Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

Dziewczynki teraz to ja wam zazdroszcze przespanych nocek.Dzis spałam znowu okolo 2 godzin ,Patryk niespokojnie krecil sie i nie spal a ja razem z nim.Dzis od 6rano krzyk i pisk-tylko rece! Do tego upal niemiłosierny...Małemu juz wysypka prawie zeszła,tylko ma biegunke i je od 2 dni tylko cyca-widze ze spadl z wagi.... Nie mam juz sily.Marze ,aby jego dolegliwosci sie skonczyly... Iza super ,ze jestes juz spokojniejsza:) Nunusia-lece do galeri. Mzngo a wy jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia własnie takiej czapki szukam dla Patryczka!:D Zdjecia super i tatuaz sie pieknie prezentuje u Ciebie:) Dawidek boski:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde Maya to nie ciekawie masz:/ ciekawe skad ten płacz co mu dolegało hmmm co do czapek to ja mam kilka takich na lato... mam kochana kuzynke:) wogole to przyszło mi dzis to krzesełko na rower wielka paka. bylismy dzis na krotkim spacerku, Dawidek teraz duzo lezy na balkoniku tak jak na zdjeciu ale daje mu tam duza maskotek i praiw jak na spacerku:) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:D U nas dzis wkoncu nocka przespana! cala bez pobudka od 21;30 do 6;30. Patryczek troszke ma biegunke jeszcze,ale kupilismy mu wczoraj taki lek-ENTEROL i sie leczymy.Ja tez mam cos z jelitami wiec to moze jakis wirus-tragedi nie ma,ale ..... moze przejdzie:) Dzis juz wyspana i humor mam lepszy.Po obiedzie idziemy we 3ka na spacer taki dłuuuugi,bo pogoda piekna. Teraz niunius spi na dole u tesciow w wozku a ja na czerwono paznokcie maluje miedzyczasie. Zrobilam sobie wczoraj kolor na włosach z Palette-Kakao.Podoba mi sie bo nie jest czerwonawy jak ostatni.Mialam za miesiac malowac włoski,ale bylismy wieczorem w rossmanie i byla farba w promocji. Nunusia-dobry pomysl mi podrzucilas z tym lezeniem na balkonie:) My mamy na gorze taki mega taras wiec spróbuje małego tez polozyc na kołdrze .Ze tez wczesniej o tym nie pomyslałam. Wczoraj zauwazylam ze Patryk dzwiga sie na wyprostowanych rączkach:P jestem dumna.Tylko schudł mi przez ten tydzien.Nie jadl przez ostatnie 3 dni nic oprócz cyca..Dzis musze mu jakos podac obiadek i kaszke. A jak tam u was dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałabym.....Dawidku wszystkiego najlepszego z okazji skonczenia 7 miesiaca.!!!🌻🌻🌻 Duzo zdrówka przedewszystkim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekujemy za zyczenia! ja tylko na chwilke bo dzis idziemy na basen, zaraz sie zbieramy- ciekawe jak sie małemu spodoba:) miłego dnia napisze pozniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane! usciski dla Dawidka :D napisalam ostatnio posta taaaaaaaaaaaakiego dlugiego i szlag go trafil :/ A my dzis w domu siedzimy bo juz mi sie nie chce jechac na wieś , przez taki gorac wracam tak padnieta ze na oczy nie widze, dzis odpoczywamy :D Ogladalam zdjecia, Nunusia super ten tatuaz wyglada, na serio. Tez bym chciala mlodego na balkon wysadzic, nawet dzis probowalam, ale u mnie jest maly balkon i jeszcze w dodatku jak wy macie prety to ja mam zabetonowane, wiec nawet nic nie widac. Przenieslismy sie w powrotem na salony :D Wczoraj Czesio pierwszy raz zasmial sie tak jak dorosly :D az w szoku bylam, taki rechot :) Przez te upaly mouje dziecko ma slabszy apetyt, deserek i mleko owszem, ale obiadki mu nie wchodza za bardzo. Dokupilam wczoraj w pepco bodziakow w krotkim rekawkiem, bo mialam chyba z 5 tylko , dokupilam jeszcze 3 i mam chyba ze 4 rampersy wiec akurat powinno starczyc. Robilam wczoraj przebiorke ciuchow i znow mam do oddania 2 siatki za malych, jezuz jak on rosnie to szok, zakladam mu 80tki bo w mniejsze sie nie miesci, chociaz watpie zeby mial 80cm :D ta numeracja tez jest posrana, kupilam 3 body i tak, jedno jest od 0-3 mcy, drugie jest od 6-12mcy a trzecie jest od 12 mcy aq wsztskie takie same, musialam przymierzac jedno do drugiego bo bym zglupiala normalnie, pewnie to jakis pepcowy szajs, chociaz te wczesniejsze co mialam calkiem niezle sie trzymaja i sie nie niszcza za