Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wcinam ananasy

Pierwsze zagraniczne wakacje-gdzie?

Polecane posty

Wiecie co,ja jednak poszperam w necie i spróbuję zorganizować coś na własną rękę:)co z tego wyjdzie zobaczymy.Podliczę koszty i ....nie mam pojęcia co z tego wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcinam ananasy, czy dopuszczasz podróż autokarem, a nie samolotem?. Wydaje mi się, że stosunkowo najtaniej byłaby Bułgaria autokarem (9 lub 10 noclegów w Bułgarii). Ale uwaga, nie chodzi mi o kurorty typu Słoneczny Brzeg lub Złote Piaski, ani o oferty z wyżywieniem 2 razy dziennie lub All inclusive. Szkoda przepłacać. Warto wziąć co najwyżej ze śniadaniami. Mam na myśli raczej takie miejscowości, jak Rawda, Obzor, Primorsko, Carewo. Zobacz oferty biura Rego-bis z Katowic, Intertour z Jaworzna, Skarpatravel z Krakowa, Okservices z Bielska Białej. Jeśli nie jesteś przesadnie wybredna, te biura są dość pewne. Najtańsze jest chyba Carewo z Intertour. Pamiętaj jednak, że na miejscu, chociaż Bułgaria jest dla nas względnie tania, i tak wydasz przynajmniej 1000 zł. Zmieścić się ze wszystkim w 2500 może być trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście liczę, że trzeba wydać ok. 3500 tys. na dwie osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem wybredna,chcę poczuć gorące promienie słońca na mojej skórze,zobaczyć ciekawe,małe,piękne ,wyjatkowe miasteczka,łyknąć innych klimatów i pobyć sam na sam z mężem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy przelot samolotem jest naprawde taki drogi? Tydzień temu byłam w Niemczech i leciałam za 19 zł,oczywiście nie na wakacjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcinam ananasy, źle (za drogo) skalkulowałem tę Bułgarię autokarową. Jeżeli znajdziesz ofertę, np. lasta gdzieś w maju lub czerwcu (jeszcze przed końcem roku szkolnego), to spoko trafisz na cenę 800-900 zł od osoby lub taniej. Czyli prawie mieścisz się w 2500 zł, zakładając, że na miejscu wydajecie ok. 500 lewa, czyli 1000 zł. Samolot na wakacje z biurem podróży zawsze wychodzi jednak drogo i nie można porównywać tego z biletem za 19 zł. Chyba żebyś kupiła bilet w internecie gdzieś na południe Europy, a potem dopasowała do takiej daty wyjazd. Jednak to może być dość karkołomne, żeby się wszystko zgrało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Bułgarii są piękne miasteczka, o których piszesz, np. Sozopol, Nesseber. Żarcie jest pyszne, dobre alkohole. I masz luz. Za 20 lewa (ok 40 zł) dziennie oboje zjecie obiad do syta (z piciem włącznie) w dobrej restauracji. Plaże są tam piaszczyste, nie to co Grecja, a zwłaszcza Chorwacja. Teraz mi się nasunęło, że apartamenty w Grecji, byle z klimą też wychodzą tanio. Z tym że na miejscu wszystko 2 lub 3 razy droższe, niż w Bułgarii. Widokowo z kolei wybrzeże chorwackie nie ma sobie równych. Tyle że tam znowu koszą za wszystko okropnie (nie ma człek luzu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temperatury teraz w Turcji na Riwierze ok. 25 C, w czerwcu juz bedzie spokojnie 30-35 C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pariss
A jak z opadami o tej porze roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jeszcze popaduje, ale jest juz bardzo ciepło. Z dnia na dzien coraz lepiej. A jestes zainteresowana jakaś ofertą z ktych biur? Moge pomoc wybrac Tobie ktorys dobry hotel 3*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jet Touristic powinien jutro wypuścic lasty na srode i na poniedzialek. Najlepiej jechac do polowy czerwca wtedy sa dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj rezerwowala lot Berlin-Rzym i z powroten na lipiec to placilam ponad 600zl.Najtansze linie lotnicze.Z Berlina najtaniej wychodzi latac:) Takze widzisz jak sie maja ceny za samalot:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolciaK
Do PARISS>>>>>>>>>>>>>>> możesz zaproponować holel w Turcji i Bułgarii. Proszę,jeszcze nie wiem na co się zdecydować. Zależy mi na śniadaniu i nie musi być wypasiony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydula nie porównuj tanich linii czy regularnych do czarterów. Bede pozniej i cos wam napisze, niestety o Bułgarii nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolciaK
A co jeszcze jest Twoim konikiem? Wiem,że o Turcji wiesz wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pariss mi obojetnie czym bede leciala abym dostala sie tam najtaniej i taki bilet mi w biurze wyszukali:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madagaskar i ja
Do Rzymu tak drogo? Sorki,ale z Wizzair byłoby taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madagaskar i ja
Sprawdz,w zeszłym tygodniu rezerwowałem do Niemiec i mignęła mi oferta do Rzymu,ale tam też trzeba trafić.Dziś tak jutro inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madagaskar i ja
masz rację kupiłaś najtaniej:) też sprawdzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba wcale nie jest drogo:) tansza byla godzina wczesnooporanna ale trzeba byc 2 godziny przed odprawa a jeszcze dojechac musze do Berlina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataryneczkaaa
polecam Paryż, romantyczny i piękny, Rzym moze być Wenecja super zresztą pewno za te pieniadze uda Wam się znaleźć rózne oferty za granicą tzn np Grecja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wszystkie odpowiedzi,rady:) Już mam coś na oku i za 2100 na parę,chyba nieżle co? Proszę jeszcze Pariss ,aby poleciła mi jakiś hotelik,lub dwa:) Dzięki,pozdrawiam. Pariss-TURCJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, jestem. Napiszcie jaki termin to ma byc na ta Turcje. Dobre hotele 3* z GTI: Atlas dobre położenie, niedaleko centrum Doris Aytur - daleko od centrum ale dobry hotelik Eftalya Aytur - przy samej plazy, blisko centrum, niestety bez all inclusive samo HB Mermaid Village 4* widze ze teraz byl w lascie za 740 zł, daleko od centrum Alanii ale za to bardzo dobry hotel Jet Tourist: Ark suite hotel - daleko od plazy ale przyzwoita 3-ka , jezdza z pod hotelu busy na plaze Plaze i Santane odradzam, ale z dwojga złego Plaza lepsza. Marmaris z Jeta: Sunmaris Park i Sunmaris Beach naprawde mozna cos wybrac i to za male pieniadze. Mozna pojechac na samą plaze a nie na zwiedzanie. Pogoda gwarantowana, jedzenie jest, plaza - co chciec wiecej. A kiedys jak bedzie kasa to bedzie i zwiedzanie. Po co jechac za 700-800 zł na Mazury i martwic sie czy bedzie pada czy nie jak mozna do Turcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Pariss
a możesz wkleić linka z tymi wycieczkami?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://tnij.org/dffz prosze a jak nie wejdzie to wejdz na GTI wpisz w google to wyskoczy biuro GTi travel , na za tydzien tez sa ceny typu 700-100 zł Wejdz tez na www.wezyr.pl i na jet touristic na last minute

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×