Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

lece od konca ;) bede-mama:) myslisz ze powie jutro plec ? jejciu ale by bylo super i na spokojnie tak jak piszesz pojdziecie razem do domku i bedziecie celebrowac:) swietny pomysl co do wydzieliny z piersi ja karmilam swoja pierwsza coreczke 2,5 miesiaca i mleko zaniklo w momencie kiedy mialam testowac bo czulam ze jestem w ciazy , pare dni przed zaczelo mi leciec mleko...bylam zaskoczona i nie wiedzialam o co kaman ;) dowiedzialam sie ze to a) albo podwyzszona prolaktyna, b) ze to normalne po ciazy podwyzszona prolaktyna oznaczala a) problemy hormonalne b) ciaze..... i tak sztuka dedukcji doszlam do zrobienia testu, ktory byl oczywiscie pozytywny :) wiec mleczko, siara w ciazy to normalna rzecz teraz mi nie cieknie ale takie strupeczki z siary mam ja pierwsza ciaze przenosilam 6 dni wiec teraz sie w ogole nie nastawiam na daty ;) co bedzie to bedzie sabiness :D nie mam rozowego pojecia jaka jest roznica :) ja nie mialam nigdy 3d ani 4d majoweczka09 - mam nadzieje ze dzisiaj lepiej :O ja wiem jak biegunka moze bolec! okropienstwo, ja na poczatku tej ciazy doswiadczylam i z bolu po scianach latalam :( fasola ;) ja to Ci musze powiedziec ze twoj termin jest boski! (patrz moja stopka :P ) jesli bedziesz miec jeszcze dziewczynke to gwarantuje prawdziwego skarba!!!!!!!!! buziaki 👄 mam duzy sentyment :) MamaJakubka - bardzo, bardzo sie ciesze ze badania okazaly sie w porzadku :) 🌼 dobra...to tyle na razie bo do roboty lece :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabiness na usg 3D widok dziecka jest jakby zamrożony, nieruchomy, a usg 4D pokazuje dziecko w czasie rzeczywistym, jak się rusza, napewno wrażenia są lepsze. Ale trzeba się wybrać do sprawdzonego lekarza, bo musi umieć zapisywać obraz, aby było ładnie widać inaczej klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witania- no mysle ze poswietujemy jutro tili-tili- ginek ostatnio mowil ze wlasnie przy nastepnym USG sprawdzi plec :) no ale to wszytsko zalezy od nastawienia naszego wiercipietka :) bo juz na ostatnim USG tak sie wiercil :) i tylko stopki pokatal - no ciekawa jestem jak bedzie jutro :) :) juz mi cisnienie rosnie z wrazenia :D co do wycieku z piersi to ja mialam przed ciaza podwyzszona PRL i ponad rok bralam tabletki, pierwszy gin uwazal to za przeszkode w zajsciu w ciazy- ale to ze mam niedoczynnosc tarczycy to o nie interesowalo- poszukalam innego gina i on kazal po czasie odstawic bromka i odrazu zaszlam w ciaze :) no ale teraz to sobie moge tylko gdybac co spowodowalo ze zaszlam w ciaze :) mysle ze Pan tam na gorze mial wlasnie taki plan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede-mama otóz to :) Można sobie planować, gdybać, a ja też uważam, że tam na górze są podejmowane decyzje kiedy będziemy mieć dzidzie pierwszą, drugą itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzrewko_szczęścia
Witam Czy któraś słyszała o kontrolach ZUS kobiet w ciąży... ktoś może miał ?? Jestem w 3 miesiącu i od 2 tyg na L4 ..zapowiada sie niestety siedzenie w domu do konca, choc gdybym tylko mogla chodzilabym jeszcze 2-3 mies do pracy. Teraz tylko siedze i sie stresuje jakimiś kontrolami pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam po ciezkich nocnych katuszach :/ poszlam rano do lekarza...:( mam podraznione jelita biegunka:..dieta dzis kleiki itd pije smecte i jem nospe forte..masakra nikomu nie zycze..