Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

witam:) mnie rowniez 18tc:) ciekawe czy topic sie rozkreci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiadajcie dziewczyny, zaczynacie juz gromadzic rzeczy dla waszych maluszków? Ja za 2 tygodnie zaczne szalenstwo( bo dostane wyplate haha) teraz mnie troche bieda po d... bije :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie, bedziemy kupowac jak poznamy plec bedzie latwiej:) ale smoczki i butelki mam bo tak sie sklada ze odwiedzilam w ten weekend targi i duzo takich gadzetow rozdawali:) w czwartek wizyta i licze na to ze juz maluszek sie pokaze:) sporo rzeczy tez dostane w spadku po kuzynkach bo tez maja male szkraby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze jest miec dzieciate kuzynostwo, w mojej rodzinie nie ma malych dzieci jestesmy zdani sami na siebie. Ja za tydzien bd znala plec swego malenstwa... Dziewczyny... obawiacie sie porodu tak jak i ja czy podchodzicie do tego na luzie? Bd rodzily same czy z partnerem? Ja bd rodzila z mezem a boje sie jak nie wiem co!!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, też się chętnie przyłączę, Maya07 chyba wygląda na to ze mamy podobny termin, tez jestem w 15 tyg., i też za chwilkę zaczynam 16 :) termin mam na 03-04/11/11 :) O ciąży dowiedziałam się w 7 tyg., w sumie nie planowaliśmy na siłę, ale również się nie zabezpieczaliśmy, na początku byłam przerażona :) bo w sumie całe życie przewraca się do góry nogami w jednym momencie, ale za chwilkę cieszyliśmy się razem z mężem baaaardzo :) Mąż akurat wyjechał na roczny kontrakt :/ więc nie będzie mógł uczestniczyć na codzień w naszej ciąży, ale nie można mieć wszystkiego niestety... Niemniej jednak zaczynamy powolne przygotowania, jeśli chodzi o ciuszki, to kilka moich koleżanek jak tylko się dowiedziały, że powiększa nam się rodzina od razu zaopatrzyły mnie w kilka wielkich toreb ciuszków, bucików, kaftaników, kurteczek i innych prześlicznym malutkich ubranek. Wiem że to jeszcze wcześnie , ale nie miałam sumienia odmówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya07
Ja sie bardzo boje porodu,pomimo tego,ze dopiero zaczełam 4 miesiac ciazy.pocieszam sie jedynie mysla,ze bede rodzic z moim chłopakiem i ze moja kuzynka jest położna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, dobrze bo zawsze mozna dostac cos od nich, zawsze to jakas ulga. do porodu narazie tez podchodze luzno, nie mysle o tym:) narazie czekam na pierwszego kopniaczka:) na kiedy macie termin? jezeli chodzi o porod to chyba bede chciala miec znieczulenie...maz ze mna rodzic nie bedzie, juz mi to powiedzial przed ciaza takze jestem zdana na siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya07
Niebieskie mango-ja mam dokładnie ten sam termin porodu!:)3-4 listopad.my tez bardzo sie cieszymy ze zostaniemy rodzicami:)ciaza była zaplanowana i udało sie za pierwszym razem..jesli chodzi o ciuszki,to nic jeszcze nie kupujemy. a wy dziewczyny jak długo starałyscie sie o swoje maluszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o płeć to lekarz nie chciał powiedzieć bo nie ma pewności, ale sugerował przez całe usg, że chłopak, zresztą mnie się też tak wydaje, udało mi się zauważyć co nie co :) Mam do Was pytanie? I jednocześnie chciałam zachęcić, czy któraś miała robione usg 4d? Coś wspaniałego niezapomniane wrażenia, gdybym miała miliony na koncie chodziłabym co tydzień żeby chociaż popatrzeć co małolacik robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Krakowie:) stad jestem,fajne byly bo mozna bylo zrobic darmowe usg 3D i 4D uzyskac wiele informacji, skorzystac z darmowej szkoly rodzenia i wogole duzo ciekawych rzeczy a plan ich jest taki: 11-12 czerwca WARSZAWA 20-21 sierpnia WROCŁAW i plany maja byc podobnejak u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do terminu 02.10.11 :) Porodu sie boje pomino ze bedzie maz, co on pomoze haha jedynie upierdole go w reke haha sory za wyrazenia :) A jak wam idzie tycie? ja w 19tygodniu mam 4,5kg ;) a rosne razem z maluszkiem co mi tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya07
