Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Cześć :) Karola, bardzo fajny wózek wybrałaś :) Fajnie, że podróżujesz, tak trzymać :) Mojego brzucha też już widać, nie da się ukryć... Zuza-anna niezłe te retro wózki, a jakie drogie! Mają swój urok... Baw się dobrze na weselu, a w ogóle miałabyś siłę skakać? ;) Bo ja jakaś ciężka się czuję i nie podskoczyłabym ani raz ;) Majóweczko dobrze, że po wizycie zadowolona jesteś, tzn, że wszystko w porządku :) Tylko te leki... No cóż jak trzeba, to trzeba... A co do płci, będzie chłopiec :) Kama123 boli pęcherz, bo uciska, macica u nas jest 30xpowiększona więc ma prawo boleć przy ucisku. Nie martw się. A co do wieku moim zdaniem do 35 roku życia śmiało trzeba rodzić :) Bede-mama nam się udało w pierwszym cyklu starań, a to nasza pierwsza dzidzia. Choć szczerze mówiąc nastawiałam się, że starania długo potrwają, bo miałam cykle nieregularne. Nawet kiedyś brałam duphaston na wyregulowanie, ale baaardzo źle się po nim czułam, gorzej niż w ciąży i tyłam szybciej niż teraz, dlatego odstawiłam i natura działała :) KasiuW a Adulka śpi z Wami w łóżku czy ma swoje? AniaForever też mi tlenu brakuje, męczę się szybko... Monique to szkoda, że nie było usg, ale wszystko jest ok i to najważniejsze. Oooo długo się staraliście.... Do budyniowatej pomarańczowej: śluzu może być dużo powinien być mleczny, bez zapachu, biały i rzadki. Inne objawy świadczą o infekcji, szczególnie kolor żółty. Zrób posiew z pochwy w laboratorium. Agus_inv jak dziś samopoczucie? Pozdrawiam wszystkie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana dzis pobudka byla dopiero o 8 40 wiec sie nawet wyspałam mój mały je wlasnie jajecznice a ja korzystam z chwili i pisze bede mama - ja juz nie biore kwasu bo jak bylam w aptece zeby kupic ten gosciu sie mnie pyta ktory miesiac ja mu mowie ze juz po 3 a on ze juz nie trzeba ze w tych tabletkach witaminowych tez jest kwas foliowy wiec nie trzeba musze zaraz sie zbierac i do ksiegowej jechac buu i na zakupy a tak mi sie nie chce najchetniej bym w domu sobie dzis polezała co robicie dzisiaj na obiadek?? ja chyba ogorkowa albo pomidorówke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Mamusie ja sie martwie wynikami.. mam erytrocyty, hemoglobine i hematokryt ponizej normy, jakies tam wskaznii czerwonokrwinkowe tez, pierwszy wynik z wymazu za wysoki, w moczu wyszlo mi bialko a CRP wyszlo mi 7,10 (norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamusie! Nie udzielam sie ostatnio, ale wiernie czytam. Moich przygod ciazowych ciag dalszy: wczoraj wyladowalam w szpitalu z podejrzeniem wyrostka, najpierw badanie ginekologiczne - wszystko ok, malenstwo bardzo zywe (juz mi drugi lekarz to powiedzial) potem 3 godziny na ogolnej izbie przyjec (masakra), kolejne usg, brzucha, nic nie wykazalo, dali zastrzyk z nospy i do domku dzisiaj boli dalej, ale juz troche mniej - moze cos podraznilam martwie sie troche, ze juz mialam 6 razy usg - pocieszam sie, ze polowkowe bedzie mialo nr 7, a to dla mnie była zawsze szczesliwa cyfra :-) Milego dnia wszystkim zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjaśnijcie mi prosze
