Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

u nas tez dzis zimno okrutnie, a rano kolo 4-5 jak spojrzalam na termometr to bylo 22 stopnie, przysiegam, trzy razy patrzylam !! juz mialam nadzieje ze sie nie sprawdzi prognoza na dzis a tu jednak dupa :/ pada od poludnia i strasznie jest nieprzyjemnie. przed chwilka bawilam sie z mlodym na kocyku, cwiczyl uparcie stawanie na czworaka i zaczyna tak podskakiwac jak Dominisia na tym filmiku ktory wrzucila Iza :) tylko patrzec jak bedzie zasuwal po domu, az strach pomyslec co wtedy bedzie :D Juz czekam na poniedzialek jak na zbawinie, a taaaaak mi sie wlecze ze nie wyrabiam, ale jeszcze tylko jutro, czyli dzien zero i bede miala meza choc na chwile przy sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia-Patryczek dziękuje cioci Iwonce za pamięc:):* Mango-normalnie taki sam byl Patryk przy tej 3 dniówce.Tylko ze ta choroba powinna sie nazywac 2tygodniówka,bo w piatek mineło 2 tyg jak chorowal a dopiero jakies 2 dni temu zaczął jesc normalnie i przestała marudzic.Teraz znów jest rozesmiany i radosny i je ładnie wszystko.A bylo tak ze prawie nic nie jadl i nie pil-bałam sie ze sie odwodni.... Ja od poniedzialku wracam do gotowania zupek:) Nunusia i tu pytanie do Ciebie,Ty jak ugotujesz np ta pomidoróke to ile porcji Ci wychodzi? zamrazasz ja w słioczkach? U nas do 13 było 25stopni i ciepło:) potem nagle zrobila sie zimnica ze hoho...ledwo zdazylismy wrocic z zakupów.Kupilismy Patryczkowi czapeczke taka jak chciałam:) jasna niebieska -jak zrobie foto to wrzuce. Mój syn jeszcze nie próbuje raczkowac-dupka za ciezka:P zębów tez ani widu ani słychu... A...i na wypróbowanie zakupilam owsianke z bobovity na sniadanko dla Patryka-mam nadzieje ze zasmakuje:) bede dodatkowo dawac rano owsianke.Mamy juz stałe pory spania wiec menu bedzie takie ; 6;00 cyc 9:00 owsianka z butli 11:00 cyc 13:00 deserek 16;00 obiadek i cyc jesli zechce 19;00 kaszka z butli 21;00 cyc I w nocy raz mu daje przewaznie okolo 2;00 cyca. Jesli jestem na spacerku a przypada pora dania cyca czy deserku to deserek mam przy sobie,cyca tez,wiec wyciagam i daje. Oczywiscie nie trzymam sie scisle tych godzin ale tak mniej wiecej to u nas wyglada.Od jutra rano zamiast kaszki bedzie owsianka. czy tak to moze wygladac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya to mnie pocieszylas naprawde, bo normalnie jest 180 st inne dziecko. tez mielismy stale pory wszystkiego ale ta choroba wszystko zepsula :/ Wiecie co, obnizylam lozeczko na dolny poziom, bo dzis jak go wlozylam na chwile zeby sie misiem pobawil, to przekrecil sie dokladnie odwrotnie, czyli musial sie podniesc, choc nie wiem jak siegnal... a jaki byl zadowolony jak zobaczyl moja mine, gowienko jedno :D Czesio juz po kapaniu i spi ladnie, kolo 22 dam flaszke a potem mam nadzieje ze dopiero kolo 4-5, czyli probuje wrocic do stalych por karmienia. w ogole to maly teraz spi tylko na boczkach, od razu sam sie przekreca i nie ma mowy zeby bylo inaczej, tylko gorzej jak sie przekreci na brzuch to wtedy glowa i klata do gory i krzyk, bo tak spac nie umie. Wasze maluchy spia na brzuchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście najlepsze życzenia i całuski dla Patryka( troszkę spóźnione). a i oczywiście dla naszego Czesia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane chyba dziecko powoli bedzie wracalo do normy, nie wiem jeszcze jak bedzie dzis z apetytem, z tym sie pewnie zejdzie dluzej , ale humor od rana dopisuje, zobaczymy jak bedzie w dalszej czesci dnia. Umawialam sie z tesciowa ze przyjade do niej z malym na wies, ale jak sobie pomysle ze znowu mialby mi taki koncert odstawic Emce (autobusie) w to sie grubo nad tym zastanawiam, czy jechac czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze zyczenia dla Czesia👄 Iza -dziekujemy:* Mango-powoli i Czesio wróci do normalnego zachowania-zobaczysz:) My dzis w domu jednak caly dzien bo pogoda nie bardzo-zimno sie zrobiło brrr.... Krzys dzis caly dzien zajmuje sie Patrykiem wiec mam luz:) Dał mu dzis takiego długiego