Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

maya wiesz jak nie teraz to kiedy? jak juz bedzie malenstwo to nie bedzie tak latwo! teraz tak szukam info o pobycie w ciazy pod namiotem i w sumie wszedzie pisza ze nie ma przeciwskazan, wiec moze jednak skusimy sie? ja bede w 7 wiec jeszcze jakos to bedzie, a kurde pod namiotami jest tak fajnie!!! niezapomniane wakacje! mamy tam bardzo fajne pole namiotowe, jest wszystko na nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia-a z Twoim D to juz mam nadzieje ze zgoda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz tak, my tak mamy jak sie poklucimy to zaraz nam przechodzi hehe dwa silne charaktery- juz jest ok. ale bylo ostro jak nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile juz jestescie razem? Ja z moim K jestesmy prawie 2 lata razem i ani razu sie nie pokłócilismy:)naprawde:)my z kolei mamy spokojne charaktery-no chyba ze ktos naprawde podkurzy to i ja i mój K potrafimy pokazac pazurki,ale dla siebie jestesmy łagodni i zawsze przy nieporozumieniu rozmawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie mykam,ide sie połozyc.po 15 bede tu jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co 3 lata razem (niecale) z tym ze po 3msc razem zamieszklaismy takze juz jak stare malzenstwo hehe ja wlasnie bylam w kwiaciarni i kupilam doniczki zeby kwiatki poprzesadzac i cos nowego na balkon:) i sie zabieram za to:) wiesz maya, czasami takie poklucenie tez jest dobre w zwiazku zeby nudno nie bylo hehe ale gratuluje ze Wam sie udaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nikogo?pewnie odpoczywacie dziewczynki...ja spałam troszke,a teraz sie nudze.wogole spałabym cały czas,ale wiem ze jak teraz sie połoze,to w nocy nie bede mogła zasnac i troche sie mecze...na szczescie za 2 godz wraca mój K ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie zrobilam porzadek z kwiatuszkami:) poprzesadzalam do wiekszych doniczek, na balkonik nowe kupilam i wystawilam do sprzedania Monstere, kurde tak ladnie mi rosnie juz jest taka duza a ja nie mam miejsca na nia, tylko sie marnuje,zal mi jej bo to ladny egzotyczny kwiat ale kurde nie mam miejsca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze sie przyznac,ze mam mało kwiatkow w domu,chociaz je lubie...moja mama ma dobra reke do kwiatków i ma ich mnostwo.Czy wy tez jestescie takie spiace jak ja?bo dosłownie nie mam sił..to chyba przez ta pogode..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, Witam nową mamusię:) Bliźniaki, kurcze nie wiem czy nie byłabym przerażona, hehe :D ale z drugiej strony zazdroszcze , podwójne szczęście :D Gratuluję!! U mnie brzuszek zaczyna rosnąć właściwie z dnia na dzień, niedawno, w tamtym tygodniu chyba, mierzyłam się i miałam 85 cm tuż pod pępkiem (wyjściowo 75) , a dziś już 91 cm :D Ostatnie spodnie, w które się mieściłam dziś zapięłam na głębokim wdechu :) Ale czas na stałe się na getry przerzucić. O dziwo waga się od tygodnia nie zmieniła 55kg. Wykańcza mnie zgaga dziewczyny :/ oszaleję chyba... Ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieskie mango ja jeszcze ne miałam zgagi wiec nie wiem co Ci na nia poradzic....ale plus jest taki,ze ponoc jak jest zgaga to dziecku włoski rosna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz tez w zadne spodnie sie nie mieszcze;(chodze w leginsach...tak najwygodniej.Kurcze w dzien strasznie byłam spiaca a teraz jak czas na spanie to ja energi dostałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiax2
ja sobie pospałam teraz i na zakupach byłma:) jutro zamierzam wreszcie dom ogarnąć bo mam lekki bałagan :) dzieci mi dały dzis troszke popalić, boje się co bedzie potem jak sie rozkrecą a jesli chodzi o wakacje to narazie nie wiem ale w takim stanie na daleki wypad sie nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) jak tam wam mija dzisiejszy dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta, ja dziś byłam z samego rana zrobić badania tylko i z powrotem do domu, upał nie z tej ziemi, nie wychodzę z chałupy, nie ma takiej opcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak-upał straszny,ja byłam na miescie ale tylko godzine,bo