Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

czesc kochane, ja rowniez skladam zyczenia swiateczne , najserdeczniejsze! cos mi komputer szwankuje, szczegolnie jak chce kafe odpalic to mi chroma wyrzyca i tak w kolko, w koncu zrezygnowalam. u nas dzis piekna pogoda, ale zimno, wczoraj nie pojechalismy na wiec do tesciowej bo pogoda byla taka ze tylko rolety zaslonic i pod koldre, dzis dzwonila zeby przyjechac, ale nie wiem szczerze mowiac czy pojedziemy, bo jakos nie mam weny. U nasz tylko jedna nocka byla zawalona przez ten zabek, na drugi dzien w sobote kupilam te czopki viburkol, chwala mi za to ! bo wczesniej dawalam nurofen na przemian z paracetamolem i za bardzo nie pomagalo, maly bym okrutnie marudny... ale te czopki super sprawa! tylko ta cena.... :/ zabek juz sie przebil, palcem czuc takie ostrze ze juz nawet nie wkladam mu palca do buzi bo jak dziabnie to pol palca odgryzie :) ale jeszcze za bardzo nie widac, pewnie troche to potrwa zanim wyrosnie na tyle zeby mozna bylo cos podziwiac :) jak tak patrze na druga jedynke, to wyglada na to ze nie bedziemy dlugo czekali na nia, bo tam dziaselko jest tak spuchniete jak bomba. u mnie wielkie odliczanie, za tydzien o tej godzinie bede juz wracac z mezem z lotniska w rzeszowie :D Nunusia duzo zdrowka ci zycze, bo jak sobie przypomne jak mnie rozlozylo w lutym chyba to az mi sie slabo robi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czes kochane, witam poswiatecznie:) wczorajszy dzien spedzilismy w domu na sprzataniu hehe, przed swietami nie było kiedy a jakos tak za czysto w deomku nie było. Dawidek jak zwykle ładnie spał ale juz domaga sie coraz wiecej jedzenia, wczoraj juz zjadł 230ml tej kaszki... ja mu robiłam zwykle 150-170 a wczoraj zjadł i mu było jeszcze mało hehe. ja juz sie dobrze czuje, wygladało to tak jakby mnie złapała jednodniowa choroba- raz a konkretnie...dzis moze wyjde z młodym na polko, ale jeszcze zobaczymy:) poki co mi sie nie za bardzo chce. Mango no to bedzie Cie juz Czesio gryzł, no ładnie! najmłodszy jakby nie było a pierwszy ma zeba:) u nas zabki tylko postraszyły troszke, juz dawno dziasełka sie napulchnily ale zeba ani widu ani słychu narazie... a włsnie kupiłam małemu takiego duzego balona dmuchanego helem jak bylismy z koszyczkiem i wiecie ile on mu daje radosci! no masakra, przywiazuje mu do raczki albo nozki i tak Dawidek z nim wariuje ze hej!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała dalej kaszle okropnie. jedziemy ok 16 na kontrolę i z malutką i z Kacperkiem po zapaleniu ucha. mam nadzieję że obędzie się bez szpitala chociaż sama nie wiem ten kaszel mnie niepokoi. ale może ja jestem taka panikara :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza jakos Ci sie nie dziwie ze Cie niepokoi- po Twoich przejsciach te bym juz miałam same czarne mysli... jak sie czegos dowiesz to pisz kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!:) My dzis od rana na dworze,bo pogoda piekna! teraz tylko na karmienie i zmiane pieluchy i zaraz dalej idziemy :) Swieta super sie udały:) Patryczek grzeczny.Dzis pierwsza zupke z ziemniaka mu ugotowałam ale jakas kliesta mi wyszła;/ ....jutro inna zrobie. Nunusia dzieki za linka-przyda sie:) a zdjecie na kocyku wrzuce wieczorem. Iza-nie jestes przewrazliwiona-poprostu