Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

O ! to mnie tym smoczkiem zaskoczylas, ja teraz mam od 6 do 12 mca, i jak robie 180 ml mleka to daje ok 3 lyzeczek kaszki i jest takie na styk... hmmm... pojde dzis do kauflandu i kupie wiekszy, nawale tyle kaszki ile tylko da rade wyciagnac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze Avent ma jakies inne oznaczenia niewiem. ale ta 3 jest taka spoko. moze to zadziała jak bedzie gesciejsza bo pomysl ja na 120ml wody daje 5 łyzek i w niecałe 2minuty flachy nie ma:P a ze Dawidek jest przyzwyczajony do szybkiego jedzenia bo mam z piersi ogromne cisnienie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz sie dobrze przyzwyczai do tej kaszki to mu bede dawac jeszcze wiecej. niech spi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie, ze niech spi, to samo zdrowie! Zobaczymy , ja nawet nie spogladam na oznaczenia jaki to numer, ale dzis zobacze. u nas dzis pochmurno, ale pojedziemy na spacer, dobrze ze nie pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango ja podejrzewam tez ze co firma to inne oznaczenia, Ty uzywasz Canpolu tak? kup jak nie sprawdzisz to nie zobaczysz hehe. u nas tez taka sobie pogoda, niewiem czy wyjdziemy. jak jestem sama to mi sie słabo chce. zamówiłam ten wózek dzis jednak- wczoraj go testowałam i do mnie przemawiał :) ale narazie i tak bede jezdzic tym starym bo w tamtym nie moge miec dziecka sprzodu a jak podrosnie to wsadze go w Coneco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie odciągnąć nie dam rady. a teraz czytam na necie że te kaszki bezmleczne robi się na mm albo preparacie mlekozastępczym albo swoim mleku. muszę poszukać takiej na wodzie albo zabrać małą do alergologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze dziewczyny!:) ale forum dzis zyje:D U nas noc przespana w całosci od 22 do 6 z krótka pobudka na szybkiego cyca.niestety o 6 juz musiałam wstac,bo jezdziłam na krew i mocz... Tyle napisałyscie ze nie wiem czy na wszystko odpisze... Mango-moj jeszcze nawet nie łapie za stopy-i daleko mu do tego,za to bawi sie raczkami:) Iza-przykro mi ,ze masz tyle tego na głowie...wydaje mi sie ze z Kacprem to juz taki wiek..nie wiem co Ci kochana doradzic. Mój Patryk tez grubiutki-i nawet pediatra na wizycie powiedziała zeby mu ograniczyc kaszki,a szczegolnie na noc bo bedzie gruby,a ja jej na toz ze daje mu kaszke 120ml raz dziennie o 10rano to sie zdziwila ze tylko na cycu i tak rosnie,-kazała zmniejszyc karmienie o jedno.No ale ja i tak robie po swojemu bo karmie Patryka co 2,5czasami 3 godz i raz w nocy . Nunusia-wózeczek rzeczywiscie fajniutki:) My ten co mamy przerobimy na spacerówke a za rok na wiosne kupimy inny.Maya07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kaszek to ja mam bananowa z Nestle i jabłkowa z bobovity-obie smakuja małemu tylko lepsza konststencje ma ta z nestle,bo w bobovicie robia sie grudki. Ja mam taka robiona na mleku mm- kupilam bebiko 2 i jest ok:) Nastepna kaszke kupie juz bezmleczna bo i kaszki i mleko skoncza mi sie naraz. A co sadzicie na temat glutenu? chyba trzeba powoli wprowadzac? Nunusia ciesze sie razem z toba z udanych nocek Dawidka!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya no to jaby nie było to nocke miałysmy podobna, :) ale daleko nam jeszcze do takich nocy jak wasze... ja kaszke bede dawac- mimo wszystko. dziecko zacznie chodzic to zbije wszystko a z reszta Dawidek jakis grubasek nie jest, dobrze wyglada. Maya ja tez mam w tym starym spacerówke ale jest nie wygodna strasznie... i ma malutki kosz pod wózkiem a ten ma naprawde spory. a dla mnie to bardzo wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya ja tez mysle juz o glutenie, nawet kupiłam juz deserek jabłuszko z kaszka