Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

majoweczko -- to wspaniale :) dzieki temu masz pewnosc ze wszystko jest oki. A opisz mi blizej te ruchy... czujesz takie delikatne musniecia, jakby przelewanie, czy takie uszczypniecie albo juz solidny ruch? bo ja cos tam czuje ale nie jestem pewna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruchy czuje w dole i w bokach brzuszka ...jakby to wytlumaczyc ...czuje jak by mi ktos z palca pstryczka brzuszek dal od tamtej strony...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje majoweczko, ja czuje co jakis czas takie delkikatne podskoki,kopniecia le to jets delikatne,acz kolwiek wyczuwalne:) ja jestem w 15 tyg i moze lda tego takie delikatne:P jesli chodzi o ciazowki to ja juz od 3 tyg napewno nosze duzo wygodniej. Po za tym te spodnie co nosilam po ciazy z pierwszym sa na mnie za duze bo schudla 7 kg.waga stoi a brzuszek rosnie:P a te z przed pierwszej ciazy za ciasne w brzuszku dla tego ciazowki nosze:)a czasami zakladam spodnie z przed ciazy ia zakladam tylko pas ciazowy:P Teraz kupilam sobie ciazowki size M ale sa za duze i mi spadaja i z kazdej strony po 7 cm musilam sobie agrafkami siac zeby nei wisialy, ale spielam tulko ta gume:)a reszta jest w miarek ok:) u nas dzis brzydko, caly czas pada,teraz troche przestalo... moj synek za 3 dni ma 2 szczepienia w dwie nozki albo w raczki tylko musze powoedziec ze chodzi bo ostatnio babka mu w nozke robila ale chyba nie wiedzila ze on chodzil:( ja 19 ide do lekarza moze kolejne zwolnienie dostane,a pozniej wizyta do medwife 29:) nastepne bedzie USG:)w polsce:);) juz bym chciala dzidziunke zobaczyc:) kurcze mmoze powiem ze sie przewrocilam i mi zrobia dodatkowe USG:D:Dhehe bo u nas w szpitalu tylko jedno na cala ciaze no chyba ze sie cos stanie. JAk ja bym chciala miec taka mozliowsc decydowania ile tych USG bedzie?? troche sie rozgadalam jak zzwykle:P:Pjeszce niedlugo mnie wywalicie za to ze takie dlugie te posty pisze:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus to bedziesz rodzic za granica z polozna w domu? co do usg to mozna sobie zalatwic wiecej - podstepem ;) mozesz chodzic do 2 lekarzy, albo umowic sie na prywatna wizyte i powiedziec wprost ze chcesz miec USG, bo u Ciebie lekarz nie chce Ci wykonac, ja za prywatne usg place po 100 zl :) ja ide na badania krwi w poniedzialek, potem przymiarka sukni, odbior wynikow, no i wkoncu we wtorek za tydzien 25.08 mam USG :D juz sie doczekac nie umiem, mam nadzieje ze poznamy juz plec i dowiemy sie ze wszystko wporzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabiness tylko ze u nas tutaj mozna isc tylko do jednego szpitala a prywatnego nie ma:( wiec zostaje mi wyjazd do polski albo powiedziec ze sie przewrocilam:( fajnie ze zaraz masz USG ciekaawe kto to moze sie ujawni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie polozna namawia na porod domku...ale ze ciaza jest zagrozona to odpada..buszowalam po necie szukajac pasow ciazowych kosztuja okolo 80 zl ale ja znalazlam calkiem fajny za 35 jak bedziecie chcialy linka zobaczycz to podam ponozej ...fajna rzecz ten pas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus -- no to zapraszamy do pl na USG ;) noo juz sie doczekac nie mozemy :P majoweczko -- na allegro sa tansze te pasy :) w H&M ogladalam 2 za 50 zl, a na allegro ogladalam je za niecale 10zl ! :) dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:). słuchajcie,taka jestem szczesliwa!!!!nie mogłam wczoraj