Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Dobry wieczor dziewczyny:) Spedzilam dzis 11 godz w pracy i jestem wykonczona. Caly dzien pobolewal mnie zoladek. W koncu powiadomilam moja przelozona ,ze jestem w ciazy. Chcialam ustalic jak dalej bedzie z praca itd. Zalezalo mi, zeby w polowie sierpnia pojsc na urlop a potem moze jeszcze wrocic do pracy ale na innych warunkach, bo norma u nas jest praca po 10, 11, 12 godz. Dowiedzialam sie jednak, ze nie ma na to szans i wola znalezc sobie zastepstwo na moje miejsce takze moge isc na zwolnienie. Zastanawiam sie czy w ogole lekarz da mi zwonienie i czy to moze nie za wczsnie? We wrzesniu zaczne 5 miesiac ale nie wyobrazam sobie spedzac wiecej czasu w robocie niz w domu .Jak myslicie, pora znikac i zajac sie lenistwem ?;) Zycze Wam dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu poprostu nasciemniaj u gin ze masz stresujaca prace bardzo terminy na "wczoraj" ze pobolewa cie brzuch a da zwolnienie ...uwierz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta tak jest pracujesz po 10-11 i wiecej godzin ja bym nie odpuszczala i poprosila o zwolnienie powiedz u gin ze ie moga znalezc ci mniej stresujacego miejsca pracy naprawde powalz o to zwolnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie gin 2 razy pytala o prace i sugerowala zwolnienie mysle ze w polsce to nic trudnego gorzej by bylo w uk..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz majoweczko, 3 tygodnie temu zagadalam o zwolnienie i powiedziala mi, ze troche powinnam posiedziec w domu na zwolnieniu a troche popracowac. Ale poprosze ja o to zwolnienie pod koniec mojego urlopu, czy za miesiac( czyli na poczatku 5 miesiaca ) Moge zawsze powiedziec, ze musze dzwigac towary w sklepie i pracuje przy farbach ( klamstewka) , ale z czystym sumieniem moge powiedziec ze musze pracowac po 10, 12 godz a mojemu szefowi ani sie sni to zmienic.Troche to smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz po urlopie sprobuj i faktycznie troszke naklam :)szkoda zeby ci nie placili jednak pracowalas ciezko i ci sie nalezy :P trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te 3 miesiące są dlatego, że miałam zabieg i macica musi się zregenerować i wrócić do poprzednich rozmiarów, dodatkowo organizm po poroniieniu jeszcze przez jakiś czas myśli, że jest w ciąży i hormon np beta hcg jest jeszcze podwyższony, więc chcę poczekać aż spadnie macica się obkurczy i działać... notabene obkurczanie macicy jest okropne..budzę się ze skurczami jak porodowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki :) Dziś kolejny dzionek i oficjalnie kończę pierwszy trymestr (12ty tydzień) :) :) :) Tasiula, 2 mce jeszcze szybko zleci i staranka :) Ania, powinnaś zrobić wszystko, żeby dostać zwolnienie. Myślę, że nie powinno być z tym żadnych problemów. Mój lekarz sam zapytał, czy dobrze mi się pracuje, czy wolę iść na zwolnienie. Ale, że ja narazie nie chcę zwolnienia, ale nie tyram jak Ty. Na Twoim miejscu już dawno bym zrezygnowała... A jak Wy się dziś czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje dziewuszki !!! BARDZO WAM WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA ŻYCZENIA!!!!Jesteście naprawdę kochane!!! Wczoraj moja nerka chyba spała :) Ale za to siusianie co 3 minutki :)Wydaliśmy fortunę na toalety jak byliśmy na mieście :P Majoweczko dasz radę!Ja swojego męża widzę co 4 tygodnie na 2 tygodnie :)Początki są najgorsze ale da się żyć,jest skype i messenger :) no i komórki :)Mi było najgorzej jak mój mąż leciał do Portugalii na 2 miechy...to była katorga... Aniu Co do pracy to nie pomogę bo nie pracuję :) Kama co do basenu to w pierwszej ciąży chodziłam i było ok :) Witaniu ja też mdłości już,,niby,, nie mam ale czasem wolę nie wąchać potraw :P Co do kremów na rozstępy to osobiście ich nie używam tylko olivka Hipp ale moja siostra bardzo poleca Gerbera :) Ice blue ja też stosowałam herbatkę i miód do tego jeszcze :)A co do nastroju to mam to samo :) A co do lenia to ja go nie mam :) (jak na razie :P) Agus ja też mam takie myśli!Zwłaszcza te czy to chłopak czy dziewczynka :) Tasiulaa czas leci szybciutko!Trzymamy kciuki!!! Och i tak chyba nie dałam rady wszystkim odpisać :( Buziolki dla Was wszystkich!I zapraszam do mnie na śniadanko dziś jajecznica z kurkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:P...ide sie znowu poopalac na kocyk...U mnie to juz tez tydzien dalej...Czas leci nie ublaganie....Karola tomm lece do ciebie na jajecznice ;p serio zaraz jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam, też sobie zrobię jajecznicę. Majóweczko zazdroszczę, ja za tydzień jadę nad morze, to też się może troszkę opalę, bo biała jestem... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama123
Hej, Ale mi sie dluzy czas… Juz bym chciala, zeby byl luty. Albo marzec. Wokol wszystkie moje znajome, ktore jeszcze nie mialy dzieci, sa w ciazy i zapowiada sie wysyp dzieciakow! Do lutego 7 juniorow ma przyjsc na swiat wsrod moich znajomych! (wlaczajac moja fasolke ;-) ) Niezle. Ale w sumie to oczywiste - teraz wyz demograficzny rodzi dzieci, a do tego gdzies czytalam, ze w kryzysie rodzi sie jeszcze wiecej dzieciakow niz w spokojnych czasach dobrobytu ;-) To tylko taka dygresja :-) I coz poza tym… Ostatnio zaczelam niesmialo myslec o imionach. Zawsze mi sie to wydawalo super, tzn ze jest tyle imion, ze takie wybieranie to sama przyjemnosc!!! A teraz mi sie to wydaje strasznie trudne… Nie chce dawac jakiegos dziwnego i niepolskiego, zeby dziecko nie bylo wysmiewane, ani ktoregos z najpopularniejszych, zeby potem w klasie nie bylo samych Julii, Wiktorii, Oliwii, Maji i Zuzi, albo Kubusiow i Jasiow… Masakra. U mnie w podstawowce krolowaly same Anie, Gosie, Kasie i Agnieszki, az w koncu trzeba je bylo numerowac, albo wymyslac ksywki. Wiem, ze to troche wczesnie na poruszanie takiego tematu, ale wiecie - jak sie ma czas, to sie o roznych rzeczach mysli ;-) A ja na biurku mam polski kalendarz z imionami, wiec tak siedze i kombinuje ;-) Mam wielka nadzieje, ze we wrzesniu sie dowiem, jaka plec i pod tym katem bede szukac imienia. Co do samopoczucia, to nie narzekam. Oczywiscie wiecej spie, szybko sie mecze, a w nocy urzadzam spaceny na siku, ale poza tym to jest ok. Pochlaniam ogromne ilosci owocow, a najmniej mnie ciagnie do miesa. Nie wiem, czy to dobrze, czy zle, ale poki nie pochlaniam ton slodyczy, to wydaje mi sie, ze jest ok. Waga mi wzrosla o 1kg (ale w drugim m-cu mi spadla o 2kg, takze to juz nadrobilam plus ten 1 kg!) Nikt, kto nie jest wtajemniczony, jeszcze sie nie zorientowal, ze jestem w ciazy. I dobrze, mam spokoj ;-) To tyle, laseczki. Popisalam sobie rozne bzdury i wracam do pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama - co do imienia jak widzisz, ja mam Olivie :) i nadajac to imie nie zastanawialam sie ile juz Olivii jest czy bedzie to imie mna zawladnelo. mna i mezem - a zgrac sie nam bylo trudno :P i wiedzialam ze moja Olivcia bedzie jedna jedyna moim zdaniem jezeli sie jakies imie podoba to sie nie patrzy - ile juz jest..., przeciez dziecko i tak bedzie niepowtarzalne i nie ma imienia ktore bedzie tak oryginalne ze nikt nie nazwie ..no moze gdy dasz imie Brunchilda albo Ordiasz itd,itp, a myslec o tym ze dziecko bedzie nieszczesliwe bo 3 kolezanki z klasy maja na imie Julia? generalnie nigdy nie bedziesz pewna czy twoje dziecko bedzie szczeliwe wlasnie z tego imienia co nadasz bo moze wlasnie kiedys powie - mamo czemu dalas mi tak oryginalnie na imie? nikt nie wie jak to bedzie trzeba sie kierowac serduszkiem, to co Tobie wlasnie sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama, trzeba już myśleć o imieniu, bo czas szybko leci :) A podoba wam się Lenka, Nina, Laura? Tilli, Oliwia to piękne imię, gdyby nie 3 Oliwie w mojej bliskiej rodzinie, też bym tak dała. Dla chłopca podoba mi się Oliwier, Filip, Gabriel, Adaś... Ciekawe na czym stanie, bo co miesiąc mi się zmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama123