chrupa z tesco(bezglutenowy) i mały pochłonał calego i chcial jeszcze,a było tyle radosci ze ho ho.No i teraz jak tak widze ze dziecko ma frajde z tego chrupa i radosc to pomimo ze wiem ze to niezdrowe to jak mam mu nie dawac?......jestem rozdarta...mój mowi ze jeden chrup nie zaszkodzi a pozatym teraz wszystko jest niezdrowe.Dajecie takie chrupy waszym maluszkom? Mango my to chyba taka sama pogode mamy bo Ty z lubelskiego prawda?:) Nunusia jak tam Dawidziątko nasze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a... i jeszcze sie pochwale ze Patryk siedzi calkiem sam,bez podparcia i juz bez kiwania sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski! STO LAT DLA CZESIA! Maya Dawidek tez juz siedzi sam, jak go podsadze to siedzi i sie nie przewraca, potrafi juz nawet z 15minut siedziec sobie, mam filmiki jak sobie siedzi i bawi sie zabaweczkami ale cos nie moge ich zgrac, ale bede probowac. dzis pojechalismy na te targi cos ubogie one dzis były, rok temu to naprawde mozna było dostac wiele gadgetów roznych firm a w tym roku to dawali same ulotki... jedyna fajna rzecza była darmowa sesja zdjeciowa, na która poszlismy. akurat Dawidek był wyspany i smiał sie bardzo. zdjecia beda na ich stronie internetowej za jakis czas ciekawe jak wyjda:) Maya jak gotuje to wyszło mi ostatnio 7 słoiczków i zamrazam, zakrecam gorace sloiczki czekam az wystygnie i do zamrazalki, Mango no to Czesio niezle figluje w łóżeczku hehe, :) Dawidek nie spi na brzuszku jakos nie lubi, ja go kłade na pleckach ale czasami sam sie na boczek prawy odwróci, ale przewaznie to jednak na plecach. Maya ja jeszcze nie dawałam chrupka a czemu bo jakos nie hehe ale moze kupie i mu dam, narazie kupiłam takie ryzowe ciasteczka Hipp ale nie za bardzo małemu podeszły wiec leza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam my już po imprezce. było całkiem fajnie :) tylko malutka ma biegunkę. jakieś dziwne te kupki. więc albo zęby albo jakiś wirus. mam tylko nadzieje że to pierwsze, bo w sumie jest radosna, brzuszek jej raczej nie boli. sama nie wiem :O mango już jakiś czas temu pisałam że moja to się kula jak kulka. raz śpi na plecach, a zaraz potem na brzuchu, a za chwilkę na którymś boku. dziś jadę z moją mamą do lekarza. muszę wysłać dokumenty do rozliczenia do Norwegi e-mailem i może pojedziemy na kawę do siory tej która miała przyjęcie. tylko zobaczę co z małą. Kacper już dużo lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Iza a jakie te kupki? mój miał śluzowate takie rzadkie przez 4 dni i moze to zbieg okolicznosci,ale przez te 4 dni jadłam czekolade i jak ja odstawiłam to i kupki wróciły do normy. Mango-mój Patryk spi na pleckach i tylko głowa raz na jedna raz na druga strone:)on wogóle leniwy jesli chodzi o obracanie. Nunusia -widziałam fotki-Dawidek pieknie siedzi!! :D a jak gra hehe:) My dzis w domu siedzimy-bo wozek zostal w piatek u babci i dopiero dzis go Krzys przywiezie,takze ja mam w planach prasowanie-a jest tego troszke i musze pomalowac paznokcie u nóg. Szukałam fajnych butów na lato,ale jakos nic mi sie nie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi dzis Dawidek dał czadu w nocy. omg... obudził sie o 3:30 i za nic nie mogłam go uspic, lulałam,lulałam co zasnał a przestawałam to odrazu sie budził i tak w kołko przez 2godz... nie płakał, nie krzyczał ale był rozbawiony. juz przełamałam siei dałam cyca-nie zasnał, wsadziłam do bujaczka-nie zasnal, myslałam ze wyjde z siebie i stane obok:) teraz tez poszedł spac ciezko było bo mimo ze caly czas walcze i go ucze zeby nie zasypiac bez cyca to cały czas j odchodza cyrki... ufff ja niewiem jak to bedzie jak juz nie bedzie cycy ja mam dzis mase sprzatania, w sumie wszystko co tylko widac, ale mam cały dzien na to wiec zdarze Maya ja sobie rok temu kupiłam japonki INBLU zwykłe klasyczne proste i powiem Ci ze jeszcze nigdy nie trafiłam na tak wygodne i swietne buty, nigdy nie chodziłam w japonkach a teraz sobie nie wyobrazam ich nie miec http://allegro.pl/inblu-japonki-damskie-super-modne-roz-39-i2327578210.