Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

tak sie przyjrzalam naszemu topikowi od poczatku i chyba wyglada na to ze wszystkie dolaczylysmy jednego dnia :D popatrzcie jak ten czas leci , nasza mała rocznica :D :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie przyjrzalam naszemu topikowi od poczatku i chyba wyglada na to ze wszystkie dolaczylysmy jednego dnia :D popatrzcie jak ten czas leci , nasza mała rocznica :D :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już rok jesteśmy razem :D kochane moje :P to co robimy by uczcić tę piękną chwilę hehe miło że jesteście, bez Was było by mi znacznie trudniej :* Pojutrze 6 urodziny Kacperka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie ciesze strasznie ze piszemy tu sobie i sie wspieramy itp❤️👄 Iza a imprezke robisz synusiowi?:) My jednak w domu siedzimy bo mi marudzi maruda ze ho ho.Jak Krzysiek wróci to sie wybierzemy jak bedzie pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miała być impreza, ale będzie tylko ciasto i kawa. bo tylko dziadki przyjadą. miła być też chrzestna z prababcią, ale prababcia zaniemogła i jest w szpitalu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i chrzcin nie bedzie, musimy poczekac az jagoda wezmie slub, no kurwa mac , ja pierdole, chyba pojde i podpale ten zasrany kosciol !!!!!!!! co za hipokryzja to normalnie nie wierze az mi sie goraco zrobilo.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O masz ci los:( dużo zdrówka dla prababci. My jednak skusilismy sie na spacer-2 godz łazilismy.Zadzwonila kolezanka ze jest na spacerku i zeby dołaczyc wiec szybko sie zebralismy.W towarzystwie fajniej,tym bardziej ze przcowałysmy razem i ona ma synka z 1.10 a ja z 12.10. No i po spacerku dzidzia od razu załapała lepszy humor:)potem jeszcze z tatusiem pojezdzil godz i teraz spi. wiecie co-tak mnie podkusilo i dalam Patrykowi biszkopta-tak mu posmakowal ze byl pisk i zachodzenie z płaczu jak mu zabrałam,az sie trząsł za tym biszkoptem...a zabrałam bo on zamiast smoktac to "gryzl" i balam sie ze sie zaksztusi. Usnąłą biedak z płaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mango współczuje a spróbuj w innym kościele?? u mnie nie było by problemu :D nasz ksiądz jest nam winny przysługę :D z prababcią troszkę lepiej. podleczą ją i w sobotę do domu. swój wiek już ma bo 86 lat :) oby żyła jak najdłużej bo kochana jest. w sumie babcia dla mnie bo to babcia Damiana :) wrzuciłam zdjęcia do galerii :) album 27 kwietnia pozdrawiam i życzę spokojnej nocki dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:* Iza fajne zdjecia:D a włoski Kacperka superow!:P Dominisia juz taka samodziena...szybko rosna te nasze dzieciaczki:) Mango-przykro mi,ze masz takiego ksiedza....nasz nie robil problemów,pomimo,ze ja po rozwodzie i my z Krzysiem jak zgłaszalismy chrzest bylismy bez slubu.Moze spróbuj w innym kosciele? My wstalismy o 7;30,pranie powiesiłam juz i bede odkurzac,bo mam zapowiedziana wizyte kolezanki z Londynu:D Pare lat temu bylam w Londynie-poznałam ja tam i utrzymujemy kontakt do dzis.Ostatnio widzialysmy sie w 2008 roku. Pogoda ładna a jak u was mamuski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa ...sorki Mango niedoczytałam wczesniej o tym zaswiadczeniu..... Niewiem co Ci doradzic...Tylko przykro,ze rodzice chca ochrzcic a ksieza robia takie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! ale piekne słoneczko swieci w krakowie! az chce sie zyc! wczoraj bylismy z D na polku cały dzien,pochodzilismy po parku, Dawidek poszarpał troszke liscie na drzewach:) w ten weekend sa u nas targi Mother i Baby rok temu byłam na nich tez pisaam tu o nich ale pewnie nie pamietacie juz :) ciekawe co w tym roku bedzie, bo rok temu troszke sie obłowiłam :) Mango ale masz z tym ksiedzem masakra! ale oni tacy juz sa, o byle co robia problemy. co teraz kochana zrobisz? masz jakis plan? wspołczuje ci strasznie wiesz, bo pamietam ile mnie to nerwów kosztowało. najpierw problemy z chrzesnymi pozniej ze slubu nie ma...bezsens:/ a powiedz mi czy ta cała Jogoda mieszka z tym swoim chłopakiem? czy co? czy poprostu jest w zwiazku? jakbys wiedziała to bys cie powiedzieli ksiedzu ze jest