Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

To moj ciut mniejszy:)ale ja wole zeby urodzil sie sredni bo wtedy bedzie mi lzej rodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co najlepsze teraz termin porodu mam wpisany 7.11.11.;) a byłam pewna ze wczesniej urodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale trzeba brac pod uwage ze moje połowkowe bylo troche pozniej niz Twoje Mayus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli o 4 dni sie przesunał...jest szansa ze mały urodzi sie 11.11.11 ale by mial fajna date:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz nie, bo u Ciebie juz 22tydz... ja bylam pod koniec 21...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w którym tyg dokładnie robiłas?ja w skonczonym 22 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie data niezla... ale mi sie to tez zmienia, poczatkowo bylo 12.10 a zostalo 9.10, wiec jeszcze wczesniej... ale ja mysle ze od 34-35tyg juz torba bedzie przygotowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pójde w piatek15 lipca na ta glukoze to Ci napisze jak było;)chyba ze ty pierwsza bedziesz miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie wybiore w przyszlym tyg napewno, ale kurde niewiem kiedy, hehe moze pojdziemy w ten sam dzien?:) milo bedzie miec swiadomosc ze ktos tez to wlasnie przechodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Ci dam znac jak bede wiedziala napewno kiedy ide to pojdziemy obie:) bo ja czekam na znak od ciotki,ona ma mi tak zrobic abym za to nie płacila;)w przyszlym tyg mam miec juz skierowanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki:) u nas to kosztuje 21zl wiec nie drogo ale jak masz mozliwosc bezplatna to lepiej za te dwie dychy kupic cos Patrykowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez okolo 20zl kosztuje ale jeszcze mam zrobic test combsa,morfologie i mocz wiec sie nazbiera...a masz racje nunusia-po wyjsciu z badan kupie cos za to malemu:) kurcze jak pomysle ile poszlo kasy odkad jestem w ciazy to masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie-kasy na to leci strasznie duzo... az mi zal liczyc bo bym sobie niezle rzeczy za to mogla teraz kupic, kazda wizyta100zl kazda recepta 100zl lub wiecej... badania to jakas masakra zwlascza na poczatku... kremy na rozstepy i takie tam... a co bedzie dopiero jak szkrabki beda juz na swiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie...ja kiedys probowałam policzyc ale jak doszło do 1000zl to dalam spokoj:)po co sie denerwowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla synka nie bede załowac kasy ale bede sie starala kupowac wszystko w rozsadnej cenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiadomo ze kazdy bedzie chcial dac tyle ile moze-to normalne... kurde ta dziewczyna co u niej bylam opowiadala mi ze tak dwa dni po porodzie jest straszna laktacja i ze piersi robia sie okropnie wielkie i strasznie z nich sie leje ale to jest taki jeden dzien tylko-mowila zebym sie na takie cos przygotowala -mowi ze ona byla przerazona tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo piersi-wczoraj wieczorem siara mi poleciala az koszulke miałam mokra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Maya, dobrzeze pisalysmy ostatnio o tym bo bys sie przestraszyla... cos sie kafe zawiesiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana:) dzis mnie kot obudzil bo od 9 darła pyska bo na szybie siedziała mucha a ona za wszelka cene chciała ja dorwac... i u nas dzis poki co bez deszczu i cieplej niz wczoraj, musze sie do sklepu przejsc po jakies sniadanko... za niedlugi czas pewnie moja babcia przyjedzie i z nia spedze dzien, pewnie bedzie plakac jak jej ubranka pokaze hehe ona tak sie szybko wzrusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) u nas z kolei zimno tylko 8 stopni i mzawka pada -raczej nie pojedziemy na giełde jutro,bo przy takiej pogodzie nic nie kupie...nunusia-zazdroszcze Ci ze masz babcie-ja swojej jednej nieznałam prawie a druga zmarła 8lat temu-byla dla mnie wazniejsza nawet niz mama-do tej pory jest mi strasznie przykro ze odeszła...dziadkow nie znałam wogole bo obaj zmarli zanim sie urodzilam...jestem pewna ze gdybu moja babcia zyła cieszyła by sie razem ze mna z mojej ciazy:) Na dzis mam w planach sprzatanie i ugotowanie flaków;)one mi zawsze super wychodza:) Szkoda tylko,ze znowu samotnie spedzam dzien-K pojechal konczyc robic auto,ale wiem ze zrobi i bedzie swiety spokój;) miłego dnia mamuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya wspołczuje Ci... babcia to jednak babcia... moja to jest dla mnie jak matka, zawsze kazdy mowil ze ja