Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

Moich pamietników juz dawno nie ma-a załuje bo tak jak Ty nunusia-miałabym co czytac teraz:)strasznie leniwy mam ten dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie pamietniki fajna sprawa:) mi tez sie dzis nie nic chce... w pracy mnie dziewczyny wysmialy za moj kolor wlosow, pytaly co to hehe nie powiem juz jest brzydki ale mogly mi darowac hehe kuplam dzis farbe i bede sie farbowac moze jutro... wstyd ze fryzjerka chodzi z taka glowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje odrosty to juz tez czas pomalowac-bo prawie strasze;)ale w czwartek ide na badania krwi i moczu,wiec skoro juz bede w poblizu fryzjera-to zajde i cos zrobie ze swoja fryzura:)od kilku lat rozjasniam włosy.Miałam isc do fryzjera wczesniej ale wtedy tez dowiedziałam sie o ciazy i wolałam zaczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe pewnie dpoczywaja:) dziewczyny jakich kremow na rozstepy uzywacie? (jak uzywacie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam zawsze wlosy czarne, pare lat. w koncu mi sie znudzily i postanowilam sie troszke rozjasnic, i robilam to na kolor bordo.. cos takiego. teraz mi sie od slonca jeszcze bardziej rozjasnily wiec kupilam kolor rudy:) ale taki ciemniejszy rudy, moze jakies pasemko jeszcze do tego dorobie aby na to lato sie rozweselic:) mam tyle dobrze ze jestem w stanie to sobie sama zrobic wiec koszty mi odpadaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes fryzjerka nunusia-fajnie:) ja to nawet kolezanki fryzjerki nie mam:(a włosy rozjasniam srednio co 3-4 miesiace od 7 lat.mój naturalny kolor to jasny braz,wiec teraz mocno widac mi odrosty niestety....kiedys chciałam przyciemnic kolor,ale w jasniejszych włosach lepiej sie czuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie używam zadnych kremów,ale mysle ze czas to zmienic:)a mozesz mi cos polecic nunusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosc jasny-ale pół na pól z brazowymi pasemkami...tylko ze one juz mi sie zmyły :(i został mi sam blond.Ogólnie to lubie siebie w pasemkach jasno-brazowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak, co do kremow- moja kuzynka polecila mi fissan (20zl) ona uzywala i sie sprawdzil ale ja nie jestem z niego zadowolona. strasznie tlusty, nie za dobrze sie wchlania i pozniej mnie cala skora swedziala bo sie do mnie wswzystko lepilo. skonczylam go wczoraj i kupilam z AA (36zl) i jest super, wchlania sie natychmiast, duza tubka i nic mnie nie swedzi, wiec mysle ze moge go polecic z czystym sumieniem (AA JA I MAMA) ja juz dlugo sie smaruje, tzn moj luby to robi codziennie a ja przy okazji korzystam z masazu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kupie krem,to poprosze mojego mężczyzne o pomoc :) i skoro mówisz ze krem z AA jest ok to takze go wypróbuje....z tej firmy uzywam od kilku lat płynu do hig.intymnej i jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie byłam na kawce u teściów. ja kupiłam sobie babydream jakiś produkt rossmana. użyłam go dopiero raz. rozstępów po pierwszej ciąży nie mam na brzuchu troszkę na piersiach ale to dlatego że karmiłam piersią i troszku są zniszczone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wczoraj ucieklam na basen, ja mam wizyte na2 czerwca, co 3tyg to juz bedzie polowkowe wiec bedzie duzo mierzenia...maz wybiera sie ze mna juz sie nie moze doczekac az zobaczy swoja kruszynke. ]dzis spedzamy dzien razem wiec pewnie malo mnie tu bedzie... milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro mam wizytę u położnej i ginka. Ciekawa jestem jak przez te 3 i pół tygodnia urosła moja kluska :D ostatnie wymiary: BPD 45,7 mm, HC 167 mm, AC 152 mm i FL 32 mm waga 333g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Wyjeżdżam dziewczynki na jakiś tydzień może troszkę dłużej :/ jak mus to mus, niestety będę odłączona od neta więc zajrzę dopiero po powrocie, wizytę mam na 6 czerwca więc nie muszę się spieszyć. Pozdrawiam gorąco :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) niebieskie mango spokojnej podrozy! i wracaj cala i zdrowa:) iza no to powodzenia na wizycie:) wczoraj wybralismy sie na zakupy, kupilismy jakies pierdoly jak zwykle hehe a ja kupilam sobie ta ksiazke "ciezarowka przez 9 mcs" 46zl strasznie droga ale kupilam. w sumie fajna opsuja tam kazdy tydzien ciazy po kolei, super ksiazka dla kogos kto