kazda matka martwi sie o swoje dziecko.Trzymam kciuki za zdrówko dzieciaczków. Mango gratulujemy Czesiow ząbka!:D u mojego syna cos sie nie zanosi narazie... Ide zaraz na spacer,kolezanka ma dojsc do nas i skoczymy do sklepu,poszukam słoiczka z glutenem bo juz czas bedzie na to. Mango a na ile maz przyjezdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez dzis ciepło ale ja sie boje jeszcze wychodzic zeby mnie cos nie zwiało- jeszcze dzis zrobie dzien rezerwy. bo niby jest ciepło ale jak otwieram okno to jakos tak zimnem zawiewa, a jak na chwilke wyszłam na balkon to wiatrzysko sie zerwało wiec dzis sie kisimy ale za to jutro jak bedzie ładnie nadrobimy:) porobiłam dwa prania, zaraz sie zabiore za jakies cwiczenia. Dawidek spi narazie wiec cos na miesnie brzucha obudzi sie to moze na worek pouderzam zeby sie rozruszac bo jakas taka ostała ostatnio jestem, trzeba wrocic do zywych i nabrac powera na wiosne! Iza malutka jak, lepiej? stronke Osek tez znam ale jakos kiedys cos tam przeczytałam dziwnego i mnie zraziła do siebie:) ja zdjcie musze zrobic, ale to jak sie obudzi i wpadnie w ekstaze MMA hehe z miskami- zaden mu nie podskoczy hihi a moze nagram filmik?.... mam nowy telefon i w koncu moge uwieczniac rozne scenki z zycia malutkiego, bo starym to mogłam jedynie nagrac dyktafonem gaworzenie hehe Maya jak nie znajdziesz to pamietaj ze te wszystkie słoiczki zbozowe sa z glutenem, fajnie ze masz jakas taka kolezanke z ktora mozesz sobie pochodzic... ile ja bym dała zeby tu miec takiego kogos... a własnie Iza jak tam zabki u Twojej Dominisi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u malutkiej ok. ząbków jeszcze nie ma :P ale czasami jak mnie w cycek dziabnie to czuję że już niedługo się pojawią :D po wizycie zdrowa jest. a kaszel ma prawo utrzymywać się jeszcze parę dni po infekcji mam nadzieję że szybko minie. Kacper też zdrów. mam nadzieję że długo ten stan się utrzyma. dodałam zdjęcia młodej. nie na kocyku ale na łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wrzucilam ostatnio na kocu, ale koca malo widac :) dzis zauwazylam ze jest nie jedna dziurka na zeba tylko dwie! czyli beda szly obie jedynki prawie jednoczesnie. u nas dzis tez pieknie, ale wiatr jeszcze wieje, szczegolnie zimnawo jak sie siadzie na lawce, dzis zrobilam malemu mega zakupy, kaszek herbatek i sloikow mam na miesiac :) kupilam tez z bobovity manne wieloowocowa od 6 mca, a ze sloiczkow np indyka w pomidorach gerbera i zjadl caly na raz, tak mu smakowalo. Wzielam tez jogurrty po 6 mcu, kurna 12 zł za 4 male pojemniczki, ale zarabiaja koncerny, masakra, ale uznalam ze sprobuje dac, jak mu posmakuje to moze dam mu normalny taki jak ja jem, dzis byl taki topik o mleku ze sklepu ze to sam syf, ale jogurt od czasu do czasu to chyba nic zlego, wazne zeby nie byl glownym posilkiem, czy jakos tak. Maz przyjezdza w pon a w czwartek o 4:55 rano ma busa spowrotem do rzeszowa, takze krotko, ale juz wiem ze 14 maja przyjedzie na tydzien, moze ciut dluzej i bedziemy teraz zalatwiac chrzciny na ten czas, powiedzcie jak to jest? chrzcza tylko w soboty w niedziele? czy nie ma znaczenia jaki dzien? ta stronka super, bardzo przejrzysta, ale jak wszedzie pisza ze na jeden skladnik tydzien czasu, to chyba do roku bym musiala czekac z dieta dla 6 mcznego