Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość VX

Kąpiel w ubraniu. -

Polecane posty

Gość gość
Kąpie się ktoś jeszcze? Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wet mud
ja sie kapie ;) ostatnio kupilem sobie biale trampki no to trzeba bylo je przetestowac oczywiscie, wiec poszedlem na taka budowe a tam bylo nie zle bloto i duze kaluze. zalozylem sobie biale skarpetki jeansy oczywiscie i biale trampki, do tego biala koszulka i zielona bluza. na poczatku zmazalem trampeczki i troche jeansow bo tak sobie chodzilem po tych kaluzach i blocie, a pozniej to juz zaczalem sobie skakac i chlapac, pozniej to zrobilem sobie slizg w blocie :D polecam mega zabawa, wszystko mialem ublocone a biale tampki to nie do odeprania, no i skarpetki tez oczywiscie :p a jak u was letnia kapiel albo blotna kapiel??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tu już trafiłam to się podzielę przeżyciami. Byłam 3 tygodnie kiedyś u koleżanki, nie miałam stroju kąpielowego, a ona miała basen ogrodowy. Było wtedy gorąco to ona wzięła strój kąpielowy i się kapała w basenie. Po jakiś 15 minutach makowy przez Karoline weszłam do basenu w ubraniu; w tym co miałam na sobie: Dżinsy niebieskie Pasek skórzany Czarna obcisła bluzka Siedzialm w wodzie 2h i było fajnie. Teraz sobie taka kąpiel w ubraniu robiebraz w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się to zboczenie nazywa i co wam daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mokry27
To nie zboczenie tylko fetysz. Mnie daje on przyjemność i to bardzo duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka Dziisaj sobie trochę zaszalałam. Wróciłam ze szkoły i wykąpałam się w ubraniu. Jak zwykle miałam dżinsy czarne na pasku i czarną koszulkę. Poleżałam w wannie w ciuchach i zaczęłam z sobie ściągać spodnie... rozrywając je ;-). Zaczęłam od nogawek, a potem uda i rozporek. Jak już je "zdjełam" (koszulki nie zdejmowałam) to wyszłam z wanny, ubrałam niebieskie dżinsy i po chwili znowu weszłam do wanny ale tym razem nie rozrywałam dżinsów. Było świetnie. Bardzo mi się spodobało rozgrywanie spodni. Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek5604
Dziś dobry mokry dzień do prac w ogrodzie. Zakładamy oboje białe dżinsy, trampki i można zgrabiać liście zbierać śmieci chwasty. Najlepiej z kałuż chlapanie, brudzenie moczenie zapewnione. No i deszcz, trawa, mokra ziemia. Jest super. Jutro ciąg dalszy prac i zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary gość, dawna 13 latka

Hej, nie mogę uwierzyć, że ten temat jeszcze żyje. Jak ja bym się miała dzielić moimi doświadczeniami to ich stanowczo za dużo. Można tak powiedzieć, że nadal się nie pogodziłam z tym, że mnie to aż tak bardzo rusza. Czuję się wyobcowana bardzo. Mój partner wie o tym i się razem kąpiemy, narazie jesteśmy na etapie majtki i koszulka :). Chociaż i tak czuję się bardzo dziwnie przy nim. Uwielbiam sobie tak po prostu wejść pod prysznic czy do wanny w tym w czym obecnie jestem, to takie... relaksujące i przyjemne. Czy tylko ja tak mam, że od czasu do czasu sobie wchodzę na różne fora a wetlook żeby poczytać, że nie tylko ja tak mam i że jestem w miarę normalna... :(? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Nie tylko Ty :) Sam bardzo lubię wetlook... Jedna z moich byłych partnerek nawet tolerowała moje upodobania i nie jeden raz kończyliśmy w wannie pełnej wody - ja w dżinsach i t-shircie, ona w eleganckiej koszuli, obcisłej spódnicy, czarnych rajstopach... czasem też szpilkach. Bardzo lubiłem czuć ją przy sobie, a jej pieszczoty - całkowicie przemoczonej, lśniącej i do tego zmysłowo bawiącej się wodą - sprawiały, że odpływałem. Dosłownie i w przenośni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary gość, dawna 13 latka

Xyz

Jak to czytam to aż mam ciarki.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Z wzajemnością... :) Mogę tylko pozazdrościć Twojemu patnerowi, choć wiem, że to nie jego klimaty. Ale dobrze wiedzieć, że są kobiety, które z czystą przyjemnością oddają się wetlook'owi.  Mogę sobie tylko wyobrazić o ile łatwiej i milej byłoby realizować swoje potrzeby bez konieczności negocjacji i wyjaśniania - z milczącą nicią porozumienia, doskonale zgranymi emocjami, no i przede wszystkim niespiesznymi, ciepłymi kąpielami, które pozwalają delektować się sobą nazwzajem, oczywiście z uwzględnieniem delikatnie przemoczonych dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max

