Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Bede-mama :) To sympatycznie, że mamy takie same :) Agus piękny brzuszek, aż miło popatrzeć. Fajnie popatrzeć na brzuszki, więc wklejajcie :) Moncia czekamy :) Majóweczko wystarczy usg raz na miesiąc, ale ja też mam niedosyt. Ty już Jonka dużo ogladałaś, a do 28 września szybko zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede- mama przyjmuje sie za normalne ze mleko moze leciec od 4, 5 misiaca ciazy, u mnie zaczelo leciec dopiero chwile po porodzie:) jak moj synek sie siary napil to spal po 7 godzin i to tak codziennie przez pierwsze 3 tygodnie:) pozniej mus ie stopniowo zmniejszalao do 4 itd brzuch mnei z nerwow boli:O:O jeszce raz dziekuje za wsparcie. Ja wczoraj do M mowie ja tak sie sstresuje a Ty nic...a on na to ze jakby sie stresowal ze mna to by bylo jeszcze gorzej...no i to prawda:P:P ja chyba mam juz taka nature i tyle:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede-mama u mnie w piersiach jeszcze nic się nie dzieje, oprócz powiększenia, ale czytałam, ze może się zdarzyć, że coś wycieknie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś_inv - to życzę samych dobrych wieści na USG !! Ja muszę jeszcze poczekac do dnia 14.09. Ale tak jak pisałaś połowa za mną !!!!! Majóweczko - ty piszesz że z każdym czwartkiem masz nowy tydzień - czyli tak jak ja !!! Zdrówka , zdrówka życzę i samych dobrych humorów bo dziś już środa i połowa tygodznia za nami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Dziewczyny świetne macie te brzuchole a Agusia to nie wiem co się jakaś krowa przyczepiła, bo dla mnie to ten brzuszek całkiem normalny jak na ten wiek ciąży. Mówimy NIE pomarańczowym krowom!!! Aguś życzę żeby usg jak najlepiej poszło no i oczywiście żeby tam się żadne siusiaki najlepiej nie pojawiały;) Jakoś Ci się specjalnie nie dziwię że stresa masz. Bede-mama u mnie też jeszcze nic się w tych piersiach nie dzieje, nawet już nie bolą tak bardzo. W pierwszej ciązy też nic przed porodem nie ciekło, ale spotkałam w szpitali dziewczyny, które od 5 miesiąca musiały wkładki laktacyjne nosić bo inaczej ciuchy mokre, więc chyba wszystko w normie;) Dziewczyny, mam taką ochotę na kurczaka w jakimś śmietanowym sosie że pojęcia nie macie. Muszę zaraz do sklepu lecieć i naprawdę nie wiem jak do obiadu dotrwam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, ale nas naszlo :) same brzunie :) moncia- slodki twoj brzuszek!! witania- a moze i takie same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki:) Brzuszki to my mamy naprawdę boskie:) Monique widzę, że mamy w tym samym dniu usg:) teraz to już przeleci, jak dobrze się fasola uloży to nawet będę mogła sprecyzować płeć w swojej stopce, bo na kopniaki z prawej czy z lewej będę musiała jeszcze poczekać:) chyba, że mnie zaskoczy wcześniej, nie powiem liczę na to;) Ja dzisiaj zaczęłam 15 tydzień, więc chyba powoli tez pomyślę o zapisaniu się na usg 4D. Co do piersi to ostatnio sobie je podrażniłam przez głupotę, ale dzisiaj już jest oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczko, ale Ty jesteś drobniutka, brzusio malutki, słodziutki, zgrabniutki :) Poprostu super :) Zabieram się za sprzatanie i zakupy, zajrzę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zadna nie odbiega brzuszkiem od normy wszystko rosnie prawidlowo nie ma co wymagac ze w 4-5 miesiacu bedzie pilka koszykowa jak dzidzusie waza okolo 200 gramow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczko brzusio kofany ;-)🌻 ja dzis mam dzien sprzatania juz 2 pralke piore zupe juz od 8 rano robie o 12 jade do ksiegowej a pozniej wracam i bede odkurzac i wycierac bo w sobote slub siostry wiec nie dam rady juz sprzatac wczoraj wieczorem posciel sobie przebrałam łazienke mam juz wymyta tylko bedzie trzeba z wierzchu wytrzec w garderobie tez porzadek w miare wiec nie ma zle buziaki dla was😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moncia a ja zabieram się do sprzątania już drugi tydzień i tak mi się nie chcę, ale muszę się zmobilizować bo się całkiem rozleniwie. Mam pytanie, wczoraj moja przyjaciółka zaprosiła mnie na wieczór panieński czy w związku z tym mogę prosić o jakąś rade co do prezentu, bo bielizny nie chciałabym