Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Jaką firmę farb do włosów polecacie???

Polecane posty

Gość Z Joanny
mogłabyś spróbować Orzechowy Brąz, to ładny, ciepły i nie za ciemny odcień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia955
Dzięki za rady :) ;*;*;* :):):) A wy co sądzicie o tej z joanny i garniera i loreala? Bo czytam teraz o tej z joanny to wiekszosc negatywow :( Ps. a jesli z garniera albo z loreala to jaki kolor kupic aby byl podobny do linku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia955
Nikt mi nie odpowie? :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farby Garniera nie są złe trzeba tylko znać podstawowe zasady pracy z farbami. Na temat Palette wolę się nie wypowiadać. Osobiście używam farby Aquarely (ITELY) i uważam, że za 20zł trudno znaleźć na polskim rynku porównywalną farbę fryzjerską. Jest przyjemna i łatwa w nakładaniu, daje niezawodny, powtarzalny i długotrwały kolor. Pokrywa siwe włosy bez potrzeby stosowania natur dla uzyskania modnych odcieni.Zawiera co prawda niewielkie ilości amoniaku ale podczas pracy z zapachowym utleniaczem Aquaoxyd amoniak jest prawie niewyczuwalny. Zabruddzenia skóry powstałe podczas koloracji zmywają się wodą z mydłem lub szamponem natomiast farba na włosach utrzymuje bardzo długo praktycznie bez zmian. Do tej pory nalożyłam ok. 25-30 farb i mogę szczerze polecić innym fryzjerom i ich klientom. Jedna farba wystarcza na 2 aplikacje. Pozdrawiam i życzę super kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farby Garniera nie są złe trzeba tylko znać podstawowe zasady pracy z farbami. Na temat Palette wolę się nie wypowiadać. Osobiście używam farby Aquarely (ITELY) i uważam, że za 20zł trudno znaleźć na polskim rynku porównywalną farbę fryzjerską. Jest przyjemna i łatwa w nakładaniu, daje niezawodny, powtarzalny i długotrwały kolor. Pokrywa siwe włosy bez potrzeby stosowania natur dla uzyskania modnych odcieni.Zawiera co prawda niewielkie ilości amoniaku ale podczas pracy z zapachowym utleniaczem Aquaoxyd amoniak jest prawie niewyczuwalny. Zabruddzenia skóry powstałe podczas koloracji zmywają się wodą z mydłem lub szamponem natomiast farba na włosach utrzymuje bardzo długo praktycznie bez zmian. Do tej pory nalożyłam ok. 25-30 farb i mogę szczerze polecić innym fryzjerom i ich klientom. Jedna farba wystarcza na 2 aplikacje. Pozdrawiam i życzę super kolorów. Polecam czekolady CH, tycjany T i owocowe 8AD i 9AD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie najlepsza Joanna a Garnier mam zamiast w najbliższym czasie wypróbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saninka
Używałam wielu tanich i nawet ziołowych farb i efekt po malowaniu był różny, dopiero po rozmowie z fryzjerką i poleceniu mi kosmetyków Osmo ikon widzę dużą różnicę. Rewelacyjne farby, kolor długo się utrzymuje i wygląda tak jakby dopiero co malowane były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulabyit
a londa jest dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszą farbą, której użyłam była Palette . Włosy szybko straciły kolor, który miałam w pierwszych dniach i miałam wrażenie, że mi je trochę zniszczyła. Z Garnier też nie byłam zadowolona, a Londy nie stosowałam. Myślę, że dobre farby to L'oreal Recital Preference i trochę tańsza, ale bardzo dobra Schwarzkopf Natural & Easy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HASCOSEPTKA
DO NNNNNNNNNNNNNNNNNNN TEZ UZYWAM KOLORKU 111 GARNIERA I WYDAJE MI SIE ZE JEST ZBYT CIEMNY, TZN TAKI KONIAKOWY A CHCIALABYM JASNIEJSZY , COS TAKI JAK MA KOZUCHOWSKA LUB FOREMNIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) mam 23 lata i mam blond włosy :) w kwietniu tego roku stwierdziłam, że czas je zafarbować bo miałam je jasne ale tylko od góry - od słońca :) zafarbowałam włosy garnierem 111 i było ok , po 4-5 farbowaniach zauważyłam ze od góry włosy zaczynają mi się robić żółtawe i jak farbuje to są strasznie popielate :) chciałabym zmienić farbę ale nie wiem na jaką. Myślałam o loreal t ylko nie wiem który. Chciałabym uzyskać ładny, naturalny jasny blond. pomóżcie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania - Fryzjerka
Ludzie co wy wypisujecie farba z drogerii to masakra. Może wam się zdaje że jest super ale to tylko efekt zewnętrzny a pod farbą masakra u mnie w salonie mam kamerę która powiększ włos 400x i mogę wam to udowodnić jak macie zniszczone włosy pod farbą to co widzicie z wierzchu piękne lśniące grube to powłoczka farby a pod spodem katastrofa. Farba z drogerii jej zadaniem kolor ma zawsze wyjść jak sobie wymarzy klientka ale jakim kosztem te farby są tak mocne tak żrące i mają tyle amoniaku że to koszmar. A po analizie składu widać że te farby często mają nie amoniak tylko jego pochodne które są jeszcze gorsze ponieważ atakują włos od środka w ten sposób że go rozpulchniają i tym samym rozrywają jego cząsteczki. Polecam profesjonalne farby fryzjerski obojętnie jaka farba będzie lepsza od tych z marketu czy drogerii. Może nie mają tak ładnych opakowań ale ich skład nie niszczy włosów. Ja w swoim salonie używam farb itely Aquarely. http://www.uradka.pl/300/11/farba-aquarely/ farba jest naprawdę rewelacja mega połysk nie wypłukuje się a kolory obłędne. POLECAM wszystkim bo warto a za te pieniądze macie za 100ml farby w tubie a nie 40ml jak w drogerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam farbuje farbami Londa, platynowy blond. Wychodzi mi kolor podobny jak ma Socha, taki raczej daleko od platyny na szczęście :D Do mycia takich włosów używam szamponu rumiankowego oraz takiego z Joanny Color System czy coś takiego, do spłukiwania pomarańczowych odcieni i muszę powiedzieć, że działa. Używam również odżywki z tej serii. Ciężko jest samemu uzyskać ładny delikatny blond, a mnie się udało :) Co kilka dni nakładam maseczkę do włosów blond Wax, a codziennie wcieram w końcówki jedwab tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VITALITY'S