po co wam takie drogie wózki? Porządny wózek można spokojnie kupić do 1000 zł, a wy szalejecie z pojazdami za 3000. Po co? Zeby sie polansować? "Zwykły" polski wózek ma taką samą funkcjonalność i jest równie dla dziecka wygodny jak te inne. Prowadzi się równie dobrze, jesli nie lepiej. Dodam jeszcze ze nie piszę tego posta z zazdrości bo stać mnie również na ten za 3 tys. Troche zdrowego rozsądku dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo. Wczoraj widziałam się z kuzynką męża. Jej młody ma roczek, a ona termin porodu na 20.02...:D...I chodzi do tego samego Gina - wizytę mają 31.08 tak jak ja...hehehehehe...śmiałysmy się, że na porodówce się spotkamy. Moncia- dla mojego jajka tylko w postaci lanych kluseczek są jadalne. Karola_tomm- ale Ci dobrze z tą plażą...ech...My dopiero za 2 lata planujemy wakacje bo z 2 takich maluchów to masakra. budyniowata- ja ma taki śluz. Niby Gin stwierdził, że on tam w środku nic niewidzi ale dał Nystatycynę bodajże( strasznie zawsze mylę nazwy więc nie jestm penwa). Niestety wybrałam i nic. Zobaczymy co powie teraz. bede-mama- niestety nie ma wózków idealnych. Nie znam babki która byłaby zadaowolona ze swojego w 100%. Musty mają fajne foteliki - rozkładane do leżenia. Andzia- do tego pierwszego wózka foteliki są strasznie drogie ale mają najwyższe noty w standardach bezpieczeństwa....X-landery są podobno porządne ale małe spaceróweczki.chociaż większość sobie chwali. Santicia, Zuza-anna- jest tańsza wersja tego wózka firmy Inglesina. Mnie się bardzo podobają ale tańszy kosztuje 3 koła więc kasy szkoda...A za ten to już bym wolała samochodzik sobie kupić i wcale nie lumpa jakiegoś. Ja birę 3x dzienie Luteinę i 1x kwas foliowy... W zeszły poniedziałek mi zwiększył dawkę Luteiny i pomimo tego, że jem tyle ile jadłam to mam już znowu więcej na wadze. Boshe mam nadzieję, że po następnej wizycie, a będe już w 17tc zaczniemy zmniejszać dawkę! Witamin niebiorę bo nerki niewytrzymują obciążenia i zaraz zaczynają boleć. Pierwszą ciążę przeszłam bez witamin - tylko żelazo i od 30tc magnez więc tą też tak zamierzam. zuza-anna- mnie po pierwszym poronieniu Duphastonem do 13tc faszerował. Jak chciał odstawić 2 razy todostawałam plamień więc do 20 tc się na nim bujałam. Teraz niebrałam nic i w 6 tc wylądowałam na izbie przyjęc z plamieniem. Do 8 tc dostawałam Duphaston, odstwaił i po 2 dniach plamienie. Dlatego jestem na Luteinie. Moniqe - jeśli mogę spytać to na jakie badania dostałaś skierowanie?...Dobrze, że narazie wszystko ok. Pomocyyy- kochana ja mam 15tc i jak mam pusty żołądek to haftuje niesamowicie. Kama- na porodówkach kolejki będą jak za mięsem... ;) mamaJakubka- qde nie mam sumienia go rozwalić...bo jednak kasy szkoda... ale młody...przecież nikt się niebędzie nad dzieckiem znęcał nie? ;)... mamy już skarpetusie i 3 pajace 0-3mż, i 3 3-6mcy jakby duże było. :p AniaForever - Janek był planowany na koniec lutego-marzec bo pracuje w szkole więc po macieżyńskim chciałam mieć jeszcze wakacje z dzidzią i się udało...A to było wpadkowe ale wyszło super bo zamierzam iść na macieżyński od 31.01 - 22 tygodnie- więc akurat też skończę jak się zaczną wakacje.:D Kasia W- Moje młode w ciągu dnia śpi tylko u babki (pewnie z nudów ;) ) . I to potrafi spać po 2 - 3 godziny, a jak my jesteśmy w domu to sobie urządza jakieś 2 20min drzemki...Masakra!!!... Ale za to o 22 pada i spi do 8.30, a jak wraca od babci to potrafi buszować do 0.30 w nocy i też wstaje o 8.30. Olusia - współczuje kochana. Kumpela trafiała z "wyrostkiem" do szpiata kilka razy i za każdym razem z nim wracała, a lekarze dalej niewiedzą co ją łapie...Ja miałam USG 5 razy i mówi się trudno. Sabiness- a kiedy masz wizytę??? Do wyjasnijcie mi proszę - po co chcesz kupować wózek za 1000zł. Przecież to drożyzna!!! Widziałam wózeczki za 400-500 zł w promocji!