Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

Hej:* My przegadalismy sprawe i jutro pojedziemy do hurtowni i kupimy lepsza spacerówke nie patrzac na cene. Mango daj foto swojej spacerówki do galeri. Ja teraz na chwile wpadam ,bo mam dzis troche roboty-musze posprzatac bo jutro w rozjazdach caly dzien. No i podziebiona jestem;/ gardło boli ze ledwo przełykam:( a jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya ja mam tez sam wozek caly czas, bo w zime ma funkcje glebokiego a teraz mam spacerowke, tylko moj jest ciezki dosc, ale przynajmniej wiem ze jest porzadny i sie nie rozpadnie, ale mam chyba jakies zdjecie mlodego to wrzuce. u nas dzis ladna nocka (nareszcie!!) spalismy do 7:30 z flaszka o 4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam was ale nie mam jak pisac bo mam małego na rekach, Maya jak mozesz wydac 350zl to kup ten co ja mam a napewno bedziesz zadowolona! zraz ci linka poszukam jak cos. i ja jak kupowałam to wysyłka była gratis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzucilam kilka zdjec, moze cos ci sie uda zobaczyc z tym wozkiem, najwyzej pozniej zrobie, nic nadzwyczajnego ale jest funkcjonalny, no i nie musze nosic wiec ta waga tez mi nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajna ja jestem z niej bardzo zadowolona, bo ma wszystkie parametry na ktorych mi zalezało, i jest lekka a dla mnie to duzy plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde Mango zauwazyłam teraz na zdjeciach ze masz krzesełko do karmienia firmy Arti... ufff jak ja nie lubie tej firmy, toczyłam z nimi wojne hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia i własnie taki mi najbardziej pasuje!! widziałam taki w tej hurtowni za 380zl i na 99% kupie własnie ten. Drozej niz na alegro ale to nic-nie bede czekac na przesyłke:) moja uwage zwrócil tez quatro cos tam....i miedzy tymi dwoma miałam wybierac ale poczytałam na necie i raczej bede miała ten co Ty. Jutro wezmiemy głównego uzytkownika wózka i poprzymierzamy w sklepie:D Mango ja mam ten baby merc i jest ok-tylko tam cos sie zrobilo ze siedzenia nie da sie wziasc na pozycje siedzaca tzn da sie ale tyle szarpania ze eMek sie wkurzyl i stwierdzil ze nowy wózek musi byc.Najpierw mial byc do 250zl ale po przeliczeniu finansów stwierdzilismy ze mozemy pozwolic sobie na drozszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzatanie mi stanęlo bo Patryczek spi... Aaaaaa...zapomniałabym-wszystkiego naj dla naszych pociech w dniu ich świeta:D❤️ Patryczek dostał od babci pianinko do grania-ale ma ucieche jak stuka i to gra:) EMek przywiozl tez wczoraj paczke z pracy mu dali na dzien dziecka a tam z fisher price takie autka edukacyjne i 4pak husteczek pampersa:) miło z ich strony:) My zamiast zabawek dołozymy mu na lepszy wozek. Nunusia w tesco sa papmersy active baby 162szt za 100zl wychodzi po 61gr. my kupilismy małemu-bedzie na dłuzej .huggisy były za 79.99zl za 100sztuk wiec sztuka po 79gr i bardziej activ sie opłacały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango aleeeeeeeeeee Czesio ma oczyska:D Piekne!! a jak ładnie ustawie sie do raczkowania...Patryk to leniuszek i nie chce mu sie pupki dzwigac,ale wiem ze i na niego przyjdzie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu moge cos normalnego napisac bo mały poszedł spac, dzis od 6:30 nie spimy wiec czas najwyzszy, no to zaczynam poemat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była u nas przed chwilka chrzesna Dawida przyniosła komplecik na lato, wczoraj był chrzestny i przynósł rampersa, maskotke i zestaw do obiadków. nie pamietam czy pisałam ale my mu kupilismy zabawki edukacyjne i zabawki do wanny:) mysle Maya ze dołozenie Patrykowi do spacerówki to dobry pomysł, ja jestem z niej naprawde zadowolona. Maya barszczyk robie dokładnie jak inne zupki, z tym ze dodalam tez kaszki mannej zeby ten gluten był a i tak wszystko idzie pod blender. kupiłam 3 buraczki z botwinka i to ugotowałam, 4 ziemniaki, 3 marchweki, pietruszke, seler,ryz,kaszka manna i tyle, aha i masełko oczywiscie, duzo tego wyszło ale mały je juz duze słoiczki wiec musiało byc wiecej, aa i koperku tez do tego dałam. wyszło mi 8 słoiczków duzych wiec na tydzienbedzie jak zwykle, apozniej cos wymysle. Mango niezła miałąs nocke wczoraj-współczuje Ci pewnie cały dzien byłas widmo. ale ma Czesio z tymi zabkami-ciekawe jak to bedzie u nas-juz sie boje. co do pampersów Sleep i Play to mi one nie podeszły, duzo razy były przesikane z boku. ale kazdemu pasuje cos innego:) co do bujaka to u nas tez juz mały z niego wyskakuje ale na szczescie ja mam taki wielofunckyjny i ma pasy:P wiec jeszcze troche posłuzy. Maya dzieki za info o pampkach ale kurde mam daloko akurat Tesco... ostatnio w Carrefourze były