😠 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:) tilli - coś czuję, że będzie córcia więc jest duże prawdopodobieństwo:) majoweczko współczuje:( bede-mama zazdroszczę wizyty. Ja się wczoraj troszkę załamałam, bo wizytę mam 14.09 i pierwszy raz miał iśc ze mną mój mąż - tak się cieszyłam bo wiedziałam ile to dla niego zanczy, a teraz się okazuję, że od przyszłego tygodnia jadą gdzieś dalej na robotę i nie wiem czy mi na weekend wróci;( już dawno nie miałam takiego doła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do piersi laski to tez mam zolte strupki ... tak wogole karmilam mala 9 miesiecy piersia sama ja odstawila a pokarmu mialam jak na blizniaki przez 3 miesiace nie dawalam rady z nawalem...do 6 miesiecy karmilam wylacznie piersia w sumie..potem pokarmy stale plus cycek...Laktacja u mnie jest bardzo obfita bynajmiej byla karmiac jednym cycem potrafilam zalac sciane drugim;)zadnych zapalen nie przeszlam na szczescie,bolaly mnie tylko jak mala nie chciala pic wtedy laktator i jazda do pustego...mam nadzieje ze i teraz cycusie mleczko beda produkowac a wcale ielkie nie sa...w tej chwili C,a przed ciaza 75B...kiedys polozna znajoma mowila mi ze wszystko zalezy od ilosci kanalikow mlecznych w piersi,a nie od ich wielkosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka- wspolczuje doleglliwosci zoladkowych a tak na marginesie- ty nie za czesto swoja stopke zmieniasz :D hehe Twoja ciaza jakos szybciej przebiega :) fasola- wiem, tez raz bylam bez meza i myslalam ze sie poplacze ale u mnie to w ostatnich minutach przed wizyta to wyniklo bo tramwaj nie jechal i maz nie dotarl na czas niestety a nie masz mozliwosci przesuniecia terminu zeby mezus byl z Toba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasola kochanie ja mojego chlopa zobacze za tydzien pierwszy raz po 2 miesiacach:( i dopiero razem pojdziemy w Angli na polowkowe USG...Wszystko przed wami to dopiero polmetek...tak czasem w zyciu bywa...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede mama - musiałabym przesunąć termin o jakieś dwa tygodnie, bo robota zapowiada się na cały miesiąc, a to troszkę sporo więc idę sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczko też tak staram się do tego podejść, ale wiesz jak to jest jak już się na coś nastawisz...mimo wszystko smutno pozniej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede mama-wydaje ci sie wszystkie czesto zmieniamy stopki :) ja zawsze ewidentnie co czartek ...:) mnie tez jakos te tygodnie szybko leca okrutnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem fasolko ze smutno sama przechodze gehenne..:( ale zawsze pocieszam sie tym ze dla dzidziusia potrzebna jest kaska i jakos udaje mi sie z dnia na dzien..przetrwac a tego USG juz nie moge sie doczekac z moim..on naprzyklad brzuszek moj widzial tylko na skyp i zdjeciach..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasola nie smuć się, mąż jeszcze będzie miał okazję zobaczyć dzidzię. Głowa do góry. Majóweczko współczuję nocnych katuszy... Gratuluję 19 tygodnia :) Oj leci czas, leci... Fajnie, że już będziesz z chłopakiem za tydzień :) Wiecie, u mnie co wieczór mąż przytula się do brzusia, głaszcze, całuje i szepta coś do dzidziusia, tak, żebym ja nie słyszała. Czasem tylko conieco usłysze np mówi "tatuś cie kocha dzidziusiu" :) Jakie to jest piękne i niezastąpione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaniu super ze masz mowi do brzuszka,pewno i niedlugo moj bedzie rozmawial z moim..:) a narazie wiadomo jest ciezko...ale ja jestem silna zycie mnie nauczylo ..leze dzis nie mam sily wstac wszystko mie boli ..😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaniu- to jest piekne- moj ma dlugoie drugie zmiany i wraca o 2 w nocy i codziennie sie przytula i po brzusiu glaszcze i rozmawia z nim kurcze, jak tak sobie pomysle jak on sie cieszy :) ciekawe jak to bedzie jak juz dzidzia sie urodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede-mama będziemy wspominać te chwile :) Majóweczko już za tydzień :) Trzymaj się, odpoczywaj. Czym mogłaś struć się wczoraj? Współczuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majóweczko, a ja tu narzekam...ten tydzień chyba Ci szybko zleci, życzę Ci tego:) Co do mojego mężulka to też jest taki słodki dla fasoli...on