Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

andreasssssssssssss ty jesteś chora skoro wchodzisz i wypowiadasz się bez potrzeby. Zagraj w pasjansa jak Ci się nudzi, albo posprzątaj w domu, a może uczysz isę oobsługiwać klawiaturą??i nei wiesz już co napisać?? Ja jakos nie mam czasu, żeby wchodzić na wątki i wypowiadać się skoro mnie to nie interesuje i nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia30
szkoda, że głupota nie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia30
Życzę wszystkim dobrej nocy Odezwę się jutro po lekarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was mimo ze jestem z topiku \"marcowki2010\" mam pytanie do Agus z uk: co dokladnie powiedzieli w wiadomosciach? czy mozesz mi powiedziec cos wiecej? ja mieszkam w londynie ale niestety nie mam angielskiej tv:) wiec nie wiem co sie dzieje i w takich momentach zaluje... jesli to prawda to moze powinnam sie zglosic po zwolnienie? ja pracuje w John Lewisie (moze znasz, dosc duzy sklep) wiec prosze napisz mi co dokladnie powiedzieli to moze sie zastanowie nad tym. Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabell nie jestem dokladnie pewna bo akurat synke marudzil i nie lsyszlam do konca. Wiem ze mowili ze to zagrozenie dla kobiet w ciazy, i ze jedem turysta umarl na to w naszym miescie, nie wiem jak w londynie. Podobno jest gorzej bo ja mieskzam w malym miasteczku tez turystycznym ale w londynie jest ich pewnie wiecej. No i turysci wchodza do sklepow i zarazaja. Dla tego ja ide napewno po zwolnienie i mam nadzieje ze mi je d, nie chce sie martwic przez cala ciaze czy mnie ktos zarazi czy nie. Pokazywali w wiadomosciach kobiete w ciazy wlasnie ktora pracuje w sklepie i poszla na zwolnienie ze wzgledu na ta chorobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dawno sie nie odzywałam ale czułam sie fatalnie.Byłam na wizycie tydzien temu i sie dowiedziałam ze mam dwa krwiaki i jestem na lekach i na zwolnienie mam nadzieje ze sie wchłonął te krwiaki inaczej dzidzia zagrozona.Musze odpoczywac i uwazac na siebie. W piatek wizyta i dowiemy sie czy wszystko w porzadku.Brzusio odwczoraj tez mi wyskoczył a wpierszej ciazy bardzo pozno zaczał sie zaokraglac.Bede czesciej sie odzywac ale musze jescze was nadrobic w czytaniu. pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuchy!!! Matko ale Wy macie tempo!!!U mnie z brzuszkiem już lepiej :)No i mąż już w domku :)Postaram się jak najczęściej zaglądać.Dzisiaj o 15:30 mamy USG więc trzymajcie mocno kciuki!!!!!Odezwę się po Usg.Pozdrawiam Was serdecznie ciężaróweczki!!! Buziole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie :) W sobotę piękna pogoda byliśmy nad wodą, pływaliśmy kajakami i wreszcie troszeczkę się opaliłam, chociaż raczej unikałam słońca. A niedziela w gościach miło upłyneła :) Trzymam kciuki za te co mają dziś USG i czekam na dobre nowiny i zdjęcia maluszków :) Ja mam usg w środę, już nie mogę się doczekać... Karola, fajnie, że szczęśliwie mąż doleciał, to teraz pełnia radości :) Fryzella, to się porobiło :( Krwiaki napewno się wchłonią... Skąd one się tworzą? Tasiula, miło,ze wpadłaś :) Pozdrawiam :) Olusia, będzie dobrze, takie niewielkie krwawienia się zdarzają w ciąży niektórym dziewczynom. Agus fajnie Ci że chudniesz ja mam 2kg do przodu... A to dopiero 11 tydz... Dzieci zjadają, a dla Ciebie już nic nie zostaje :) Monique10 przekroczyłaś 12 tydzień, to będzie już tylko lepiej :) Być może to samopoczucie jest spowodowane tabletkami... Ja np jak ok 2 lat temu dostałam duphaston na wyregulowanie cykli, to miałam mdłości i tyłam szybciej niż teraz jak jestem w ciąży. Nie tolerowałam tego leku. Pozdrawiam wszystkie lutówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyy witajcie. U mnie trwa wlasnie 12 tydzien ciazy, czuje sie dobrze ale jedna rzecz mnie martwi. Moje piersi w ogole nie rosna, nie bola mnie, nic po protu nic sie z nimi nie dzieje. Mialam zawsze malutkie , bylam pewne ze przy ciazy mi urosna tak, zebym mogla karmic. Przy poprzedniej ciazy ( poronilam) urosly mi o rozmiar w ciazgu miesiaca.