Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

Gość a do twojej paczki
czesc monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve252
Czesc ja jestem w 16 t.c termin mam na 29 pażdziernika :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do twojej paczki
czesc szyszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etera
Witam nowe dziewczyny, ciesze się, że dołańczacie sie do topiku, będzie nam raźniej razem. No właśnie widzę, że dominuje tu 20 tydzień:) I jak dziewczyny wiecie co będziecie miały???? a do twojej paczki - jej pół roku, ale najważniejsze, że jest:) Ja pierwsze dziecko rodziłam jak miałam 28 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etera
eve252 - witaj u nas:)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie chyba będzie chłopczyk o ile dzidziuś nie był owinięty pępowiną ;) ale następnym razem się już dowiem na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do twojej paczki
czyli jeszcze nie jest zle z tym wiekiem,ale jeslibym mogla cofnac czas to z 7 lat temu juz bym miala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do twojej paczki
ja "nosze" dziewczynke i tez nie na 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etera
Ja też już bym bardzo chciała wiedzieć, chociaż jak pisałam wszczesniej jest mi obojetne co będzie, ale ciekawość bierze górę:) w poprzedniej ciąży dowiedziałam się w 16 tyg, że będzie dziewczynka- dziewczynki są słodkie (przynajmiej moja), taki przytulas i całuśnie - mamusiowa córcia:) dziewczynki uciekam, bo już kończę pracę, zajrzę do was wieczorem:) Pozdrawiam wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chciałam dziewczynkę bardzo :) no ale jeśli faktycznie będzie chłopczyk to też się będę cieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etera
CZeść dziewczyny, co u was słychać???? Dziś idę z mężem na USG, nareszcie zobaczę dzidzię:) Mam nadzieję, że u niej wszystko dobrze, zawsze mam stresa, ale już nie mogę się doczekać, a USG mam dopiero na 17. Piszcie dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve252
hej - ja mam usg dopiero za 2 tygodnie ,kurcze jeszcze tyleee czasu ,a juz bym chciała zobaczyć Maleństwo :):):) Ja jeszcze niewiem jaka płeć ,ale chciałabym mieć dziewczynke :):):) Od wczoraj dokucza mi ból lewej pachwiny ,Was tez to może męczy ??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem w 18 tygodniu, mam termin na około 16 października :) również mam usg za dwa tygodnie i nie mogę się doczekać, ale ja już wiem, że będzie córcia - lakarz powiedział mi to w 16 tygodniu, twierdzi, ze nie ma wątpliwosci, ale wydaje mi się, ze to dośc wczesnie jak na takie odważne sądy :) Myśle, że za dwa tygodnie ostatecznie sie potwierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etera
eve252 - ja też zawsze czekam na te USG, jak widzę maleństwo to później jestem bardziej spokojna. A o pachwinie to nic nie wiem, mnie za to kość ogonowa strasznie boli nie wiem co to może być vademecum - witam cię, ja z pierwszą córeczką termin miałam na 16 października:) ale urodziłam tydzień wcześniej. Mi również w pierwszej ciąży lekarz powiedzieł, że dziewuszka w 16 tygodniu i jest dziewczynka. Może i ja dziś się dowiem kto tam we mniem siedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etera
eve252 - a co byś chciała mieć chłopca czy dziewczynkę?? vademecum - a czujesz już ruchy dziecka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, od 17 tygodnia czuję takie delikatne puknięcia i pulsowania w brzuchu kiedy leżę :) Wydaje mi sie, że to maluszek, ale wiele dziewczyn twierdzi, że czuje jakies bombelki, przelewania. Ja czegoś takiego nie mam, ale delikatne, choć wyraźnie wyczuwalne puknięcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve252
Ja tam samo się uspokajam po usg :) Chciałabym córeczke,choć Mama mówi że "wygladam " na syna ... niewiem po czym wnioskuje , bo ani zbytnio nie mam smaków ,a brzuszek jest taki powiedzmy jeszcze nie za wiele widoczny :) Mnie też boli kregosłup ,a odnosnie tej pachwiny czytałam że to miednica bądz macica się rozciąga i dlatego takie odczucie :) Zapytam lekarza jak będe na wizycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etera
Ja to właściwie to już sama nie wiem czy coś czuję, czy nie, dlatego strasznie się stresuję, czy wszystko ok z dzidzą, dzis się okarze na USG:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etera
eve252 - wyglądem to się nie ma co sugierować, mi też wszyscy mówili, ze będzie chłopak bo pięknie wygladam, a mam córeczkę. Ja też straszliwie nie mogę się doczekać czy dziś pokaże mi dzidzia co ma miedzy nogami:)Ale najważniejsze żeby była zdrowa!!!! Ja brzuch mam o wiele większy niz w 1 ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też wszyscy mówili, że chłopczyk, bo się nic nie zmieniam, ładnie wyglądam, a tu dziewczynka :) Słodyczy nie jem prawie wcale od początku ciązy, nawet nie pije słodkiej herbaty, a niby na dziewczynkę ma sie ochotę na słodkie :) U mnie więc sie żadne zabobony nie sprawdzają. Zobaczymy jak będzie z brzuszkiem - na chłopczyka podobno połeczka, na dzieczynkę duży rozciągnięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etera
Ciekawe, bo ja w tej ciąży własnie mam taką piłeczkę i to dużą, aż sama nie mogę uwierzyć że mam taki wielki brzuch, z córeczką miałam taki w 7 miesicu:) a przytyłam 2 kg, więc to nie tłuszczyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grlips
a ja mam termin na listopad :) dolaczam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ursul_mach
hejka ja jestem w 18 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamuski :) jestem w 19tc i od tygodnia czuje ruchy swojego malenstwa :) Jest to moja pierwsza ciaza ,jestem osoba dosc szczupła. Waze 64kg przed ciaza 60kg przy wzroscie 172cm . Czasmi boli mnie brzuch ale po rozmowie z gin dowiedziLam sie, ze to z powodu powiekszajacej sie macicy ;PP Pozdrawiam wszystkie mamy i przyszle mamy i przepraszam za wcinke :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Wademecum Kochana ja tez czuje takie pukniecia, pulsowanie a nie motylki, babelki czy przelewanie :) nie jestes juz sama tylko jestesmy we 2 to napewno nasze maluchy daja nam o sobie znac :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya07
Czesc:)moge sie przyłączyc? jestem w 15 tyg,a konkretnie w czwartek zaczynam 16tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×