Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

hej laseczki:) boze jak sie w pt poklucilam z moim D! masakra! jakbym nie byla w ciazy to bym pewnie sie spakowala i odeszla normalnie... w sumie o nic, o glupoty ale wszystko latalo po domu, wyzwiska najgorsze-wszystko. nie wytrzymalam i ojechalam do kolezanki, ale ta nie miala zbyt duzo czasu wiec wieczorm wrocilam do domu, ten na komputerze siedzial, porobilam co mialam porobic i sie polozylam - na ziemi! a on mnie tak wkurwial bo siedzial na tym komp do 2 w nocy a ja spac nie moglam, nawet w nocy sie poklucilismy, chyba najbardziej hardcorowa nasza klutnia kiedykolwiek. ale wczoraj pojechalismy do mojej babci bo on mial jej meble nowe poskladac wiec jakos tak w sumie zaczelismy gadac, on juz do mnie zaczal mowic zdrobniale i sie w nocy przytulal ale ja nadalmam na niego nerwa za to wszystko! dzis pojechal biegac na jakis maraton, wroci pewnie za jakies 4h. a tak poza tym to u mnie ok, dzieciaczek kopie, od rana do wieczora:) eh juz bym chciala czwartek:) dowiem sie co to za osobka tam znajduje hehe pozdrawiam i zycze milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia nie powinnaś się tak mocno denerwować, wiem że lepiej radzić , chociaż sama jestem niesamowitym nerwusem, wszystko mnie drażni i ogólnie chodze wkur*iona 24 na dobe. :D Ale nie ma co marudzić, pogodzicie się, czasem lepiej oczyścić atmosferę wielką kłótnią, niż dusić w sobie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze nie powinnam sie denerwowac, staram sie byc spokojna, ale nieraz sie poprost nie wytrzymuje i wybucha! w nim juz tez sie zberalo od kilku dni. i oboje peklismy! w sumie jest juz ok, ale po tych naszych klutniach malenstwo strasznie kapalo, mialam wyzuty sumienia ze bylo niespokojne przeze mnie ale sa takie chwile ze sie poprostu nie da wytzrymac! wiecie co, ostatnio pisalam na gg z taka moja kolezanka-dlugo sie z nie widzialam, sluchajcie zmarllo jej dziecko-po urodzeniu okazalo sie ze ma wade serca i odrazu opreacja- i tak przez pol roku pdtrzymywali go przy zyciu, pod respiratorami, ale niestety nie przezyl... tak mki bylo smutno, tak ryczalam jak ona do mnie pisala bo sie strasznie otworzyla, opisywala mi dokladnie wszystko-ciezko w to uwierzyc-ale cala ciaze lekarz zzapewnial ze jest wszystko ok to co ona musiala przejsc to az ciezko opisac... jej synek mialby teraz 3 latka, ona ma juz coreczke prawie roczna na szczescie zdrowa, pomyslcie ze taka dopiero co urodzona kruszynka odrazu miala operacje na otwartym sercu, az serce sie kraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niewesołe to co opowiadasz Nunusia :( Nam jako przyszłym mamom cały czas chodzą po głowie przeróżne wątpliwości, czy wszystko jest w porządku, a jak lekarz mówi , że tak, to nie mamy podstaw nie wierzyć, a tu taki przypadek... Na szczęście coś takiego prawie się nie zdarza. Jakie dziś plany dziewczęta? :D Ja chyba zostaję w domu bo tak gorąco , że boję się głowę za okno wystawić :) może wieczorkiem na spacer pójdę. Moje małe wczoraj podczas kąpieli znów dało znać o sobie :D Szczęście maksymalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja dopiero co wstalam :) spalam jak zabita, hehe ja dzis mialam isc na badania ale zapomnialam :) jutro pojde. ja dzis sie troszke lenie w domku, ogarne a pozniej na basen smigam, wczoraj bylismy u tesciow. pogoda dzis faktycznie ma byc niesamowita, ah ja juz zaczynam zyc wakacjami- szukam cen, miejsca wszystkiego:) juz sie doczekac nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiax2
ja rozniez jestem w 18 tygodniu:) może mnie przyjmmiecie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiax2
ja już wspomniałam jestem w 18 tygodniu z blizniakami ale nie wiadomo co jeszcze mam w brzuszku, własnie skonczyłam szkole i mam teraz mnostwo czasu wolnego, całymi dniami własciwie siedze sama w domu, wiec postanowaiłam dołaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, to bedzie podwojne szczescie:) wiem jak to jest siedziec samemu w domu, bo tez tak mam to przynajmniej tu mozna pogadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiax2
jeszcze nie, w czwartek ide na USG i mam nadzieje ze się dowiem i zaczne już kompletowac wyprawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak ja, w czwartek mam polowkowe, bo ja juz 21tc wiec mam nadzieje ze mi lekarz powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......... DATAPORODU..........PŁEĆ....MIEJSCOWOŚĆ.....WIEK...... NUNUSIA.......11.10.2011..........????..........KRAKÓW.. ...........22...... Maya07 .........3-4.11.2011.....chłopiec......Lubelskie .........27...... MANGO.........03.11.2011...........????........PUŁAWY... ............25....... iza_19_02.....16.09.2011.....dziewczynka..Świecie....... ..........25... tak dla przypomnienia:) mamuska dopisuj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiax2
