Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

No hey wiecie co ja nie mam mdlosci wymiotow ale mam takie dni ze mi jest poprostu gorzej nie wiem jak to nazwac do tego dochodzi mulacy bol glowy:(...Widze ze wszystkie akcja na pomidorki :P ja jadlam 2-3 dziennie obrane ze skorki...widzd ze nadal walczycie z imionami ja dalam imie mojej corci po porodzie :) i wcale sie nie wysilalam ma na imie Marika...i bardzo to do niej pasuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja tez jestem szczesliwa mamunia i mam termin na 12 luty 2010 :) moge sie przylaczyc Drogie Panie? ;) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabiness- witamy! dopisuj się do tabelki i powiedz coś o sobie? Jesteś z PL? Pierwsza ciąża? Pozdrawiam Kochane! zwalczyłam anginę! hurra! niech żyję herba z sokiem z połowy cytryn i wielką łychą miodu! niech żyją płukanki solne! pokonałam gada!!!! :D niestety za to dzisiaj od rana mdłości! jak trochę przeszły to tak bańka zaczęła mnie napieprzać, że szok! nic nie pomogło! Sposoby na uporczywy ból głowy teraz proszę :P SKUTECZNE! :D na szczęście dałam radę bez proszków, ale kurde jak tak jutro będzie to nie wytrzymam. Czekam teraz na męża - wraca właśnie z pracy. Będzie za kwadransik i pojdziemy na wieczorny spacerek! :) Wy już o imionach! :) niezłe jesteście :D moje typy zdradzę wam po usg we wtorek - muszę mieć pewność, że all ok z dzidzią :D Jeśli chodzi o jedzonko to ja złapałam fazę na nabiał - normalnie nie przepadam, a tu proszę! dzisiaj oprócz szklanki kakao z rana zjadłam twarożek półtłusty (na dwie raty ale calutki taki duży trojkat!!!) ze smietana i rzodkiewkami na słono. pycha! potem jeszcze chłodnik z kefirku, mnam mniam :) i kolejne kakao chyba będzie przed snem! :) gorzej, że prawie wcal enie wchodzą mi owoce :(( Sciskam wszytskie mocno! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiec, jestem z Polski ze śląska. To moja druga ciąża, pierwsza poroniłam. Od poczatku bralam Duphaston ale juz mam odstawiony. W tym tygodniu koncze 14 tc. ps. a gdzie takowa tabelke moge znalezc? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabiness--- najbardzije aktualna to chyba na 119 stronie. musisz ją skopiować i wkleic tak jakbyś pisała posta :) Witaj wśród lutówek! :) Kochane lecę na spacerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ice blue zjadlam 2 apapy a czuje jalkbym miala helm z 1428 na glowie i zacisnieta obrecz :( mo0ja glowa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majóweczko--- ale mnie rozśmieszyłaś już wróciłam ze spacerku :) krótki to krótki, ale jaki orzeżwiający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć lutóweczki :) Witaj sabiness wśród nas :) Wskakuj do tabelki i rozgość się 🌼 Ice, to świetnie, że pokonałaś chorobę :) Dobrze,że udało się beż leków. Jeśli chodzi o bóle głowy, też miewam i nic nie pomaga :( A nie chcę się faszerować lekarstwami, więc cierpię... Majóweczko, załapię się jeszcze na jabłecznik? ;) Idziesz dziś na kocyk się opalać? :) Oj ja dzisiaj niewyspana... :( Pół nocy nie mogłam zasnąć i wstałam po 5tej :/ Jutro mam badanie przezierności, wiecie, stresuję się trochę... U mnie słoneczko już świeci idę po świeże pieczywko i biały ser :) A jak Wy dziś się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane lutóweczki w ten prześliczny (przynajmniej u mnie) dzien! Jak się dzisij czujemy?