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia-no to niezle sie miałas w nocy... Ja dzis nie dałam cyca pomimo,ze Patryk sie 3 razy budzil .Wczesniej nie dawałam ze 4 noce ale potem jak mial ta 3 dniowke to znowu w nocy zaczełam dawc,zeby sie nie odwodnil i nabral masy ciała bo mało wtedy jadl i schudl:( teraz znowu próbuje,zeby noc byla bez cyca. Ja mam to szczescie ze mam bieguny w łozeczku i zakołysze jak sie zbudzi:P No i poprasowałam góreeee ubrań:D hura:) Co do butów to ja mam białe kaponki,tylko troche znoszone i sandałki czarne-tylko,ze ja chcem jeszcze jedna pare chociaz i chyba rzeczywiscie kupie cos w stylu co Nunusia dałas linka:)do wszystkiego pasuja. 14 lipca mamy wesele na 150 osób i czeka mnie jeszcze poszukiwanie ubioru .... juz sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro bede gotowac ta pomidorówke z przepisu od Nunusi:) miałam dzis,ale wczoraj tatus chcial dac dziecku deserek i nie popatrzyl i otworzyl indyka z warzywami,wiec dzis Patryk konczy słoiczek. Teraz siedzi obłozony zabawkami i smieje sie w głos niewiem z czego:P znowu mam radosne i pogodne dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ci sie Maya "nprawiło" dziecko i dobrze:) moj mały spi chyba odsypia noc a ja jestem ledwo zywa ale nie chce pac teraz bo wieczorem nie usne, nie mam siły na nic. pasowało by dzis cos ugotowac bo nie mam juz obiadków ale niewiem czy mi sie bedzie chciało wychodzic z domu- w razie czego mam jeszcze słoiczki wiec moze je wykorzystam. zobaczymy. spi juz dlugo zara z go bede budzic, moze bede zła matka ale nie pozwole mu juz spac tak długo w dzien bo wczoraj przespał prawie cale popołudnie i stad pewnie ta noc, dobrze ze jutro D ma wolne to w razie czego on w nocy wstanie ukołysac małego, bo juz nie karmie go wczesniej niz 6 tak sobie postanowiłam. tylko piciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dlatego tez mam 3 słoiczki na zapasie i wrazie lenia czy innych pilniejszych spraw mam jak znalazł:D nawet jeszcze dokupie kilka-niech stoja.My co sobote jezdzimy na duze zakupy-do tesco,lidła,carefura,biedronki i zawsze kupie cos dla niunia.Moją ulubioną firma stała sie Bobovita.A ta owsianka -z seri bobovity pyszne sniadanko super podeszła Patrykowi.Zjada 120ml rano. Nunusia cos jest w tym,ze dzieci jak spia duzo w dzien to w nocy nie bardzo-niedawno pisała mi eska kolezanka ze ledwo zywa,bo jej synek wczoraj przespal pol niedzieli a w nocy nie chcial spac. moj własnie wstal... słysze kupe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke udało mi sie ogarnac mieszkanko ale to jeszcze nie wszystko, Dawidek na kocyku walczy w miskiem, a ja czekam az mi podłoga wyschnie. zjadł pieknie sloiczek jarzynki ze schabem i doprawił cycem. wiatr u nas wieje wiec chyba faktycznie zrezygnujemy ze spacerku a moze to ja sobie poprostu szukam wymówki? :) ale nie wieje i to dosc ostro wiec moze tylko wsadze go w nosidło i zejdziemy na dół do spozywczaka. Maya a dawałas juz cos z rossmana? babydream? powiem Ci ze ja ostatnio dałam małemu i bardzo mu smakowały deserki i chyba sie na Babydream przestawie jakos Boboovity "nie lubie" Gerber tak srednio małemu podchodzi wiekszosc deserków zamiast słodkie to maja kwasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Gerbera nie lubie-tzn Patryk nie lubi bo rzezcywiscie kwasne:P Bobovita ok smakowo.Dawałam Patrykowi z Babydream deserek JABŁKA Z GRUSZKA i mu smakowało.A z obiadkow to KURCZAK Z ZIEMNIAKAMI I MARCHEWKA i zjadl tez bez problemów.Jak bede w rossmanie to kupie tez i troche tych słoiczkow. Mój tez walczy z zabawkami:) Na spacer po 16 pojdziemy jak Krzys wózek od babci przywiezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie są takie zielone śluzowate. tylko że ja nie jadłam czekolady. ani nic dziwnego co mogło by jej zaszkodzić.no i jest bardziej marudna niż zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poobserwuj te kupki i jak dłuzej beda to trzeba do pediatry.albo pisza ze priobiotyk dawac .U nas skojarzylam to z czekolada i jak ja nie jem jej to kupki wróciły do