napisAC BO BYŁAM W PRACY. maz odebrał wczoraj wyniki testu |PAP_A i wyszły rewelacyjnie, ciągle to tylko statystyki, ale zmalało ryzyko ZD 12-krotnie!!!!, teraz mam 1:3800. i tak chyba \zrobie animopunkcje umówi łam się nawet na termin w rudzie ślaskiej. :Lekarka mówiże teraz już nie ma wskazań, ale to mnie uspokoi. a przez te nerwy schudłam, brzuszek mi spłaszczał i wogóle makabra co przeżyłam! Dziewczyny, super,że czujecie już ruchy!! nie moge sie tego doczekac. Uciekam, bo jade odwiedzic synka na kolonii. Dziękuje wam bardzo za wsparcie i pomoc. Ściska0m mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz ! :D to rewelacyjne wiesci Kochana :):):):):):) nawet nie wiesz jak strasznie sie ciesze ze wszystko Ci sie ulozylo, przezywalam to tak jakby to mnie dotyczylo. Teraz juz moze byc tylko lepiej ;) a ja dzisiaj wybywam z mojim Ukochanym do Ogrodzienca :) kanapeczki zrobione, przenosna lodowka juz zapakowana i jedziemyy :D trzymajcie sie, milej soboty 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama Jakubka-mowilam ci ze bedzie super:)...U mnie za to sie zrombalo..:(nie wiem czy bede ze swoim facetem...jest duze prawdopodobienstwo ze nie..:( myslalam ze zycie da rade ulozyc na nowo,ale jak ktos ma pecha od poczatku to zazwyczaj go nie gubi...:/ Nie zaluje dzidzi ale podjelismy decyzje a wiem ze nie byla bardzo sluszna bynajmiej teraz wiem...Coz pojade do jakiejs kolezanki moze sie uspokoje..Zycze wszystkim milszej soboty niz spedzam ja ..:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo Jakubka bardzo sie cieszę :-) :-) ja też jakoś ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad amniopunkcją, usg wprawdzie wyszło mi super, ale tak z 6 lat prowadziłam b. mocno imprezowy tryb życia, na rok przed zajściem w ciążę przestałam, mimo tego mam stracha....sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santicia
Niom w koncu jestem:) Po UsSG :) Przepraszam majoweczko ale dopiero jak wroci moj man to mu powiem by przeskanowal zdjecie ... Naszego Konradka:) Aha, tak na 85% mamy synka:) zdrowego i figlarnego:) Mialam pierwsze USG przez brzuszek:) Ale ten zel chlodny,hihi:) Nasze szczescie wazy 185 gramow,a nozka ma 4 cm:) Czy tylko udo,hmm nie pamietam bo ze szczescia ogluchlam,bo tak sie balam:P Niestety nie znam jego dlugosci bo byl ponoc za duzy czy co do objecia, szkoda ale ponoc jakies 12 cm:) kurcze to z nozkami prawie 20!!! Termin porodu przesunal sie na 23 stycznia,ale ponoc to normalne:) Moja waga 66kg co daje +6 kg :P Malenstwo siedzialo na pecherzu stad niepewnosc calkowita co do plci bo aby to sprawdzic musielismy od wewnatrz wejsc, a cos tam na fiutka wygladalo:P maly meski ogonek:) Potem standardowe badania i analiza wynikow krwi - anemia dalej jest, i mocz troche nie ten, nowe globulki na 3 dni - i ban na sex :'( buuu!!!! Ahajak mnie badala na samolocie to ponoc ja kopnal :D hehe juz mamusi broni :) Moj maly bohater :) Nastepne USG mam 14 wrzesnia + USG 4D 29 wrzesnia i nagrywamy maluszka na CD :D :D Dowiemy sie wtedy czy nadal rozwija sie prawidlowo:) Co do stanikow i ciazowek, ja z rozmiaru 75B wskoczylam na 75D !!! Kurcze,ciezkie te bimbaly:P A spodni jeszcze nie kupilam,choc mam zamiar, we wrzesniu chyba to zrobie:) Poki co chodze w spudnicach i dresach:) No i tunikach:) Mamo Jakubka, ciesze sie twoim szczesciem oby tak dalej :) Ja ze wzgledu na roznice grupy krwi z partnerem tez zastanawiam sie nad amniopunkcja :) Majoweczko :( Przykro mi z powodu faceta, ale bedzie dobrze zobaczysz :* Moze dojdziecie do konsensusu? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo. Qrcze zaczynam cierpieć na "lustrzyce"... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bc67955137eb0c35.html MamaJakubka1- bardzo się cieszę kochana!!! Majóweczka- gratuluję ruszków maleństwa...Mam nadzieję Kochaniutka, że jakoś Wam się poukłada. Santicia- no to super wieści. Mały Bodyguard Ci rośnie! Olusia30- będzie dobrze. Sabiness- miłej wycieczki. Agus- my już po ostatnim szczepieniu. Młody przez 2 dni gorączkował. Ale już przynajmniej z głowy...Teraz muszę pomysleć nad dodatkowymi. Zuza-anna- studia??? Też tu studiowałam i bardzo mi się podobało ale niestety Częstochowa od tego czasu praktycznie sie niezmieniła. Raptem III Aleję wyremonowali i tyle. Katowice przez ten czas zmieniły się strasznie, a tu czas stanął w miejscu...Za to ceny nie! Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) dawno mnie nie bylo ale totalnie (!) nie mam czasu...mowie sobie usiade w poniedzialek a tu nagle sroda, a po srodzie juz jest sobota wiedzialyscie? i kolejny tydzien strzela ja doprawdy nie wiem jak to sie dzieje! chyba jakis tunel czasowy przypadkiem odkrylam... ale nie o tym chcialam :P Mamo Jakubka - fantastyczne wiesci!!! kamien z serca zobaczysz ze badania dalej wykaza ze masz zdrowa dzidzie 🌼 majoweczko - zobaczysz ze bedzie dobrze, klotnie, powiedziane w zlosci slowa, glupie mysli, wscieklosc itd.. to przeciez normalne :) nawet ja szczescliwa jak glupi osiol w malzenstwie (11 lat razem) czasem mysle 'rozwodze sie!' jak np 2 dni z rzedu prosze o zmycie naczyn i sie nie doczekuje.. u mnie to trywialny, blachy powod ale hormony u mnie to czyste szalenstwo i moj maz o tym wie nie wiem jak poszlo u Ciebie...moze to cos grozniejszego ale jedno jest pewne do rozstania potrzebna jest chlodna kalkulacja a nie wrzacy nastroj prosze cie jedz do kolezanki, na spokojnie powiedz moze ona cos poradzi poza tym tyle miesiecy juz jestescie osobno ze czasem z tesknoty mozna powiedziec glupie rzeczy trzymam kciuki :) daga! 🌼 no ja musze ci tego kwiatka dac bo normalnie myslalam ze tylko ja z takim brzucholkiem:D a tu ...ufff... ja mam brzuch na conajmniej 20 tydzien :O waga tak nijak bo zaczynalam z 66.1 a dzisiaj mialam 68.8 wiec idzie do gory ale jeszcze nie placze z tego powodu :P ruchy czuje juz od 3 dni pluskanie, przesuwanie sie, male zawadiackie szmeranie :) ciuszki - mam dwie pary spodni ciazowych w ktorych latam i jedne normalne rurki z czasow kiedy wazylam ok 70 kg ;) wiec pasuja teraz jak ulal! nawet pasek zakladam zeby nie spadly a w ogole to mdlosci mi przeszly :) przepraszam ze wszystkim nie odpisze ale rpzelecialam ostatnia strone ;) a co do plci ja sie dowiem dopiero 2 pazdziernika wtedy mam nastepny scan, wczesniej nie ma po co robic :) dostalam list ze szpitala ze szanse na syndrom Down sa u mnie 0 :) to znaczy 1 : 16000 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga----super brzus:P... Moj raz mniejszy raz wiekszy.. tili---Ja tez mam ruchy od 3 dni :) A jesli chodzi o mojego faceta to mamy bardzo duza przeszkode zeby byc razem,napewno sie kochamy ale tu nie o to chodzi..niestety..we wrzesniu sie okaze co i jak...ale i tak moze nie byc wesolo...pozdrawiam serdecznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana mama