już chciał ze mną iść jak miałam usg dopochwowe:)i nawet przyjechał tylko nie zdążył:)pamiętam, że wtedy wszystkie kobietki przepusciłam i zostałam sama jedna i musiałam wejsć. Byście widziały minę mojego gina jak mu powiedzialam:) no ale moj to już jest taki oszołom. Oczywiści najpierw przygotowalam go opisowo jak to wygląda, to stwierdził ze da w ryj temu mojemu ginowi:) ale później chcial koniecznie iść. Boże jak ja bym chciała, żeby po urodzeniu było tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, Jeśli chodzi o piersi, to na szczęście jeszcze mi nic nie cieknie, żadnych rozstępów nie mam i nie bolą. Są prawie normalne, tylko żyły wszystkie na piersiach zrobiły się bardzo widoczne, strasznie fioletowe. A USG 3D/4D najlepiej zrobić w połowie ciąży, ale ja to pierwsze w 14tc też miałam i mam śliczne zdjęcia i filmy, bo akurat brzdąc się ustawił ładnie do mamusi, ale co ma między nogami nie chciał pokazać. Następne takie USG mam w 23tc 14 X i jak się ustawi to już będzie widać płeć. Różnica między 3d a 4d; 3d to są zdjęcia płodu, a 4d to filmy - nagrane ruchy płodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja sie wybieram na usg 4d 22 wrzesnia to bedzie 20tydzien. bede je robic w polsce i kosztuje 150zł. ale podejrzewam ze 6-7 mc znowu sie wybiore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna to tanio macie to USG 4d u mnie w miescie za 300 zl i tylko jedna przychodnia robi...:( wiec lipka..potem to juz bede w UK a tam chyba nie ma szans na takie...chyba ze uda mi sie cos predzej ale i tak mojego nie bedzie tutaj wiec bez sensu samej..takze zadowole sie 2d tez ladnie wychodzi kolezanka ma zdjecie malej normalnie buzke wszystko widac dokladnie dzidzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majóweczka > tez sie zdziwilam ze tylko tyle ale nie ukrywam ze sie ucieszylam :) moze poszukaj w innych miejscowosciach w okolicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie macie :) kurcze wy tak daleko mieszkacie i siup i w PL jestecie tu w DE USG ponad 100€ i jak dla mnie troche drogo a do POlski raczej juz nie pojedziem przed porodem ale to nic, nie mosi byc 3D- najwazniejsze ze dzidzus zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede-mama, ale drogo w Niemczech :( Kurcze,ale to wszystko z powodu plac... 100 euro,ja daje 170zl plus 30 za film :) Ale tez juz nie moge sie doczekac zostalo mnie...26 dni :) a za 11 mam zwykle USG:) Witaniu, i ponownie Bede mama - moj facet jest identyczny,szepta tam cos do brzusia,nie mowi co, zaklinacz jeden :P Ale tez mowi mu "kocham"... Heh...A wczoraj za to tak mu kopniaczki zaserwowal ze chodzil podniecony jak po dobrym seksie :) Aha,fasola - ty, idiesz na USG bo mamy tak samo, pamietasz? No :) A jak moj poszedl na dopochwowe USG to wlasnie wtedy sie poplakal bo "nie sadzilem ze on sie az tak rusza!Skacze i...i..." no i sie poplakal :P Hej dziewczyny,mialy byc foty i wklejam adresy, musialam sie na czyms zarejestrowac bo oczywiscie moj nie pamietal hasla i nie wyslali mu go na maila wiec, uwaga oto MOJ BUNIO: http://epuls.pl/fotka/47918997/ola-105jpg http://epuls.pl/fotka/47918996/ola-102jpg A JAKBY NIE WCHODZILY TE TO TE: http://img.epuls.pl//zdjecia/47918/47918996_l/unknown/ola-102jpg.jpg http://img.epuls.pl//zdjecia/47918/47918997_l/unknown/ola-105jpg.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
santica- a to Twoja pierwsza dzidzia??? sliczniuchny masz brzuszek :) hehe, fajnie o swoim mezu piszesz :D .jak po dobrym seksie :) hihi ja sie zbieram do domu, musze mieszkanie ogarnac bo psiapsioly przychodza na pogaduchy :D papa, do jutra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
santica- tak pamiętam:) 14 idziemy:) ...ja własnie bardzo chciałam zobaczyć jak mąż zareaguje, ale najwyraźniej muszę jeszcze poczekać. A brzusio słodki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×