Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Gość Amirka
Siema Dziewczynki! Jak sie czujecie? Ja tez sie zaraz zaczernie, zeby przypadkiem jakis zloczynca sie nie podszyl:P Wlasnie prostuje nogi po pracy i popijam sok pomidorowy hehe Wam tez sie tak smak zmienil?? Zazroszcze wszystkim super wycieczek: nad morze, czy na wies czy na Skya! Mam nadzieje, ze spedzacie cudownie czas. Czesc Betka! Niestety jestem tu od niedawna i nie maialam okazji z Toba zamienic zdania. Jednakze bardzo mi przykro z powodu Twojego straconego Anioleczka:( Wspolczuje ogromnie, zadna z Nas nie potrafi sobie wyobrazic utraty tego skarbu. Zycze pogody ducha i owocnych staran. Dziewczynki czytalam ostatnia tabelke i nie znalazlam siebie, takze wkleje na nowo i sie dopisze za pozwoleniem:P dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amirka
AKTUALNA - KOLEJNOŚĆ WG PORODU !!! Santicia..............Lubuskie.........18.04.09.......20 .01.10......... Monique10...........śląske............24.04.09.......30. 01.10.........? Klaudia0405..........lubelskie.........25.04.09.......01 . 02.10...........? Shee88.............małopolskie........25.04.09.......01. 0 2.10...........? kama123...............UK..............28.04.09........01 . 02.10...........? mimi840..........dolny slask.........24.04.09.........02.02.10............? Karola_tomm........gdynia...........28.04.09........02.0 2 .10..........? bede-mama24.......Niemcy......09.05.09............04.02 .10..chłopiec majoweczka09.....UK-kuj-pom......01.05.09.......04.02.10 . .chlopiec? justasyp............Niemcy...........1.05.09..........08 .02.10...........? ania25lat.........opolskie.............01.05.09........0 8.02.10.........? witania...........mazowieckie.......01.05.09........08.0 2 .10 chłopiec? Amirka..............UK..................04.05.09........10.02.10...........? mama Jakubka1.....Kraków..........04.05.2009....10.02.10.....? Lemurka.............kuj-pom..........06.05.09.......10.0 2 .10.........? Agus_inv..............UK...............07.05.09.......10 .02.10..........? AniaForever.........Łódź.............07.05.09.......11.0 2.10..........? daga.p.:33......górny ślaśk..........05.05.09...... 12.02.10..........? sabiness...............śląsk.............05.05.09......1 2.02.10.......? szatynka33.........ślask..............06.o5.09.......13. 02.10..........? Monikaza24........dolny śląsk........07.05.09......13.02.10..(chłopak) tilli-tilli..............Londyn............04.05.09..... .14.02.10.........? nikunia1983........Warszawa.......07.05.2009....14.02.2 010......? zafirrka............małopolska.......07.05.2009.....14 .02.2010.....? olusia30.............Warszawa.......10.05.2009.....16.0 2.2010......? ice blue28.......mazowieckie .......14.05.09 .......17.02.10.........? Kowalik25 ..........małopolska.......15.05.2009.....18.02.10......... .? sigmonka81....G-malopolska...........17-20.05.09..18.02 .10.........? madzikicia;30.......lubelskie........21.05.09.........27 . 02.10.........? sarenka28;30.....dolny śląsk.......23.05.2009......27.02.10.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama 123 nie musisz podawac maila wystarczy ze podasz haslo:) tak jak pisala Witania:);) Tasiulka zrcze ci owocnych staran i milej zmiany w zyciu:) Amirka mi tez sie smak zmienil ii ot tragicznie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imiona raz jeszcze - 2009
