Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Gość Aniołkowamama
Super postawa, tak trzymać Wasze forum, Wasze sumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowamama
A i jeszcze jedno, tutaj chociaż zasady polskiej ortografii nie obowiązują, prawda? I wszystko w tym temacie Zdrowia dla waszych dzieciątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak wy ale ja nie pamietam kazdego nicku a odpowiadam imiennie tylko dla tego ze podspoem mozna sobei czytac i odpowiadac na raz inaczej to pewnei odpowiadalabym tematowo chociaz czasmai tak robie. A nie wracam do poprzednich stron bo najzwyczjniej w swiece nie mam na to czasu i zdaza sie ze nie pamietam co bylo napisane razno a co dopiero tydzien temu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafirrka
Dokładnie.Nie mam wyrzutów sumienia bo nie kojarzę tej osoby.Ale mam nadzieję mimo wszystko,że z Nią wszystko ok i maluszek jest zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafirrka
Ale przyznam szczerze, że zdziwiła mnie nienawiść i "jad' ze strony aniołkowejmamy skierowany do nas.To niezdrowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno, tutaj chociaż zasady polskiej ortografii nie obowiązują, prawda? I wszystko w tym temacie powinnaś napisać ..., tutaj nawet zasady polskiej ortografii nie obowiązują,prawda?... \wielka Pani polonistka, sorry ale wkurza mnie coś takiego,nie jedna ma dysortografie itp. albo po prostu szybko pisząc się mylimy...tak ciężko Ci to przyjąć. Aha skoro mówisz o naszych sumieniach??to może napisz jak te dziewczyny wszystkie znaleźć?? może masz numer na jakąś infolinie gdzie się podaje forum i nick forumowiczki zagubionej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafirrka
Jeśli masz problemy aniołkowamamo i chciałabyś otrzymać wsparcie to w ciut inny sposób się zachowuj,bo tak niczego nie zdziałasz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaForever - gratuluje cudnych wiesci i pomyslnego USG :*:* dzieki za doradzenie Dziewczyny ;) dzwonilam do innego lekarza i powiedzial ze faktycznie nie powinno sie zarzywac tego leku bo przenika przez lozycsko, ale nie jest szkodliwy dla Malenstwa. ufff teraz moge isc spokojnie spac :) dobrej nocki Wam zycze Mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wem zaffirka może jest jedną z tych "zagubionych" i się obraziła, że nikt nie napisał gdzie jesteś?? tak jak pisałam nie mam czasu wracać na poprzednie strony a udzielające się nigdy nie zostaną zapomniane, bo na każdej stronie coś piszą, prawie codziennie. Kto by zapomniał o majóweczce, Witani, Ice blue, daga, karoli_tomm,sabiness,tilli-tilli,i wiele innych długo wymieniać te co najwięcej się wypowiadają są najbardziej zapamiętane:) mam nadzieje ze nikt się nie obrazi ze go nie podałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabiness bardzo dobra wieść z tym ze dziecku nie szkodzi. Śpij dobrze kochana:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam lutóweczki :) DO pomarańczowej ANIOŁKOWEJMAMY- oczywiście, że pamiętam Justynasyp, wyszło jej NT 2,5 i pytała co dalej. Jesteś bardzo nie spostrzegawcza, bo odpisały jej 2 osoby. Sama jestem bardzo ciekawa co u niej i nie mam pojęcia co dalej jak wyjdzie duże NT więc nie miałam co poradzić. Ale ty sfrustrowana, pomimo, że nie masz racji wchodzisz i chcesz udowodnić, że myślimy tylko o sobie. Sama jesteś egoistką, widzisz tylko siebie, a co gorsze obrażasz innych! Masz problemy emocjonalne i wielką chęć wprowadzania nieładu. Ot tak wpadasz, niewiadomo kim jesteś, obrażasz innych i znikasz... Jesteś złym, złośliwym człowiekiem. Ja się czuję urażona, bo nie ma dnia, że nie pomyślę o Justynasyp i czekam aż się odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zafirrka czekamy na wieści z usg :) Będziesz szczęsliwa, zobaczysz :) A jak dziś samopoczucie? Ja narazie nieźle, choć obudziły mnie mdłości. Agus pytałaś czy trzeba brać nospę w razie bólu brzucha. Jeśli pomoże leżenie to nie ma potrzeby brać nospy. Ja to tak bardziej z paniki, poczuję ból = strach = nospa :) A może jakbym poleżała, by przeszło ;) Jak synek przespał noc? A jeszcze słówko do dziewczyn które dawno się nie odzywały. Zawsze jesteście tu mile widziane. Nie ma obowiązku udzielać się codziennie. Jeśli tu bywacie i podczytujecie, bardzo nam miło będzie jak się odezwiecie co u Was i Waszych dzieciątek :) Miłego dzionka, nim się obejrzymy, będzie luty :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane lutóweczki! Kurczaki znowu jakaś afera!!!Już pisałyśmy że na takie nie będziemy reagować!!! Sabiness bardzo się cieszę że zadzwoniłaś bo już miałam straszliwe wyrzuty sumienia że cię nastraszyłam. Aniu zapomniałam tez pogratulować Ci zdrowego maluszka!Tak trzymaj kochana!!!! Agusiu ja np nie biorę nospy bo mi nie pomaga...bardziej pomaga mi leżenie plackiem :) Witaniu współczuję tych strasznych mdłości,mnie tez jeszcze czasami dopadają... A wogóle to u mnie dziś zaczyna się 15 TYDZ!!!!! Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witania synek sie budzil b. czesto a obudzil sie przed 6 rano:( pojdzie spac o 9 a ja zim:) zaffirka ja tez czekam na wiesci z usg:D:D tez podpisuje sie podtym zeby dziewczyny co dawno nie pisaly a nas czytaja,odezwaly sie!!:)::D:D:D niestety nic na to nie poradzimy:( mam nadzieje ze justasyp, blizniakowa mama i reszta,ktora sie wpisala sie odezwa czasami co slychac:) zawsze jestescie milo widziane:) bozdrawiam wszystkie i zycze milego dnia:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja takze sie ciesze ze dzidzia zdrowa:) i tego zycz kazdej z nas:):)kazdej mamusi:):P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola gratuluję 15 tyg :) Zleciało, prawda? :) Agus to miałaś ciężką nockę. Zdrzemnij się. A jak tam wasza waga? Ja właśnie na nią stanęłam i jestem już +2,8 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus to miałaś ciężką nockę... Odpoczywaj. Karola już 15 tydzień? :) Zleciało, prawda? Dziewczyny, a jak u Was z wagą. Ja dziś na nią stanęłam i już +2,8kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jednego posta mi zjadło, więc napisałam drugiego, o tym samym... Potem ukazał się ten pierwszy. sorry za zamieszanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowalik25
Witam wszystkie przyszłe mamuśki tak sobie czytam wasze forum i postanowiłam się przyłączyć :0 Mam 25 lat od 3 miesięcy jestem mężatką i od trezch miesięcy w ciąży termi porodu mam na 18 lutego czyli dokladnie tak jak sigmonka81 :) narazie wszystko dobrze ale i mam nadzieję że tak pozostanie 14 sierpnia mam termin na usg i dokładne badania genetyczne baaardzo się boję a na sama myśl mam łzy w oczach. Zyczę wszystkim miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowalik25
Przepraszam za literówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam na szybkiego ;) u mnie zawirowania mieszkaniowe, maly remont, przerabianie jednego pokoju, wynajelismy garaz i teraz wszystkie zbedne rzeczy laduja w garazu :) zyskalismy mnustwo miejsca :D gratuluje wszystkim kolejnych tygodni :) czas leci jak oszalaly za nim sie obejrzymy bedzie polmetek a potem juz z gorki ;) Agus - te ryneczki to car boot-y prawda? fajna rzecz :) Witania - u mnie 2,7 kg na + ;) 1kg przyszedl w 2 dni i tak mi brzuszek wypchnelo iz juz nie ma mozliwosci nie zauwazenia ciazy ;) juz kolezanki ktore nic nie wiedzialy reaguja ' ooo. bedzie rodzenstwo dla Olivci' ;) oo...co do nie odpisywania na posty to ja chyba jestem najwieksza egoistka.. czesto pomijam bo nie pamietam, pisze na szybkiego, wpadam, wypadam, pisze wiekszosc o sobie, a jak odpowiadam to na pytania na ktroe mam co odpowiedziec.. ja codziennie zaczynam dzien o 6.00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej cięzarówki. Widzę, że Wy jeszcze po "cywilnemu". A ja qrde już od 3 tyg tylko w ciążówki wchodzę. Jak uda mi się dziś ściągnąć zdjęcie to pokarzę Wam bębenek (masakra-5 miesiąć conajmniej)... Widzę, że znowy ktoś coś do nas ma.... Ludzie! Czytanie postów nie jest OBOWIĄZKOWE! Jak się nie podoba to spadówa! Agus- nie miej wyrzutów sumienia! Na każdym dużym forum jest tak samo. Pisałam na innym przez 2 miesiące ale ponieważ nikt praktycznie mi nieodpisywał więc skończyłam z tym. I jakoś po tygodniu mojej nieobecności nie widziałam rzadnych płaczów. Karola_tomm, Agus- ja biorę Nospę jak już naprawdę boli(bo mam schizy, że może niedobre dla dziecka. Niby lekarze mówią, że jest ok ale co powiedzą za np. 10 lat?)