Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lena108

Gdzie nad morze???

Polecane posty

Gość gość
Z rodziną byliśmy w wakacje w tym dworku http://dworekkarwia.pl/ dokładnie pod numerem 8. Dobra miejscówka, będziemy pewnie i w przyszłe wakacje tam jechać. Pokoje komfortowe, ładnie urządzone. Jest kuchnia do dyspozycji gośc****arking. Do morza spacerkiem nie jest daleko. I cena nie jest tragiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam bardzo hel. Od zatoki puckiej jest strasznie tłoczno, kolejki do fokarium budy ale gdy pójdzie się na drugą plaże od innej strony są same pustki(wystarczy iść trochę przez las) Jak się oddali trochę od centrum mamy piękne lasy z wydmami można tak powiedzieć. Świetne miasto też dla rowerzystów. Z takich supermarketów to np. Polo market. Hel mnie poprostu urzekł bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swoim autystą jeżdżę do Poznaniaka do małej miejscowości Wicie. We trójkę tam odpoczywamy i mamy apragnioną dla autysty cisze i spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładnie jest w Ustce, byłam kilka razy i polecam. A co do noclegu to jest tam świetny hotel Grand Lubicz http://www.grandlubicz.pl na bardzo wysokim poziomie, spełnił wszystkie moje oczekiwania. Zadbany i schludny, z przemiłymi pracownikami. No i jest blisko plaży, co jest ogromnym plusem według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można nad morzem wynająć jakieś fajne apartamenty i wypocząć. Ja na przykład w tym zakresie polecam kontakt z http://apartinfo.net/pl/ super miejscówka, przetestowana już przeze mnie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo

Jak szukasz sprawdzonego miejsca to Hotel Lubicz w Ustce. Jeździmy tam od kilku lat i zawsze jesteśmy wniebowzięci. Bo tak na prawdę z jednej strony możesz nie wychodzić z hotelu, bo masz tam wszystko- spa, pyszne jedzonko, basen... A z drugiej lokalizacja jest tak świetna,  że aż żal siedzieć cały czas w budynku, jak mamy plażę dosłownie przed nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara29

Ja mogę polecić hotel www.orle.com.pl. Byłam tam na konferencji. Posiadają wysoki standard i przystępne ceny. Dodatkowym atutem jest lokalizacja blisko morza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabla

To zależy czy wybierasz się z dziećmi i rodziną czy ze znajomymi. Jeżeli chcesz poimprezować, to wybieraj większe miejscowości nadmorskie, bo tam się więcej dzieje i jest więcej miejsc, które warto odwiedzić. Jednak z dziećmi lepiej jeździć do mniejszym miasteczek, gdzie jest cisza i spokój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noclegi Zaplanujwczasy.pl

Kwatery do obejrzenia nad morzem są w dobrych cenach na portalu <a href="http://www.zaplanujwczasy.pl/nocleg+pomorze,16.html">Noclegi nad morzem</a>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadiasara

Rowy to bardzo fajne miejsce, wszędzie blisko. Miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi, mili ludzie, bardzo czyste plaże.  My byliśmy w ośrodku Domki Rowy na Różanej 8 domki komfortowe i ekskluzywne. Niedaleko czysta i szeroka plaża, w sezonie każdy znajdzie dla siebie sporo miejsca. Polecam  www.domki-rowy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja z całego serca polecam Hotel Grand Lubicz http://www.grandlubicz.pl/, spełnia najwyższe standardy. Byłam tam kilka razy i za każdym razem wracam wypoczęta jak nigdy. Hotel jest bardzo ładny i ma sporo do zaoferowania. Fajnie, że mamy takie miejsca w Polsce. Mi nawet weekend tam wystarczy żeby się zresetować i wrócić z nową energią 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kcarimma22

jak szukacie fajnych apartamentów w Sopocie to polecam sobie wejść na stronę victus-sopot.pl i sprawdzić, co dobrego oferują. Dla mnie miejsce idealne, gdzie można wypocząć w naprawdę fajnych warunkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wicie o domki Poznaniak. Miejscówka bliska natury i super się tam wypoczywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ireja

Na pewno meteor24.pl warto sobie sprawdzić. Duża baza noclegów w całej Polsce i też w różnych opcjach cenowych i jakościowych. Wiem że mają sporo pokoi gościnnych, od prywatnych właścicieli które często wychodzą sporo taniej niż hotele czy pensjonaty a jeśli chodzi o standard to różnic dużych nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alika

Różnie się szuka noclegów, teraz jest sporo możliwości jeśli chodzi o internet żeby sobie jakiś fajny komfortowy pokój znaleźć. Mało śpię w hotelach na pewno, jeśli już to hostele ewentualnie prywatne kwatery. Tych ostatnio to sporo można znaleźć na meteor24.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barrr