sama, ksieza sa popierdoleni- nie znosze ich za wszystko!!! Iza Dominisia oczywiscie czarujaca jest, a jak silnie trzyma kubeczek no no:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki to jednak 3dniowka, dzis maly mial lekka wysypke z rana, ale teraz juz mu prawie zeszlo, bylismy na usg tej nereczki i juz jest wszystko dobrze, powiedzial ze dzis ostatnia wizyta i na tym koniec :D Ale powiem wam ze teraz przez ta goraczke maly spal ze mna, a teraz jest problem ze spaniem w lozeczku :/ musze sie przemeczyc pare nocy, dzis prawie w ogole nie spalam. Naskrobie cos pozniej bo mi bateria padnie za chwilke :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango to super ze nerka juz wporzadku, kamien z serca co?:) dziewczyny w Biedronce od dzis sa body z krotkim rekawem 3szt za 19:99zl:) kupiłam dzis, sliczne sa:) wziełam najwiekszy rozmiar 86 i sa na Dawidka... boska maja numeracje, ale wziełam wieksze na zas zeby były a okazały sie praktycznie idealne, a juz raz sie naciełam tak na body biedronkowe, kupiłam kiedys Disneya 68 a jak ubrałam małemu to wygladały jakby były 56... i tym razem sie nie myliłam:) sa rozne kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Nunusia pewnie ze ulga i to jaka!! Dzis znowu troche czesia wysypalo, ale to takie malenkie kropeczki. A ja wczoraj z kolei w biedronie kupilam wilka pake pieluch haggisow za 39,99, normalnie jak ostatnio kupowalam zaplacilam 59,99, wiec spora oszczednosc, wzielam jeszcze 4, ale jak maciej przyjedzie to wezmiemy jeszcze 5, bo one sa od 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i nocka calkiem przyzwoita, chyba wracamy po malu do normy. Dziewczyny co myslicie o danonkach? ja daje mlodemu od 2 tyg codziennie, bo mu bardzo smakuje i nie widze w tym nic zlego, ale jest taka nagonka ze az jestem w szoku... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Nunusia my wczoraj poszlismy spacerkiem do biedronki i kupiłam Patrykowi te niebieskie o rozmiarze 80 i sa idealne:) 86 byłyby dobre na mojego gdzies na zime dopiero :P takze Dawidek wiekszy:) Podobały mi sie zielone ale tak sonie pomyslałam ze mam spodenki na lato wszystkie niebieskie wiec i body w tym kolorze wziełam.Chciałam jeszcze te brazowo-kremowe ale nie było rozmiaru.A Ty jaki kolor kupiłas? Mango -no to sie opłaca te huggisy.Ja osobiscie nie przepadam za nimi ale na zmiane zakładam teraz z pampersami i jak mówisz ze taka promocja to wysle eMka :) My wczoraj caly dzien na dworze-z kolezanka sie teraz umawiam i spacerujemy z naszymi maluchami:) w towarzystwie lepiej.Dzis ma przyjsc na kawke i posiedzimy pod parasolem u mnie na podwórku:) wczoraj za duzo łaziłam i dzis nie ruszam sie poza podwórze. Moje dziecko juz je duzo i jest w miare grzeczne wkoncu:) Mango czyli Czesio łagodniej przeszedł 3dniówke:) mój syn to sie meczyl a ja razem z nim,no ale to juz za nami. iza -sto lat dla Kacperka!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do danonek to ta moja kolezanka daje swojemu 1-2 dziennie .Pytałam czy sie nie boi to mówila ze nie i ze teraz wszystko jest z chemia ze taki danonek nie zaszkodzi.Ja tak szczerze to moze kiedys podam,ale jak narazie sie wstrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tez polece do biedronki po te body, chociaz w pepco sa tez super po 4,99 i po 7,99, pojde zobacze czy u mnie w ogole sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya ja tez kupiłam niebieskie i wiesz co tak sprawdzałam wielkosciowo wszystkie i rozm 80 a 86 wcale nie były wieksze a nawet bym powiedziała ze mniejsze, wogole sprawdz sobie bo moje niby 86 a kazda para ma inny rozmiar hehe na Dawidka one sa troszke duze ale ja kupiłam wieksze z mysla o całym lecie zeby byly ok:) Mango ja wiem ze w Pepco tez sa tanie body ale te sa naprawde dobre jakosciowa i nie zrobisie zaraz szmatka, Huggisy tez widziałam ale ja sie na nie nie skusze:) ja Danonków jeszcze nie daje ale za jakis czas napewno, narazie podaje jogurciki te Nestle co sa od 6msc ale cena ich jest zajebista... Iza sto lat dla Kacperka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia ja tez dawalam te z nestle, ale jakos wydaje mi sie ze sa strasznie kwasne, a cena swoja droga wywala