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania25lat spokojnie, jeszcze zdążą Ci urosnąć. Mi też prawie nic nie urosły, ale za to zwiększyło mi się miejsce pod biustem, tak że zaczęłam nosić haftki do biustonosza. Miseczka nadal taka sama, tylko ciut pełniejsza. Ja mam inny problem, bo jestem po powiększeniu piersi i mam nadzieję, że będę mogła normalnie karmić. Nie chcę dawać dziecku sztucznego mleka od samego początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenko , mam nadzieje ze masz racje.Na razie nie wyobrazam sobie karmic , kiedy w zasadzie biustu nie mam ( miseczka A).Lekarz w karcie zapisal " powiekszenie gruczolow " , ale na oko nic nie widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny Naprawdę macie niezłe tempo z tym pisaniem :) U mnie jak narazie wszystko ok, tylko wczoraj strasznie zaczeło mnie kuć w brzuchu tak w okolicy jajnika, wydaje mi się, że to ze zdenerwowania, ale mam nadzieję, że to tylko taki mały skurcz i nic się nie stanie. Mam do was jedno pytanie, czy was tez tak męczą te upały, bo ja jestem nie dożycia w te gorace dni, najlepiej to bym spła i spała :) Tasiulaa trzymam kciuki za to żeby wam się udało, i na 100%%%% będzie dobrze :) Olusia jezeli lekarze powiedzieli, żebyś przyjechała jak będzie gorzej, tzn chyba nic ci nie zagraża, bo jakby było inaczej siłą by Cię zatrzymali. A tez mi się wydaje, że te twoje plamienia maja coś wspólnego z miesiączką, nie raz się słyszy że dziewczyny do trzciego miesiąca mają plamienie i nawet nie wiedzą, że są w ciąży prawdopodobnie jesteś jedna z nich :) Karola koniecznie odezwij się po swoim USG będziemy czekac na wieści i może na fotkę dzidzi :) Agus, ale Ci zazdroszczę tych ubytych kilogramów, ja niestety mam juz 2,5 kilo do przodu i niestety nie wyglądam jak kobieta w ciąży tylko jak mała grubaska, bo po odstawieniu tabletek w ciągu 4 miesięcy przytyłam 10 kg. Lekarz mi powiedział, że tak mój organizm zareagował na brak hormonów, ale byłam zła, ale teraz bardzo się ciszę bo dzidzia rośnie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, ja tam nie cieszę się, że mi biust urósł. Miałam miseczkę C, teraz mam D i do tego strasznie bolą... Bluzki mi się w biuście nie dopinają i mam nadzieję, że wróci mi rozmiar C :( A tobie biust się jeszcze zwiększy, to pod koniec ciąży gruczoły się powiększają najbardziej, będziesz miała czym karmić. Srenko, moja sąsiadka miała powiększane piersi i karmić nie mogła dzidzi, nie wiem czy zawsze jest tak samo, może ty będziesz mogła. Jej lekarz zabronił, do tego dostawała hormony, żeby jej gruczoły mleka nie produkowały, coś tam mówiła o zniekształceniu i ucisku gruczołów, czy coś takiego. Musisz porozmawiać z lekarzem. Nikunia, też mnie męczą upały, straszliwie... Hmmm to dużo przytyłaś po dstawieniu tabletek, ah te hormony.... Po ciąży zrzucimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaniu no niestety duzo dużo, ale też jestem tej myśli że później zrzucę ten balast :) Jeżeli chodzi o powiększenie piersi to moje się nie powiększyły i całe szczęście bo i tak są ogromne (75 g), bolą mnie i są strasznie drażliwe na dotyk. Zauważyłąm tylko, że zaczynają mnie cisnąć staniki w obwodzie, więc pewnie niedługo czekają mnie zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama123