Na stroine gryfpobierowo.pl masz info o ośrodku w Pobierowie gdzie my byliśmy we wrześniu żeby trochę poświętować naszą rocznicę z narzeczoną i było bardzo sympatycznie. Intymnie, przyjemnie, sauna, jacuzzi, na plażę minuta. Obsługa bardzo pomocna ale też taka której „nie czuć”.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek

ja bardzo lubię łowić ryby w ciszy i spokoju i w Wiciu bardzo dobrze się czuję. Nocuję na ulicy Słonecznej 56.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka77

Jeśli planujesz wyjechać całą rodzina, a macie dzieci polecam Rusinowo i ośrodek Bajkowy Zakątek , przeznaczony tylko dla rodzin z dziećmi. Uwielbiam to miejsce, siostra tam była parę lat temu i jak ja odwiedziliśmy wprost zakochałam sie w tej okolicy. cisza, spokój, ładna zadbana plaża, a ośrodek super przystosowany dla dzieci. Nie sposób tu się nudzić http://www.adam.jaroslawiec.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W Międzywodziu masz bardzo fajny ośrodek wypoczynkowy Gryf. Jeździmy tutaj od dawna z klubem seniora i jeszcze się nie zawiedliśmy. Piękna okolica, blisko do plaży, cicho, spokojnie, komfortowe pokoje, strefa SPA z krytym basenem, niczego tutaj do szczęścia nie brakuje. Mają swój serwis internetowy z pełną prezentacją na gryfmiedzywodzie.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldziakowa

My w lipcu jedziemy nad morze, zarezerwowaliśmy domek we wsi Wicie,znajomi tam byli rok temu i polecili nam to miejsce. Ładny ośrodek, ładna okolica, czysta plaża i to mamy zejście na ośrodku furtką prosto na plaże. I co ważne spoko atrakcje dla dzieciaków więc nie będą narzekać https://wakacjewicie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasi892

Jeśli interesują Was wakacje w Polsce, to jest mnóstwo ciekawych miejsc, które warto zobaczyć i które warto odwiedzić, więc można szukać jakiś ciekawych propozycji, najlepiej w internecie. Lubicie też różne atrakcje, które na co dzień nie są spotykane? Jeśli tak, to według mnie Labirynt Luster w Trzęsaczu jest ciekawą propozycją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja 3 tygodnie temu byłam z rodziną w ośrodku wczasowym www.polonia.ta.pl. Mieliśmy wynajęty domek niedaleko plaży. Akurat trafiliśmy na bardzo dobrą pogodę. Rewal to świetne miejsce na odpoczynek z najbliższymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Ja i cała moja rodzinka co roku wybieramy się do miejscowości Wicie do domków letniskowych o nazwie „Zielony Gaj” . Miejscowość spokojna, plaże piękne, kilka kilometrów do Darlowka lub Jarosławca także idealnie na rowerowe wycieczki!! Sam ośrodek Zielony Gaj to super domki z prywatna łazienka, tarasem ii mała kuchnia. Maja duzy plac zabaw dla małych i troszkę starszych dzieci. Dużo zieleni, kwiatów i przestrzeni między domkami także każdy ma swoją prywatność!! Super miejsce, byłam kilka razy i napewno jeszcze będę nie raz! 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Dodam,ze domki Zielony Gaj znajdują się 150metrow od morza!! Wystraszy przejść  ścieżka przez piękny las i już... jesteś na plazy 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irek

ja bardzo lubię łowić ryby w ciszy i spokoju i w Wiciu bardzo dobrze się czuję. Nocuję na ulicy Słonecznej 56.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja w Pobierowie wakacje spędzam w Ośrodku Wczasowym Gryf, świetna oferta dla rodzin z dziećmi, bo mają również bardzo wiele ciekawych propozycji dla dzieci, place zabaw, zjeżdżalnie, basen dla dzieci więć rodziny nie będą się w tym hotelu nudzić.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arbuzek

Jeżeli chcesz się trochę polenić to polecam Sarbinowo, ja zawsze jezdze tam do pensjonatu Dom Przy Plaży, nie muszę nigdzie chodzić bo wszystko mam na miejscu 😄 plaza jest dosłownie za ogrodzeniem pensjonatu, często korzystam z ich basenu i zabiegów SPA. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosomak

Sarbinowo dom przy plaży, świetny pensjonat z pieknymi widokami na morze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomi

Oj popieram. Sarbinowa nie znajdziemy na rankingach najlepszych plaż, bo tam zawsze się typuje te najbardziej popularne… To smutne. Dom na Plaży to najlepszy wybór na wyjazd rodzinny czy wczasy dla relaksu we dwoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruda11
Dnia 26.06.2019 o 13:12, Gość Kosomak napisał:

Sarbinowo dom przy plaży, świetny pensjonat z pieknymi widokami na morze!

widze ze nie tylko ja jestem zachwycona tym miejscem! Jeszcze nigdy nie byłam w hotelu tak blisko morza! Rewelacja 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×