bardzo, a i material bardzo przyjemny, mieciutki. Na spacer pojdziemy dopiero po 15 moze kolo 16, jak zejdzie to najgorsze slonce, wezme jeszcze babcie i pojdziemy na lawke posiedziec, matka dzis ze swoim Mieciem pojechala na rowery nad wisle, wspolczuje im szczerze mowiac bo ja juz mam dosc na razie slonca :) Nocki nie sa zle, ale tak jak przez piersze 2 budzil sie o 5, potem trzeciej o 4 potem o w pol do czwartej, ale spal jeszcze do 6, a dzis o 2:30 dalam herbatke i spal do 6. Takze jest dobrze, narzekac nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jak tam u was pogoda? u nas goooracoooo..... My chyba z Patryczkiem jakiegos wirusa w przychodni złapalismy,bo biedaczek meczy sie jeszcze troche z bólem brzuszka i prawie nic nie je(tylko cyc) i robi strasznie sluzowate kupki...ja mam tak samo i tez bolesci brzucha plus wymioty lekkie wczoraj.Teraz mi ciut lepiej,niuniowi tez tylko te kupki mnie matrwia...jutro pojedziemy do lekarza jak nie przejdzie.Narazie lecze go sama i wmuszam picie. Bylismy wzoraj we 3 ke na lodach:) wogole caly dzie spacerowalismy. Dzis az mnie nogi bola. Patrys spi,jak wstanie spróbuje dac mu deserek.Schudł mi ogólnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango ja tez w pepco kupilam bodziaki:) za 4.99 i za 7.99. i spodenki takie ciemne niebieskie-na zdjeciu na nk Patryk jest w nich.A numeracja tych gatek to uwaga......na 18 miesiecy ,a na moje 6.5 miesieczne dziecko sa idealne:D Popaprana ta numeracja.W srode jak bedzie ok ze zdrówkiem mojego syna i bedzie pogoda to ide do ciucha-znowu nakupie fajnych ciuszkow po 1zl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lasaki! u nas wczoraj burza wybuchła miedzy mna a D chyba dawno sie nie pokłucilismy. niech spada! ja dzis jade do znajomej balejaz robic. troche pogadam, jutro tez inna kolezanka ma wpasc.zdjecie Dawidziatka stojacego w galerii:) wczoraj na basenie było super! tylko zamaist pluskania sie w nim Dawidka bardziej interesowało to co jest wokoło hehe a my tu mamy taki dosc duzy aquapark jakby ktoras chciala zobaczyc to daje link: http://www.parkwodny.pl/ Mango ja zawsze jak pisze długie posty to calego kopiuje na wszelki wypadek:) co do balkonu to mi bardziej o to chodzi zeby on był "na polu" niz zeby ogladał, bo w sumie to nie zawsze go interesuje co tam sie dzieje. daje mu kołderke, zabawki i tam siedzi hehe a balkon tez mam mały ale kołderka sie miesci! super jest taki smiech co?? Dawidek to juz dawno sie tak rechocze i nie trudno go rozsmieszyc on to wogole bardzo duzo sie smieje:) Maya ciekawe co was złapało... oby szybko poszło! jak tam Twoja laktacja? numeracja ubranek faktycznie jest rozna kupiłam ostatnio 3 pary skarpetek od 12-18msc i sa za małe:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia -wypilam karmi przedwczoraj i wczoraj i jest ok:) No niewiem co to za cholerstwo-mi przeszło ale Patryk marudzi i dzis znow nie spal w nocy.Do tego dalam mu marchewke ze słoiczka i za godz w pieluszce byla nieprzetrawiona ta marchewka-wygladala i pachniala w pieluszce jak prosto ze słoika.Jak moj wroci z pracy to porozmawiamy co robic.Do tego malo pije,wmuszam w niego ale on wypluwa i placze. Współczuje kłótni kochana-atmosfera wam sie oczyscila i niedlługo bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj maya współczuje. szkoda Patryczka. 3maj się kochana nunusia przykro mi że się pokłóciliście. ale czasami fajnie się pokłócić bo potem można się pogodzić :P mango fajnie że nocki udane. u mnie nudy :( pisałam wczoraj troszkę z Damianem na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza a kiedy wraca Twoj maz? My bylismy godz na spacerku,ale jest taka gorac ze szok.Patryk spi teraz i ja sie chyba poloze na chwile....