\ Witania--- widzę, że też Cię naszła ochota na nabiał :) smacznego! ja dziś nie mam pomysłu na śniadanie. a w brzuszku już burczyyyyyyyyyyyyyyyyyy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam lutoweczki..u mnie jakos, jakos choc samopocucia nie mozna przykleic do najlepszego...ja to sobie zjem...mhy bule z twarogiem ze szczypiorkiem.:)..Dzis rano podawali ze nasz kochany kraj a 45 % miej szczepionek na swinska grype niz inne kraje UE zreszta nic dziwnego jak zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A taka teraz ciekawostka moj tesciowa ma 5 dzieci ostatnie rodzila w wieku 44 lat a o ciazy dowiedziala sie z ruchow dziecka...czaicie? myslala ze ma menopauze i tak wyszlo z zadna ciaza sie nie ciackala i wszystkie dzieci zdrowe i przeroslaki ;P ja bylam w szoku jak mi to powiedzila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jestem wlasnie po wizycie u lekarza, kolejne USG. Dzidzia rosnie, serduszko zdrowe tylko ruszac mu sie nie chcialo:) Pani lekarz ( jak mowi moj brat ;) ) uspokoila mnie troszke co do tych biegunek, chociaz mowi ze nie jest to normalne. Niestety mecza mnie znowu od wczoraj.Na razie mam brac duuzo wegla a jesli nie przejdzie, to w pon mam isc do lekarza rodzinnego. Wywalczylam sobie wczoraj swoj urlop- kosztowalo mnie to klotnie z kolezanka z pracy. Miala nadzieje, ze zamienie sie z nia urlopami i ona bedzie mogla pojechac z dziecmi nad morze w sierpniu. Na nic moje tlumaczenia, ze ja czekam na ten urlop pol roku i jestem juz po prostu zmeczona ( ona pracuje 3 miesiac ) i ze dla mnie jest to wybor miedzy jej wolnym i jej dziecmi a moim wypoczynkiem i moim przyszlym dzieckiem. Obrazila sie na mnie :/ Poza tym bede mogla isc na zwolnienie od 1 wrzesnia.Powiedzialam lekarce, ze jeszcze 2 tyg popracuje, potem 2 tyg urlopu a potem chcialabym, zeby mi wypisala zwolnienie.Zgodzila sie :) Aha , dostalam dzis po raz pierwszy zdjecie z USG i jakas szalona radosc mnie dopadla ;) Skorzystam z tej energii i zabiore sie za porzadki Majoweczko moja tesciowa tez miala 5 dzieci:) Starali sie dlugo o corke i udalo sie dopiero za 5 razem ;) Witaniu ja dzis tez jestem niewyspana, 3 razy wstawalam siusiu :/Poza tym moze pogoda? W ciazy odrzucilo mnie od kawy, ktora nalogowo pilam 6 lat i nigdy nie udalo mi sie rzucic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ice blue, chyba Ty mi na ten nabiał smaka zrobiłaś :) Na śniadanie zjadłam kanapki z białym serem i dżemem, a teraz serek homogenizowany waniliowy mniam :) Majóweczko, to numer słyszałam, że niektóre późno się dowiadują o ciąży, ale żeby dopiero przy ruchach dziecka??? Ania super, że wszystko ok :) Z tymi biegunkami, Twój organizm jest osłabiony, za dużo pracujesz i może łapiesz jakieś jelitówki... Węgiel powinien pomóc. Szczęście, że pójdziesz na urlop, potem zwolnienie, a koleżanką się nie przejmuj, obraziła się, bo jest egoistką i myśli tylko o sobie... To ile mm ma Twoja dzidzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monique10...........śląske............24.04.09.......30. 01.10.........? Klaudia0405..........lubelskie.........25.04.09......01. 02.10...........? Shee88.............małopolskie........25.04.09......01.0 2.10...........? kama123...............UK..............28.04.09.......01. 02.10...........? mimi840..........dolny slask.........24.04.09.......02.02.10............? Karola_tomm........gdynia...........28.04.09.......02.02 .10..........? bede-mama24.......Niemcy.........09.05.09.......04.02 .10....chłopiec majoweczka09.....UK-kuj-pom......01.05.09......04.02.10. ..chlopiec? justasyp............Niemcy...........1.05.09.........08. 02.10...........? ania25lat.........opolskie.............01.05.09........0 8.02.10.........? witania...........mazowieckie.......01.05.09.......08.02 .10..........? mama Jakubka1.....Kraków..........04.05.2009.....10.02.2010.....? Lemurka.............kuj-pom..........06.05.09......10.02 .10.........? Agus_inv..............UK...............07.05.09.......10 .02.10..........? AniaForever.........Łódź.............07.05.09.......11.0 2.10..........? daga.p.:33......górny ślaśk..........05.05.09...... 12.02.10..........? szatynka33.........