak
Portal vk.com oczywiście znam i mam na nim konto. A ty djparalaxer pod jakim nickiem tam występujesz? Na vk jest trochę ciekawych materiałów ale najbardziej w moim guście są zdjęcia i filmy Tarzana z wetlookadventure.com. Czy możesz podzielić się linkami do mokrych profili na vk? Co do pollparty to obawiam się, że bylibyśmy jedynie w paroosobowym męskim towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×