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey laseczki ja wydam na wozek gora 1400 zl a napewno nie 3 czy 4 tysiace...Pomimo ze mamy nawet na drozszy by sie wykrecilo ale po co ..Wozek ma byc przedewszystkim wygodny moze byc golf a nie mercedes :) Ja dzis jade z cora do siostry mojej pobawiv sie z 5 miesiacznym siostrzencem ..;) Czuje sie nie zle jak na ta ilosc kapsulek lykanych hehe..pozdrawiam was dwupaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabines kochana ja te zmam wszystkie wyniki ponizej normy normalne dzidzia nam wybiera wczoraj gin dal mi zelazo do lykania ty pewnie tez dostaniesz,nie martw sie bedzie dobrze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizyte mam 25 sierpnia, czyli za niecaly tydzien. kurcze najbardziej mnie martwi bialko w moczu i ten wynik CRP... CRP swiadczy o stanie zapalnym w org, a bialko jest bardzo nieladnie miec w moczu... boje sie ze bede miala tak samo gestoze jak moja matka miala ze mna w ciazy (zatrucie ciazowe) ehhhh do wtorku chyba zwariuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabiness białko w moczu w ciąży podobno może wyjść trzeba będzie powtórzyć badanie. Dzidzia ciągnie z Ciebie, dlatego słabsze wyniki. Nie martw się lekarz poradzi coś napewno, żeby były lepsze. Olusia30 witaj. Ojej, to miałaś stres, a może jakiś kamień był w przewodach żółciowych i przeciskał się stąd ból. Miejmy nadzieję, że to się nie powtórzy. Fajnie, że z dzidzią ok, a usg się nie martw bo jest w 100% bezpieczne :) Do pomarańczowej 'wyjaśnijcie mi proszę" co ja zrobię, że te co mi się podobają wózki są drogie, też bym chciała żeby kosztował poniżej 1000 zł trzyfunkcyjny z dodatkowymi akcesoriami, lekki, zwrotny typu jogger, ale niestety nie widziałam tańszego... Chyba, że jeszcze znajdę. A prawda jest taka, że istnieje "moda wózkowa" I te co były 5 lat temu są zamieniane w sklepach na nową stylistykę. Nie mam nic do kobietek które kupują wózki najtańsze, ani do tych co sprowadzają wózki za 10 000 zł, jak ich na to stać i mają taki kaprys, to dlaczego nie? Jakbym miała sporo kasy, kupiła bym nawet wózek za 5000 jeśli by mi się bardzo podobał. Rozsądek trzeba zachować,ale możliwości finansowe są różne i dla jednych rozsądnym będzie kupić wózek za 400 zł, dla innych wziąść od siostry pożyczyć, dla innych 3000 to nieduży wydatek... Daga p. już masz dużą ciążę i napewno każą odstawić ten progesteron i poczujesz się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sainess ja w 1 ciazy mialam bialko w moczu ale jakos pod koniec wyslali mnie do szpitala mysleli ze to gastoza powtorzyli wynik a tam czysto :) nie martw sie kochana nerwy szkodza dzidzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam znajomą, której teściowie kupili dla wnuczki właśnie wózek w stylu retro, który kosztował ok 8000 tys. I dla nich nie było to nierozsądne, bo jak wydają na samochód 300.000, wakacje na malediwach albo hawajach, albo w dubaju, to taki wózek to dla nich pikuś. Dlatego dla każdego inaczej jest być "rozsądnym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś właśnie czytałam o tym białku w moczu, że w ciąży czasem może się pojawiać, tak samo jak cukier, ale nie odrazu świadczy to o cukrzycy. Zrobisz drugie badanie i białka może nie być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santicia