Tak, ale problem w tym, ze mi sie jakos szczegolnie zadne nie podoba… Zazdroszcze tym, ktorzy uwazaja ze jakies tam imie jest super i wlasnie to nadaja dziecku… Ja tak nie mam, dlatego szukam. Tak jak pisalam wczesniej - dziwne i tzw oryginalne odpadaja. Chce jakies zwykle, ale nie jakies z pierwszej dziesiatki najpopularniejszych ;-) I polskie, bo chcemy wrocic do Polski na stale. Jakby mi sie strasznie podobalo np Julia, to tez bym je nadala I na nic nie patrzyla, ale na mnie ono nie robi wrazenia, dlatego odpada. Ech… wiem, jeszcze mam pol roku na zastanawianie ;-) Najgorsze, ze moj M tez nie ma typu, a rodziny wole o to nie pytac, bo kazdy bedzie mial inne zdania, hehe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z imionami to jest niezła jazda. Że jak będę miała córeczkę to będzie miała na imię Maja to wiedziałam jak byłam jeszcze w szkole podstawowej. Mojemu M też się podobało i tak już nam zostało. Teraz kiedy wracamy z jakiegoś miejsca gdzie jest dużo dzieci mój M za każdym razem mówi "Ej Ty słyszałaś, tam co druga dziewczynka miała Maja na imię, ja nie wiedziałem że to imię to takie popularne jest";) No ale co zrobić, życie;) Teraz wiemy już że jak będzie dziewczynka to będzie Pola (moja teściowa już kilkanaście razy nas pytała czy na pewno musi być to imię i czy się nie da jakoś tego zmienić, więc ja już teraz na pewno wiem że będzie to i żadne inne;) ) a jak będzie chłopiec to będzie Filip (też coś mi się kojarzy że też jej się nie podobało, ale taka francowata się ostatnio zrobiłam, że jest to dla mnie argument przemawiający wyłącznie na korzyść tego imienia). Może jestem zołza, ale w końcu dzidziuś nasz i jak będzie miał na imię to nasza sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama123
Witania, z tych co wymienilas, to najfajniejsze mi sie wydaja Lena i Adam. Ale tak jak Tilli pisala - najwazniejsze, co sie Wam, Rodzicom, podoba :-) U mnie w rodzinie juz wszystkie najpopularniesze imiona zostaly wykorzystane, no poza Zuzanna, ktora mi sie i tak nie podoba. Kiedys mi sie podobalo Pola, ale znajomi mieli psa o takim imieniu, wiec teraz mi sie za bardzo kojarzy… ;-) No nic, mam nadzieje, ze mnie w ktoryms momencie olsni i jakies imie mi sie naprawde spodoba :-) To znaczy uwazam, ze duzo jest ladnych, ale chcialabym znalezc to jedno, jedyne, tak jak Tilli miala ;-) Chociaz, Witania, tez tak mam, ze mi sie upodobania zmianiaja, wiec do porodu to jeszcze moze byc sporo opcji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama123
O, AniaF, teraz doczytalam Twojego posta. Gdyby nie skojarzenia, to tez chyba bym dala Pola :-) A chcesz dac Pola czy Apolonia? Bo Pola to skrot i nie wiem nawet, czy jest w Polsce zarejestrowane samo Pola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dlugo nie polezalam na slonku ale troche mi jeszcze twarz wzielo a co do dzisijsego dnia to sie nie bardzo czuje :( :( jakies oslabienie mam...A co do imion to ja kompletnie nie mam dla dziewuszki jakby cio a to co wymyslilam mojemu sie zbyt nie podoba :/ chlopczyk to oczywiscie Jonatanek..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. A u mnie ostatnim hiciorem żywieniowym jest jajecznica z pomidorem+buła z masłem i żółtym serem...Nawet jak zamknę oczy to widze te jaja...hehehehehe... Dzisiaj zaliczyłam takie "spotkanie z wielkim uchem", że az się posikałam...błeeee Dziewczynki Janek Wojciech (po pradziadku i dziadku imionka ma) miał być Wiktorią Haliną (też po babciach i prababciach). I miałam nerwa jak się okazało, że tyle Janków sie rodzi bo my imiona mięlismy juz dawno wybrane. A ponieważ pełno "wiktoriów" po swiecie chodzi to dziewczynka będzie Urszula Halina, a chłopak...niemożemy się dogadać - jedyne na co się oboje zgadzamy to na Jakuba (a Kubów jak mrówków)...czyli lepiej dziewczynka.:d Podoba mi sie też Lena i nawet Agnieszka ale siostra koleżanki Lena urodziła Agnieszkę więc pewnie nic z tego. Nie znam rzadnych Ulek więc pewnie będzie Ula. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech.. przerwe trzeba usunac...