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie:) Powiem szczerze,ze podziwiam Ciebie,ze zostajesz sama z 2 dzieci.A juz szczególnie ukłony dla naszej Mango🌻.Ja to moze dziwna jestem,ale niedługo jade na wies z Patrykiem do rodziców odpoczac ,na 2-3dni a juz tesknie:P moze dlatego,ze tak dobrze sie dobralismy z moim:* mam w nim oparcie z kazdej strony.Jedyny minus,ze on nigdy nie słyszy jak mały sie zbudzi w nocy,ale ja go poszturcham i wstaje.Ale tylko w noce weekendowe-tak to wstaje sama,bo chcem aby sie wyspal. Niuniek narazie od 2 godz nie zrobil kupki,i to mnie cieszy.Zobaczymy czy jak zrobi bedzie znowu ze sluzem.Marudzic marudzi,no ale juz powoli sie przyzwyczajam,ze z pogodnego dziecka zrobil sie maruda . A jak z ząbkami u waszych pociech? Wiem,ze Czesio juz ma :) U Patryka nic sie nie zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrociłam od znajomej, mały jeszcze spi, udało mi sie go na spiocha do góry wyciagnac. niech sobie polula,pogoda temu sprzyja. u nas kłutnie to sie zdarzaja ale jakos tak nie potrafimy sie do siebie "nie oddzywac" od rana mamy kontakt jak zwykle, moze ja z lekkim fochem pisze sms- tak mysle ze to chyba miłosc hehe Maya u Ciebie gorac a u nas pada... gdzie tu sprawiedliwosc? hehe cały dzien dzis, Dawidek odkad zaczał "sam" stac to by tylko chciał na nozkach byc ale nie lubie jak za długo stio a najbardziej to uwielbia tak jak na zdjeciu ktore dzis rano wrzuciłam na nasza picasse- strasznie sie przy tym cieszy łobuz mały i powiem wamz e cholera mała bardzo długo ustoi tak, nie przewraca sie na boki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya u nas tez sie nie zapowiada z zabkami... kiedys postraszyły bo dziasełka sie napulchniete zrobiły ale nic z tego... ale wiesz co, podobnoim pozniej zeby wyjda tym lepiej bo sa mocniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też brak ząbków. ta moja mała wiedźma sama staje w łóżeczku. podciąga się najpierw na kolana a potem wstaje kurcze chyba muszę do najniższego poziomu łóżeczko obniżyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja na chwile przed kapaniem. Dziecko mi wyzdrowiało:) je juz normalnie i widze ze brzuszek mu nie dokucza,śmiejacy jest i wogole inny:) tylko kupki jeszcze nie do konca ok no ale moze byc. My dzis na spacerku na miescie caly dzien .chodzilam z małym i mojego meza siostra.Kupilam sobie fajna letnia kiecke za 14zeta w ciuchu i Patrykowi koszule i osłonki na szybe do auta.Jutro jedziemy na giełde do Zamoscia,wiec mnie nie bedzie na forum. Mam nadzieje ze niunio bedzie grzeczny:) Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya super ze synio zdrowy :D Moj nie chce jesc, rano kaszka na mleku, pottem jakis danonek albo jogurcik, i wlasciwie na tym juz koniec, obiadek wczoraj to sila wmusilam, bo juz 3 dni nie jadl, potem zazwyczaj byl deserek, a teraz tylko kaszka kolo 18 (po 6 godzinach !!!) We wtorek mamy szczepienie, wiec zapytam tej mojej wariatki co sie stalo, czy to ten upal, czy jaki czoort, no i sprawdzimy wage. Ale jest ciagle radosny i wesoly, goraczki nie ma, wiec nie wiem co sie dzieje, moze nastepne zebiska ida? -_- Wczoraj dosc pozno odtesciowej wrocilismy, bo chyba cos kolo 20, wiec mlody poszedl spac jakies pol godz pozniej, ale przespal sie w wozku prawie 40 min w Emce (w autobusie znaczy). Dzis nie spimy od 5, ale nawet jakos czuje sie wyspana o dziwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia pieknie Dawidek stoi, ale przyznam ci sie ze choc do strachliwych nie naleze to bym sie bala tak puscic małego. U mnie pogoda non stop piekna, gdzie te burze i deszcze? do tej pory byl jeden deszczyk chyba z 15 min popadalo. Iza masz racje obniz lozeczko, lepiej za wczasu to zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:* Mango-mój wczoraj tez deserek zjadł chetnie,a obiadku tylko 2 łyzeczki,cyca jak najbardziej jadl, Wieczorem zrobilam mu 120ml kaszki i nawet nie spróbowal....za chwile dałam cyca i jadl ,wiec niewiem o co mu kaman z tym jedzeniem.Dzis deserku z kolei nie chcial,obiadek przed nami wiec zobaczymy. Bylam na 40 min spacerze ,bo u mnie chmury "chodza" i czasami najdzie taka co pokropi. Wczoraj kupiłam spodnie na 3/4 dresowe do latania na spacery za15zl(superowe) .Załuje ze jeszcze siwych nie wziełam.Legginsy i biustonosz.Mój mąż sie obłowil w ciuchy:D Patryk bardzo grzeczny byl-trafilismy w pogode i humor. A