Hej :) Ale sobie dzisiaj pofolgowalam w lozeczku, a wszystko dlatego, ze moj facet ma chore zatoki i chrapal niesamowicie i jak juz wyszedl do pracy to do 9.30 pospalam, hehe :D Zuzo-Anno wynikow ci pozazdroscic mozna moja hgb wynosi 11,8 a miesiac temu 11,7 moze wzrosnie? A o co ci chodzi z ta dopasowana dieta, masz jakies zlote rady babuni na niedobory? Ja na anemie lykam Tordyfelon fol czy lakos tak a op. tego no ten feminatan N... A wolalabym domowe sposoby.. Agus_inv - lepiej z humorkiem? JA dzis mam no chyba swietny, jak zawsze :P, bo i ciuszki przyszly dla malucha (nie moglam sie powstrzymac i zamowilam) i seks mialam wieczorkiem, ;) Andzia, a skad dokadnie jestes z tej Szwecji, ja mam rodzinke w Malmo :D Bede mama - ja nie biore juz kwasu ale tabsy ktore zawieraja w sobie jego mala dawke, a polecam ci Centrum materne badz feminatan N :) Moncia, ja dzis na obiad na prosbe narzeczonego schabowy, a na pierwsze danko zurek :) a masz jakis fajny przepis na ogorkowa? To zrobie w pt :D Sabiness - spoko, ja tez mam jednego za duzo a drugiego za malo w czerwonych krwinkach...Z moczem walczylam w ten weekend bo PH wysokie ... No ale chyba juz bedzie ok :D Na pewno!!! Olusia... przykro mi z powodu wyrostka, ale pewnie skonczy sie tylko na podejrzeniu, mam nadzieje :) Witania, ma racje w sprawie wozkow to indywiduum kazdej kobietki wiec pani Wyjasnijcie mi prosze, skoro sa wozki za 1000 super, a podasz nam stronki, badz nazwy, bysmy looknely? I czy maja atest? Czy spelniaja standarty?Czy sa lekkie? Glebokie?Wielofunkcyjne?Bezpieczne?Na 3,4 lata?Czy kola sa zwrotne? Ja kupuje za 1200 i jest zajebiaszczy, owszem moglabym cala wyplate wydac na drozszy,ale po co? A tanszy pewnie ze jak zadowoli mnie i narzeczonego to wezme,ale czy dalej bedzie mial to co inne, troszke drozsze wozki? Pozdrawiam, wszystko co sie dzieje tuttaj jest w granicach rozsadku bo dziecko czasem ma sie tylko raz, i wozek tez... Pozdrawiam mamusie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze duzo z was juz ma pociechy i oczekuje na drugie - fajnie, juz wiecie co i jak, doswiadczone mamusie:D... my z M bardzo dlugo staralismy sie o maluszka, po 2 latach gdzie w miedzyczasie podeszlismy do ivf ktore sie nie udalo zaszlam naturalnie w dwie ciaze - szok i zdziwienie i radosc - ale jak juz pisalam 2 razy poronilam.. potem prawie rok staranek i zdecydowalismy sie na 2 ivf - udal sie dopiero czerwcowy transfer - ta moja ciaza to wyczekana, wyproszona i wymodlona ;)... co do wozkow - to do postu wyjasnijcie mi prosze - hmmm dlaczego ktos ma szpanowac z kupnem wozka? mi sie poprostu podobaja te wozki, sa praktyczne i sprawdzone... ale wiem ze drozszy nie znaczy lepszy - duzo kobiet ma tansze wozki i sa zadowolone - wiec kada z nas kupuje co sie podoba:D... witaminki biore haaaa kwas foliowy to juz chyba z 3 lata, od poczatku ciazy Feminatal 800, teraz zmienilam na feminatal 400;) sabiness - dobrze ze masz wizytke za tydzien to juz ci doktorek wszystko wyjasnij - i nie stresuj sie na zapas, cjoc wiem ze czlowiek zawsez sie boi!! Jestescie wszystkie na zwolnieniach?? fajnie macie - ja jezeli zdrowko dopisze mysle pracowac do grudnia - zobaczymy. U nas nie tak latwo o zwolnienie w ciazy jak sie ma prace biurowa i wyniki dobre - no ale, lepiej pracowac niz chorowac;) Santica - mieszkamy w stolicy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem na zwolnieniu. Pracuje popołudniami i chcę pracować do świąt grudniowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szczerze mowiac jeszcze nawet sie nie zastanawialam nad wozkiem :P moja rodzina i moj narzeczony sa strasznie przesadni i nie daja mi nic kupowac na zapas :P dzieki za pocieszenie Kochane, ale totalnie sie uspokoje dopiero jak wyjde od lekarza. spadam robic obiadek :) mmmm dzisiaj kroliczka zapiekam ;D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jej tylko mnie 3 godz nie bylo a rozpisałyscie sie ze szok daga p. - mój mały je jajka z kazdej postaci uwielbia je na twardo jajecznica rosół z lanymi kluskami masakra a takie małe dziecko nie moze tak