Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

hehe ostatnio sobie troche pomoglismy na skype i powiem wam ze tylko mnie to rozdraznilo, 3 dni chodzilam jakbym miala (przepraszam za szczerosc) bombe zegarowa w majkach :D hehe A czekac musze nie mam wyjscia, w sumie wiedzielismy na co sie decydujemy, chociaz wczesniej nigdy na tak dlugo sie nierozstawialismy, ale to dodaje tylko calej historii romanztyzmu hehe jakby M to przeczytal to by umarl ze smiechu, bo chyba nigdy nie mialam w sobie nic z romantyczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam mango troche romantyzmu nikomu nie zaszkodzi, my tu mozemy sobie na to pozwolic bo to forum jest nasze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia-koniecznie daj znac jak po wizycie:)ja zrobilam obiad,zjadłam i ogladam ostry dyzur,nawet troche sie przespałam:) i teraz dalej bede lezec.Mój K jak wroci to poodkurza i tyle z porzadkow bo ogolnie to jest czysto;) mój niunio caly czas sie wierci-czuje jak mnie po zebrach kopie a to mało przyjemne;/ czas cos mi sie dluzy dzis strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) boze poszlam dzis do lekarza bylam przed 14 grubo a bylam 9 w kolejce hehe ja juz niewiem o ktorej te baby tam przychodza:) ogolnie to z malym wszystko ok, wazy juz prawie 2kg:) bez kilku gram:) ale jeszcze sie nie ulozyl glowka w dol, siusiak myrdał wiec to sie chyba nie zmieni juz. jedyny problem to znow te leukocyty, ale tym razem to jeszcze bardziej mnie zaatakowalo niz poprzednim razem, duzo wiecej ich jest. dostalam antybiotyki i bede sie leczyc... a tak poza tym to w mojej aptece fajne zestawy startowe zrobili:) podklady poporodowe,husteczki nawilzajace,majtaski poporodowe,patyczki do uszu, buteleczka i masa roznych probek (jakis jedwab do wlosow,mydelka,szampony,rozne kremy,nawilzajce,na rozstepy,na slonce,pasta do zebow,szminka) i ulotki i to wszystko za 22zl hehe wzielam sobie taki zestaw bo i tak to musze kupic wszystko. aha dzis jedziemy po bujaczek:) mowilam wam ze mam zakupowego swira:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super nunusia ze wizyta sie udala:) duzy ten Twoj syneczek... Jak juz kupisz bujaczek to przeslij zdjecie:)my wczoraj widzielismy piekny bujak w komisie za 80zl ale niestety na ten miesiac limit wydatkow wyczerpany...w sumie uzgodnilismy ze kupimy fotelik z funkcja bujania ale jak znajdziemy niedrogi bujaczek a finanse pozwola to w nastepnym miesiacu kupimy malemu sam bujak:D Wiecie co-ja sie zastanawiam nad praniem ubranek tych z ciucha-zeby najpierw wyprac w normalnym proszku a pod koniec wrzesnia w takim dla dzieci i chyba tak zrobie...Dzis przegladalam te ubranka i jestem pewna ze spodni to napewno malemu nie zdaze wszystkich załozyc...napewno z nich wyrosnie-no ale trudno,wole miec w czym wybierac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia a ten zestaw to w jakiej aptece? bo ja kiedys podobny widzialam w dbam o zdrowie ale to w tamtym roku jeszcze wiec nie byl mi potrzebny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no duzy duzy:) Maya bujaki sa w super cenach, juz kupisz za 30zl na allegro (np) ale to sa takie wykle a ten co ja chce to ma funkcje wibracji i jest do 18kg wiec dziecko juz sobie moze w nim normalnie siedziec, ma grzechotki tez, mi sie napewno przyda bo jestem takiego zzdania ze np jak bede w kuchni to wezme malego na bujaku, on sie bedzie bawil a ja bede sie zajmowac czyms innym i ruszajac sie sam bedzie sie bujal nie trzeba go bedzie szturchac hehe Maya ten zestaw byl w aptece Millenium ja tam zawsze kupuje bo oni maja naprawde niskie ceny- i mozna wiele lekow kupowac na sztuki co jest wiekszym plusem, dzis np paczka antybiotyku kosztowala 50zl a tam bylo duzo tego a mi potrzebne tylko 4 i nie bylo problemu zeby facet mi sprzedal tylko 4, za to ich lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tych ubranek z ciucha to moze faktycznie masz racje zeby najpierw wyprac w normalnym proszku ale dac na podwojne plukanie a pozniej w takim dzieciecym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama zdecydujesz co bedziesz chciala:) ja na ten bujak juz sie dawno zdecydowalam,ogladalam gopare razy i jestem pewna. uciekam narazie bo dominik konczy zaraz prace a jestesmu umowieni na miescie. miełego wieczorku mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ nunusia fajne te bujaczki,i jak znajde jakis w komisie to kupie ale to nie teraz:) Jakie plany na dzis? Ja zupke ze szparagówka ugotuje i jak zwylke bede lezec...kurcze jak sobie pomysle ze mam jeszcze prawie 3 miesiace wiecej czasu spedzic na lezeniu to nie jestem szczesliwa,ale czego sie nie robi dla maluszka:) wiem ze z kazdym dniem coraz blizej do narodzin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak własciwie to weekend sie juz zaczał;P hura:D cale 