Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

Maya ja tez kryminalne i kosci ogladam namietnie heheh mialam sciagnac wszystkie sezony ale jakos nie mam weny :D No i ja mysle ze chlopak, na tym usg co bylam 4d i mam filmik cos tam dynda :) wiec chyba az tak slepa nie jestem no i lekarz sugerowal chlopaka przez cala wizyte, ale to bylo juz 2 mce temu hmmm ciekawe... jakos trudno byloby mi sie przestawic ze dziewczynka, ale z drugiej strony fajnie tez oprocz malego ksiecia miec mala ksiezniczke :) u mnie tez caly dzien pogoda do bani :/ ale ogladalam pogode na 2 tyg i podobno od jutra robi sie cieplej i niby takie upaly znowu maja byc... juz nie wiem co wole , taka pluche czy ten skwar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przez kilka ostatnich dni podobnie jak u Izy młodzież cały czas na wysokich obrotach, od rana do wieczora wariuje, nawet jak ide to czuje ze sie przewraca w bebeszkach, a powinien spac wtedy hehe liczylam dzis te ciuszki ktore mam, no i na takiego maluszka body mam chyba z 8, pajacyków 6 chyba i kaftaników 4, dokupie tylko czapeczki i kilka par skarpetek i bedzie ok, moze ze 2 kaftaniki jeszcze sobie sprawie. Maya super tanio te pieluszki hm... w tesco mowisz, moze jutro sie przejade, a to jaka promocja czy moze normalny asortyment? bo sie zastanawiam czy u mnie akurat beda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry;) pól nocy meczyl mnie ból żołądka ;/ ale sama jestem sobie winna-wieczorem zjadłam najpierw ogorków małosolnych ze 4ry a za chwile 2 brzoskwinie do tego niedojrzałe do konca...Mango-my te pieluszki zobaczylismy w rzeczachg przecenionych o 50% bo opakowanie było ciut przerwane i wzielismy bez zastanowienia bo tanio;) w promocji w tesco były huggis za 46zl ale nie pamietam ile sztuk,wiem ze nawet sie opłacało brac bo sztuka bodajze po 31gr wychodzila...ale niestety nie było juz rozmiarow same wielkie zostały tak ludzie rozkupili...Mój maluszek az tak aktywny jak wasz nie jest-nawet odwrotnie odkad pogoda sie popsuła mały sie rozleniwil:)pewnie spi mój mały leniuszek i tylko czasami da znac ze jest abym sie nie martwiła...Pogoda dzis u mnie nie bardzo;/ niby nie pada ale pochmurno...ja zaraz skoncze jesc sniadanie i ide wysłac bratu paczke do londynu.a tak pozatym to brak planów na dzis a u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany u mnie tak leje że pozamykałam okna i tylko z żalem patrze na dwór... no ale nic, w sumie dzis zadnych konkretnych planów nie mam, pójde popołudniu do babci z racuchami i tyle, bede dziś lenia pielegnować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nikogo? u mnie sie przejasnia wiec jest nadzieja ze bedzie pogoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. miałam ciężką noc, nie mogłam spać bez męża, do tego zgaga mnie męczyła( macie jakieś domowe sposoby , bo już nie daję rady), a jak udało mi się przysnąć to Kacper miał nocne manewry i psy mi pod oknem ujadały. rano do przedszkola i z moją mamą sprawy jej pozałatwiać. jak wróciliśmy to trzeba było małego odebrać. potem zasnęłam do dopiero wstałam, oj kurczę i nie mogę się obudzić.Dominika szaleje. pogoda pod psem deszczowo i pochmurno a prania mam tyle że jak nie przestanie padać to będę to prać i suszyć stopniowo cały lipiec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja tez po ciezkiej nocy przez ból zoładka-dopiero mi przeszedl wkoncu...pogoda no cóż typowo barowa,ale niedługo ma sie poprawic.Mój K jak dzwonil niedawno to mowil ze upały sie szykuja od 9 lipca...zobaczymy...ja pranie pojutrze chce zrobic i mam nadzieje ze pogoda mnie nie zawiedzie:) a kiedy Iza Twój maz wraca? Cos nunusi dzis nie było?a