duzo jajek czasem mi go zal santicia - ogórkowa robie taka jak moja tesciowa czyli ogoreczki koperek marchew seler pietruszka wszystko trze na tarce i zamiast ziemniaków dodaje ryz naprawde dobra wychodzi zupa schabowy mam na jutro i tez mam przepis od tesciowej najpierw smaruje kotlety musztarda pozniej w mace robie w jajku i w bułce tartej i dzieki temu panierka jest chrupiaca i ładnie sie marszczy(łatwo odchodzi)naprawde dobre a musztarda daje dobry smak ja robie w ostrej ale to jak kto woli moze ktoras z was ma jakies dobre przepisy szybkie i praktyczne?? kurde w weekend idziemy na wesele do znajomych na szczescie znalazłam opiekunke do małego w tym roku mamy 4 wesela i to co dwa tygodnie maskara mowie wam jeszcze w piatek na panienskie mojej siostry ide ani drineczka ani nic nie moge hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede mama > ja biore kwas foliowy od 2 lat a teraz mam go w zestawie witamin Prenatal Witania > chyba jednak mimo wszystko nie dalabym rady skakac na weselu hihi ostatnio caly czas bym tylko jadla i spala :) olusia30 > to dobrze ze wykluczyli wyrostek i zrobili ci dokladne usg. napewno bedzie dobrze! moze poprostu tak szybko chcemy urosnac ze nas boli :) daga p. > to bedziesz miala wesolo na porodowce :) luteina mi w ogole nie pomagala mimi ze bralam od poczatku przy drugiej ciazy i jak juz dostalam plamienie to bylo za pozno. teraz nie biore juz lekarstw ale nauczylam sie ze jak tylko cos mi nie pasuje i mam jakies podejrzenia i zle sie czuje to od razu alarmuje i na pogotowie jade. w 8 tygodniu tak mialam i dobrze ze od razu zareagowalam bo chyba juz bym tutaj z wami tak nie przesiadywala. ale jestem pozytywnie nastawiona i wiem ze teraz jest o wiele lepiej i wszystko bedzie dobrze :) sabiness > nie wriuj tylko ciesz sie ze bedziesz mogla popatrzec na dzidziusia :) wiekszosc kobiet ma jakies przygody w ciazy i wszystkie radza sobie wiec i z Toba napewno bedzie wszystko dobrze! santicia > ja jem baaardzo duzo warzyw i owocow bo zyc bez nich nie potrafie! u mnie dzisiaj pomidorowa bo strasznie mi sie chce :) a co do wózków to ja jestem nastawiona na x-landera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi jeszcze jedno, jakie mialyscie pH ostatnio na wynikach? mi wyszlo teraz 6,5 i obawiam sie ze gin mi wcisnie leki i jakto jedna z Was powiedziala "ban na sex" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie! Witania, dzieki za odp., dobra duszko. Troche mnie pocieszylas, ze ten bol pecherza to cos - powiedzmy - 'normalnego' ;-) Co do tych straszych ilosci tabletek - mnie i gin w Pl, i polozna tutaj powiedzieli to samo (o dziwo, hehe), ze kwas foliowy trzeba brac do konca 3 m-ca (wtedy sie zamyka kregoslup fasolki i potem juz nie jest potrzebny), a witaminy moge brac, ale nie musze zadnych, jesli nie mam brakow. Wystarczy zdrowo jesc i robic badania. Ja nie mam brakow (narazie), ale tak po ciuchu biore profilaktycznie zestaw dla ciezarnych - 1 tabsik dziennie ;-) Co do duphastonu, to tutaj w UK jest zabroniony. Takze Majoweczko, jesli planujesz tu powrot i jeszcze go chcesz wtedy brac, to lepiej zaopatrz sie w Pl... Ja tez sie ciesze, ze piszecie o wozkach - bo nie mam doswiadczenia i kazda uwaga jest cenna :-) Wiem tylko, ze nie podobaja mi sie te na 3 kolkach i gdy kolka sa male - chce 4 kolka i wszystkie duze :-) Co do reszty, to jeszcze nie mam zdania. Wozki retro mozna tanio znalezc na e-bay - ostatnio widzialam jeden za 30 funciakow. Choc bywaja tez takie za 300f, hehe. Ale to juz naprawde dla zapalencow. Mnie sie one podobaja, ale nie mam warunkow na taki