Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wcinam ananasy

Pierwsze zagraniczne wakacje-gdzie?

Polecane posty

Ja nie lubię all inclusive, i tak się nie jest cały czas w hotelu, czy na plaży a trzeba za to placić. W normalnych hotelach ( nie jakiś ekskluzywnych) to wiadomo zresztą jakie jest to picie w all inclusive - np. wino rozciańczane wodą, jakieś dupne soki. Najlepiej jest kupić sobie 2 posiłki - śniadanie i obiadokolacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I lepiej oczywiście dozbierac i pojechac na 2 tygodnie, bo najwięcej zawsze kosztuje przelot samolotem. Chociaż sa i takie wycieczki, gdzie 2 tygodnie kosztują tyle samo co jeden*2 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Krym za taką kasę się nie zmieścisz na bank! tym bardziej, że pewnie chcesz coś organizowane przez biuro. My byliśmy sami, swoim autem 3lata temu i ceny były jeszcze przyjazne-tania benzyna, ładne pokoje w dobrej cenie, tani alkohol, jedynie jedzenie wychodziło relatywnie dużo. Tylko, że wtedy dolar stał po 2zł i ceny tam też były mniejsze. Znajomi byli rok temu (też samodzielnie bez biura) i wyszło ich wszystko sporo drożej niż nas. Za taką kwotę jeśl chcesz jechać z biura to jakiś last minute i kierunki typu bułgaria, grecja-kreta (jest najtańsza z wszystkich wysp greckich) , oraz oczywiście tunezja, turcja czy egipt. Oczywiście wbrew pozorom jadąc z biurem mając zapewnione nawet te 2 posiłki dziennie i tak sporo się wydaje na miejscu-nie ma złudzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lece na teneryfe za
1050e od dwoch osob, tydzien , hotel 4*, dwa posilki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała klasa
A co z tymi wycieczkami,które są reklamowane na kafeterii,strona główna-Krym pięćset z groszami,czy Tunezja w podobnej cenie? Przelot w cenie i śniadanie-to jakiś bajer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbbaaa
Wpisz sobie to biuro na google to wyskoczą Ci takie opinie, że się jechać odechce! Ludzie zrozumcie biura mogą ciąć koszty, ale takie promocje są fizycznie nie możliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja lece na teneryfe za
nie chce mi się wierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylot mam 20.06
pobyt w peuerto de la cruez- independent hotel czy cos takiego, no zdam wam relacje..sama bylam zszokowana, ale rezerwowalam i placilam na poczatku grudnia, teraz te podroze o o 300e drozsze od lebka i ciut gorsze w maritim hotel, bo jest na uboczu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z jakiego biura ta teneryfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę.....
nie ma nic za jakieś 1000 na łebka? Chętnie bym pojechał z żoną.Tyle się słyszy o wyjazdach za tanią kasę.Tanio i bez oszustwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę.....
a ta teneryfa to z jakiego biura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszzstkie te cenz sa ostateczne! Placi sie tzlko za wize na lotnisku 10 GBP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są takie oferty,faktycznie i oferują je znane i lubiane biura.Fakt niskie ceny dotyczą głównie maja,ale można doszukać się pozostałych miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaleta-masz świętą racje! Nie mam wprawy w organizowaniu takich wypadów:) Studentką jestem i wolałabym pojechać na gotowe:) Nie boję się ryzyka,przygód i nieznanego,ale to mają być moje pierwsze,zagraniczne wakacje,więc mnie zrozum. Lubię przygodę,mam za sobą sporo wypadów w Polskę,ale znam tylko niemiecki i to w stopniu podstawowym,to też przeszkoda,by wypuszczać się samemu w świat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka optymizmuuu
Gość nutka optymizmuuu
tak myslalam trzeba spacje usunac. wejdz na allegro na allewczasy sa tam bardzo fajne oferty róznych biur podrozy.... najatrakcyjniejsze sa oczywisce LM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teneryfa za 1050e
to z aldi-reisen, a dokladnie berge&meer sie to biuro podrozy nazywa, ta cena byla aktualna jeszcze jakies 2-3 mce temu, bo tu im wczesniej rezerwujesz tym taniej placisz, dodam, ze to oferta z Niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaleta skoro nie korzystałas z ofert za 900 zł to nie mow ze to sa oferty nic nie warte. Ja w tamtym roku w czerwcu bylam w Turcji za 699 zł za tydzien 3* hotel all incl. Płaciłam tylko dodatkowo za wize na lotnisku. Wszystko w cenie. Takie oferty sa, ale do połowy czerwca. Pozniej juz sezon jest drozszy, ale nie znaczy ze nie mozna czegos zlapac za 1200-1500 zł (zalezy gdzie). W pazdzierniku znowu tanieja niektore kierunki i sa dobre lasty. Te linki do biur ktore podalam sa sprawdzone, nie bedziesz koczowac na lotnsisku i do niczego dopłącac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łabądek
są bogaci i biedniejsi,dla tych zarabiających ok 2 tysiaki na miesiąc,taka wycieczka za 800 zł to pełen wypas.Dla tych drugich,to śmierdząca sprawa.Nigdy na taniej wycieczce nie byli i krytykują.Tak samo jest z samochodami.Biedol kupuje auto używane z Niemiec i jest wniebowzięty,a bogol tylko salon,bo pukniete auto musi być złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amaleta jak zwykle
sie wymadrza, ''osobiscie wole zorganizowac sobie sama''. ''no ale zrobisz co chcesz'' takie polglupie madrosci, oczywiscie ze osobisice amaleta ma najlepsze wakacje bo organizowane osobiscie buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pariss
A jaka pogoda i temperatura jest w Turcji w maju, czerwcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łabądek
wybieramy to na co nas stać. Wszyscy wiemy,że kasa rozpływa się jak szalona,czy to odpoczywamy w Polsce,czy gdzieś tam... Są oszustwa i za małą kaskę i za dużo,zawsze trzeba sprawdzić biuro i ofertę,aby zminimalizować ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlochy sa bardzo drogie a Rzym cudny ale mega drogi:) Polecam pojechac samemu a nie przez biuro:) My w tamtym roku bylismy 10 dni w Toscanii:) Podroz 17,5 godz-dalo sie zniesc:) Wydalismy ok.4000zl na nasza trojke.Wiadomo niski był kurs euro Zwiedzilismy Rzym,Pize,okoliczne toscanskie miasteczka i troche plazowalismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiolesiaK
a ja tylko Zakopane,Zakopane..... i to 5 dni,ale co roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szamotuły...
byłem tylko w niemczech i to w pracy,ale fajnie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×