Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nie mam weny...

Nie znam go a mam wrazenie ze sie ze mna bawi

Polecane posty

i to wszystko rozgrywa sie na NK, ma dziwne konto, wmawia mi ze chce sie spotkac ze jestem piekna itd ... A teraz na dodatek nie odpisuje ! Glupi Ciul ! a potem sie pewnie okaze ze to jakas sympatyczna kolezanka sie nudzila i wlasnie mnie sobie wybrala na swoja ofiare. Jakie to wszystko jest skomplikowane. Niby jak juz sie z \'NIM\' blizej poznam to wyjdzie ze albo jestem naiwna, albo jakas przesadna, nienormalna albo chuj wie co jeszcze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze cie podaj mi jego nicka, ja sobie obadam to konto, byc moze to ten sam koles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz napiusac na maila? bgirl86@o2.pl mozesz mi zaufać, wyjasnie ci w mailu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce sie zdradzac tu na forum, ale to wydaje mi sie znajome, napisz mi maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj, jesli to ten koles o ktorym mysle to nic tu nie dadza moje dane ani jego, bo on dane wpisuje falszywe i o tym wiem, napisz mi maila to ci wyjasnie sytuacje, sprobujemy jakos dojsc do tego, bo mialam tak samo. nie boj sie, przeciez nic nie napisze do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama chcialabym sie przekonac, napisz tego maila, lub daj jakis kontakt do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczal do mnie pisac w grudniu, potem sie odezwal na gg nie wiem skad mial nr bo sie nie chcial przyznac, potem kazalam mu zeby sie do mnie nie odzywal. az do wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj bardzo znajome to co piszesz, przeczytaj mojego maila. naprawde przezylam to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×