wozek. A tutaj nie planuje wydac wiecej niz 250f (ok 1300zl) za wozek-zestaw 3w1… a jak znajde taki uzywany w dobrym stanie, to moze uda sie taniej. Moja kumpelka w Pl ma X-landera. Odwiedze ja we wrzesniu, to go poprobuje i dam Wam znac, jaki jest :-) Acha, ja bede pracowac do polowy stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witania oczywiście,że Adusia ma swoje łóżeczko tylko nie przespała w nim ani godzinki nie wspomne o nocy :P śpi ze mną bo tak nam jest bardzo dobrze :D Daga 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez pracuje- wedlug maciezynskiego musze do konca grudnia tu sie kisic ale zobaczymy jak to bedzie, narazie czuje sie dobrze tylko pracy coraz wiecej i niewiem jak wysiedze tyle godzin przy biurku z brzuchem- zobaczymy a dzis upal nie z tej ziemi :( rozplywam sie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tym razem nie pracuje.... wczesniej tez bylam twarda i chcialam siedziec w pracy ale niestety zle to sie dla mnie skonczylo wiec teraz lekarz od 7 tyg. wyslal mnie na zwolnienie.... dziewczyny nie ma co sie przemeczac! kazda praca jest tylko praca a wazniejsze jest nasze zdrowie i zdrowie dzidizusia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zrobilam z cora 3 km i padam z nog :P Kama ja koncze duphaston i slyszlalam ze w Uk jest zabroniony..dla mnie to bzdura ale coz u mnie juz duza ciaza:) wiec jeszcze 3 dni i odstawiam ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza-anna - ja szczerze powiem ze mysle juz isc na zwolnienie od grudnia- to raptem 4tygodnie ale jak juz pisalam w zaleznosci jak sie bede czula bo wyobrazcie sobie ze jest 18sta a ja nadal w pracy siedze, szok doslownie!! no ale jestem na nowym stanowisku i duzo jeszcze musze sie nauczyc, takze wszytsko troszke dluzej trwa i komp mi zamula ze szok no nic, bede sie pomalu zbierac, chyba niczego nie zapomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o moj humor dzisiaj to juz leprzy ale nadal nie najleprzy:( no corz chyba uroki ciazy. Bylam dzis u kolezanki mialysmy spotkanie grupowe:P troche pogadalysmy(ale odpiero jak moj szkodnik zasnal):P:P smieje sie bo kolezanka sie pytala wszytskich czy chca cos jeszce do picia a ja nawet herbaty nie zdazylam wypic:P:P byla kolezanka jedna w ciazy 33 tydz, druga z synkiem o 2 tyg starszym od mojego, ale moj najwiekrzy zboj. jesli chodzi o szybki obiad to ja robie jajka w sosie musztardowo chranowym:P gotuje ziemniaki, jajka na twrado. Sos: kroje pore wrzucam do gotujacej sie wody dodaje 2 kostki rosolowe, lisc laurowy, ziele angielskie, troche musztardy i chrzanu, jak za malo daje wiecej(do smaku jak kto lubi) zageszcam maka ze smietana. Wykadam ziemniaki i jajka zalewam sosem i gotowe. szybkie sa kotlety z piersi kurczaka, zupki chyba wszystkie dosc czybko sie robi, albo spagetti lub zapiekanki z makaronem, parowkami,piieczarkami i serem a i sosem:P ja juz nie mam pomyslow na obiad bo jak tu wszytkich zadowolic(tesciow??) juz nie wiem. Dla nich zupa pomidorowa czy rosol jest glodna wiec musze robic drugie danie, ja dwuch dan nie zjem wiec tylko drugie moge zrobic. wogle teraz troche ciezko z gotowaniem, ten tego nie bo cos tam i tak caly czas. albo slysze ze ja bym to pokroila tak albo dozucial to albo tamto juz czasami sie wkurzam bo nic sama nie moge zorbic:P u nas dzis jest calkiem ladnie ale tez nie za goraco, tak moze byc:) wiecie co troche sie martwie, bo przez kilka ostanich dni czulam delikatne ruchy dzidzi, ateraz nic nie czuje:( mam nadzieje ze nic zlego sie nie stalo:(:( pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×