jej coreczka jestem, ludzie nie mogli uwierzyc ze ja to wnuczka:) a do tego tak zrzyte jestesmy strasznie... z reszta moja babcia jest mloda, nie ma jeszcze 60:P tylko szkoda mi ze moj syn nie bedzie mial takiej babci w mojej matce... ona to sie praktycznie nic moja ciaza nie interesuje-w dupie to ma... ale ja juz sie do tego przyzwyczilam... mam tylko nadzieje ze tesiowa jakos mu to wynagrodzi bo ona nie jest zła... mam tez druga babcie-matke mamy ale ona jest tez jaka jest...:/ ja sobie nie wyobrazam chyba zeby moja babcia umarla-poprostu sobie nie wypobrazam... no to Maya dzis masz dzien roboczy-ja w sumie nie mam zadnych zajec... zrobimy z babcia obiadek,pozniej jej zrobie z wlosami, i zleci czas:) maya moze do jutra sie rozpogodzi... tak czekalas zeby jechac na ta gielde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya wspołczuje Ci... babcia to jednak babcia... moja to jest dla mnie jak matka, zawsze kazdy mowil ze ja jej coreczka jestem, ludzie nie mogli uwierzyc ze ja to wnuczka:) a do tego tak zrzyte jestesmy strasznie... z reszta moja babcia jest mloda, nie ma jeszcze 60:P tylko szkoda mi ze moj syn nie bedzie mial takiej babci w mojej matce... ona to sie praktycznie nic moja ciaza nie interesuje-w dupie to ma... ale ja juz sie do tego przyzwyczilam... mam tylko nadzieje ze tesiowa jakos mu to wynagrodzi bo ona nie jest zła... mam tez druga babcie-matke mamy ale ona jest tez jaka jest...:/ ja sobie nie wyobrazam chyba zeby moja babcia umarla-poprostu sobie nie wypobrazam... no to Maya dzis masz dzien roboczy-ja w sumie nie mam zadnych zajec... zrobimy z babcia obiadek,pozniej jej zrobie z wlosami, i zleci czas:) maya moze do jutra sie rozpogodzi... tak czekalas zeby jechac na ta gielde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Wcięło mnie na trochę bo najpierw siedziałam u babci od rana do wieczora bo się gorzej czuła, a od 2 dni nie miałam internetu bo coś router nawalił, na szczęście przyszedł chłopak szwagierki i już śmiga wszystko :D:D A z papierochami hm... porażka Wczoraj jak byłam na rynku przechodziłam kolo takiej cyganki, ona sprzedaje tam po tajniaku fajki takie ruskie, i łapie mnie za rękaw i mówi do mnie wskazując na brzuch że dziewczynka 0_o hehe ja mówię że wolałabym chłopaka a ona ze za późno bo dziewczynka :D tak się uśmiałam że szok :) a z drugiej strony zastanawiam się teraz czy się nie pospieszyliśmy z nastawianiem się na chłopca :D zobaczymy, może w środę rozwieją się moje wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczyny:) ale znow dzis pogoda paskudna,,, fak... a ja do tesciowej jade dzis ale to popoludniu, moze padac przestanie.\ maya jak tam u was pogoda? wyprwa doszla do skutku? mango no to zobaczymy ze ta cyganka miala racje hehe ja tam im nie wierze ale kto wie??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja wczoraj troszkę sprzątałam i byliśmy odwiedzić teściową w szpitalu po operacji. potem u teścia na kawce. i tak dzień zleciał. w nocy co chwilę deszcz padał z gradem i spać się nie dało. Do tego Misia upodobała sobie nocne kopanie i spać też nie daje, jak tylko Damian rękę na brzuch mi położył to zaczynała wierzgać jak szalona. Zastanawiam się czy ona w ogóle śpi?! ciągle czuję jak się kręci. dziś pod wieczór Damian jedzie do pracy i znów sami zostaniemy :( jutro parę spraw do załatwienia. a we wtorek pojadę chyba na zajęcia do szkoły rodzenia. jak Wam mija niedziela? mango fajnie by było z tą córą było by dwa do dwóch. podobno nie który mają taki dar że potrafią przewidzieć kto mieszka w brzuszku ciężarnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) pogoda paskudna dzis u mnie i niestety nie pojechalismy-przełozylismy na za tydzien albo na za 2 tyg...dzien szybko nam zlecial-najpierw u mamy K na obiedzie bylisy potem u babci K i nawet na lodach:) w tesco kupilismy dzis pierwsze rzeczy dla Patryka-3 sztuki body z długim rekawem za 22zl czyli sztuka po 7.3zl...husteczki nawilzajace,patyczki,waciki do mycia i 2 paczki pampersow jedne z firmy bambino za 78sztuk zapłacilismy 13.99zl a drugie 28 sztuk za 5.99zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango mi sie jakos dziwnie wydaje,ze ty tam masz małego mezczyzne:)ale to niedługo sie okaze-jestem bardzo ciekawa płci Twojego maluszka:) Iza nie smutaj sie...bo i maluszek tez bedzie odczuwal smutek...Nunusia-juz mam dosc tej pogody...ale ponoc niedługo ma byc ciepło:) ja juz ukapana i zaraz sie kłade-czekam tylko na K az wroci spod prysznica i bedziemy ogladac zagadki kryminalne miami a potem kosci;) lubie takie seriale. jutro juz tradycyjnie bede na kafe wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×