dziecka. Moj na szczescie wszystko znosi dzielnie, w swieta dalam mu ryby po grecku, ale wsuwal! zaznaczam ze bylo prawie zero przypraw :D ja jakis czas temu tez zmienilam telefon, wlasnie ze wzgledu na malego, bo tamten robil takie zdjecia ze nie daj boze, a ten ma lampe i sa super, chyba ze przeswietle, no ale to rzadko sie zdarza. Iza mam nadzieje ze dadza wam odpoczac te chorobska wstretne, a z tym kaszlem to faktycznie, maly jak sie podziebil to potem jeszcze tydzien mial kaszel, chociaz nic mu fizycznie innego nie dolegalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu taka cisza dzisiaj :) hej mamusie gdzie jesteście ja piję kawusię i idziemy na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:* Ja dzis pierwszy raz od długiego czasu nie wyspana.Patryk cała noc pojekiwał bo bolał go brzuszek...za tydzien ide do lekarki niech da skierowanie na usg brzuszka ,bo mały co nie zje to potem ma problemy z zoładeczkiem... Bylismy dzis na 1,5g spacerkuplus troszke na podworku pospał gdy ja wieszałam pranie. Teraz ugotowałam mu sama marchewke-mam nadzieje,ze zje i nie bedzie potem stekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja tez kawke pije:) bo az mnie rzesy pieka i oczy z braku snu. Na 2 spacerek pojdziemy pozniej,blizej 15. Mialam dodac zdjecia ale wczoraj zapomnialam.Jak niunio usnie to wrzuce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski! dodaje filmik, w "Dawidek nowe" na kocyku. wczoraj polozyłam małego na kocykach (dwoch) a ja sobie lezałam na łóżku, patrze a on tam istne tsunami zrobił hehe do nowych zdjec sie tez zbiore jakos... bo zmieniaja sie te nasze szkrabki! Maya ciekawe czemu tak Patryk reaguje na nowosci... hmmmm u nas nowy składnik w menu objawia sie jedynie sznurkowata kupka hehe dałam mu ostatnio tego łososia ze słoiczka i odziwo smakowało! ale smierdzi to strasznie hehe Mango no a co tam, jak juz zabkowac to hurtowo! super ze tak to u was idzie gładko. Mango ja tez dawałam juz ten jogurt- maskara jakie drogie nie?? i smakowało! i to jak:) wczoraj wogole to dałam sprobowac małemu troche tearozku ze szczypiorkiem- tak mu to podeszło ze cały czas miał diobka otwartego bo chciał jeszcze! ale dałam tylko odrobinke narazie na koniec jezyka, chrzciny sa tylko w niedziele i zazwyczaj w 2 i 4 niedziele miesiaca- bynajmniej tak u nas w kilku parafiach jest. masz racje co do tych tygodniowych przerw-oni tak pisza bo musza ale kazdy inaczej do tego podchodzi, bez sensu (np_ otworzyc słoiczek dac dwie łyzki i wyrzucic:/ ja jak daje nowa rzecz to daje na 3 razy.tak sobie mniej wiecej to dziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, ja wlasnie skonczylam dawac malemu ten jogurt, najpierw zjadl miseczke kaszki na gesto a potem jogurt, myslalam ze jak najedzony to nie za bardzo bedzie reflektowal na jogurt, a tu niespodzianka, wciagnal caly bez mrugniecia, choc jak dla mnie to kwasne to okrutnie :) Zabki juz troche widac, a jak go karmie to lyzeczka o nie szoruje, heheh smieszne to troche uczucie :) moj komputer tak chodzi, ze wlaczalam go 3 razy zeby cos do was napisac, juz czekam z niecierpliwoscia na meza, zrobi mi porzadek z tym gratem, w sumie pol roku juz nieformatowany to ma prawo , ale mnie tak drazni ze czasem to bym przez okno wywalila i z wielka przyjemnoscia