Czesc Dziewuszki, Fakt, ze jest co czytac na tym topiku - tempo jest zawrotne! Ale to fajnie, zawsze cos sie mozna dowiedziec albo czyms zestresowac, hehe ;-) Do mnie jakos nie docieral strach przed swinska grypa, ale po poscie Agusi, to wiecej o tym mysle… W mojej pracy jest stala ekipa, ale buiro jest ogromne, wiec jakies zagrozenie jest zawsze… Hmmm, no nie wiem, za 2 tyg. mam tu wreszcie wizyte u poloznej, to ja zapytam, jak to chorobsko moze zagrozic malenstwu. Poza tym nic nowego. Powoli koncze 12. tydz. i bardzo sie z tego ciesze :-) Mdlosci w sumie minely, ale spac bym mogla non stop - po pracy zawsze mam obowiazkowa drzemke. Zeby sie nie przemeczac, to w domu ostatnio glownie nadrabiam zaleglosci filmowe i sie lenie ;-) Ale nie mam sily na zadne aktywne dzialania, wiec daje sobie czas. Czekam na ten slynny przyplyw energii w drugim trymestrze ;-) Co do wagi, to schudlam 2 kg, ale ze juz zaczelam jesc i czuc smak potraw, to pewnie szybko je nadrobie ;-) Brzuszka prawie mi nie widac, wciaz nosze normalne ciuchy, ale ja juz czuje, ze gacie mam wypelnione, wiec chyba sie w weekend wreszcie wybiore na jakies zakupki ciazowe. Lepiej byc przygotowanym, niz potem kupowac cos na hura w ostatniej chwili. Dobra, biore sie za prace. Trzymajcie sie cieplo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo. Tasiulaaa- usciski duże dla Ciebie. Olusia- niektóre kobiety mają w czasie ciąży w terminie miesiączkiplamienia więc pewnie Ty też do nich należysz. Trzymam kciuki aby było dobrze. Karola_tomm-trzymam kciuki za wizytę. Ania-wielkość biustu nie ma nic do rzeczy. Moja koleżanka (45kg żywej wagi, biust A) karmiła młodą do 2 lat bez rzadnych mieszanek dodatkowo. Także się nieprzejmuj. Znam babki z biustem miseczka C które nie miały pokarmu nawet po herbatkach mlekopednych. Nikunia0ja zdycham w te upały. A tu jeszcze młody...Nie do życia jestem. Fryzella-współczuje krwiaków. Trzymam kciuki aby było wporządku. A u mie tylko 3,5kg na plusie...szok...może faktycznie brak Duphastonu tak pozytywnie wpłynął ( z młodym miałam 11 o tej \"porze\") Monique-współczuję samopoczucia. Pozdrawiam babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia30
cześć, już po wizycie u lekarza, który trochę mnie uspokoił dopóki krew nie jest ostroczerwona to mam się nie martwić powiedział, że albo okres, albo krwiak mi się opróżnia ja stawiam na okres, bo dziś już prawie nie plamię :-) teraz czekam na telefon z kliniki - muszę przyspieszyć termin usg jesli chodzi o moje wymiary, to w bieliznę już żadną nie wchodzę chociaż jem zdecydowanie mniej - ciągle mi niedobrze... i wypoczywajcie jak najwięcej na świeżym powietrzu ja niestety dalej łózio, więc nie dla mnie kocyk i słoneczko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Olusiu, widzisz dobrze pisałam o tych miesiączkach. Dobrze, że już dziś ustało Ci to plamienie. Ja niestety tez na słoneczko i trawke nie mogę się wybrac, bo w pracy siędzę, ale później może skorzystam z tego pieknego i niezbyt gorącego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie zjadłam pyszne spagetti bolognese :) Daga, w tej ciąży nie przytyjesz za wiele :) Będziesz laseczka odrazu po porodzie ;) Olusia :) Cieszę się :) Może już nie powtórzą się plamienia. To się nie masz czym stresować, dzidzia pięknie rośnie i wszystko jest ok :) Odpoczywaj i ciesz się serduszkiem :) Jeśli chodzi o ciuszki, kilka sukieneczek odcinanych pod biustem i ślicznych bluzeczek już mam. Mnóstwo teraz tego w sklepach :) Mój mąż się śmieje że moda specjalnie dla mnie, żebym nie musiała szukać sklepów ciążowych tylko w każdym znajdę coś dla siebie. Ze specjalistycznych ciązowych mam jeansy na gumie :) A na szczęście jeszcze wchodzę w spódniczki sprzed ciąży, także mam w czym chodzić. A że jestem zakupoholiczka to zawsze znajdę coś dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia30