jak tam u was po weekendzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze,ze nie spałam prawie wcale w nocy bo Patryk padł o 18;30 i obudzil sie przed2 wyspany....a ja nawet nie zdazyłam zasnac a juz musialam wstawac....dzis ledwo funkcjonuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam zagadkę hm Kacper od miesiąca albo i dłużej non stop kaszle. byliśmy dziś u alergologa. osłuchała go bardzo dokładnie i nic nie stwierdziła. ale powiedziała że ten kaszel nie ma podłoża alergicznego ani astmatycznego. i że dobrze by było zrobić rtg płuc. jak wracaliśmy do domu weszliśmy do przychodni załatwić skierowanie. i oczywiście pani doktor stwierdziła zapalenie oskrzeli :O i dała antybiotyk o skierowaniu na zdjęcie nawet nie wspomniała. wręcz zażądałam skierowania i w końcu wypisała. jutro jadę odebrać zdjęcie i zobaczymy. antybiotyku nawet nie wykupiłam bo po co?? nie wierzę że alergolog zbagatelizował by szmery na oskrzelach a dawanie antybiotyku na zaś nie podoba mi się wcale. no i mały kwalifikuje się do odczulania i nie wiem czy się zdecydować. muszę pomyśleć a teraz najważniejsze by się dobrze poczuł i przestał biedak kaszleć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza mój maz całe zycie odczulany od dziecka i mowi,ze to dobra sprawa,takze ja odczulałabym Kacpra,to nie zaszkodzi a pomoze.Jak masz watpliwosci to pogadaj z lekarzem na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, ale u nas lipa :( maly wczoraj juz byl marudny, ale jakos dalismy rade, byl jakis goracy ale nie mial temp., obudzil sie o 23 , tak sie wkrecil w lozeczku ze myslalam ze rozwali normalnie, w koncu spal dzis ze mna, ale tez sie budzil, o 4 jeszcze raz zmierzylam temp i nic, chociaz jakis ciaplawy byl za bardzo, rano znowu marudzil, jakby go cos bolalo, dalam nurofen i pomoglo na pare godzin, a jak ten syropek puscil to wyszla tem 38,3 stopnia, znowu dala nurofen i teraz cos sobie mamroli do tv, na noc dam viburkol i nurofen znowu. Jak przyszla pora obiadku to zagrzalam mu tak nieduzo nawet, ale dostal pierwsza lyzeczke i zwymiotowal :( mleko chetnie pije, ale obiadki juz 5 dzien nie chce jesc, no i herbatki pije baardzo duzo, pewnie powinnam mu dawac wode, ale nie kupilam w rossmanie tej w kartonie, a taka bylaby teraz najlepsza chyba. tak pomyslalam o tej waszej 3dniowce maya, zeby i do nas sie to nie przyplatalo... Mialam jutro na szczepienie wzw isc z czesiem, ale pojde z maciejem w przyszlym tyg najwyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas ta 3dniówke ma mnóstwo dzieciaczków.To niby nie zarażliwe,ale jakos tak w jednym czasie dzieci ta chorobe przechodzily. No ja mam nadzieje ze narazie was ominie 3dniówka.Mój tez wymiotowal 2 razy jak ja przechodzil.Goraczke zbijałam a ona i tak wracała.Po 2 dniach jak reka odjał i temp spadła do 35,mały byl zimny i wysypało go,marudzil przytym ze ho ho.Ta choroba nazywa sie 3 dniówka a tak naprawde meczyło Patryka do wczoraj od tamtego czwartku! Dziecko mi prawie nic nie jadło-schudl i to sporo:( dopiero wczoraj zjadł troche deserku a dzis pol obiadku i 100ml kaszki. Mango a moze to zabki? Chociaz powiem Ci,ze im dziecko mniejsze tym łagodniej przechodzi 3 dniówke0tak mi lekarka powiedziala, Dziewczyny ja zazdroszcze ,ze wasze dzieciaczki pija duzo-moj nie chce wcale ani wody samej ani wody z gukoza ani herbatki...tylko cyc.Chociaz kupilismy mu herbatke hippa malinowa z dzika różą i przez cały dzien wypil 40ml....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuję dziewczyny :O naprawdę wiem co znaczy chore dziecko. maya mango 3mam kciuki za zdrówko maluszków :* nunusia co tam kochana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie pozalic,ze chyba dostane @ ... Od rana mialam lekkie bóle jak na okres i niedawno zobaczylam ze mam lekkie plamienia-chyba sie małpa rozkreci:( a bylo tak pieknie!16miesiecy bez okresu. czułam ze niedługo to nastapi bo 3 dni temu wysypalo mnie krostami i mialam zachcianki jak na ciaze-tak jak kiedys zawsze przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×