Nie miałam jeszcze robionego 4d,ale za 2 tyg chce je zrobic i przy okazji zobaczyc płeć maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam rowniez udalo sie za pierwszym razem, przed ciaza duzo rozmawialismy o dzidzi ale maz nie byl gotowy i w koncu zaczal sie nowy rok i zrobil niespodzianke :) ja mam przeczucie ze bedzie dziewczynka, upragniona dziewczynka przez mamusie, bo oczywiscie tatus liczy na syna, pierwszego syna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie nie ma co jeszcze myśleć o porodzie, jak słusznie zauważyłyście najpierw czekamy na kopniaczki, ale to chyba większość tak ma. Ale przyznam się szczerze, że zaczęłam oglądać "cud narodzin" a tam nie ma zmiłuj, są dziewczyny , które histeryzują i są takie , które dają radę, ale serial godny polecenia, szczególnie ze względu na to , że większość z nas będzie rodziła po raz pierwszy. Link do cudu narodzin: http://vod.onet.pl/cud-narodzin,9016,serial.html#odcinki Jest jeszcze życie przed życiem: http://vod.onet.pl/zycie-przed-zyciem,5782,film.html polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya07
Od poczatku ciazy przytyłam około 3,5 kg..niewiem czy to duzo czy mało....brzuszek juz zaczyna byc widoczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie waze u mojego lekarza, co 3 tyg ostatnio bylam pol kilo na plusie, w czwartek wizyta wiec zobaczymy:) ja chodze regularnie na basen dwa razy w tyg wiec troche mi tych kalori ginie. dziewczyny pracujecie? czy na l4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya07
Ja z kolei mam przeczucie,ze bedzie chłopak:)ale okaze sie za 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku dopiero 2 kg, ale uwierzcie jem na potęgę, nie umiem zjeść tak , żeby poczuć , że już dość, jem i jem... boję się , że jak tak dalej pójdzie to nie zmieszczę się w drzwiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieskie mango.. ten cud narodzin ja juz dawno wszystkie czesci ogladalam, zycie przed zyciem tez, zawsze mozna sie przygotowac na najgorsze a bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya07
L4-w 7 tyg miałam małe plamienie i wolałam nie ryzykowac,,,a ile macie lat dziewczyny?jesli moge zapytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze zrobimy mala tabelke? abysmy mialy o sobie napisane przejrzyscie zeby nam sie nie mylilo..? proponuje taka jak cos to poprawic prosze:) NICK.......... DATAPORODU..........PŁEĆ....MIEJSCOWOŚĆ.....WIEK...... NUNUSIA.......11.10.2011..........????..........KRAKÓW.............22........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya07
NICK.......... DATAPORODU..........PŁEĆ....MIEJSCOWOŚĆ.....WIEK...... NUNUSIA.......11.10.2011..........????..........KRAKÓW.. ...........22...... Maya07 .........3-4.11.2011..........???..........Lubelskie .........27.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......... DATAPORODU..........PŁEĆ....MIEJSCOWOŚĆ.....WIEK...... NUNUSIA.......11.10.2011..........????..........KRAKÓW.. ...........22........ MANGO.........03.11.2011...........????........PUŁAWY...............25.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia dzieki Ci za ta informacje, do wrocka mam 3h drogi zabiore mame i pojedziemy sobie na caly dzionek :))) I jak robilas 4d?? hihi jak wygladalo twoje malenstwo? Pewnie taki maly kosmitka :D haha smieszne te nasze dzieciaki w tak wczesnym stadium ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×