NICK.......... DATAPORODU..........PŁEĆ....MIEJSCOWOŚĆ.....WIEK...... NUNUSIA.......11.10.2011..........????..........KRAKÓW.. ...........22...... Maya07 .........3-4.11.2011.....chłopiec......Lubelskie .........27...... MANGO.........03.11.2011...........????........PUŁAWY... ............25....... iza_19_02.....16.09.2011.....dziewczynka..Świecie....... ..........25... mamusiax2....02.11.2011.....bliźniaki.......lubelskie.................19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki;)jestem i ja po bardzo udanym weekendzie:)wczoraj bylismy najpierw u rodzicow mojego K a potem na małej wycieczce:) dzis u mnie strasznie gooooraco..teraz wziełam sie za gotowanie obiadku a potem bede lezec. Juz sie pochwalilismy,ze bedziemy miec synka i wstepnie ustalilismy ze bedzie miał na imie Patryk:)chociaz do porodu jeszcze tyle czasu,ze moze sie zmienic.Zazdroszcze wam dziewczynki,ze czujecie juz swoje maluszki...ja narazie czuje tylko bulgotanie... A i witam nowa mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya, ja tez nie moglam sie doczekac tego kopniaczka a czasami wieczorem jak chce isc spac to maluszek dak daje czasu ze nie moge sie na snie skupic i tak sobie mysle zeby juz przestal:) wtedy daje reke na brzuch i na chwilke jest spokoj:)tak mysle ze to dopiero poczatek ze bedzie gorzej... eh... damy rade! ty gotujesz juz obadek, a ja dopiero jem sniadanie:) co gotujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiax2
ja juz od dwoch tygodni czujea teraz to juz nawet wyraznie, no ale może to dlatego ze blizniaki:) u mnie też gorąco okropnie zaraz musze sie na zakupy wybrac a mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapusniak:)bo juz chodził za mna pare dni...teraz siedze w domku to moge spełniac swoje kulinarne zachcianki :) Nunusia a pewnie ,ze damy rade!:)ja juz tak kocham swoje malenstwo,ze niewyobrazam sobie zeby go nie było-juz nie moge sie doczekac kiedy sie urodzi..Niewiem jak to sie stało,ale jak wstałam dzis to wydaje mi sie ze brzuszek urósł mi wciagu nocy:) Mam nadzieje ze i ja niedługo poczuje kopniaczka:) a Ty nunusia jaki obiad masz w planach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiax2 i ja miałam w planach zakupy,ale zrezygnowałam-za goraco...moze jutro,jak nie bedzie upału. Teoretycznie ja tez juz powinnam czuc ruchy,bo zaczał mi sie 18 tydz i jestem raczej szczupła osoba ale ponoc do 22 tyg powinnam poczuc ruchy wiec ...czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya doczekasz sie tych ruchow! zobaczysz! przynajmniej wiesz co nosisz pod serduszkiem! ja tez nie ide na zakupy dzis chociaz w lodowce pustki! moze jak moj D przyjdzie bo ja nie bede nosic siatek:p a niewiem jaki obiadek dzis.. moj D pewnie znow bedzie chcial ryz z truskawkami... ja tam nie lubie. pewnie jakas zupke sobie zrobie, albo warzywka na patelni i bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiax2
mam nadzieje ze poczujesz niedlugo, bo to super uczucie a jakie dziewczyny macie brzuszki duże juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wydawał mi sie mały do dzis rano;)nawet pytalam swojego lekarza czy nie jest za mały to mi powiedział ze u jednej widac np juz w 3 miesiacu a u innej dopiero w 7. I ze poprostu moze mam taka budowe...maluszek ma idealne wymiary jak na tydz ciazy w ktorej jestem wiec mam sie nie martwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia my wczoraj wydalismy mnostwo kasy w tesco iale bynajmniej mam zapas na 2 tyg;)bede miała z czego gotowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wczesniej mialam troszke swojego spozywczego a teraz jest coraz twardszy i jest spory, wygladam na pozniejsza ciaze hehe tak mi sie wydaje, ciazy bym sie nie wyparla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya powiem ci ze ja uwielbiam takie duuuze zakupy! jak ide do sklepu i jest pelny koszyk! zawsze place karta bo wtedy tak bardzo nie boli:) ale przynajmniej pozniej jest w lodowce z czego wybierac:) macie plany na wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie musze dzis ogorki malosolne zrobic:) takie dwu dniowe pyyycha sa:) ale poki co nie wychodze z domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myslelismy jeszcze o wakacjach....rok temu mój K urlop dostał w maju i bylismy w zakopanym,,,,w tym roku przypadnie mu na wrzesien...jeszcze pomyslimy;)a wy gdzie na wakacje? Wczoraj w tesco spotkałam kolezanke ktora nie wiedziała o ciazy i zapytała czy bedzie dzidzius czy tak przytyłam wiec cos u mnie jednak widac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my nad morze:) do MIedzyzdroji:) polecam! bylismy tam rok temu pod namiotami i zakochalismy sie w tym miejscu! caly rok do skarbonki zbieralismy pieniazki:) tylko niewiem czy w tym roku namiot przejdzie... w sumie to bym chciala:) wstepnie to 17 lipca planowany wyjazd ale to jeszcze zobaczymy... bo podejrzewam ze pozniej lekarz moze mnienie puscic w tak daleka podroz jakby nie bylo to cala Polska do przejechania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno to jest Swietne miejsce na urlop:) jak mok K dostanie wolne to ja bede w 8 miesiacu wiec za daleko nie pojedziemy...w tym roku raczej pojedziemy do moich rodzicow na wies a pieniazki ktore wydalibysmy na urlop przeznaczymy na synka;)i tak chyba bedzie najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×