Przyłączam się wszystkie farby do włosów z drogerii marketu to jest porażka jeżeli chodzi o skład chemiczny w tych farbach zastosowano nie amoniak tylko coś o wiele gorszego pochodne amoniaku bo jest to o wiele tańsze a przy tym strasznie niszczy włosy ale na tym należy się dobrze znać a nie dać sobie wyprać mózgu tymi zakłamanymi reklamami proszę przeczytajcie sobie skład tego badziewia marketowego to wam się oczy otworzą i zrobią błyszczace oczy z rozpaczy jak włosy modelki z reklamy. Czy która kolwiek z was używała kiedyś prawdziwą farbę do włosów to znaczy farbę fryzjerska np. Vitalitys ? Bo ja przetestowałam tę farbę i jestem zadowolona i mogę ją polecić http://www.ofryzjer.pl/index.php/vitalitys/farba-vitality-s-art.html i ręczę za to. A nie zastanawiacie się dlaczego nie potrzeba reklamować produktów fryzjerskich w telewizji a po mimo tego mają ogrom zwolenników ?? Może dla tego ze są tak świetne ze nie ma potrzeby reklamowania ich??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastat
Moje drogie z zawodu jestem fryzjerką. Poza tym ukończyłam kierunek: chemia. To, że coś jest drogie i reklamowane, ekskluzywne nie znaczy, że jest dobre. Syoss, Garnier to najgorsze farby jakie mogłybyście wybrać.Błagam nie kupujcie Syoss i Garnier wszytko tylko nie to...Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupcie Biokap, jest to farba apteczna, ale dobrze pokrywa włosy a do tego po farbowaniu włosy wyglądają na zdrowe i odżywione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola_klich
Kurcze idzcie z takim pytaniem do fryzjera. Ja postanowiłam ze dosyc kupowania mało sprawdzonych farb, wole sobie ta kase przeznaczyc na dobrego fryzjera nawet raz na 2mc . A znalazłam fajny salon Dorothy na Zimnej 2 w Warszawie i wole zdecydowanie takie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze i ja koniecznie zaczac taka kuracje, bo mam duży problem z włosami zwłaszcza własnei po ciązy. I szukam czegoś co mi pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaNa91
Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad przefarbowaniem włosów na blond. Znalazłam wczoraj złoty ciemny blond na http://www.cefarm24.pl/28493,phyto-color-6d-ciemny-zloty-blond-farba-pielegnacyjna-do-wlosow-z-pigmentami-roslinnymi.html i zastanawiam sie czy będzie pasował do mojej bladej cery. Jak myślcie? Miałam już kiedyś blond ale bardzo jasny i nie czułam się w nim za dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusia90
Ja niedawno słyszałam, że bardzo dobrej jakości są farby BioKap. Znalazłam je na http://www.farmana.pl/biokap-nutricolor-4-4-kasztanowy-braz.html Mam zamiar kupić brązową bo mój kolor już się sprał. Poza tym z tego co wiem BioKap ma naturalny skład i nie niszczy włosów a moje niestety już swoje przeszły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawde to mnie sie marzy teraz dekoloryzacja i powiem Wam szczerze ze własnie wybiore sie do wspomnianej strefy fryzur skoro tak ją polecacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja fryzjerka Pani Agnieszka z salonu gnatyshyn, którą serdecznie pozdrawiam używa farb Wella Professionals. Od kilku lat robię u niej koloryzację i z tego co pamiętam zawsze pracowała na tej marce a ja zawsze miałam włosy zrobione tak jak chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam farby w piance John Frieda. Sa super! Naturalne kolory, nie farbuja skory glowy, nie zawieraja amoniaku, bardzo proste w uzyciu i przede wszystkim sa super dla wlosow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam farby roślinne Biokap :) nie niszczą włosów, są trwałe a kolory genialne. nie wiem czy można je kupić w sklepie czy normalnej drogerii, ja zaopatruje się w drogerii internetowej żyj zdrowo. Poczytaj o tych farbach, a złego słowa nie znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam Safiry - Jedwabisty karmazyn (czyli taki kolor gorzkiej czekolady, bardzo ładny) Ja jestem z tej farby zadowolona. Jest jeszcze lepsza niż Decore, ktorej uzywalam wczesniej, nie mowiac juz o innych. Osobiscie polecam, ale wiem, ze wszystko zalezy od rodzaju wlosow. Co jest dobre do moich nie musi pasowac twoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam Safiry - Jedwabisty karmazyn (czyli taki kolor gorzkiej czekolady, bardzo ładny) Ja jestem z tej farby zadowolona. Jest jeszcze lepsza niż Decore, ktorej uzywalam wczesniej, nie mowiac juz o innych. Osobiscie polecam, ale wiem, ze wszystko zalezy od rodzaju wlosow. Co jest dobre do moich nie musi pasowac twoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×