Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

A może doczekamy się czasów.......

Polecane posty

po przeczytaniu jest tylko jedna diagnoza dla retro. Podał ją bohater Seksmisji: retro z braku chłopa zbzikowała; zdarza to się bardzo często, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"najpierw muszę mieć faceta by nie mieć orgazmów" :):) spokojnie, samico. wielu panów ci ten brak z powodzeniem zapewni...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznosc przezycia orgazmu u faceta w przypadku gwaltu jest podobnej miary co koniecznosc zajscia w ciaze ze wzgledu na zegar biologiczny:) Nie kazdy lata i gwalci, nie kazda ma dziecko. Nie kazdy gwalt konczy sie orgazmem, nie kazde zajscie w ciaze takze. Facet da sobie rade bez seksu i orgazmu. Kobieta tez. Ale....po co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie o beznsensie orgazmu - zwłaszcza kobiecego - już było. chyba nie będziemy tego wałkować po raz kolejny...? po co bez? a po co z - ja sie pytam...? i dlaczego najczęściej za wszelką cenę..? jakby się miało coś strasznego stać, jeśłi nie będzie....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAAAAAAAAAA Orgazmoterapia. Całodobowo. 048 ... ... .. .. -------------------------------------------------------------------------------------- Zamienię używanego faceta na wibrator. Może być i używany. --------------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twój przypadek, retro, możemy zaliczyć do beznadziejnych, tragicznie beznadziejnych, po co Ty kobieto żyjesz? Zużywasz powietrze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zuzywasz powietrze" tak i jeszcze wodę mydło papier toaletowy i kilka jeszcze innych rzeczy... mam przeprosić...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retro, takie mam wieści z pierwszej ręki. A domyślam się, że pierwsza ręka nie mówił tylko o sobie, ale również o innych przedstawicielach swojej płci. Wydaje mi się, że oni chyba trochę o tym między sobą rozmawiali. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne, żyje się po to by mieć radość z życia. A radość jest tylko z tego co przeżyjesz i doświadczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wiadomości drobnych, nie znoszę bmw samochodów, uwielbiam zastawę 750