jest codzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! no nie bylo mnie dzis bo jakos od rana mam spiecia z D i jakos nic mi sie nie chce... bylismy mu dzis kupic buty do garniaczka i popatrzec za sukienka dla mnie na ten slub bo babcia powiedziala ze mi fundnie:) kochana:) i wiecie co... załamałam sie:(:(:( tyle sklepow zwiedzilismy,tyle przymierzalam i w kazdym ten sam feler-CYCKI! boze one juz sa tak wielkie ze nic nie bylam w stanie zalozyc,wszystko mi na nich siadało... jeszcze jedna babka w sklepie mi mowila ze dla pocieszenia moze mi powiedziec ze za jakis czas bada jeszcze wieksze... ale mi to pocieszenie... jutro pojade do tej kolezanki moze od niej cos pozycze bo ona jest sporych rozmiarow wiec moze w jej szafie cos znajde... bo jak nie to ja juz niewiem co zrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde ani jedna sukienka sie nie nadawała?! no cycuszki nunusia to Ty masz spore:) moze rzeczywiscie u kolezanki cos znajdziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya ani jedna... ja bylam tak rozpaczona ze nawet przymierzalam juz takie plazowe, na gumce co sa... i huja! (za przeproszeniem) ja mam 90E rozmiar i wszystko na nich siadało... ze kolnierz mialam przy brodzie-porazka poprostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja też mam ten sam problem ze zgagą :/ niestety wyprobowalam juz wszystko mleko coca-colę niejedzenie przed snem... nawet środki na zgagę nie pomagają, mam nadzieję jednak że ty znajdziesz cos co przyniesie Ci ulgę, bo ja sama niestety już przestałam na to liczyć. Odpukać od jakiś 3 dni mam spokój, ale wiem , że nie na długo, za to męczy mnie okrutnie ten ucisk na nerw w pośladku, coraz gorzej się robi, jak bede w środę u ginekolożki to musze jej się podpytać czy to może boleć az tak bardzo, bo nawet czasem nie mogę sie z boku na bok przewrócić jak leżę, a jak chodzę to jak mnie złapie to boję się że może upadnę albo co , bo wtedy zero władzy w całej nodze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
położna mówiła że mogę mantii brać, ale oczywiście z umiarem. ale mi nie pomaga a w ulotce napisali żeby nie stosować w czasie ciąży. moja mama ma ranigast max w ulotce wyczytałam że można brać po konsultacji z lekarzem, wzięłam jedną kilka dni temu i przez 3 dni miałam spokój ale znów się zaczęło do tego stopnia że czuję taki straszny ucisk w przełyku. ja już nawet próbowałam jeść tylko suche pieczywo ale na nic to się zdało. muszę z lekarzem pogadać, może coś mi doradzi albo przepisze ale to dopiero w Środę za tydzień. nunusia na pewno coś znajdziesz! a kiedy to wesele? bo ja wybieram się 16 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej... iza ja tez mam 16lipca, zawsze w najgorszym wypadku ubiore jakas spudnice bo slub cywilny, ale 28 sierpnia mam takie wielkie wesele, jade w gory na nie wtedy to chyba nie bedzie szans zebym cokolwiek ubrala... dziewczyny wspolczuje wam tej zgagi,ja niestety nie mam zadnego zdania na ten temat bo nigdy nie mialam... jedyne co ostatnio zauwzylam to nadkwasnosc po szczawiowej... szczypie mnie delikatnie w gardle ale samo przechodzi, napewno lekarze wam cos doradza, slyszlam ze rennie wolno w ciazy ja mam znow inny problem, okropnie boli mnie kregoslup ale nietypowo w nocy... jak sie klade to usnac nie moge a jak juz usne to zaraz sie budze z wielkim bolem i musze zmienic pozycje i tak wyglada moja cala noc, az mi sie plakac chce tak boli.wczoraj usnelam po 2 w nocy bo patrzylam na zegarek caly czas i budzilam srednio co 15-20min... troche dluzej pospac mi sie udalo o 7 jak D poszedl do pracy a takto sie tylko krece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ja