w kosmos :) Najlepszego dla Kacperka :* Jeny ale dzis upal.... u mnie 29 stopni, masakra, jedziemy popoludniu na wiec do tesciowej, mam nadzieje ze juz troche sie chlodniej zrobi. A wiesz te ciuszki w pepco wcale nie sa takie slabe jakosciowo, mam juz nie wiem ile par, a nic sie z nimi nie dzieje, poza tymi zaplamionymi nie do odprania, no ale ja piore recznie wiec moze dlatego jakos sie trzymaja, mozliwe ze po pralce zostalby z tego klebek wyciagnietej szmatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dzis straszny upał... uff ale podobno od jutra juz ma padac. szkoda:/ ale powiem wam ze z ludzmi to jakby nie było to zawsze jest zle:/ Mango ja teraz kupiłam jogurty Bobvita ciekawe jak te smakuja... jeszcze nie dawałam. kupiłam na allegro tez małemu body ale to musze go ubrac i wrzuce fotke w galerie narazie nie zdradze jakie:) Mango niewiem jakie te body w pepco bo chyba nie kupowałam nawet, ale te Biedronkowe naprawde fajne, ja piore w pralce, na lekkim praniu nie chciałoby mi sie w rekach prac... na poczatku do miesiaca pralam w rekach:) dziecko teraz spi ale powiem wam ze on wogole nie chce siedziec, on chce stac, odrazu jak go daje do siadania to skubaniec prostuje nozki...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękujemy za życzenia dziewuszki kochane :* wczoraj do wieczora goście, a dziś przygotowujemy się bo jutro na przyjęcie :* ale dopiero na 12, z Kacperkiem troszkę lepiej przynajmniej nie kaszle już tak bardzo. jakie plany na dziś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdolona suka!!!! boze,jak tak mozna-przeciez ona tak zlała to dzieciatko,ze ono nie miało siły ani płakac ani sie ruszac!!! az musialam Patryka obudzic i go przytulic....Po takim filmiku wiem,ze jesli ktos skrzywdziłby mojego synka to zabiłabym bez zastanowienia.... Serce boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzis na zakupy pedzimy-tylko Patryczek sie zbudzi,zje kaszke i jedziemy.Musze mu czapeczke cienka kupic bo nie ma a wczoraj bylo ciepło i musial sie parzyc w grubszej:( Kolezanka caly dzien wczoraj spedzila u mnie .tak mi dzien zlecial ze szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja nie poznaje swojego dziecka, chyba ktos mi go podmienil, normalnie juz trzeci dzien jest taka maruda, wczoraj jak wracalam od tesciowej autobusem, jakies 45 minut, darl sie cala droge, no masakra, dzis poszlam na zakupy z matka i z malym i nawet w wozku jeczal, nie wiem co z nim jest, moze to poprostu juz taki moment, na wszystko sie zlosci jak nie moze siegnac, albo nie chce mu dac, juz prawie stoi na czterech, ale czasem jeszcze nie daje rady to wtedy jest taki pisk ze mu nie wyszlo, ze bebenki pekaja :/ przynajmniej noce juz wracaja do normy. Wysypki juz nie ma, ale i apetyt nie wraca, obiadek to zjada placzac, ale musi cos jesc, bo dzis nawet mleka nie chcial, jakos udalo mi sie przemycic w miedzyczasie troche no i w nocy flaszke wypil. Wczoraj nawet owocow nie chcial, moze dzis cos wcisne... :( Nawet jak sie bawimy to wszystko jest super, a za moment nie wiadomo kiedy juz placz :/ uspokaja sie jedynie jak leci ogorek fasolek, wiec dzis od rana puszczam w kolko i tylko wtedy ladnie slucha i jest spokoj, cos mi sie zdaje ze po paru dniach jak tylko to gdzies usllysze to uciekne w poplochu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten filmik..... jak to zobaczylam to nie wierzylam wlasnym oczom, gdzies na forum dziewczyny pisaly ze ta kurwa dostala 18 mcy wiezienia i dalej sprawuje opieke nad reszta swoich dzieci, jakos za pol roku wychodzi, bo juz rok temu bylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze zyczenia dla Patryka:) 7 miesiecy mineło:) jutro Czesio:) my dzis mielismy jechac na te targi ale wyszlismy z domu i tak wiatrzysko zwiało ze zrecygnowalismy...poszlismy do sklepu i do domku, jutro moze bedzie lepiej to moze pojedziemy. Mango ja tylko na moment właczyłam ten filmik- nie dam rady tego ogladac. niewiem jak to nazwac, ah brak mi słów. to dziecko chyba było nie duzo starsze niz nasze. ciekawe co Czesiowi sie tak odwidziało ze zw taki nie dobry sie zrobił. oby szybko to sie zmieniło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×