2 dni spedze z K..uwielbiam weekendy:) humor mam dzis super i nic mnie jak narazie nie boli....mam ochote sprzatac,układac w szafkach itp ale po pierwsze mi nie wolno a po drugie wyprowadzamy sie stad pod koniec wrzesnia wiec moje ukladanie w szafkach mijałoby sie z celem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Ja dzis na 14 ide na usg tarczycy, a potem do gin. Widzialam sie dzis z kolezanka z liceum, ona ma 4 letnia coreczke, fajna ta mala, ale powiem wam ze strasznie mi jej szkoda, w ogole nie mowi, jest bardzo duza jak na swoj wiek (mijalysmy akurat wycieczke z przedszkola) powiedzialabym ze do szkoly juz idzie, ale to takie niezdrowe to rosniecie u niej, ma mnostwo problemow zdrowotnych, chyba ta mala nie bedzie raczej 100 % samodzielna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango no ja mam nadzieje ze jak wrocisz to napiszesz jaka płec ma Twoje malenstwo:) a to czemu ta dziewczynka taka? wczesniak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry:) bylismy wczoraj po ten bujak juz mam zlozony, jest identyczny jak na zdjeciach w netach wiec niewiem czy jest sens wrzucania fotek tu? http://allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujaczek-cudowna-planeta-145-i1753912324.html polozylam go pod lozeczkiem i Zuzia upatrzyla sobie nowe miejsce do spania... cala noc tam spala i teraz widze tez:) musze go gdzies schowac bo przyzwyczai sie i pozniej moze byc nie ciekawie jak maly lokatorek zajmie jej miejscowke:) ja dzis bede torta robic bo jutro jedziemy do mojej babci na imieninki i prosila mnie zebym jej zrobila, i troche mieszkanko ogarnac:) Maya super ze juz nic Cie nie boli, oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolec bedzie nunusia ale aby nie bolalo tak jak w poniedziałek...Lezaczek naprawde fajny;) ja juz ugotowałam zupke-ale pyszna mi wyszla:) mój K juz 2 dzien dzis nie pali wiec wiecej podjada i zupka bedzie jak znalazł;) My mamy za tydzien w niedziele imieniny babci;)ale bedzie wyzerka:D a kupujesz cos babci nunusia czy tylko torta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis z obiadem ide na latwizne, warzywka na patelni sobie usmaze i bedzie:) maya ja babci kupilam dezodorant i super plyn do kapieli wiem ze ja to bardzo ucieszy bo ona lubi takie rzeczy:) moja babcia mloda jest :) jade jutro do niej wczesniej zeby jej pomoc troche, z jakimis salatkami, i innymi pierdulkami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez juz bym chciala wiedziec co za gagatek tak mnie kopie :) A lezaczek superowy, ja sie wcale nie dziwie Nunusia że Zuzia go okupuje hehe musisz kupic drugi ;P Zaraz sie bede zbierac, ale taaak mi sie nie chce, jakas sie spiaca zrobilam jak nigdy... najchetniej padlabym teraz plackiem na wyrko i juz :D Ale grzeje dzis slonko, szok! a ojciec tylko mnie podwiezie do lekarza a wracam piechotka, mam nadzieje ze troche juz to slonko odpusci :) A ta dziewczynka normalnie sie urodzila, nie byla wczesniakiem, w sumie nic nie wskazywalo na to ze moga nastapic takie opoznienia w rozwoju, troche mi to znowu dalo do myslenia o tej mojej tarczycy, musze przestac sobie wyobrazac nie wiadomo co bo oszaleje predzej. Ok uciekam, zamelduje sie jak wroce :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekamy na info mango! kazda z nas juz ciekawa:) czy cyganka miala racje hehe a Zuzia ma swoje lezanki w domu, niech spada od lezanek mojego dziecka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz po wizytach, Tarczyca bez zmian, wszystko w porzadku :) A na usg wreszcie widać do tam miedzy nozkami ma moje dziecko, i juz wiadomo ze bedzie Czesio jak nic :D ciesze sie strasznie, z dziewczynki tez bym sie tak samo cieszyla, ale jak juz wiem to moge dalej ulagac zakupoholizmowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha:D tak czulam! kolejny chlopaczek ;P gratuluje mango i podziwiam za decyzje o oryginalnym imieniu:) ciesze sie ze i z tarczyca ok. A ile ten Twoj mezczyzna wazy mango?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stwierdzila ze mam dosc twardy brzuch i sie pytala czy czuje skurcze, no to mowie jej ze czasem czuje ale nie boli i zdarza sie rzadko, ale dala mi jednak magnez (mam brac do konca ciazy) i scopolan, to drugie nie wiem po co niby jest rozkurczowe, ale w sumie dziala przeciwbolowo, ale nic tam, bede brala. tylko ze magnez kazala mi brac 3 razy po 2 tabl dziennie... 6 tabletek na dobe to chyba lekka przesada... i jeszcze witaminy do tego przeciez biore, zastanowie sie chyb nad wlasna dawka :D:D jak to zwykle hehe co wy o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dodam ze magnez kazala mi kupic 500 mg :D czyli jakbym brala 6 dziennie to dostarczalabym 3000mg magnezu dziennie a dzienna norma dla ciezarnej to od 350 do 450 mg .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×