kupować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moncia- tylko sie za bardzo nie przemeczaj sprzataniem majoweczka- mosialam cie z kims pomylic, bo myslalaam ze juz wklejalas brzusia i jakso w pamieci wiekszy brzuszek z Toba kojarzylam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepiekne macie brzuszki :) ciesze sie ze rosna zdrowo :) wskakuje tylko zeby pozdrowic i pomachac raczka do Was :) u mnie i brzuszka wszystko dobrze rowniez rosnie Malenstwo kopie ja chyba najpozniej sie dowiem z was plec, bo dopiero w pazdzierniku ale co tam :) doczekam sie i ja ;) to moj brzusio :) http://images45.fotosik.pl/192/177190c63003244emed.jpg staram sie czytac na bierzaco ale brak czasu jest niemilosierny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wróciłam ze sklepu, kupiłam 40 dkg kapusty kiszonej na surówkę do obiadu i po drodze zjadłam prawie całą, nie mogłam się opanować taka pyszna... Więc surówki nie będzie.... Fasola na panieńskie, może jakiś gadżet śmieszny, albo książkę pt masaż erotyczny ;) Ciekawe co u Karoli, tak cichutko siedzi i u Kasi W. Odezwijcie się kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wróciłam ze sklepu, kupiłam 40 dkg kapusty kiszonej na surówkę do obiadu i po drodze zjadłam prawie całą, nie mogłam się opanować taka pyszna... Więc surówki nie będzie.... Fasola na panieńskie, może jakiś gadżet śmieszny, albo książkę pt masaż erotyczny ;) Ciekawe co u Karoli, tak cichutko siedzi i u Kasi W. Odezwijcie się kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mamusie :) Brzuszków od rana tyle się naoglądałam, że chyba mi się będą śniły :) Sliczne, zgrabne, piękne. :) A co do piersi, to mi też wycieka taka wydzielina, ale jest jej mało i zasycha na sutkach. Lekarz powiedział, że to normalne i prawie zawsze się pojawia już od tego okresu ciąży, także spokojnie. Witania ostatnio poszłam z narzeczonym do warzywniaka i na koniec zakupów kasjerka się z nas podśmiechiwała heh. Kupiłam kapusty kiszonej za 25gr, taka garstka, 2 śliwki duże, banana i małą marchewkę. Mój facet to już na koniec nie wytrzymał i wybuchł śmiechem. Ale nim dotarłam do domu z zakupów nic nie zostało. Ludzie też się dziwnie patrzyli, bo ledwo co zapłaciłam, a kapusty już nie było heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tili-tili- cudny brzuszek, a corcie masz przeslodka!! witania- hehe, dobre, dobre- bedzie obiad bez surowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że te brzuszki już tak ładnie widać. Ja miesiąc temu jak była mu teściów to już też miałam taką piłeczkę trochę i moja teściowa z przerażeniem stwierdziła "o matko przecież to jeszcze nawet nie czwarty miesiąc, to nic absolutnie nie powinno być widać" Wkurzyłam się i jej powiedziałam "no widzi mama, jak ktoś jest niewydarzony to nawet w ciążę nie umie zajść tak jak trzeba" Też jej trochę ciśnienie podniosłam bo przecież ona zawsze twierdzi że w nic się nie wtrąca i nikomu złośliwości nie prawi;) Tilli fajnie że zajrzałaś i wszystko ok. Ja na następne usg skierowanie dostanę dopiero 23 września więc też pewnie w październiku będę miała. Co do tej płci to nie mówię że nie jestem ciekawa, bo też oczywiście bardzo bym chciała jak najszybciej się dowiedzieć, ale chyba jeszcze bardziej to mnie interesuje czy ten mały ludek też będzie miał taki pokręcony łepek jak Majka (głupia jestem no nie??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania-forever- buhaha, usmialam sie po pachy- dodam ze w pracy jestem i sie nia mnie gapia jak na idiotke :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no kiszonki :P chlopcy w drodze ..czyzby...:) tili tili -brzuszek sliczny 🌼 Agus nie wiem czemu link ci sie nie otwiera 😠 ja na obiad chyba zjem pierogi ...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczko, na poczatu widzialam twojego brzusia, a teraz tez mi sie nei wyswietla, mosisz chyba na nowo wkleic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapuche też bym sobie zjadła...wogule to ostatnio wiecznie jestem głodna w pracy, później wracam do domku jem obiadek i chyba w związku z tym że mam wszystko pod ręką głodzik mija... Tilli śliczny brzusio:) Ania boski tekst:) chciałabym widzieć minę teściówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×