ślask..............06.o5.09.......13. 02.10..........? Monikaza24........dolny śląsk........07.05.09......13.02.10..(chłopak) tilli-tilli..............Londyn............04.05.09..... .14.02.10.........? nikunia1983........Warszawa.......07.05.2009.....14.02.2 010......? zafirrka............małopolska.......07.05.2009.......14 .02.2010.....? olusia30.............Warszawa.......10.05.2009......16.0 2.2010......? ice blue28.......mazowieckie .......14.05.09 ......17.02.10.........? sigmonka81....G-malopolska...........17-20.05.09...18.02 .10.........? madzikicia;30.......lubelskie........21.05.09.......27. 02.10.........? sarenka28;30.....dolny śląsk.......23.05.2009......27.02.10.........? sabiness...............śląsk.............05.05.09.........12.02.10.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za mile przyjecie :) od rana mnie boli glowa znowu :/ bierzecie jakies tabletki przeciwbolowe? ja sie boje brac no i teraz cierpie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santicia
Sabiness, jako takich tabletek za bardzo nam nie wypada wcinac ale jak juz to apap a i polecam gorraco oklady z chlodnej szmatki - rewelka:) Zimna woda, tylko bez przesady,w miseczce i sciereczka, milusio:) JA tez mam takie napady z ta glowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Santicia :) odrazu ide zastosowac :) gadałyscie o nabiale, ja od ostatniego czasu pije bardzo duzo mleka. czesto wstaje w nocy i jak ide siusiu, to zamiast wody pije z pol litra zimnego mleka i wracam do lozka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! U mnie dzisiaj na topie pomidory ze śmietaną. Ania bardzo dobrze że o ten urlop walczyłaś, w końcu też się należy, a skoro Twoja koleżanka uważa że trzeba być takim wspaniałomyślnym i ustępować innym (chodzi mi o tą zamianę) to niech się teraz napawa poczuciem dobrze wypełnionej misji;) Co do historii opowiedzianej przez Majóweczkę to ja znam jeszcze lepszą. Jak byłam jeszcze dzieckiem (miałam ok 12 lat) to u nas na wsi była taka pani która chyba w wieku 35 lat wyszła za mąż (teraz norma, wtedy to się wydawało dosyć późno) Starali się z mężem o dziecko no i po kilku latach niepowodzeń pani poszła do lekarza, który powiedział jej że dzieci z całą pewnością mieć nie może. Pani przyjęła do wiadomości i tak się załamała że nie konsultowała tej diagnozy z żadnym innym lekarzem. Za czas jakiś doszła do wniosku że do tego nieszczęścia doszedł jeszcze jakiś nowotwór z którym do lekarza nie poszła bo życie i tak nie ma sensu więc czekała na śmierć. Ów nowotwór objawiał się tym że jej jakoś dziwnie brzuch urósł i do tego coś jej tam przeskakiwało więc to na pewno przerzuty (ja wiem że to brzmi jak dobry dowcip, ale ona później tak opowiadała, bo wcześniej nikomu o tym nowotworze też nic nie mówiła). Jacyś znajomi nawet na podstawie obserwacji zaczęli podpytywać kiedy dzidziuś itp, więc się na nich śmiertelnie obraziła, jak to mogą tak się z niej śmiać, jak ona przecież dzieci mieć nie może a do tego ciężko chora jest no i temat ucichł. Któregoś dnia pani dostała okropnych boleści więc pojechali na pogotowie no bo to może być atak wyrostka (na to nie wiem jak wpadli i że akurat to było przyczyną a nie ten nowotwór) Na pogotowiu po zbadaniu jakoś szczególnie się z nią w dyskusje nie wdawali tylko zabrali na porodówkę, a jej mąż czekał w przekonaniu że ona ma usuwany wyrostek. Podobno akcja była niezła jak wyszedł do niego lekarz (nieświadomy jak wygląda cała sytuacja) i pogratulował mu zdrowego syna, a ten niemalże z pięściami się na niego rzucił żeby nie robił z niego idioty bo on żonę z atakiem wyrostka przywiózł. Także różne cuda się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santicia