http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/1,79331,6904559,Najpopularniejsze_imiona_w_2009_roku.html Najpopularniejsze imiona w 2009 roku: Julia Maja Zuzanna Wiktoria Oliwia Natalia Amelia Aleksandra Martyna Nikola Zofia Lena Weronika Anna Magdalena Emilia Karolina Gabriela Hanna Alicja Maria Jakub Kacper Szymon Mateusz Filip Bartosz Michał Piotr Wiktor Dawid Maciej Igor Jan Patryk Paweł Adam Mikołaj Oskar Dominik Antoni Wojciech Oryginalne imiona nadane dzieciom w Warszawie w 2008 roku dziewczynkom: Calineczka, Chiara, Gryzelda, Guantanamera, Jarzyna, Karin, Lana, Maura, Selina, Zeira, Żywia; chłopcom: Armand, Barabasz, Esmee, Kaj, Ksawier, Hugo, Janko, Martin, Patrycjusz, Sindi, Sylas (źródło: Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, statystyki na stronie http://gorny.edu.pl/imiona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betka - przyszlo mi, ze tak glupia wyszlo i zadna z nas tego nie zauwazyla przez 3 dni. wcale nie dziwie się, że się zdenerwowalaś. ja moge jedynie przeprosić w swoim imieniu, że się nie wczytywałam w tabelkę, bo nie ja ją aktualizowałam, ktoś wpisał mnie do niej i tyle. Jednak muszę dodać, że rozmyślam często o Tobie, nawet pisałam tu kiedyś, że bardzo mocno trzymam kicuki za wszystkie nasze aniolkowe mamusie, ktorym nie dane bylo z nami pozostać.. i na pewno nie zapomnialam o Was... sama jestem mamą aniołka i takich rzeczy sie nie da zapomnieć... mimo wszystko rozumiem Twój ból i rozczarowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety i mnie się nie udało. Wczoraj miałam zabieg usunięcia obumarłej ciąży. Mam nadzieję, że będę ostatnią z tej tabelki, która straciła dziecko. Nie wiem co mam ze sobą zrobić. Czuję, że to po prostu nie był mój czas. Tłumaczę sobie logicznie, że tak miało być. Wam wszystkim życzę powodzenia. Trzymam za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktualizacja
AKTUALNA - KOLEJNOŚĆ WG PORODU !!! Santicia..............Lubuskie.........18.04.09.......20 .01.10......... Monique10...........śląske............24.04.09.......30. 01.10.........? Klaudia0405..........lubelskie.........25.04.09.......01 . 02.10...........? Shee88.............małopolskie........25.04.09.......01. 0 2.10...........? kama123...............UK..............28.04.09........01 . 02.10...........? mimi840..........dolny slask.........24.04.09.........02.02.10............? Karola_tomm........gdynia...........28.04.09........02.0 2 .10..........? bede-mama24.......Niemcy......09.05.09............04.02 .10..chłopiec majoweczka09.....UK-kuj-pom......01.05.09.......04.02.10 . .chlopiec? justasyp............Niemcy...........1.05.09..........08 .02.10...........? ania25lat.........opolskie.............01.05.09........0 8.02.10.........? witania...........mazowieckie.......01.05.09........08.0 2 .10 chłopiec? Amirka..............UK..................04.05.09........ 10.02.10...........? mama Jakubka1.....Kraków..........04.05.2009....10.02.10.....? Lemurka.............kuj-pom..........06.05.09.......10.0 2 .10.........? Agus_inv..............UK...............07.05.09.......10 .02.10..........? AniaForever.........Łódź.............07.05.09.......11.0 2.10..........? daga.p.:33......górny ślaśk..........05.05.09...... 12.02.10..........? sabiness...............śląsk.............05.05.09......1 2.02.10.......? szatynka33.........ślask..............06.o5.09.......13. 02.10..........? Monikaza24........dolny śląsk........07.05.09......13.02.10..