patrzylabym jak sie rozwala ... musze sobie wlosy ufarbowac, bo wygladam jak swoja wlasna uboga krewna, a ze odrosty mam jasne to tak jakbym lysa byla przy glowie. A jaki sen mialam wczoraj, matko droga, jak mamie opowiedzialam to myslalam ze padnie za zawal, horror normalnie, pamietam kazdy szczegol, jakies wampiry, zabijanie ludzi (wyjatkowo drastyczne) masakra, opowiem wam pozniej dokladnie, no mowie wam, jak wstalam to palilam petka chyba z 10 min i rozkminialam, a wstalam taka wystraszona ze sie trzeslam cala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Nunusia-sama sie zastanawiam czemu Patryk tak reaguje na nowosci-no ale nie poddaje sie i mu daje:)dzis dostal pół słoiczka marchew-jabłko-winogrona i zjadł ze smakiem,nawet wiecej chciał,ale nie dałam-dojadł cycem:P a jaki jogurt dajecie dziewczyny?bo chyba nie doczytałam.. Mango ja sny tez czasami mam takie ze szok:P Ja tez rano rzuciłam 3 foto ale napisac na kafe juz nie zdazyłam ,bo Patryk wstał i poszlismy na 2 godzinny spacer-az mnie nogi bola;/ Iza -widziałam zdjecia Dominisi-super!:) chciałabym aby mój syn tez tak juz próbował wstawac... Jutro mam wyrywanie zęba -módlcie sie za mnie kochane...boje sie... Znalezlismy fotelik:D Meggy za 165zl w promocji w sklepie:)ciesze sie,bo juz mialam dosc przegladania allegro.No i ten co mamy to jest za mały-nawet ostatnio nie wkładalismy tam Patryka bo sie nie zmiescił hihi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Ja dzis tylko na chwile,bo zaraz ide sie zbierac do dentysty Patryka podrzuce do mojego eMka siostry. Nocka dzis u mnie super:)wieczorem Patryk zjadł 150ml kaszki....z butelki:D wkoncu.... Mango-ucałuj Czesia z okazji ukończenia pół roczku:D:D🌻🌻🌻 Pogoda dzis nie bardzo;/ Miłego dnia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Ja dzis tylko na chwile,bo zaraz ide sie zbierac do dentysty Patryka podrzuce do mojego eMka siostry. Nocka dzis u mnie super:)wieczorem Patryk zjadł 150ml kaszki....z butelki:D wkoncu.... Mango-ucałuj Czesia z okazji ukończenia pół roczku:D:D🌻🌻🌻 Pogoda dzis nie bardzo;/ Miłego dnia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Ja dzis tylko na chwile,bo zaraz ide sie zbierac do dentysty Patryka podrzuce do mojego eMka siostry. Nocka dzis u mnie super:)wieczorem Patryk zjadł 150ml kaszki....z butelki:D wkoncu.... Mango-ucałuj Czesia z okazji ukończenia pół roczku:D:D🌻🌻🌻 Pogoda dzis nie bardzo;/ Miłego dnia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Ja dzis tylko na chwile,bo zaraz ide sie zbierac do dentysty Patryka podrzuce do mojego eMka siostry. Nocka dzis u mnie super:)wieczorem Patryk zjadł 150ml kaszki....z butelki:D wkoncu.... Mango-ucałuj Czesia z okazji ukończenia pół roczku:D:D🌻🌻🌻 Pogoda dzis nie bardzo;/ Miłego dnia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha no tak dzis pol roczku, a twoje dziecie Maya wczoraj konczylo :) Sto lat :) Czesiek lezy na kocy i piszczy, hehe odkryl wysokie tony i czasem az mi bebenki pekaja jak wrzasnie a potem sie cieszy :D u mnie zaczyna slonko wychodzic wiec pewnie sprzedam malolata dziadkowi a sama ufarbuje wlosy i pojde na solarium troche wygrzac kosci, chociaz na 10 minut, nie bylam juz chyba z poltora roku... a kosci potrzebuja ciepla, szczegolnie moje :) Maya trzymam kciuki za bezbolesna