Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Już mi lepiej... Węgiel pomógł. Zjadłam nawet banana i podjadam chrupki kukurydziane :) U mnie musi to być jakiś wirus, bo od 3 dni żołądek mnie pobolewał i skończyło się biegunką. Jem cały czas to samo, więc nie sądze, że mi coś zaszkodziło. Objadać, też nie objadałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka09 zazdorszcze :) ja na pierwszym USG w 6tc i drugim w 11tc bylam sama, ale kolejne mam pod koniec sierpnia i biore narzeczonego ze soba :) ciekawe czy poznamy juz plec Dzieciatka... juz sie nie umiem doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki zafundowalam sobie chwile "raju" ide na masaz ..:) do wykfalifikowanej w masazach ciezarnych i i kobitek w pologu i chyba bede chodzic czesciej po pierwsze na moje przypadlosci np skorcze i napiecie miesni a po 2 ze to samo dobro...troche sie oczytalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no majóweczko, zazdroszczę! też bym się wybrała na masaż. Kochane ja właśnie zmierzyłam się w talii i jestem przerażona!!!! normalnie mam 60 cm w porywach do 63. A teraz moje drogie już 80!!!! Fakt, że nażarta jak świnka, ale to chyba znaczy, że już mam brzuszek :) reszta moich wymiarów nie uległa zmianie (no poza biustem, ale z tego akurat się cieszę! W związku z tym traumatycznym przeżyciem postanowiłam zrobić sobie wieczór piękności!!! Czy któraś ma ochotę się przyłączyć? :D Planuję peeling czekoladowy całego ciała, maseczkę na twarz, włosy, pięknie pachnące specyfiki do wygładzania skóry, manicure, pedicure, brwi... jakieś inne propozycje? możę sama sobie zrobię mini masaż - mam takie specjalne urządzonko do masażu właśnie. Co Wy na to? Któraś reflektuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ice blue nie ma sprawy idziemy razem na masaz i regeneracje:D....a czekolada to moge sie najesc:P bo autenycznie mnie tak pokrecilo ze wstac nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę przygotować kąpiel w takim razie :) jakieś świeczki pozapalam, muzyczkę włączę... relaks to podstawa! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santicia
Ice Blue ty to masz swietny pomysl:) Ja wlasnie po drzemce wiec chyba skorzystam z zaproszenia,takie domowe SPA,korzystam z chwili bo facet wybyl na "kilka browarkow";) Polecam jakas maseczke na twarz i to co dobre na obolale nozki-letnie moczonko stopek w miseczce z sola - jodowana najlepiej:) A do raczki jakies czasopismidelko ,np. cosmo bo...Choc w ciazy to chyba sie zgodzicie ze mna ze ochota na "male conieco" wzrosla po 13 tyg. co :D Moj powoli wymieka, hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) majoweczko zazdroszcze masazu, chyba poprosze M zeby mnie pomasowal:P majoweczko ja biegunki mialam jak mialam takie mdlosci i bardzo malo jadlam:( kama 123 ja tez juz mysle o imieniu, myslalam juz jak bylam w pierwszej ciazy, bo wiedzialam ze bede chciala drugie:) Synek ma na imie Aleksander(ale mowimy Alex, Alexiu lub Aluś, nikt nie mowi Olek:p jakos nigdy nie chcialam Olka:P:P) Tez myslelismy Macius ale z drugiej strony mieszkamy w UK i nie chcemy zeby lamali sobie jezyk wiec nei wiem jakie imie wybierzemy jak bedzie chloipiec drugi. Dla dziewczynki moze Julia, moze Natalka, Adrianna(to mezowi sie nie podoba a mi bardzo:P)Daria,albo jakies Angileskie ladne znajdziemy:)niw wiem;p;p Powodzenia na USG Witania wspolczuje biegunki ja tez nie dawno mialam, teraz za to mam zatwardzenie:P:(:(dobrze ze Wegiel pomogl Ania Forever naprawde sie zdziwilam ze ludzie tak bezmyslnie wierza jednemu lekarzowi, potem wymyslaja sami sobie inne choroby. JAk widac jak czlowiek sobie odpuszca i juz mu nie zalezy na zajscie w ciaze to hops i juz:):D:D Sabiness ja tez ostatnio mleko pije chociaz ogolnie samego mleka to tak nie pilam, bo nie przepadam a teraz:P, zawsze bylam miesozerna teraz moze nie istniec, a na sniadani mam codziennie cos z nabialu tj. platki, kasza mann, kanapka z twarozkiem lub serem zoltym:) kocham nabial:) ice blue ja sie wole nie mierzyc:) hehe waga mi wystarczy:):D:D a co do wieczoru pieknosci to nie wiem czy synek mi na to pozwoli:( chociaz z mila checia:) maz sie zajmie juniorem a ja bede sie upiekrzac, choc manicure i pedicure nie potzrebuje bo nie dawno robilam:) ja dzis bylam u kolzeanki i poszlysmy z synkami na spacerek. Troszke szybciej zaczal czas leciej jak gdzies wychodze. Ale jutro moj M pracuje wiec bede na niego czekac w domku i sie nudzic. Dam rade:):D:D milego wieczorku:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe masaz powiadacie? a ja masazystka jestem ;P co prawda nie ukonczylam szkoly z powodu ciazy ale za rok mam zamiar wrocic i dokonczyc ;) i masaz faktycznie jest zbawienny na kazda dolegliwosc, lecz jest wiele przeciwskazan. pamietajcie ze jesli decydujecie sie na masaz to jedynie