(chłopak) tilli-tilli..............Londyn............04.05.09..... .14.02.10.........? nikunia1983........Warszawa.......07.05.2009....14.02.2 010......? zafirrka............małopolska.......07.05.2009.....14 .02.2010.....? olusia30.............Warszawa.......10.05.2009.....16.0 2.2010......? ice blue28.......mazowieckie .......14.05.09 .......17.02.10.........? Kowalik25 ..........małopolska.......15.05.2009.....18.02.10......... .? sigmonka81....G-malopolska...........17-20.05.09..18.02 .10.........? madzikicia;30.......lubelskie........21.05.09.........27 . 02.10.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarenka28---tak mi przykro... dla Twojego aniołka. brak słów poprostu... musisz być silna kochana, choć wiem, że łatwo się tak mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarenka bardzo bardzo mi przykro:( dobzze ze potrafisz sobie to wytlumaczyc. Trzymam za Ciebie kciuki. PAmietaj ze Twoj Aniolek opiekuje sie Toba z gory:) to dla Twojego Aniolka Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za ciepłe słowa. Czuję, że najgorsze dopiero przede mną. Mam nadzieję, że sobie poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jakiegoś czasu miałam dziwne przeczucie, że to forum nie jest już dla mnie. Czytałam was, ale nie potrafiłam się sama odezwać. Przedwczoraj dostałam plamienia, wczoraj rano zadzwoniłam do lekarza. Jak tylko zaczął robić mi usg, już wiedziałam, że maleństwo nie żyje. On tylko to potwierdził. Powiedział, że prawdopodobnie od 3 tygodni. Od razu dał mi skierowanie do szpitala. Po południu miałam zabieg. Wczoraj byłam w miarę dzielna. Dopiero dzisiaj zaczęłam się rozklejać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarenka28 - też bałam się, że sobie nie poradzę, a jakoś wróciłam do "normalnego życia". czasem nawet miałam wyrzuty, że mąz zabiera mnie na imprezę, do kina, itp. i że dobrze się bawię, a przecież tak niewiele czasu od straty minęło... ale teraz wiem, że gdyby nie jego wsparcie i choćby wyciąganie mnie gdziekolwiek na siłę, to pewnie ciągle bym płakała w poduszkę... moja malutka nieśmiała rada- jeśli możesz liczyć na partnera, rozmawiaj z nim o tym co Was spotkało jak najwięcej, mów, bo to naprawdę przynosi ukojenie w bólu. On na pewno też przeżywa tę całą sytuację bardzo mocno - faceci jednak zazwyczaj nie pokazują tego tak po sobie jak my... bardzo mocno trzymam kciuki i tak jak kiedyś pisałam już tutaj: dla nas wszystkich zaświeci jeszcze słonce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i naprawdę pozwól sobie na płacz - to naturalne i masz do tego prawo! przytulam bardzo mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak się czuje reszta? ja mam straszne mdłości znowu. mimo, że pogoda piękna, i że do rodzicow na obiadek się wybieram (mąż w pracy), przyjeżdza moja siostra i chcemy powiedziec o ciążach drugiej naszej babci, to jakos sie nie ciesze i najchetniej zostalabym w lozku... :( nic nie pomaga wyjatkowo, ani kanapeczki, biszkopciki, chrupki, ani woda z cytryna i herbatka z imbirem... męczę się strasznie kochane... olusia-- gratuluję pięknego dużego dzidziusia!!! i najważneijesze, że kosmówka się nie odkleja! SUPER! kama123 --ja mieszkalam miedzy ullapool i thurso ,więc zgadzam się z tobą w 100 procentach! :D musze tam koniecznie wybrac sie na wycieczke z moim mezem. mnielismy nawet plan, zeby tam wlasnie si epobrac, sotatecznie stanelo na polsce i na naszym ukochanym miejscu tutaj :D pozdrawiam całą resztę - mam nadzieję, że ktoś nas jeszcze czyta :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarenka28- tak strasznie mi przykro, kurcze ja miałam być ostatnia, a tu jeszcze po mnie ze 3 poroniły......... to takie