ekstrakcje zeba, ja mialam kiedys mleczaka wyrywanego, ostatni mi zostal i trzeba bylo usunac, to poszlam z matka prywatnie, dal mi znieczulen chyba z 5, malo ze wszystko czulam, to mialam tak znieczulona gebe ze pogryzlam sobie cale usta, do szkoly nie chodzilam 3 tygodnie bo wygladalam jakby mnie pies pogryzl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz po zabiegach, a mlody jeszcze na dworze, od razu lepiej sie czuje!! uwielbiam sie grzac w solarium, szkoda tylko ze to takie niezdrowe... no dziewczynki bo frekwencja nam spada!!!!!!!!!!!! Maya probuje oszukiwac i wysyla tego samego posta 5 razy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no udało mi sie naciachac postów-ale to przez przypadek:D Patryczek dziekuje za zyczenia🌻 Ja juz w domu-dziecko spi,a ja odrazu na neta pochwalic sie jaka byłam dzielna:P Bolał zastrzyk jak mi dawała znieczulenie a samo rwanie juz nie:)tylko teraz zaczyna mnie bolec cała lewa strona szczeki....uuuuu..... Mój syn to dzis tez sporo na dworze był:) bo ładna pogoda.Dałam mu dzis zupke jarzynowa z hippa i tak jadł az byłam zdziwiona...zupka z ziemniaka,groszku,marchwi i kalafiora.Jak dla mnie smakowala jak z innych firm,ale Patryk widocznie wyczuł róznice:D moja marchwianke tez zjada,ale nie tak ochoczo... Mango-fajnie ze ogrzałas kosci:D ja nie moge chodzic do solarium bo mam na plecach takiego wielkiego naczyniaka-pamiatka po tym,ze urodzilam sie w 10 miesiacu ciazy ...a przydałoby mi sie bo mam blada cere. Niuniusia,Iza,a wy jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki! ja tak dzis wieczornie bo mielismy odwiedziny tesciwej... wogole stwierdziła ze Dawidek jest podobny do mnie a nie do D!hehe niezły zart co? naprzywoziła nam soczków i deserków mam juz tyle tego ze spokojnie mogłabym sklep otworzyc, z 40 słoiczków i z 15 soczków... Maya gratuluje, byłas dzielna u dentysty- mi by sie tez przydało ale ja tak strasznie boje sie dentysty ze szok! ja wiem ze nikt nie lubi ich ale ja to naprawde wyjatkowo. wszystkiego NAJ NAJ dla Patryczka i Czesia! rosniejcie chłoaki zdrowo! Maya z tymi obiadkami/ deserkami u nas to jest tak ze dzis dam mu cos niebedzie jadł bedzie pluł i miał odruchy wymiotne a dam jutro znów to samo i je z wielka checia, wiec to widocznie zalezy od humorku dziecka:) Mango fajnie tak do solarium isc- ja to znów chyba z 3 lata temu byłam ostatnio hehe, juz zapomniałam jak sie opala- jakos mi to do szczescia nie potrzebne:P ale nie powiem czasem tak fajnie:) Maya my zaczynalismy od 130ml kaszki a teraz juz mały zjada 230! i robi to z wielka checia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane :) u mnie dzis dzien zero :) musze poswiecic troche czasu, zeby nie wygladac jak mamuska ;) zrobilam zakupy, a teraz robie obiad, a potem biore sie za siebie. Jutro wstaje o 3:45 wiec sie nie naspie, ale moze odrobie w busie :) O dziwo jakos jeszcze sie nie denerwuje, bo zazwyczaj to mam motylki w brzuchu i ze tak powiem sraczkuje, a na razie czil aut :) wzielam sobie od wczoraj takie tabletki uspokajajace ziolowe, bo z tym spaniem mam problem, moze podzialalo i na to podekscytowanie :) Napiszcie co u Was? do wieczora bede zagladać, a pozniej to nie wiem, mozliwe ze odezwe sie dopiero w czwartek :) :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×