manna- i mysle ze powoli sie bede za to zabierac-a pozniej juz bede gotowac zupki jarzynowe z kaszka manna, bo te ze słoiczków zupki powoduja u Dawidka odruch wymiotny- z reszta nie dziwie sie bo ja na am zapach tez tak reaguje,ogółem te obiadki ze słoiczków sa wstretne- ale deserki za to nadrabiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze czekam z obiadkami ...bo u Patryka co nie zje to problem z kupa;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super ze forum dzis tak zyje, dawno sie tak nie opisalysmy w krotkim czasie, az przypominaja mi sie czasy ciazy :D Dziewczyny ja dalam jakies 2 tyg temu kaszke waniliowa z rossmana ale byla tak okrutna w smaku ze wyrzucilam, dzies tez pojde za wasza rada i kupie jakis sloiczek z glutenem :) A ten smoczek kupie kupie :) juz sie ciesze na wyprobowanie, a noz widelec sie uda... :D :D :D moje gg 5423700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya a dawalas Patryczkowi starte jabluszko? u mnie po polowie takiego jablka na drugi dzien jest suuper kupa :) a drugi raz daje mu zupke albo obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wlasnie dlatego zupki gotuje sama, kupilam tez sloiczek losos z cukinia, ciekawe.... mam nadzieje ze nie bedzie walilo na kilometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszka na wodzie nawet nie widzialam na oczy takiej kaszki :) nie wiedzialam ze nestle ma takie, chyba slobo sa dostepne bo zupelnie nie kojarze opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Sinlac to ja juz dawno słyszałam i w sumie to widze to wszedzie ale jakos nie zwracam na to uwagi, bo mnie nie interesuje. podobno jest to wstretne-tak czytałam opinie roznych mam. ale kazdemu dziecku co innego smakuje. wiecie mi tez brakuje tego naszego pisania, jakos ostatnimo czasami produkcja zasłabła-musimy to zmienic:) ja sobie moge na to pozwolic bo Dawidek grzeczny wiec moge robic co chce a on ma mnie gdzies hehe wazne zeby cyc był w pore i czasami herbatka:) jemu to wystarczy zebym czasami na niego popatrzyła i juz sie smieje hehe radosne dziecko. humorków raczej nie pokazuje- bynajmniej narazie:) Mango ja tez nakupowałam takie rozne miesne-krolik, łosos, i wogole z kazdego smaku po jednej-ale podejrzewam ze to nie za bardzo bedzie smakowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie,ze forum zyje:D No niestety ja nie zawsze mam jak,a w weekendy to wogole,bo jak jest weekend to spedzamy go we 3je,a na tygodniu czasem mam jak a czasem nie,no ale bede sie starac zagladac czesto i pisac duuuzo:) Iza-mój tez czasami jak sie zapatrzy w tv to az w szoku jestem:) Mango-nie dawałam jabłuszka startego jeszcze.On wogole robi teraz 1-2 kupki bez wysiłku dziennie jak jest na cycu plis kaszka,jak dostanie obiadek lub deserek to jest wtedy problem.No nic-dam mu jak skonczy pol roku-bedzie musial cos jesc:P no a on ostatnio po soczku jabłkowym dostał takiej wysypki ze az sie wystraszyłam i mam wrazenie ze go jabłko uczula;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango a podaj przepis na jakas zupke?tzn jak robisz i ile czego dajesz? blenderem miksujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie moj wczesniejszy post?😠 Niech to....napisałam tyle i zzarło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:D jak tam dzisiaj wasze nocki? My mielismy 2 pobudki,ale ogolnie wyspani:) Idziemy pózniej na spacerek-pogoda narazie taka sobie ale mam nadzieje ze sie rozpogodzi-przynajmniej tak to wyglada:) spróbuje kupic Patrykowi smoczek taki do kaszek i dac mi z butelki... Nunusia -jaka farba(firma) jest według Ciebie najlepsza? bo ja pomalowałam farba Garnier i nadzwyczajniej mi sie zmyła! chyba przed swietami znowu pomaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×