dopiero planuje ciaze bo ma wszystko krok po kroku wiecie co, w tym markecie co bylam wczoraj sa kasy pierwszenstwa, dla kobiet w ciazy, nie powiem bo mojego brzuszka juz widac przede mna stala inna baba juz w duzej ciazy i powiem wam ze NIKT nas nie przepuscil NIKT! nawet kasjerka nie zwrocila uwagi na to. wiecie co ja nie jestem jakas chamka ale mialam ochote tej kasjerce powiedziec ze jak juz siedzi na takiej kasie to powinna zwracac uwage na to kto w niej stoi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:)nunusia-tak to jest w dzisiejszym świecie,ze trzeba sie upominac o swoje.Mnie nie było troche,bo wczoraj cos mi neta ucieli;/ a dzis byłam wkoncu u fryzjera:)od razu humor mi sie poprawił:)zrobiłam tez morfologie i mocz i we wtorek pobiegne do lekarza z wynikami i obejrze od razu maluszka:)a wy jak dzis spedzacie dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieskie mango-to życze przyjemnej podrózy i wracaj szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya ja tez sie wczoraj farbowalam i w sumie kolorek fajny:) zaraz uciekam na basenik, ale szczerze-nie chce mi sie. wysprzatalam dzis mieszkanie bo juz nie moglam na nie patrzec i chyba przesadzilam... jestem umeczona jakbym nie wiadomo co zrobila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jutro czeka kupka do prasowania i sprzatanie..Ja robiłam pasemka jasno-brazowe.troche nie chciały mi sie rozjasnic ale jakos sie udało:)teraz sie troche nudze-czekam na mojego K az wróci z pracy.jeszcze godz i bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny nie dawno wróciłam. mała miewa się dobrze stwierdził pan doktor że usg nie będziemy znów robić. córcia ma ognisko hyperoechogenne na serduszku i na następnej wizycie mam przypomnieć to sprawdzimy czy się wchłania. kazał mi brać aspargin w związku z tymi skurczami nóg. a na następną wizytę test obciążenia glukozą- o fuj. jestem troszkę załamana bo przytyłam przez miesiąc 5 kg a ogółem już 8 :( pozdrawiam i życzę miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)nikogo dzis nie było tu jeszcze:(ja własnie wysprzatałam porządnie całe mieszkanko i bede troszke odpoczywac...jest strasznie gorąco...a wy jak tam spedzacie dzien dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już zjadłam obiad i się wyspałam. jakoś tak mam ostatnio że muszę się przespać choć godzinkę w dzień. a tak nudy. a jak się czujecie? bo podobno biomet nie korzystny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka
WItam czy moge sie do was dołączyc? Nie przeczytalam calego topicu ale obecnie jestem w 17 tyg. ciazy troche zbliozne do was;-) Troche o sobie mam 23 lata , od prawie roku jestem mezatka. Dziecko bylo i planowane i nie. Poprostu sie nie zabespieczalismy i zapomnielismy pilnowac dni plodnych i zrobilismy to dosyc spontanicznie a po wszystkim lampa sie zaswiecila i zdalsismy sobie sprawe ze jutro jest owulacja,zaczelismy sie nakrecac ze moze wlasnie zmajstrowalismy dzieciaczka i tak tez bylo;-) Zabawne jest to ze 3 miesiace wczesniej caly miesiac ssie staralismy i nie wyszlo, potem jednak stwierdzilismy ze to jeszcze nie czas, a jak lekarz potwierdzil ciąże w 6 tygodniu to szalelismy ze szczescia. Niestety napotkaly nas po drodze trudnosci, w 11 tygodniu wyladowalam w szpitalu z krwawieniem, ale ylo to lekkie krwawienie na drugi dzien brazowe plamienie a po 4 dniah nie bylo sladu krwi. Okropnie sie balam ze moge stracic nasza kruszynke , ale juz jest wszystjko w porzadku musialam poprostu zwolnic troche tempo zycia, zawiesilam studia i leniuchuje w domku. Przepraszam ze tak sie rozpisalam nie wiedzac nawe czy przyjmiecie mnie do swojego grona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka
a i termin mam na 3 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka
iza jesli chodzi o samopoczucie to ja sie kiepsko czuje caly czas jest mi duszno:-( Pisalyscie kto ile juz przytyl ja narazie jestem caly czas 1 kg na minusie dziwne bo nic nie robie jem jak wczesniej a schudlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy pierworodka:)ja tez mam termin na 3 listopada:) pogoda dzis ładna ale jest bardzo goraco i duszno...jestem spiaca do tego cały dzien.....moze jutro bedzie lepiej.Iza a co na obiad robiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam sie przespac,ale nie mogłam zasnac i chodze przymulona cały dzien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×