Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kdhfjrehthrehv

**** kto z panem młodym po garnitur ? ****

Polecane posty

Gość kdhfjrehthrehv

Bo po moją suknię ślubną będę jezdzila z mamą... A narzecozny po garnitur tez powinien iść ze swoja mama czy ze mna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysmy garniaka kupowali w czworke. jego rodzice i ja. akurat w wiedniu trafilismy na sliczne garniaki . ale chodzac we wrocku za garniakiem tez bylismy w tym skladzie. ale to chyba bez roznicy wielkiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diademik12
Z Tobą,a nie z mamą.Chyba ,że nie chcesz mieć wpływu na wybór garnituru.Teściowa jak wybierze,to może być różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek_85
Moj narzeczony jedzie ze mna i ze swoim bratem (czyli naszym świadkiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GwiazdaL
Princessaa, ależ Ty próżna jesteś. Pytanie było Z KIM Pan Młody ma kupować garnitur. Dalszy ciąg z Wiedniem mogłaś sobie podarować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riminimimi
aczemu ma sobie darować....niech się chwali dziewczyna jak ma czym zazdrosniku:) Ja sowją suknie kupiłam w Paryżu w lafayette:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój narzeczony na wstępne oglądanie garniturów wybrał się ze mną. zdecydował się na kilka modeli. na ostateczny zakup jedziemy w trójkę z jego mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kupilismy sami we 2 :) od dawna narzeczony sobie upatrzyl jaki chce...poszlismy, przymierzyl i kupilismy :) suknie kupywalam sama z mama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) tak mi dziwnie brzmialo to slowo ;) ale studiuje informatyke i chyba sie \"uwstecznilam\" jesli chodzi o pisownie w jezyku polskim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój akurat poszedł sam rozejrzeć się tydzień przed ślubem, jak leżałam chora. Przymierzył, odłożył go, dwa dni później poszłam z nim zatwierdzić, popatrzyłam jeszcze na inne ale skończyło się na pierwszym wyborze. Koszulę wzięliśmy w tym samym miejscu od razu, pierwszą czerwoną jaka była. Wcześniej tylko tak w dwóch zdaniach zastanawialiśmy się jaki kolor, ale że chciał mieć bardziej uniwersalny garnitur, na inne okazje w przyszłości, więc nie było większego problemu. Jeżeli woli iść ze świadkiem to niech weźmie świadka, ja wiem że na pewno nie chciałabym chodzić z moimi czy jego rodzicami, świadek garniturem raczej by się nie przejmował a świadkowa przejmowałaby się aż za bardzo :D Po co robić zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
wg mnie to duża różnica z kim bo.... garnitur powinien pasować do Twojej sukni :o Więc powinnas byc skoro Ty wiesz jak wygląda Twoja suknia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze mną i z moją mamą kupimy
jego mama powiedziała, że się na tym nie zna, ja po to bym miała jakiś wpływa na to jak będzie wyglądał a moja mama po to bo się zna, ma gust, wie co dobrze leży, z moim bratem kupiła już kilkanaście garniturów więc ma wprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorośli ludzie
sami potrafią robić zakupy, nie muszą jeździć z mamusią czy tatusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×