te jumbo packi ale tylko rozmiar 4+ i 5:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te sleep%play na noc pewnie sie nie beda nadawaly (sprawdze jak nocki wroca do normy), ale na dzien sa super! szkoda ze nie maja rozciagliwych boczkow, ale jak pielucha nie jest na styk tylko troche wieksza to ladnie mozna zapiac bez obawy o przeciekanie. Ale dzis senna pogoda :/ pada wieje, a mielismy na wies jechac, ale w takim ukladzie to bez sensu...Nawet nie wiem jak ze spacerem bedzie, moze popoludniu sie wypogodzi :) Okulary mi sie juz calkiem rozpadly i musze pojsc zaopatrzec sie w jakies inne...... A Wlasciwie to Czesio mi je rozebral na czynniki pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango ja tez dzis nie za bardzo jestem:/ ale to pewnie przez ta pobudke o 6:30:/ teraz mały spi juz druga godzine-odsypia pranek łobuz mały. u nas tez dzispogoda beznadziejna wiec nie wyjdziemy pewnie nigdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango u mnie taka sama pogoda buuu;/ moje dziecko cos sie drze i marudzi,ledwo go uśpiłam... Pieluch sleep&play mi tez nie podpasowały-uzywamy teraz na zmiane DADA,PAMPERS ACTIVE BABY(te w wiekszosci) i HUGGISY(jak jest dobra promocja to emEK KUPI). Wrzuciłam 2 foto z nowymi zabawkami Patryka:) Wiecie co? tak sie zastanawiam nad kupnem CAMILLI na ząbki-stosowała któras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya ja na zabki mam Bobodent ale jak narazie nie było potrzeby uzywac... a wogole to zarejestrowałam małego na 11 czerwca do dermatologa z tym naczyniakiem a 12 do chirurga z paluszkami, zobaczymy co nam powiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ma Patryk zabawek ze ho ho:) a u nas zabawki to tak srednio podchodza- najlepsza zabawka sa roznego rodzaju kable-piloty i telefony... zabawke wezmie na chwilke i zuci a kabelkowi nie popusci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia u nas zabawek to jest multum....to co na zdjeciu to jest jedna ddwudziesta tego co niunio ma ...my mu mało kupujemy zabawek-najwiecej moja tesciowa... Patryk cos długo spi...ja juz sie nudzic zaczynam.Gdybym wiedziała ze tyle pospi to sama połozyłabym sie. Nunusia Patryk tez tel,piloty itp uwaza za zabawki:) a to co znajduje sie w zasiegu jego raczek laduje na podłodze,ostatnio herbate mi wylał-dobrze ze nie na siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya mi tez Dawidek pospał dzis długo bo ponad 2h a jak na niego to nie podobne ale to chyba dlatego ze od 6:30 dzis nei spalismy i mu snu brakowało. teraz szaleje na macie, ostatnio jest hitem... my jakos super duzo tych zabawek nie mamy bo raz ze nie mam gdzie tego trzymac dwa ze go mało interesuja, moze jak podrosnie to bardziej go bedzie intereowac, kupilismy mu taka fajna kierownice interaktywna z melodyjkami to wogole na nia uwagi nie zwraca-a daj mu kabelek to dzieka nie ma.. ten typ tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki! u nas ok. mam teraz mało czasu. bo raz że Damian jest, dwaciągle coś załatwiamy a trzy mój komp jest w naprawie i jakoś ciężko mi z Damiana pisać. Dominika ten mały łobuz chodzi mi przy meblach, wstaje sobie przy chodziku i idzie i go pcha i trzeba jej non stop pilnować :( albo ucieka na czworakach po całym domku. Kapi ok. jutro chyba wycieczka jakaś o ile pogoda siępoprawi. bo u nas też wieje i pada byłyśmy chwilkę na spacerku. a przemarzłam dziś okropnie bo czekałam godzine na autobus z Kacprem :( pisali że autobusy jadą we wszystkich kierunkach o 12,30 a byli o 13,40 dodam tylko że do szkoły mamy 4km jakbym wiedziała ile to zajmie to bym sama po niego pojechała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) U nas dzis ekstra nocka, o 19 byla flaszka, o 21 Czesio usnal przy herbatce, a obudzil sie o 4 na flache i do 6 spal, potem jeszcze na pol godzinki zasnal. Takze dzisiejsza noc zakwalifikowana do prawie idealnych :D Widze ze dzis ladna pogoda, wiec pewnie pojedziemy do tesciowej. A wy jakie plany? Maya dzis kupujesz spacerowke tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dzis spalismy do 10:) wogole to obnizyłam małemu łóżeczko i jakos tak inaczej jest:)pogoda u nas taka jak wczoraj wiec chyba tez nic i z spacerku, podejde tylko do sklepu po cos na obiadek. tylko nie mam pomysłu...karmienie dzis było dopiero o 6 wczesniej tylko herbatka. miłego dnia kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie cieszylam ze ladna dzis nocka, a od rana maly pierdziel jest taki marudny , ze juz jestem na wykonczeniu nerwowym, w wozku na targu non stop wrzask, w domu - niby spiacy, ale nie moze zasnac i maruda nie z tej ziemi, ja jeszcze mam dzis jakis spadek formy, najchetniej schowalabym sie w mysia dziure :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×