stop lub kregoslupa delikatny na ledzwiach, ktory wykonany powienien byc na specjalnym krzesle dla wasz\ego bezpieczenstwa :) moj Ukochany przyjechal i lece :* spijcie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sabiness tak ma sie ten masaz odbywac ide do wyszkoonej profesjonalistki ktora masuje ciezarne wiec wiem ze bedzie oki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Jak dzisiaj samopoczucie po wczorajszych zabiegach upiększających? Ja dzisiaj wreszcie wysprzątałam mieszkanie, aż się przyjemniej zrobiło :) A teraz zaczęłam szykowanie pysznego obiadu :) Placki ziemniaczane po węgiersku :) Wieczorem idziemy do znajomych. Przyjemnego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie lutóweczki:) Ja dziś mam calkiem dobry humor:)jestem wyspana(moj synek od kilku dni budzi sie po 9:) a zawsze budzil sie ok 7, dzieki temu spi juz tylko raz dziennie i wieczorem kladzie sie spac o przyzwoitej godzinie:) 20-21 Moj M w pracy wiec to mnie torszke przygnebia le damy rade:) on bardzo czesto ma wolne ze wzgeldu na pogode np.:) Ja dzis na obiad bede miala zupke kalafiorowa a reszta bedzie miala jajka w sosie musztardowo chracznowym:)moze zjem dzis 2 dania?? zupe musze zjesc b ja sobie zawsze gotuje zupe jak oni jedza mieso...bo mi nadal nie smakuje:P:P Miego dzionka zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz wrocil z pracy wczeniej oj jak sie ciesze!!! zapowiada sie super dzionek:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bylam z cora na plazy....Ale wam powiem ze zaczynam dostawac w glowe chyba :( trzepie mnie pieknie w nocy nie spie prawie:( , rano budze sie zla caly dzien bez kija do mnie nie podchodz i sie od kilku dni nasila ...:( boje sie ze to jakas deprecha ...Co robic..:/ nie chce kogos zabic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczko, ja też w nocy spać nie mogę. Nie wiem co poradzić... Jestem po USG genetycznym :) Wszystko dobrze, przezierność NT 1,5 Kości nosowe symetryczne, kręgosłup, mózg, serce, kończyny ok :) I na 70% będzie chłopak, ale to narazie niewiadoma :) Super przeżycie, na początku maleństwo spało, potem dr chciał obudzić i zaczeło łapać się za główkę :) Potem się rozbrykało, spokojnie nie dało się pomierzyć :) Agus, fajnie, że humor dopisuje :) Lecimy do znajomych. Trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaniu, Super że wszystko w porządku:-) i dzidziuś jest zdrowy. Pozdrowienia dla ciebie i pozostałych Lutówek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, melduję, że zabiegi wczorajsze się udały. mąż powiedział, że wyglądam olśniewająco :))) a jak wasze? :P dzisiaj nie było mnie od rana - teraz też tylko pojawiam się na moment. mdłości straszliwe mnie nadal męczą. odezwę się jutro kochane, bo wychodzimy teochę się zrelaksować... buziakuję i miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny, że cieszycie się razem ze mną :) Ściskam mocno 👄 Paulinka bardzo miło,że zajrzałaś :) Co u Ciebie i dzidzi? :) Ice przykro, ze mdłości nie przechodzą :/ Odpoczywajcie i piszcie jak się czujecie. Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoweczko kochana bedzie dobrz tylko postaraj sie myslec pozytywnie:D wiem ze ciezko ale postaraj sie. Moze przed snem obejrzyj sobie sowj ulubiny film odstersowujacy moze sie przy nim zmulisz i zasniesz:) nawet nie bedziesz pamietam kiedy?? buziczki dla wszytskich:D:D dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pospalam :) tykonie niepokoi mnie ten nastroj ale pojde do lekarza zapytam byc moze to jakas lekka depresja...? Coz ja dzis na snaidanko rogaliki i jajeczka na miekko a taka glodna sie obudzilam ze szok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majóweczko masz racje spytaj lekarz, może Cię troszkę uspokoi: ) ja wstalam dzis o 7.30 i pojechalismy na ryneczek:) kupilam sobie 2 bluzeczki za grosze:) jedna normalna ale bardzo rozciagliwa wiec bede mogla ja cala ciążę nosić, a drugi sweterek ma tylko 2 guziki u górytak ze dól sie rozjeżdza na boki, wiec mi brzusio bluzki nie rozciagnie.kupilismy jeszce troche dupereli jak zwykle:P widzialam ladna kolyske taka na 3-4 miesiace po porodzie dla niemowlaka, taka do bujania:)ale byla troszke obdrapana wiec jej nie wzielismy. Poczekamy na duzy rynek we wrzesniu. Milego dnia wszystkim bez wyjatku zycze:):):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Już jestem :)Mój mąż wczoraj rano już wyleciał...tak więc znowu siedzę sama...na 4 tygodnie... Co do tego jak się czuję to hmm...mdłości czasami wracają ale to może być też dzięki nerce bo wtedy też mdli :( No i poza tym to nic się nie dzieje.Jestem tylko strasznie ospała i bardzo szybko się męczę... Urósł mi brzuszek całkiem sporo :)Dzisiaj mam full załatwiania a 12 już wizyta z usg :) Buziaczki dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×