zle sie poczułam-za goraco...i w sumie cały dzien przelezałam,wogóle nic mi sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz przepisał matruelle-45zl kosztuja,do tego biore Biofer bo mam nie za dobre badania krwi.. Dziewczyny,a słyszałyscie cos o szczepionce immunoglobulicznej anty d w 28 tyg ciazy...bo mi lekarz taka zasugerowal,tylok ze ona prawie 500zl kosztuje;( Niestety u nas jest konflikt serologiczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja tez dzis rano na badaniach bylam, eh nie znosze pobierania krwi, okropnie! jezeli chodzi o kwaiatki to ja mam ich strasznie duzo, moj D czasami sie smial ze czuje sie jak w dzungli :) nie znam nestety sposobow na zgage, oprocz reni:) ale oczywiscie nam nie wolno:) poszukaj moze cos w internrci znajdziesz:P co do witaminek ja biore Pregna Omega, 59zl kosztuja drogie kurde ale lekarz mowil ze po nich sie malo tyje a z moja lekka nadwaga dla mnie to dobrze:) maya masz Rh-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) tak nunusia,ja mam Rh- a moj K ma Rh plus i niestety mamy konflikt i tak sie zastanawiam czy ta szczepionka za prawie 500za w 28 tyg ciazy jest potrzebna czy az po porodzie.bo wszyscy mi tu mówia ze tylko po porodzie.... a jak tam dzis u was dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) maya moja kuzynka miala Rh- i opowiadala mi ze po porodzie dostala zastrzyk... ale mowila ze go do konca zycia nie zapomni... tak bolalo:/ mowila ze jest niesamowicie miesisty i dostaje sie go prosto w dups.ko! nie chce Cie straszyc ale lepiej wiadomo na co sie przygotowac. ja na Twim miejscu poczekala bym do porodu, po co placic? te 500zl ci sie napeno przyda. a ona urodzila zdrowe dziecko. ja mam na szczescie +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, ja też myślę Maya że nie ma co, lepiej poczekać i po urodzeniu pobrać zastrzyk, ale to oczywiście sama zdecydujesz. Ja dziś odebrałam wyniki, mam za dużo leukocytów we krwi, trochę się wystraszyłam , ale zaraz spojrzałam w internecie , że w ciąży jest więcej :D panikara ze mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia ja się z kolei boję, że za mało mi przybywa kilogramów. W sumie widocznie tyle ile potrzeba, ale oczywiście muszę się czymś zadręczać :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieskie mango a ile masz tych leukocytow? ja tez mialam podwyzszone to dostalam zurawit i czopki dopochwowe.. nie fajne sa. a teraz juz mam wszystko wporzadku. dzis tez ide odebrac wyniki-zobaczymy:) co do wagi to ja tez poki co nic nic... ja sie u lekarza waze co te 3tyg i waga stala w miejscu. moze jutro cos podskoczy. hehe tez sie troche o to martwilam ale z drugiej strony przy mojej lekkiej nadwadze nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie doczytalam a Ty napisalas o leukocytach we krwi a ja myslalam ze w moczu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja na pocztku ciazy to troche "panikowalam" ale teraz to podchodze coraz bardziej na luzie, tylko sie denerwowalam, nawet juz nternetu nie czytam heeh. jezeli nic sie nie dzieje to po co sie nakrecac, przeciez to nie choroba! zyje tak jak przed:) ale powiem wam ze co jak co ale zimnego piwka ze soczkiem bym sie napila, ajjjj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ciotke połozna i ona tez twierdzi ze po porodzie dostane szczepionke za darmo...wiec chyba zmienie lekarza,bo ten co chodze jest super ale kasa jest dla niego bardzo wazna i wizyta przebiega zawsze ekspresowo...dziewczyny a ja mam z kolei za mało krwinek czerwonych i niskie cisnienie;( biore zelazo i mam nadzieje ze pomoze.reszte badan niby ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya ciotka dobrze ci mowi, jezeli masz mozliwosc i bardzo chcesz to zmien lekarza bo niektorzy sa tacy co tylko kasa-kasa. a to nie dobrze. a robisz badanie combsa? mam nadzieje ze tak... co do roznych badan to kurde nawet nie wiecie jak ja sie ciesze ze mam wszystkie super, jak chodze na moje wizyty to jak slysze jak maja dziewczyny rozne problemy, z tym,z tym, lekarze, konsultacje, dodatkowe badania wrrr! ja bym do tego glowy nie miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×