niesprawiedliwe:( sarenko, a który to był tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarenka -- sarenko wiem co czujesz bo tez juz stracilam jedno Malenstwo, ale musisz byc silna i sie nie poddawac. Wiesz, moja mama stracila dziecko przy porodzie i powiedziala mi, ze lepiej jak TO sie stanie teraz, niz jakbys miala przez 9 miesiecy nosic dziecko ktore strasznie pokochasz a nagle Ci je zabiora... Moze twoje Malenstwo urodziloby sie chore i by sie musialo meczyc.... Tego sie nie dowiemy. Mi lekarz powiedzial ze moj Anioleczek byl za maly i prawdopodobnie urodzilby sie chory, ze takie sa prawa natury na ktore nic nie poradzimy. Ja zrozumialam ze czasem tak musi byc i teraz wspolnie z narzeczonym dbamy o mnie i Nasza Dziecinke :) Badz silna Kochana, wierz mi uda Ci sie ponownie tak jak mi :) Ciezko to zrozumiec, ale nie zaluj bo widocznie tak mialo byc, tylko ciesz sie ze Bog dal Ci taka szanse i wierz, ze otrzymasz kolejna :) trzymam kciuki za Ciebie i Twojego Partnera sarenko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenko bardzo mi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ice -- a probowalas mojego sposobu z coca-cola? jak czujesz mdlosci to napij sie zimnej coli z cytrynka :) Mi cola pomagala rewelacyjnie na mdlosci i pilam jej doslownie litry dziennie :) Zime Karmi tez mi czasem pomagalo, ale to juz pilam raczej jako zachcianke ;) a wczoraj kupilam sobie wkoncu porzadne ciazowki :) co prawda jestem w szoku ubogim wyborem ciuchow dla mam i ogolnie iloscia sklepow dla ciezarnych, ale kupilam wkoncu w H&M jeansy z tym pasem na brzuszek. Zaplacilam 179zl ... Duuuuzo no ale przeciez bede w nich chodzic najblizsze ok 5 miesiecy :) Jeszcze upolowalam takie fajne siwe eleganckie spodnie w kant za 115zl ale o nie bede musiala jeszcze troche poblagac mojego Tomka ;) sobotnie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj powinnam zacząć 12 tc. Naprawdę dziękuję wam za wsparcie. Wierzę mocno, że urodzicie zdrowe i śliczne dzieci. Ja muszę poczekać na moją kolej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabiness- dzieki za rade z ta cola, chyba bede musiala sprobowac, bo na serio nic nie dziala. no moze z wyjatkiem letniego prysznica - niestety na krotko, a nie moge przeciez calego dnia spedzic w lazience :) ktoras z lutoweczek juz kiedys o tym pisala, ale wtedy wydawalo mi sie, ze cola taka niezdrowa i ze zaszkodzic moze malenstwu. teraz chyba nie mam wyjscia i sprobuje... kochane, ja lece na obiadek do rodzicow - ja pisalam wczesniej pojawie sie poznym wieczorkiem, bo dzien pelen wrazen., ciekawe jak moja babcia zareaguje na wiesci o podwojnej ciazy :) hihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabiness- zapomnialam dodac, ze gratuluje zakupu - ja nie mam nic a nic poki co :))))) ale jeszcze sie we wszytsko mieszcze :) sarenko - oczywiscie, ze Twoja kolej nadejdzie! trzymam mocno kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cola nie jest szkodliwa dla Dzidziusia tylko dla mamusi :P Cola wyplukuje magnez i wapn z organizmu, dlatego sie mowi ze jest szkodliwa :) ale jesli jesz duzo zielonych warzyw albo bierzesz jakies witaminki to nie masz sie czym martwic :) napewno Malenstwu to nie zaszkodzi :) mmmmm to fajne wiesci dla Twojej babci, napewno sie bardzo ucieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betko - nie przesadzaj