... Ladny synuś ale do mamusi niebardzo podobny ;)... Co nieznaczy, że mamusia brzydka!!! Zafirka- dja znać jak po wizycie. Ania- fajnie, że z kluseczką ok. Witania- u mnie wpadła już 6!!! A myslałam , że teraz będzie lepiej😭 Sabiness- jadłam suszoną żurawinę i jak narazie pomogło więc polecam. Majóweczk- niestety dopochwowe robi się tylko na początku bo później dzidzia jest za duża...Wczoraj podczas leżenia zdarzyło mi się kaszlnąć i normalnie ból masakryczny. Dziewczyny Karolka od bliźniaków przestała pissać bo za dużo o dzieciach piszemy - taki podała powód. Nie wiem czy wróci ale to była jej decyzja i tyle. Sabiness- jeśli spodnie cię uwierają to faktycznie pora kupić już ciążówki. I niemartw się "paniami sklepowymi". Ice blue- chodzenie i mówienie u mnie się wyklucza bo normalnie się duszę. Daj znać jak po wizycie. A co do Justy to może się za bardzo martwi aby pisać. Niestety też niemam rzadnych prywatnych wiadomości ani od niej ani od rzadnej innej dziewczyny z forum. Jeśli chcemy się wymienić nr tel to tylko przez maila bo podawanie go tutaj przy krążących od czasu do czasu złośliwcach mogło by się naprawdę niemiło skończyć. Pozdrawiam resztę czytelniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowalik-witaj! I owocną podróż poślubną mieliście...hehehehe... Dopisuj się do tabelki. Tilli-tilli- ja mam narazie czas na pisanie bo w pracy się z lekka opier***. No ale szkoła pracuje na ćwierć gwizdka więc mogę sobie pozwolić. W domu tez niezawsze mam czas doczytać wszystko - na chyba, że młodego dziadkom sprzedam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli, to jesteśmy tyle samo na plus :) Wyczytałam, że od 4 mca coraz szybciej przybieramy na wadze :) Witaj Kowalik25 :) Gratulacje :) Zostań z nami i wpisz się do tabelki.(tej aktualnej z ostatniej strony). Wiem, że jeśli chodzi o usg genetyczne, to jest stres. Sama to przeżywałam w sobotę. Ale uwierz mi to jest coś wspaniałego, dokładne usg i dzidzia w różnych pozach, czasem łapie się za główkę, czasem paluszek do ust zbliża, zobaczysz będziesz zachwycona! I myśl pozytywnie, bo będzie dobrze :) Dziewczynki, muszę oddać komputer na 2 dni :( Ale potem wszystko nadrobię. Trzymajcie się zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny i nowa przyszla mamusie..K0walik WPISZ SIE DO TABELKI..u mnie ciezka noc...co do wagi to malo co tyje..:/ i chcialabym zeby wyskoczyl juz widoczny dla innych brzuszek bo wkurza mnie stanie w autobusach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowalik25
Monique10...........śląske............24.04.09.......30. 01.10.........? Klaudia0405..........lubelskie.........25.04.09......01. 02.10...........? Shee88.............małopolskie........25.04.09......01.0 2.10...........? kama123...............UK..............28.04.09.......01. 02.10...........? mimi840..........dolny slask.........24.04.09.......02.02.10............? Karola_tomm........gdynia...........28.04.09.......02.02 .10..........? bede-mama24.......Niemcy.........09.05.09.......04.02 .10....chłopiec majoweczka09.....UK-kuj-pom......01.05.09......04.02.10. ..chlopiec? justasyp............Niemcy...........1.05.09.........08. 02.10...........? ania25lat.........opolskie.............01.05.09........0 8.02.10.........? witania...........mazowieckie.......01.05.09.......08.02 .10 chłopiec? mama Jakubka1.....Kraków..........04.05.2009.....10.02.2010.....? Lemurka.............kuj-pom..........06.05.09......10.02 .10.........? Agus_inv..............UK...............07.05.09.......10 .02.10..........? AniaForever.........Łódź.............07.05.09.......11.0 2.10..........? daga.p.:33......górny ślaśk..........05.05.09...... 12.02.10..........? szatynka33.........ślask..............06.o5.09.......13. 02.10..........? Monikaza24........dolny śląsk........07.05.09......13.02.10..(chłopak) tilli-tilli..............Londyn............04.05.09..... .14.02.10.........? nikunia1983........Warszawa.......07.05.2009.....14.02.2 010......? zafirrka............małopolska.......07.05.2009.......14 .02.2010.....? olusia30.............Warszawa.......10.05.2009......16.0 2.2010......? ice blue28.......mazowieckie .......14.05.09 ......17.02.10.........? sigmonka81....G-malopolska...........17-20.05.09...18.02 .10.........? madzikicia;30.......lubelskie........21.05.09.......27. 02.10.........? sarenka28;30.....dolny śląsk.......23.05.2009......27.02.10.........? sabiness...............śląsk.............05.05.09....... ..12.02.10.......? Kowalik25 ..........małopolska.......15.05.2009......18.02.10..........? Dopisałam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja na NK dzisiaj nie mogę wchodzić bo mi się otwierać nie chce...że niby jakiś błąd i wogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×