tak jak nunusia zgagi nie mam...w ciazy mialam tylko raz,po barszczu czerwonym mojej mamy...w nocy tez sie budze przewaznie jest to teraz miedzy godzina 3 a 4 w nocy,bo moje dziecko akurat wtedy zaczyna sie wiercic i nie daje mi spac do 5ej.Po 5 K wstaje do pracy a jak krece sie do 7ej i jak koło 7 zasne to wstaje po 10..dobrze ze moge pospac:)brzuch mnie przestal bolec odkac biore ten magnefar b6 ale czasami jak sie przekrecam z boku na bok to mnie złapie taki bol kolo pepka jakby mi ktos chcial tam skóre wyrwac;/ Pogoda juz u mnie sie poprawila wkoncu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pogoda nie za bardzo dalej a popoludniu mam wyjscie, najpierw jade do babci do pracy po buty, pozniej do tej kolezanki oblukac sukienki,pozniej do tesciowej i na koncu do mamy na chwilke, pozyczam od niej walizke na wakacje bo juz malo zostalo... w tym tyg wybierzemy sie po bilety. druga polowa lipca ma byc goraca. leze w lozku i niewiem jaka pozycje mam obrac bo boli... pewnie dzieciatko juz duze i mi ugniata kregoslup stad ten bol... a bedzie jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia i jak tam ?mam nadzieje ze znalazłas kiecke u kolezanki:) ja sie teraz nudze,zrobilam pyszna zupe pieczarkowa i juz 3 raz ja jem;) mój K wypatrzyl pieluchy pampers za 27.90zl i mówil,ze kupi ze 2 paki:) tylko nie pamietam ile tam jest sztuk...Czego jak czego ale pieluch to mój maly ma juz 4 paczki;) No i ciesze sie ze K uczestniczy w zakupach dla synka-kolega powiedzial mu ze tu i tu jest promocja wiec pojechał-kochany jest:) i w sobote mamy jechac do hurtowni po wanienke i posciel dla małego-takie zakupy sa fajne tylko szkoda ze takie kosztowne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Jakos dzis kafe od rana mi sie zacinala i nawet nie moglam nic napisac :/ ale widze ze juz jest ok :) Ja tez mam wesele 3 wrzesnia chyba, pod warunkiem ze maz dostanie wolne, ale jakos trudno mi sobie wyobrazic w co sie ubiore, wiec wcale Wam sie nie dziwie ze jest z tym problem. U mnie dzis już któryś dzień z rzędu padało prawie cały dzień. Jutro ma być tak samo. Odebrałam dziś wczorajsze wyniki, no i te leukocyty we krwi dalej mam 14 tys z hakiem, ciut za malo erytrocytów, i troche za mało keratyniny. ale w zasadzie to takie mini ubytki wiec się tym nie przejmuję. Tylko mam nadzieje ze z racji tych leukocytów nie bedzie mi kazała znowu robic tego badania CRP, bo przeciez jak znowu cos wyjdzie to od nowa antybiotyk? Ja mam ogólnie spokój z kregosłupem chyba że za długo siedze z komputerem na kolanach to wtedy w okolicach krzyża albo łopatek boli, ale da się znieść. Dzis kupiłam 2 pary pajacyków dla małolata, szukałam malutkich czapeczek takich po kąpaniu, ale jedna 15-20 zł !!! 0_o zatkało mnie, chyba poszukam w lumpkach, bo innego wyjscia nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej byłam dziś na pierwszych zajęciach w szkole rodzenia. dostałam troszkę próbek kosmetyków, coś do poczytania i małą butelkę AVENTu a tak nudy, u mnie też pogoda pod psem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie mówili o kąpieli noworodka, na następnych zajęciach ma być o porodzie. na ćwiczenia trzeba mieć pozwolenie od lekarza. no a ja mam wizytę dopiero 13 lipca troszkę szkoda bo najbardziej zależy mi na ćwiczeniach oddechowych.a 12 lipca mają być ostatnie zajęcia, bo położna ma iść na urlop na 2 tyg. ale potem od sierpnia będę chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) mam sukienke, co prawda ne do konca w moim typie bo jest rozowa a ja za rozem tak nie nardzo ale lepsze to niz nic:) ogolnie to dzis plany byly jechac po bilety na dworzec ale tak zacina od rana deszczem ze