Dziewczyny nie wsadziły cię do tej tabelki specjalnie i nikt nie chciał ci sprawiać przykrości!!!! Nikouy by to nawet do głowy nie przyszło!!!! Po prostu ktoś skopiował złą tabelkę i choć bardzo ci współczuję nie rozumiem o co robisz tyle hałasu. Chcę ci przypomnieć że kiedyś dawno temu sama pisałaś ze nie chcesz się zastanawiać, słyszeć i rozmawiać o poronieniach ani o żadnych przykrych rzeczach bo to tylko cie niepotrzebnie martwi. Pisalaś nawet że jeżeli dziewczyny coś o tym pisza to ty tego nie masz zamiaru czytać. Musisz być obiektywna, dziewczyny po prostu idą dalej swoją drogą. Większość cię pamięta i współczuje z całego serca. Żadna z nas nie chciałaby przeżyć tego co ty. Jest też kilka nowych dziewczyn które cię nie znały. Nie możesz mieć pretensji do całego świata że jesteś na jakiejś głupiej liście obecności... i to wcale nie specjalnie. Nikt ci nie chce dokuczyć ani tym bardziej sprawiać przykrości. A powiedzenie że dziewczyny widzą tylko czubek własnego nosa jest lekko krzywdzące. Przez ostatni kilka tygodni dziewczyny cięzko pracowały na to żeby się zaprzyjaźnić i zgrać. Raz było lepiej raz gorzej ale widać ogromną poprawę. Jest tu dużo pozytywnych mysli, wsparcia i babskich pogaduszek... i jak jakoś wspomnianego przez ciebie egoizmu nie widzę. Rozumiem twój ból... i staram się z całych sił zrozumieć Twoje zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moj synek dzis w nocy zrobil mi ka ja od wczoraj ma takiego lenia ze lepiej nie gadac;/;/moj synek dzis w nocy zrobil mi kongo:(co chwile sie budzil ojjj, wstal przed 7 i koniec spania:(a le o 9.30 poszedl spac i spal do 12 a zawsze spi poltorej godz. no to troszke odespala. Teraz maly zostal sprzedany dziadkom a ja moge odpoczac. Maial isc spac, ale zawsze mam cos wazniejszego do zrobienia:):D:D Ostatnio pislam ze robie sobie pazurki ale chcialamm sie wyspac bo na drugi dzien pojechalam na skye(i zrobilam sobie tylko jedna reke, adruga ma przyklejone i przygotowane tipsy do nalozenia zelu) , wieczorem wrocilam tak zmeczona ze polozylam sie spac, a wczoraj i dzisiaj mam dzien lenia:P i chdze z jedna ladna reka:P:Pmam nadzieje ze dzis sobie zrobie:) jesli chodzi o mdlosci to starams sie o nich nie myslec, ale i tak powracaja, wczoraj napilam sie lemoniady rano i myslalam ze... tragedia tak mnie zemdlilo,a nie moglam najpierw sniadania zjesc bo mialam tsrasznie suchow buzi:( co do coca-coli to lepiej pic w malych ilosciach teraz niz po porodzei(no chyba ze nie bedzie sie karmic) ja pilam coca-cole wp ierwszej ciazy(oczywiscie nie non stop tylko jak mi sie tsrasznie chcialo, jadlam tez zupki chinskie ale nie jako posilek glowny tylko np.przed lub po obiedzie albo na kolacje czasami:P jak urodzilam i poszlam na sale poporodowa tam juz byly babki bp porodowke kazda ma dla siebie to bylam w wiekim szoku. Wiekrzosc szkotek mialy po kilka butelek coca-coli ze soba a przeciez dopiero co urodzily, a ja sie zastanawialam czy pomarancze moge jesc:P strasznie sie zdziwilam,a el tutj wiekrosc nie karmi piersia tylko butla, zeby sobie cyckow nie "zepsuc" milego dzionka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Na początku sporo tu pisałam. Ostatnio nie piszę wcale, bo mam dużo pracy i mało czasu. Ale czytam Was prawie codziennie, z małymi przerwami. Widzę od jakiegoś czasu, że aktualizujecie tabelkę. Fajnie, że o to dbacie, tylko szkoda, że mnie już KTOŚ stamtąd wypisał. Przykro mi z tego powodu, tym bardziej, że ze mną i z moją fasolką nic złego się nie dzieje i nie stało się. Nadal istniejemy, szkoda, że w Waszej tabelce, którą razem tworzyłyśmy już nas nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola...skoro nas czytasz to nie powinnas sie zloscic. Ja pisze niemal codziennie i mnie tez nie bylo w nowej tabelce, musialam sie dopisac sama. A wktoryms z postow bylo napisane, ze zmieniamy tabelke i te dziewczyny co sie udzielaja maja sie dopisac. Wiec Olu skopiuj ostatnia tabelke i sie dopisz. Nie gniewaj sie juz:) teraz bedziemy wiedziec ze znami nadal jestes:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santicia..............Lubuskie.........18.04.09.......20 .01.10......... Monique10...........