wiec wkleje: Najpopularniejsze imiona dla dziewczynek: 1) Julia - 15.624 2) Wiktoria - 10.148 3) Zuzanna - 9.817 4) Maja - 8.778 5) Oliwia - 8.750 6) Natalia - 7.803 7) Amelia - 6.736 8) Aleksandra - 6.598 9) Nikola - 5.134 10) Martyna - 4.877 11) Weronika - 4.626 12) Anna - 4.240 13) Zofia - 4.026 14) Emilia - 3.772 15) Karolina - 3.691 16) Patrycja - 3.209 17) Gabriela - 3.144 18) Maria - 3.137 19) Alicja - 3.090 20) Hanna - 3.029 Najpopularniejsze imiona dla chłopców: 1) Jakub - 14.419 2) Kacper - 10.619 3) Mateusz - 8.320 4) Szymon - 7.750 5) Bartosz - 6.960 6) Michał - 6.690 7) Filip - 6.569 8) Dawid - 5.131 9) Wiktor - 5.049 10) Piotr - 5.019 11) Maciej - 4.304 12) Patryk - 4.131 13) Igor - 3.936 14) Mikołaj - 3.893 15) Jan - 3.739 16) Paweł - 3.625 17) Adam - 3.607 18) Dominik - 3.526 19) Kamil - 3.513 20) Oskar - 3.171

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...zestaw z 2008 :) a my rodzimy w 2010 :) to tak na boczku ;) poza tym teraz te wlasnie z 1 miejsc z 5 lat w tyl do 2008 ustepuja do tylu bo wlasnie kolejne roczniki nie chca tak nadawac 'gdyz juz jest za duzo' teraz wlasnie slychac o Lena, Nadia, Tosia itd mi z tych 'popularnych' tylko Olivcia moja pierwsza corcia jest Olivia Michelle :) to chociaz drugim sie wyroznia ;) na chlopca juz typ mamy, ale na dziewczynke nie za bardzo my nie musimy polskiego koniecznie gdyz do Pl jak pisalam nie zamierzamy wracac :) ale chcialabym zeby babcie i prababcie umialy wymowic ;) a wracajac do jedzenia, ja mam taka faze na ser zolty i tosty ze szok!! slodycze omijam z daleka ale wczoraj z wywieszonym jezorem bieglam do sklepu po chleb tostowy, pomidorki, cebulke i ser myslalam ze zjem na miejscu :O ;) ziemniaki mi smierdza juz od poczatku... wspolczuje objec z muszla :O ja mialam 2 dni temu po lodach czasem sie zastanawiam czy te wymioty nie szkodza dziecku przeciez to takie torsje :( :( aha - co do anginy...ojj..wszystkie juz metody zostaly podane, ja tez wlasnie tylko tak sie moglam leczyc...zreszta pisalam ze zachorowalam na tydzien przed porodem i sie czosnkiem leczylam masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha..no i jeszcze co do imion pamietajcie ze to imie co wybierzecie to wlasnie moze byc na szczycie list 2013 roku :) przeciez skad rocznik 2005 mial wiedziec ze nagle co 3 dziewczynka bedzie Julia? az w 2008 przyszlo apogeum imie sie wypali i przez najblizsze 10 lat nikt tak nie nazwie dziecka zawsze sa jakies typy ale sie powypowiadalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och ale się objadłam...aż mi się cofa... Co do imion to ja już sama nie wiem! Na początku miała być Kaja albo Majka jeśli miałaby być dziewczynka a jeśli chłopiec to miał być Maksymilian albo Robert albo już sama nie wiem może Adam? Masakra z tymi imionami...Podoba mi się Tomek ale mój mąż ma tak na imię :)A wogóle to od jakiegoś czasu męczy mnie Ania też bardzo mi się podoba ale ma tak na imię moja siostra... Co do jedzenia to ja mam obsesję na punkcie pomidorów mogłabym je jeść ze wszystkim!Dzisiaj na obiadek miałam pierogi z kapustą i grzybami i krupnik. Poza tym byliśmy z mężem na zakupach,bo nasz synek od września do szkoły i musieliśmy kupić wyprawkę cała a bardzo chcieliśmy zrobić to razem :)Matko on ma już prawie 6 lat!!!Kiedy to minęło? Ledwo jakby pare dni temu zaczął siadać! Oczywiście na zakupach nie omieszkałam zajrzeć do sklepu z wózkami :)Mam jakąś obsesje!!!!Nieraz sprawdzam w necie czy firma od jakiej będziemy brać wózek nie wprowadziła nic nowego!Ostatnio dowiedziałam się właśnie że mają super foteliki dla niemowlaków do 13 kilo!Te foteliki mają regulowane oparcie i wogóle są super! Matko ale zanudzam...lepiej już skończę...buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×