normy-no chyba ze to przypadek.Moze u Dominsi to jednorazowa taka kupka.... Dzis ja mam noc do tyłu bo Patryk krecil sie cala noc,dopiero po 3;00 zasnał....nie jest zle ale senna jestem. Dziewczyny jak macie rossmana to tam promocja kaszek jest i słoiczków babydream.Duzy kosztuje 2.99 zl i takie fajne 4 deserki sa za 4.99zl jak jogurciki.Wczoraj dałam waniliowy Patrykowi i zjadł ze smakiem.To wprawdzie od 8 miesiaca ,no ale w sumie nasze dzieci juz zaczeły 8 miesiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A...i jak sie kupi 2 deserki bobovita lub obiadki to 3 gratis.Czyli za 5zl z hakiem mam 3 deserki:D Pogoda dzis srednia,ale ja ide tylko na podworko bo nie mam sily do spacerów... a wy jakie plany dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya dzieki za info o słoiczkach moze zachaczymy o rossmana, :) u nas w sumie nic nowego, dzis jestem z D wiec bedzie mnie mało tu na forum, ide do małego bo sie obudził miłego dnia kochane! aha Mango domagam sie nowych fotek naszego niebieskookiego Czesia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane, wczoraj odebralam meza , wiec pewnie zajrze dopiero kolo soboty, tylko slaba pogoda a mamy jechac nad firlej, Maya tak ja tez z lubelskiego :) teraz zaszlam chwilke do domu , bo rezydujemy u tesciowej, a maciej zajmuje sie czesiem, poszli na zakupy jakies, ja tez od rana latam, obkupilam sie za wszystkie czasy, a choc nienawidze biegac za ciuchami to jakos sie przemoglam i nawet ogolnie sprawilo mi to frajde, dawno nic dla siebie nie zrobilam, wiec to pewnie dlatego :) Wczoraj troche zabalowalismy, wiec dzis troche niewyspana jestem, a wyglada na to, ze dzis bedzie powtorka, najpierw w planach mamy romantyczna randke przy dobrej kolacji i winku, tesciowa znowu sie zaoferowala ze zostanie z mlodym, wiec mozemy troche nadrobic zaleglosci towarzyskich :) dobra lece do moich chlopakow, bo maciej ma dentyste na 16. zdjecia wrzuce jak wroce pod koniec tygodnia :) buziaki kochane moje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mango kochana to szalej :) moja niusia już troszkę lepiej dziś była tylko 1 kupka. kurczę muszę jej bardzo pilnować zasówa na czworakach jak mała wyścigówka :) i jak tylko ma okazję to zaraz łapie się czegokolwiek i wstaje na nóżki. łobuz mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kochane moje! no to Mango miłych chwil spedzonych z mezem! czekamy na relacje jak było:) napewno super! Iza ja domagam sie filmiku naszej ksiezniczki jak tak sobie pełza:) musi to prze słodko wygladac. szybko sie rozwija. zaraz konczy 8 miesiecy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:* ale u mnie dzis ponuro-az ciemno w pokoju brrr.... Gardło mnie boli i głowa..Dobrze ze od soboty nadaja ciepło. My wczoraj siedzielismy w domku i dzis tez. Patryk odkad sam siedzi zajmuje sie sam soba-tzn sadzam go,obkładam zabawkami i on sie sam bawi.Teraz np juz prawie godz sie bawi.Zaraz ide do niego bo widze ze oczka trze,czyli spac chce. Włączam mu tez mini mini i oglada jak zaczarowany:) Mango kochana-ciesz sie męzem :D :) my tu na Ciebie spokojnie zaczekamy:) Iza-fajnie to ujełaś"zasuwa jak mała wyscigówka" hihi ciekawe kiedy Patryk sie ruszy,bo jak narazie to leń,ze hoho. Nunusia jak tam Dawidek? co dzis w planach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis w planah mam znajoma ktora przyjdzie do mnie włosky robic, ale to dopiero pozniej. teraz siedzimy z dawidkiem i sie bawimy. moze wyjdziemy na polko bo w sumie pochmurno ale nie pada- zobaczymy. narazie czekam az pojdzie spac eby sobie ogladnac na tvnplayer nowy odcinek przepisu na zycie, Dawidek tez uwielbia pełzac ale po mnie:) jak kłade go na brzuszku to podnosi pupke i stawia po mnie kroczki głowa w piersiach hehe kiedys wam nagram bo to musi smiesznie wygladac i spindra sie sie, zeby taki madry był przy tym jak lezy np na kocyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka ma kaszel :( muszę z nią do lekarza jechać. szczególnie że Kapi miał zapalenie płuc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×