śląske............24.04.09.......30. 01.10.........? Klaudia0405..........lubelskie.........25.04.09.......01 . 02.10...........? Shee88.............małopolskie........25.04.09.......01. 0 2.10...........? kama123...............UK..............28.04.09........01 . 02.10...........? mimi840..........dolny slask.........24.04.09.........02.02.10............? Karola_tomm........gdynia...........28.04.09........02.0 2 .10..........? bede-mama24.......Niemcy......09.05.09............04.02 .10..chłopiec majoweczka09.....UK-kuj-pom......01.05.09.......04.02.10 . .chlopiec? justasyp............Niemcy...........1.05.09..........08 .02.10...........? ania25lat.........opolskie.............01.05.09........0 8.02.10.........? witania...........mazowieckie.......01.05.09........08.0 2 .10 chłopiec? Amirka..............UK..................04.05.09........ 10.02.10...........? mama Jakubka1.....Kraków..........04.05.2009....10.02.10.....? Lemurka.............kuj-pom..........06.05.09.......10.0 2 .10.........? Agus_inv..............UK...............07.05.09.......10 .02.10..........? AniaForever.........Łódź.............07.05.09.......11.0 2.10..........? Ola... .......zachodniopomorskie...03.05.09........11.02.10.........? daga.p.:33......górny ślaśk..........05.05.09...... 12.02.10..........? sabiness...............śląsk.............05.05.09......1 2.02.10.......? szatynka33.........ślask..............06.o5.09.......13. 02.10..........? Monikaza24........dolny śląsk........07.05.09......13.02.10..(chłopak) tilli-tilli..............Londyn............04.05.09..... .14.02.10.........? nikunia1983........Warszawa.......07.05.2009....14.02.2 010......? zafirrka............małopolska.......07.05.2009.....14 .02.2010.....? olusia30.............Warszawa.......10.05.2009.....16.0 2.2010......? ice blue28.......mazowieckie .......14.05.09 .......17.02.10.........? Kowalik25 ..........małopolska.......15.05.2009.....18.02.10......... .? sigmonka81....G-malopolska...........17-20.05.09..18.02 .10.........? madzikicia;30.......lubelskie........21.05.09.........27 . 02.10.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santicia
Kochane zabraklo mnie tylko na jeden dzien z powodu powrotu znad morza, a tyle sie tu znowu wydarzylo... :( Mamy, mamusie aniolkow i przyszle mamusie jest w nas wiele zrozumienia i milosci ktore same nawet nie potrafimy objac rozumem a wszystko to przez to ze albo nosimy albo nosilysmy pod wlasnym sercem te mala,zyjaca istotke... Nie potrafie zrozumiec jak wielka i straszna jest strata tak wielkiego skarbu, ale w swoim zyciu rowniez stracilam osobe mi bliska, ta co dala mi zycie moja mame... Nie wiem jak poradzilabym sobie bez tego pilkarza w moim brzuszku... Wiem jednak ze z tygodnia na tydzien laczy mnie coraz wiecej z tym czlowieczkiem, ostatnio snilo mi sie zaledwie ze poronilam, obudzilam sie z krzykiem ze lzami w oczach... Ja nie plakalam ja lalam z siebie strumienie lez a serce drzalo mi jak szalone, narzeczony obudzil sie razem ze mna...Tulil