az nic sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc;) u nas padalo cala noc,teraz siapi deszczyk a ja mam tyle prania....aj... nunusia-ja tez za rózem nie przepadam,ale dobrze,ze jest sukienka:)Co do szkoły rodzenia,to mam ja za darmo,ale samej nie chce mi sie chodzic,moze ktoregos dnia pójde zobaczyc na tym to polega:) dzis planow brak-mialam zrobic to pranie ale zrobie najwyzej jutro. Kolezanka własnie sie zapowiedziala ze wpadnie wiec bede miala z kim poplotkowac;)kiedys z nia pracowalam,teraz ona od 2 lat przcuje w innym sklepie. Gotowanie tez sobie dzis odpuszcze;)a co;) milego dnia dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No ta pogoda to chyba jakies zarty sobie stroi, słońca nie widziałam już chyba z 5 dni hehe szok a teraz burza idzie i to taka ze hej. na 16 lekarz... zobaczymy jak pojdzie wizyta tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie znowu sie rozpogodzilo i mam nadzieje koniec z deszczem:) byla kolezanka u mnie-nie widziałysmy sie prawie pól roku-super nam sie gadało:)przyniosła takie fajne niebieskie buciki i szczotke do włosków dla małego;)i jakos dzien mi zlecial;) Mango to koniecznie stresc wizyte jak wrócisz:)ciekawa jwstem czy płec poznasz:) bede czekac na wiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) mango i jak, jest sisiorek?:) dziewczyny dostałam dzis strasznego skurczu, wydaje mi sie ze to byl skurcz Hicksa... cały brzuch mi sciagalo do srodka i strasznie bolalo, trwało to kilka sekund ale myslalm ze chyba urodze:) wogole nie pojedziemy 17 w niedziele tylko 18 w pon urlop przesunie sie nam o jeden dzien bo nie bylo biletow... baba przy kasach wogole mowila ze to duzo za pozno ze max miesiac przed wyjazdeem trzeba kupowac.. załamałam sie troszke bo myslalamze juz nic z tego,tzn bilety normalne siedzace byly ale ja potrzebuje kuszetke bo przeciez tyle kilosow nie dam rady wysiedziec i sluchajcie zostaly ostatnie dwie na pon wieczor-co za fart! i spowrotem tez ostatnie dwie na, ulzylo mi niesamowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jestem juz, byłam jeszcze u koleżanki wiec troche sie w sumie zeszlo :) Płeć dalej nieznana, ale tym razem faktycznie sama widzialam ze wlasciwie nie widac co to jest. Można to uznać za pipke ale mozna tez uznac ze to sa jajka hehe niestety od przodu nie dalo sie zobaczyc tylko od dolu tak jakby. Za to przynajmniej wiem ze dziecko waży 800 g, lekarka mowi ze jej to wyglada na 25 tydz a nie na lecacy 23 . Hm chyba raczej niemozliwe, dziecko jest poprostu duze. ale moj maz jak sie urodzil mial 4,5 jego siostra tez, moze to genetyczne wielkoludy :D Oprócz tego mam mały zastój moczu w prawej nerce, czyli tej troche koślawej, ale poniewaz na razie mnie nic nie boli to nic z tym nie robimy, uznala ze co wizyte bedzie robila tez usg nerki. A ten pośladek i promieniowanie do nogi to faktycznie ucisk na nerw, wytlumaczyla mi to tak ze organizm robi wszystko zeby dziecku bylo wygodnie a nie nam mamom, stad takie niedogodnosci rozne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunusia skurcze Hicksa czy jak mu tam. Są bezbolesne to takie twardnienia brzucha. też dziś miałam jakiś dziwny skurcz i troszkę mnie to martwi.choć wydaje mi się że to malutka naparza w łożysko i stąd te bóle no ale za tydzień wizyta i zobaczymy co lekarz powie. mam mieć też usg. będę już w 31+4 dni tygodniu. ehhhhh jak ten czas pędzi na zgagę kupiłam sobie rennie i jest jakaś poprawa. dziś śpi u nas moja siostra z synkiem (8 lat) i zapytał mnie czy dzidziuś dziś wyjdzie :) ogólnie dzieciaczki w mojej rodzinie nie mogą się doczekać nowego członka rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×