Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wcinam ananasy

Pierwsze zagraniczne wakacje-gdzie?

Polecane posty

Gość Do Pariss
Dziekuję:)Az wierzyć się nie chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Tobie, ze sama nie wierze w to, ze GTI daje takie ceny, Oni naprawde są dobrym biurem. Bylam z nimi dwa razy i tez z lasta. nie mieli przez ostatnie 3 lata az tak wiele ofert za 700-800 zł, a teraz co drugi hotel. To samo Wezyr. Ceny sa ostateczne i nie ma co sie obawiac. Hotel Blue Star za 790 zl to ewenement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss,zalałaś nas ofertami:) dzięki zaraz zacznę buszować. A co powiesz na wyjazd we wrześniu? Turcja po 15 września,jaka pogoda,warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O...............niestety wrzesień jest bardzo drogi!!! Pariss,kiedy zamawiać wrzesień,teraz czy we wrześniu z lasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wrzesien drugą połowe spokojnie z lasta. Zawsze cos sie wychaczy. Z jakiego lotniska mozesz leciec? Jak z Wawy to spokojnie jak nie Turcja to Kreta czy Grecja, zawsze cos sie znajdzie. Rainbow Tours ma jeszcze dobre lasty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogfoda po 15 wrzesnia w Turcji REWELACJA! Ciepełko caly czas ok 30 -35 C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss,napewno da się coś poszukać z lasta we wrześniu? Mam na myśli max tysiąc na osobę,bo wiesz wrzesień dziś kosztuje ponad 2 tysiaki:( Myślałam,że polecę teraz w maju,ale niestety mężowi urlop przesuneli na wrzesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ma byc za 1000 zł to nie ma szans na wrzesien :O Chyba ze jakis cud, jak dzisiejszy last z Jet Touristic za 599 zł do MArmaris. Nie wiem jak bedzie wygladal ten rok, ale zapowiada sie ciekawie ;) Na wrzesien na lasta znajdziesz cos za minimum 1200-1300 zł, ale roznie moze byc. Niestety maj-czerwiec jest najlepszym lastowym miesiacem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój agent
współpracuję z biurem FILIZ będącym od lat na polskim rynku jeśli chcesz wybrać się do Turcji taniej nawet o 100zł (grupy jeszcze taniej) na wycieczkę, Sylwestra, pielgrzymkę czy wczasy Sprawdź ofertę wypoczynku z biurem podróży FILIZ na www.filiz.pl i napisz do mnie na biuro@turcja.boo.pl w sprawie Twojej super ceny Jako agent mogę zejść z marży byś ty mógł wypocząć taniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jezdzimy z funclubem, bo maja bardzo konkurencyjne ceny. Kiedys bylismy tez ze Scan Holiday, ale last minute wyszlo nas dosc sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę wam polecić super hotel w Turcji. Byłam w nim kilka lat temu, ale z tego co widzę nadal na holidaycheck i tripadvisor ma bardzo dobre opinie. Cenę ma dość przystępną, 4 gwiazdki, all inclusive. Nazywa się Blue Star i jest w Alanyi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Turcja to rzeczywiście wspaniałe miejsce na pierwsze zagraniczne wakacje. Mnie zawsze pociągał ten kraj i od kilku lat tam jeżdżę, ostatnio z http://www.zory.expertwakacje.pl/ do hotelu wasserman w Kemer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina_45
Na pewno zależy, jakie biuro wybierzesz, bo myślę, że np. w Rego bis spokojnie znajdziesz wakacje za tę kwotę. Polecam ci Chorwację, bo jest piękna i niedroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGrażynka
Polecam PolskaLata:) Hotele*** lub **** w świetnych cenach:):) no i bilety lotnicze też mega ceny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WinionaH
Na pierwszy wyjazd wybrałabym Grecję, tam pobyt zawsze jest udane. No i wszystko jest pewne: pogoda, przyjazne nastawienie ludzi no i pyszne jedzenie. Sama byłam w zeszłym roku w Grecji z netholiday.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Chorwacja.Byłem już tam trzy razy a w tym roku w wakacje wybieram się po raz czwarty. W tym roku zabiorę chyba ze sobą dokumenty z offshoreidcardscom bo przyszły mi wczoraj i normalnie niczym nie różnią się od oryginału a chyba lepiej byłoby na plaże zabierać taka kolekcjonerską wersję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa382
Kiedyś byłam w takiej samej sytuacji jak Ty - skorzystałam wtedy z usług biura podróży Travelinc. Dzięki temu, że wycieczka była nie droga, ale za to świetnie zorganizowana, zostałam z nimi do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirim

Coral Travel jest biurem, które zapewnia komfort. Jestem bardzo zadowolona z niego a przede wszystkim mogę spokojnie wypocząć z nimi. Wszystko jest zapewnione i dobrze zorganizowane. Dla mnie to jest godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×