Dawna 13 latko,czy lubisz kiedy inny facet ma na sobie mokre ciuchy? Jakoś nigdy nie zauważyłem,żeby dziewczynę wetlook,a intrygował mokry facet.A skoro tak korzystasz z prysznica,czy zdarzyło Ci się wejść tam w jeansach? Max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary gość, dawna 13 latka

Tak mokry facet bardzo mnie intryguje, najlepiej w koszuli. Tak, zdarzyło mi się wejść pod prysznic w jeansach i to nie raz! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max

No cóż,pozostaje mu tylko zazdrościć,pod warunkiem oczywiście że go to również kręci! Wszystkiego dobrego życzę.Dobrze z kimś wymienić czasem swoje doświadczenia , szczególnie gdy jest to płeć przeciwna.Tak Was przecież w temacie jest mało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary gość, dawna 13 latka

Niby tak chociaż mam wrażenie, że robi to tylko dla mnie a sam się z tym nie czuje dobrze. Hm a powiedzcie jak wasze partnerki na to reagowały i opowieści jak to się zaczęła ta fascynacja mokrym ubraniami. Jestem bardzo ciekawa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max

Nigdy nie proponowałem tego żadnej dziewczynie.ale w sumie żałuję.Sądzę jednak, że nie byłyby zachwycone.Fascynacja tematem zaczęła się jeszcze od dziecka.Jakoś tak już po prostu było,że zawsze pociągała mnie potrzeba zanurzenia się w ubraniu w wodzie,wychodzenia z niej z kompletnie przyklejonej odzieży. Teraz coraz mniej mnie to pociąga,chyba się starzeję. Szkoda,że ludzie tak niezwykle rzadko dobierają się,tworząc parę o tak specyficznych potrzebach.Sama wiesz na przykładzie swojego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia3...

Nienawidzę być w mokrym ubraniu, to wyjątkowo nieprzyjemne dla mnie, mogłabym to znieść tylko wtedy jeśli byłoby bardzo gorąco (ponad 30 stopni). Jednak tak czy inaczej nie wiem co niby jest w tym podniecającego? Dziwni jacyś jesteście :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max

Trudno to Asiu wytłumaczyć,nie obrażamy się.Z perspektywy przeciętnego człowieka jest to dziwne.Tacy po prostu jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3.2.1

dawna 13stko, a jest możliwość podyskutować(popisać) ale po za forum ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary gość, dawna 13 latka

Mail? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max

No tak,ja tez bym chciał tak popisać,wszyscy by chcieli. Z jakiej części Polski jesteś 13nastko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3.2.1
7 godzin temu, Gość Stary gość, dawna 13 latka napisał:

Mail? 

 Nie ma problemu, dostosuje się :) Jak coś to napisz na:  ahora_o_nunca@o2.pl  Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3.2.1

Max,  w zasadzie o co Ci tak właściwie chodzi ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max

Jak to o co.Każdy wolny na tym forum facet chciałby poznać dziewczynę tak wyjątkową,ja też.Wiem jednak, jak jest to mało prawdopodobne.3.2.1 jeśli dziewczyna odpisała na maila,to wszystkiego dobrego życzę.Nie mieszam się.Musimy jednak pamiętać,jak mało wiarygodne są niektóre tu osoby podające się za panie.Nie twierdzę że nimi nie są,ale dziwne jest ,że pojawiają się a potem przepadają bezpowrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henryk5604

Na apce Tumblr temat wet jest szeroko i ciągle prezentowany.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3.2.1

Max ,Twoja wypowiedz była co najmniej żałosna, Ręce opadają normalnie... 
Nie mierz innych Swoją miarą i zejdź na ziemie bo troche odleciałeś  :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max

3.2.1.widzę że strasznie irytuje Cię fakt,że dziewczyna do Ciebie nie napisała.Tu chyba Ty jesteś żałosny,i niezwykle zdesperowany skoro podajesz mail i prosisz jakąś osobę o kontakt. Coś mi się wydaję że się nie doczekasz! Po prostu strasznie boli to,że mam rację,prawda!? Powodzenia 3.2.1!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary gość, dawna 13 latka

Cóż możecie wierzyć lub nie ale jestem prawdziwą dziewczyną zresztą wisi mi to. Jednak nie mam w zwyczaju pisać od tak do obcych ludzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djparalaxer
Dnia 21.11.2017 o 12:40, Gość Ciapciak napisał:

Portal vk.com oczywiście znam i mam na nim konto. A ty djparalaxer pod jakim nickiem tam występujesz? Na vk jest trochę ciekawych materiałów ale najbardziej w moim guście są zdjęcia i filmy Tarzana z wetlookadventure.com. Czy możesz podzielić się linkami do mokrych profili na vk? Co do pollparty to obawiam się, że bylibyśmy jedynie w paroosobowym męskim towarzystwie.

Ciapciak to moje konto na VK i moim zdaniem filmy najlepsze z najlepszych ;)

https://vk.com/videos414116270

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×