Nie ma za co, do uslug:) Hmm...Mysle jeszcze o tym zarelkuy co Nas dopada, ja jakos za pomidorkami nie tesknie, ale za chrupkami kukurydzianymi, boze - Krolestwo za chrupki!!! Palaszuje je jak szalona, dobrze ze maja malo kalorii:P Choc z checia zamienilabym objad na porcje chrupek to moj narzeczony sterczy bnade mna jak stroz i pilnuje bym jadla, a jak juz zaczne to wlacza mi sie taki cug ze... Coz dobrze ze jak gotuje to nie wiecej niz dwie porcje i... cos dla mojego juz chyba ponad 8cm brzdaca;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaForever takiej historii jeszcze nie slyszalam... racja, cuda sie zdarzaja. santicia nasze brzdace maja juz ok 10 cm :) tak teraz wzielam linijke i sprawdzilam na rece ile to wizualnie 10 cm, powiem Wam ze juz sporo :) Maleństwa teraz mieszcza sie na jednej dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maluszek ma dopiero 6 cm, chociaz jak go mierzylismy na USG to był skulony jakby do snu, wiec moze troszke wiecej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santicia
Niom jak ja bylam na USG 20 lipca i bylam wtedy w 13 tygodniu i 5 dniu a Nasze bubu mialo 7,5 cm ... Nie wiem czy to duzo czy tez nie ale dla mnie to 7,5 cm szczescia ktore sprawilo ze nawet moj meski maczo Radoslaw poplakal sie, ale zeby nie bylo w samochodzie;) No gdziezby przy obcych babach sie mial poplakac:) Hm... A taki byl psotnik maly, skakal, fikal, polukal plynek, i "gral" na pepowinie, ale to u Nas normalne, oboje z narzeczonym muzykalni jestesmy i poza praca od pn-pt mamy swoj zespol muzyczny:) I przyznam ze jeszcze pomimo mojego no juz 15 tygodnia nadal tam spiewam:) Hehe, ale mowia ze jeszcze nic nie widac, jak na mnie to moje faldki juz sporo do myslenia dawac powinny ale skoro mowia ze nie widac to dobrze:) Jeszcze zobacza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santicia
Aha, a te 7,5cm to ma od pupy do glowki wiec z nozkami pewnie i mialby ta dyszke:) Spokojnie:) Pozdrawiam a i obecnie ide na spacerek z Radziem;) Idziemy na Woodstock popatrzec i do dentysty,pozdrawiam Was mamuski:) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santica moj welki 110 kg maczo jak zobaczyl 6 tygodniowa fasolke na usg to ukradkiem przetarl lezke ...ja tylko usmiechnelam sie i potem go pocalowalam :) teraz przezyje prawdziwy szok bo idzie ze mna na rozpoznanie plci okolo 20 tygodnia i to juz bedzie prawdziwy dzidzius nie moge sie doczekac tego wrzesnia normalnie nooo...a poopalalam sie godzinke ponad ale bole lba mi znowu przeszkadzaja ach szkoda gadac ...pozdrawiam lutowki itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama123
Hej Dziewuszki, Dobrze, ze nie tylko ja o imionach juz mysle - nie chce wyskakiwac przed orkiestre, hehe ;-) Wciaz przegladam kalendarz i szukam inspiracji. W weekend nie zawsze mam dostep do neta, takze juz Wam zycze milego wypoczynku i odezwe sie w pon. Albo i we wtorek, bo w pon ide tu na usg!!!!!!!!!!!!! Tak, tak, doczekam sie w tym kraju jakigos malego zainteresowania ;-) Z listu od poloznej wynika, ze upuszcza mi sporo krwi na rozne badania, wiec potem zamierzam isc do domku odespac to traumatyczne przezycie (coz, taka mam przypadlosc, ze na widok krwi mi slabo...) Takze jak nabiore sil, to sie zamelduje. Trzymajcie kciuki w pon. i ja tez bede trzymac za te, ktore tez czeka usg w przyszlym tygodniu :-) I w ogole za wszyskie mamusie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dzisiaj mnie męczy biegunka :( Już wzięłam 4 węgle :( Do tego ból brzucha :( Sabiness, ja mleka nie wypiłabym... Nie lubię.... AniaForever, niewiarygodna ta historia z "wyrostkiem". Ci ludzie jacyś niedorozwinięci, czy co? :) Uśmiałam się :) Faceci płaczą :) To bardzo miłe :) Kama trzymam kciuki za udane usg i czekamy na dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×