a do czego służy taki pas ciążowy dziewczyny? ubieracie go na coś, pod??? pytam powaznie, bo nie widziałam jeszcze dziewczyn w ciąży w czymś takim, a może jak to fajnie skomponować, to może ciekawie wyglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pas ciazowy ubiera sie zeby brzuszek nie wychodzil wpisz w wyszukiwarke to zobaczysz sa rozne wzory i kolory ,dzieki nemu mozesz nosic ubranka sprzed ciazy bez problemu brzuszek nie wyskoczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to ja jestem z Częstochowy :-):-) tyle ze od 9 lat mieszkam i pracuję w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
santicia -- gartuluje synka :D wspaniale takie duze juz Wasze Malenstwo :) daga -- jaaaki brzusio cudowny :) poprostu rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santicia
Niom wlazlam na chwilke:) Ide do lozka, ostatnio polubilam spac od 22 do 8 i jakos mi w krew wchodzi:) Hm... Zycze Wam dziewczyny dobrej nocki:) I Waszym pocieszkom rowniez,pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to jest niesamowite! o pierwszej w nocy obudzilam sie zdziwiona i poczulam jak mi sie brzuszek rusza :) cudowne uczucie! a dzisiaj bylam na baardzo dlugim spacerze i po drodze zrobilam sobie przerwe i usiadlam na laweczce i znowu malenstwo dalo mi znac o sobie :) teraz wskakuje juz do lozka bo jestem wykonczona calym dniem a brzuszek mi rosnie i rosnie... waze 56,4 i przytylam narazie 2,4kg ale wygladam jakbym zdecydowanie wiecej przytyla hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga-- brzusio to Ty masz uuu ale duzy:D:D fajniutki:D:D u mnie tez widoczny ale nie az tak jak u Ciebie, po za cycki nie wystaje jeszcze:P jak my roznie "rosniemy":P:P majoweczko przykro mi z powodu Twoich zmartwien, ae neistety nie potrafie zrozumiec o co chodzi jesli sie z narzeczonym kochacie to dla czego macie sie rozstac??jesli moge zapytac:) ja dzis w domku mialam gosci i sobei troszke posiedzielismy:) jutro car boot ciekawe czy cos bedzie fajnego:) przed chwila do salonu przyszla tesciowa i mowi wy tak zawsze przy komputerach(wle mnie wkurzyla-mamy 2 komputery i ja zazwyczaj jak malego uspie to na sobie do kompa siadam, moj M mowi Ona zawsze przy kompie to ja tez i wtedy na maxa sie wkurzyla, bo caly dzien cos robie wieczorem na 5 minut usiadlam a tu takie teksty. Po zza tym co mam robic??patrzej sie w pudlo czy trzymac M za reke i tyle?bo nei wiem. Chyba powinnismy robic jak tescie jedno rozwiazuje krzyzowke drugie czyta ksiazke i tak razem czas spedzaja, u nas si eto rozni tylko tym ze my na kompie czytamy...whh ale zla jestem az sie poplakalam:(:(hormony...) mama Jakuba gratuluje dobrych wiesci. WIdzisz jak wszytsko sie ladnie uklada:):) Santica to duzy ten wasz dzidzius:)super ze tak rrosnie malenstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo. Młody padł całkowicie nieoczekiwanie więc mam chwile czasu... Zuza-anna-gratuluje ruchów babeczko! Olusia- i jak Ci się Warszawka podoba? Agus_inv- taka moja uroda. Ledwo w ciążę zajdę już brzuchol mam. Ostatnim razem to też wyglądałam na bliźniaki...Teściową się nieprzejmuj. Ona jest jeszcze z czasów kiedy kobieta nawet jeśli miała pracę to i tak jej myśli sie tylko przy dogadzaniu mężowi i rodzinie kręciły. Nic dla siebie. Majóweczka- dzięki. Tilli-tilli- dobrze, że nie tylko ja taki mutant brzuchaty juz jestem. :D Pozdrawiam brzuchatki. Cztyam Talkę "Dziecko dla początkujących" - polecam. Popłakałam się ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny...W tydzień przytyłam 1 kg...😭...może to przez zwiększenie dawki Luteiny???? Będę gruba!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×