trochę odetchnęłam chociaż do usg nie będę miała pewności, czy z maluszkiem ok na razie staram się myśleć pozytywnie - generalnie mam przeczucie, że wszystko dobrze się skończy, choć z natury jestem raczej fatalistką mnie lewy jajnik też czasem zakłuje, ale dzisiaj lekarz powiedział, że to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusi, pewnie że wszystko skończy się dobrze, trzeba myślec pozytywnie, bo nasze maleństwa wszytko wyczuwaja i tez są niespokojne wtedy kiedy my jestesmy, więc się odpręż i mysl POZYTYWNIE.:):):):) A kiedy masz to USG???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia30
w przyszły poniedziałek, ale może uda mi się przyśpieszyć na piątek strasznie trudno z terminami, nawet prywatnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Ale jestem szczęśliwa :) :) :) Nasza dzidzia ma już ponad 5 cm i rozwija się ,,książkowo,, jak to ocenił lekarz!Wszystko jest super i przezierność karku i wogóle wszystko!Termin mam na 2 lutego tak więc wszystko się zgadza!!!I mąż też widział maleństwo i nawet nasz synek i serduszko słyszeli wszyscy :) Super normalnie.Każdej z Was życzę takich wspaniałych wieści!!! A teraz zmykam bo mam dzisiaj jazdy 2 godzinki! Buziolki i dziękuję za trzymanie kciuków :) :) :) Aaaa i załączam nowe zdjęcie dzidzi w 1 suwaczku! (a zdjęć dostaliśmy aż 8!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia30
karola bardzo się cieszę :-) :-) :-) ja też po kolejnym usg - zadzwonili do mnie, że mają dziś wolny termin i zgłupiałam czy to możliwe, aby dzidziuś urósł 11mm w ciągu 4 dni zgodnie z OM jestem 10.1tygodniu w czwartek maluszek miał 35mm dzisiaj już 46mm, co odpowiada 11.3 tyg., więc i przezierność mi zrobiono: NT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia30
NT < 1mm - norma NB (+) 2.2mm - więc ok plamienie było od krwiaka, zmniejszył się z 27x14mm naa 16x9mm tyle ze - pewnie od plamienia - mam kosmówkę z cechami odwarstwienia w dolnym biegunie (czego wczesniej nie mialam) więc leżymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko 🖐️ SUPER wieści Dziewczyny tak ma być !!! My spokojnie czekamy na 31 lipca na USG już bym chciała,ale cóż wszystko toczy się tak jak powinno i musi. 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam pusty post mi sie wysłał:( Fryzella odpoczywaj, odpoczywaj. Życze dobrych wieści w Piątek:) Witania ale fajnei, ja tez chce popływać kajakami:) chudne ale chyba zaraz zacznie sie powrot do wagi:( no ale coz musi troche urosnąć w ciąży byle by nie za duzo;/... ania25lat nie martw sie piersiami tak jak pisza inne dziewczyny sa kobiety z miseczka D co nie moga karmic a sa co maja miseczke A i maja wielka produkcje mleka. Sama nie iwem jak to sie dzieje ja mam miseczke C(w czasie pierwszej ciazy urosla do C, potem DD po porodzie,teraz wrozilo do C bo schudlam, karmie synka ale nie mam juz duzo pokarmu a to z mojej winy bo u mnie sie bardzo szybko reguluje i jak nie podam danej godzinie ze 2 razy to pozniej juz w tej godz. nie mam pokarmu, a u niektorych kobiet jest caly czas.) nikunia ja tez nie wytrzymujje w upalach... ojjj nie wiem jak wytrzymalam w pierwszej ciazy w 9 miesiacu w lipcu? nie martw sie kilogramami albo dzidzia z Ciebie teraz to wyciagnie albo po porodzie:) na mnie tez hormony tak dzialaja ale moje:)jak karmilam duzo piersia to tylam teraz karmie mniej to chudne:) kama12 przepraszam ze cie nastrasszylam bylam dzis u lekarza i powiedzial ze swinska grypa jak i kazdy inny wirus moze mnie dopasc a czy bede sie chowac to nic nie da. Wiec nie stresuj sie, a przynajmniej sie postaraj,ja tez sie postaram. karola_tomm super ze fajniusia dzidziunke widzieliscie i slyszeliscie, a probowaliscie zobaczyc"kto" tam siedzi chlopiec czy dziewczynka?? powodzenia na jazdach:) olusia Tobie tez USG gratuluje i lez kochana i odpoczywaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×