mnie i calowal i wiem ze dzieki jego obecnosi mam sile by pozytywnie myslec o kazdym nastepnym tygodniu czy chocby dniu... Betko... Twoja wypowiedz na pewno nie miala na celu nas urazic czy skrzywdzic, "ostre" slowa jak nazwala to jedna z uczestniczek forum sa po prostu wyrazem twojego zalu i rownie wielkiej rozpaczy po ukochanej coreczce badz synku... Jestem tu troche, choc nie czarna tylko pomaranczowa, ale jest mi przykro z powielania tej listy,nie wiem, moze nawet sama przez przypadek to zrobilam... Jesli tak,przepraszam. Jestem pewna ze odejscie twego aniolka nie bylo nadaremne, i kolejne serduszko jakie stworzycie z partnerem bedziecie kochac i cenic jeszcze bardziej... :) Mam nadzieje ze tabelki nie ulegna wiecej skroceniu, licze tylko na ich powiekszenie w rozmiarku tak jak i powiekszenie rozmiarku naszych brzuszkow, wierze w nas i te iskierki nadziei jakie nosimy, kochane mamuski, dotarlysmy tak daleko, ze dotrzemy jeszcze dalej... Do konca:) Mnie czeka za 6 dni USG, tesknie z Radkiem za widokiem naszego dziecka, wierze ze bedzie rownie zdrowy i zwawy jak ostatnio... Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litchi
-------------------------------------------------------- ------------------------------- AKTUALNA - KOLEJNOŚĆ WG PORODU !!! Santicia..............Lubuskie.........18.04.09.......20 .01.10......... Monique10...........śląske............24.04.09.......30. 01.10.........? Klaudia0405..........lubelskie.........25.04.09.......01 . 02.10...........? Shee88.............małopolskie........25.04.09.......01. 0 2.10...........? kama123...............UK..............28.04.09........01 . 02.10...........? litchi..................niemcy...........24.04.09.......01.02.10...........? mimi840..........dolny slask.........24.04.09.........02.02.10............? Karola_tomm........gdynia...........28.04.09........02.0 2 .10..........? bede-mama24.......Niemcy......09.05.09............04.02 .10..chłopiec majoweczka09.....UK-kuj-pom......01.05.09.......04.02.10 . .chlopiec? justasyp............Niemcy...........1.05.09..........08 .02.10...........? ania25lat.........opolskie.............01.05.09........0 8.02.10.........? witania...........mazowieckie.......01.05.09........08.0 2 .10 chłopiec? mama Jakubka1.....Kraków..........04.05.2009....10.02.10.....? Lemurka.............kuj-pom..........06.05.09.......10.0 2 .10.........? Agus_inv..............UK...............07.05.09.......10 .02.10..........? AniaForever.........Łódź.............07.05.09.......11.0 2.10..........? daga.p.:33......górny ślaśk..........05.05.09...... 12.02.10..........? sabiness...............śląsk.............05.05.09......1 2.02.10.......? szatynka33.........ślask..............06.o5.09.......13. 02.10..........? Monikaza24........dolny śląsk........07.05.09......13.02.10..(chłopak) tilli-tilli..............Londyn............04.05.09..... .14.02.10.........? nikunia1983........Warszawa.......07.05.2009....14.02.2 010......? zafirrka............małopolska.......07.05.2009.....14 .02.2010.....? olusia30.............Warszawa.......10.05.2009.....16.0 2.2010......? ice blue28.......mazowieckie .......14.05.09 .......17.02.10.........? Kowalik25 ..........małopolska.......15.05.2009.....18.02.10......... .? sigmonka81....G-malopolska...........17-20.05.09..18.02 .10.........? madzikicia;30.......lubelskie........21.05.09.........27 . 02.10.........? sarenka28;30.....dolny śląsk.......23.05.2009......27.02.10.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×