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A radość jest tylko z tego co przeżyjesz i doświadczysz. bzdety gadasz, bmb jest wiele rzeczy które dają radość tylko wtedy kiedy ich nie doświadczysz. np seks na mrozie albo w wodzie.. w zimnej przerębli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami*na odwyku
19:51 [zgłoś do usunięcia] retro "najpierw muszę mieć faceta by nie mieć orgazmów" spokojnie, samico. wielu panów ci ten brak z powodzeniem zapewni...... Ech chciaŁAM BYĆ MODNA BEZ ORGAZMÓW,ale skoro trzeba je mieć...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam, że Freud miał dużo racji. już dawno wiadomo że Freud nie miał racji. skupił się na jednej sferze , seksualnej, i wszystko nią tłumaczył. a że trafił na czasy kiedy się o tych sprawach niewiele mówiło, to trafił publice w gusta po prostu.... co prawda pamiętam też, jak podczas studiów miałam kolege, który z całym przekonaniem twierdził - iście po freudowsku - że cały świat kręci się koło dupy. ale raczej sądzę że ta opinia jest do obalenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech chciaŁAM BYĆ MODNA BEZ ORGAZMÓW,ale skoro trzeba je mieć... no właśnie mówię że nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj retro, przeczytałem twój pierwszy post, jako prowokacja , może być, ale bardzo głupia. .....kiedy właśnie modne będzie nie mieć orgazmu...? Jeśli jesteś kobietą, to faktycznie zbzikowałaś z braku chłopa, wybacz i wykasuj ten głupawy topik, bo nic nie wnosi, prócz głupoty. A przykłady, o paleniu.....i reszta jest tak głupia, że dziwię się że dorosła kobieta takie bzdury wypisuje. Czyżbyś całkiem zdurniała od tego moheru na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro:) ale co ty masz przeciwko tym orgazmom? przeszkadzają ci? zwłaszcza cudze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------------------------------------------------------------------ Blondyna zostawię...w zastawie. Wode pije, się nie myje. Ekonomiczny. No i mówi. Seria eksportowa. Blondyn który mówi. -----------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami*na odwyku
No ok już sie Nam blondyn burzy,ale nie zastanowi sie nad sensem w bezsensie tego topiku. Moda na orgazmy--wypada chwalic sie koleżanką orgazmami,ilością ,jakością. Nie miec orgazmów to sygnał ze coś jest nie tak,ze mną lub z facetem itd,wiec dążymy do tego by być taką jak inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami*na odwyku
*koleżankom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz coś do mnie, załóż topik, albo napisz do mnie, zresztą po co ? Kliknij zobaczysz jak wyglądam ja i moja żona i gitara oraz moja wnusia, nie masz szans, odpuść sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co ty masz przeciwko tym orgazmom? przeszkadzają ci? zwłaszcza cudze? Ike, odpowiem ci opowiadajac autentyczną historię mieszkając jeszcze na starym mieszkaniu, miałam pod soba młode małżeństwo. raz,dwa razy na tydzień uprwiali seks, robiac potworny hałas. znaczy się, ona. wyła, jęczała i cuda niewidy. wcale nie jakoś długo, żeby nie było. na drugi dzien zawsze przemykała pod ścianami żeby się z sąsiadami nie spotkac i nie narazić na głupie uśmieszki... i powiedz mi Ike: po co jej to było...? :) a w tym sensie mi przeszkadzają, jak ktoś robi hałas o drugiej w nocy. i nie umie subtelnie przeżywać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami "Nie miec orgazmów to sygnał ze coś jest nie tak,ze mną lub z facetem" Przeciez tak jest. Nie ma orgazmow = cos jest nie tak. Trzeba znalezc przyczyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro czas zapomnieć i iść do przodu czy wiesz że większość psychopatycznych morderców swoja "karierę" rozpoczęła przez tego typu dziwaczne zdarzenia?? masz nowe mieszkanie i być może brak orgazmów na górze ciesz się tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-------------------------------------------------------------------------------------- NOWOŚĆ!!! NOWOŚĆ!!! NOWOŚĆ!!! NOWOŚĆ!!! NOWOŚĆ!!! Przeciw orgazmowa z blondynem rozmowa !!!. Skuteczność gwarantowana. Nagranie Video i DVD PROMOCJA !!! Pogadaj !!! Sprawdź !!! Zero orgazmów przez tydzień !!! __________________________________________________________ Proszę czekać na przyjęcie zamówienia ( melodia na nutę Love me tender)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami*na odwyku
Szukanie zgodzę sie z Tobą, ale jeśli kobieta rzadko przeżywa orgazm z partnerem ,ale raz na jakiś czas NIE MA ORGAZMU nic sie nie dzieje. CHodziło mi o to,że niektóre kobiety mają trudności z osiągnięciem orgazmu,ale nie starają sie znaleźć przyczynę jego braku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" niektore nie potrafia cicho...przezywać...albo udawać" no to niestety, trzeba wtedy wybierać między orgazmem a szacunkiem sąsiadów:) albo nie orgazmuj, albo się potem wstydź:) swoją drogą, ciekawe dlaczego faceci tak się nie drą....? pewnie mają jakiś słabszy jakościowo... jak wszystko zresztą. i dobrze im tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro "raz,dwa razy na tydzień uprwiali seks, robiac potworny hałas. znaczy się, ona. wyła, jęczała i cuda niewidy." Uuuuuuuuuuu! Nieladnie! Zazdrosnica:p Jej bylo moze nieco "wstyd" przed sasiadami, ale jednoczesnie byla dumna! Bo wiedziala, ze nie kazda ma to szczescie:) Nie chciala robic przykrosci sasiadkom, zeby zawistne nie byly! :D A poza tym...... gdyby to bylo dla niej takie przykre, to wiecej by tego nie robila:) Zaloze sie, ze nadal sie oddaje z przyjemnoscia nocnemu wyciu tudziez jeczeniu:) Idz podsluchac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×