Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Witania jak wrócę do domku to dodam jeszcze raz, bo ja na kompie w pracy też nie mogę otworzyć,a tutaj zdjęcia nie mam:) A tak swoją drogą to wczoraj miałam niezbyt miłą noc...strasznie bolały mnie piersi a w sumie to bardziej brodawki, do tego stopnia, że w końcu założyłam stanik i całą noc w nim spałam inaczej się nie dało. Nie wiem, boję się, że sobie je podrażniłam...mam nadzieję, że to szybko minie. Brzuszek tez mnie czasami boli, ale jak odpocznę to mija. Dziękuję za miłe komentarze odnośnie mojego brzuszka:) ale muszę przyznać, żę piersi bardziej mi urosły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia Maciusia
O rany Agus-inv ty masz brzuch jakbyś była w 8 miesiącu ciąży, co dopiero będzie w 9tym!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski czy wy tez tak macie ze jak drugi raz zasniecie to sie wam cos zlego przysni budzicie sie w zlym nastroju i jakby nie swoje? bo ja czesto w ciazy tak mam...:( ale dzis to az sie przestraszylam...😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka ja nie mam koszmarów jak się drugi raz położę, za to śnią mi się rzeczy zupełnie nierealne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane w poludnie :) a ja optymistycznie zaczelam kolejny tydzien :):) majoweczko-- ja tam nie wiem co mi sie sni, ale czesto sie budze z kolataniem serca, jak mierze sobie puls to mam zazwyczaj powyzej 120/min. nie wiem czemu ale wtedy czuje sie strasznie niespokojna i jakos w brzuszku jakbym czula ze Kruszynka tez jest niespokojna i jej serduszko bije szybciej... hmmm nie wiem, moze to cisnienie.. no i strasznie mnie bola stopy... wcinam sobie pierwszy obiadek (bo musze jesc dwa :P) pozdrowionka znad goracego rosolku z makaronikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka- ja nie mam zadnych koszmarow sabines- juz wchoraj mi ochoty narobilas z tym rosolkiem ale nie zdazylam zrobic...moze dzis mi sie uda.....ach, juz teraz bym zjadla sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do snów mam to wszystko o czym piszecie... Często miewam koszmary, jakieś niestworzone rzeczy mi się śnią i budzę się z rozkołatanym sercem. Przed ciążą rzadko kiedy miałam w ogóle sny. Teraz w nocy jestem niespokojna, jest mi niewygodnie, często się budzę, a rano wstaję zmęczona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dawno tu nie zagladalam :) Ciesze sie widzac ze wszystko ok u Was! u mnie wszystko jak najlepiej, waga zaczeła ruszać się do przodu a brzusio rośnie. Maluszek szaleje każdego dnia i uwielbiam to uczucie :) Powiedzcie mi czy Was czasem boli brzuszek po bokach? mnie praktycznie codziennie cos tam ciagnie ale jestem dosyć szczupła i tylko brzuch mi rośnie więc może dlatego.... Lekarz mówi ze jest wszystko w porządku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli chodzi o te sny .... to ja dzisiaj w nocy obudziłam sie z krzykiem az moj mąż sie wystraszyl ale nic nie pamietam co mi sie snilo. Bylam tylko bardzo wystraszona :( wczesniej nigdy tak nie mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kłucia z boku brzucha, rozmawiałam z lekarzem. To więzadła rozciągają się i bóle te mogą jak dr stwierdził imitować bóle jajników lub ciągnięcie w pachwinach. W piątym/szóstym miesiącu macica rośnie najszybciej i bóle mogą być częściej odczuwalne. Jego rada taka jak majóweczki: nospa pod ręką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umówilam sie wlasnie na usg 4d :D juz sie nie moge doczekac! to bedzie 20 tydzien wiec mysle ze bedzie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witania > dzieki za odpowiedz. narazie tylko raz zdarzylo mi sie wziasc nospe ale oczywiscie zawsze mam przy sobie :) faktycznie ostatnio czesciej to czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza mi lekarz też mówi żebym się nie przejmowała tymi bólami, tylko jak je poczuję to mam sobie poleżeć. sabiness i znowu robisz apetyt:) ja niestety muszę zadowolić się jogurcikiem bo jeszcze w pracy jestem, ale za to mam dzisiaj jogobelle pieczone jabłko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza co za zbieg okoliczności u mnie kończy się gotować pomidorówka z wołowinką i ryżem :) Mniam nie mogę się doczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede-mama najczęściej stosowane obliczenia: Pierwszy miesiąc to: 1- 4 tygodnia Drugi miesiąc to; 5- 8 tygodnia Trzeci miesiąc to: 9 - 13 tygodnia Czwarty miesiąc to: 14 do 17 tygodnia Piąty miesiąc to: 18 - 22 tygodnia Szósty miesiąc to: 23 do 27 tygodnia Siódmy miesiąc to: 28 do 31 tygodnia Ósmy miesiąc to: 32 do 35 tygodnia Dziewiąty miesiąc to: 36 do 40 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczko ja słyszałam, że w ciąży takie rzeczy się wchłaniają... Więc niech spada z Twojego jajnika wstręciuch!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witania dziekuje bardzo za wyjasnienie tabelkowe :) moze wam ochoty narobie :) zajadam pozeczki z cukrem i zalane jogutrem :) pychaaaaa moja sw pamieca babcia wysylala nas zawsze na pozeczki, zbieralismy do garnuszka a potem jedlismy z cukrem :) dziecinne wspomnienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się właśnie do zrobienia placków ziemniaczanych przymierzam. Mmmm ale mam na nie ochotę!!! Spadam obierać ziemniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, widze ze nawzajem bedziemy sobie robic ochotke na pyszne dania :) ja jeszcze godzinke i do domu uciekam- ale najpierw male zakupy wiieczorkiem moze doczekam sie rosolku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebralam core z przedszkola strasznie umorusana ale zadowolona tylko mowi ze za malo jesc daja...Az sie dziwie bo ona niejadkiem raczej jest...Co do obiadku mamy kurczaczka w bialym sosie i mizerie...😘 Witaniu wiem ze ten dziadok torbiel powinien zniknac...wrry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka- a to ty niewiesz ze gdzie indziej lepiej smakuje ?? ;) ;) dzieci tak maja :) za mna od kilku min kurczakburger z Mc Donald chodzi :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede mama - za mna kebab...:) no wiem ze jej smakuje gdzie indziej tylko ze ona wlasnie wsunela wielka porcje obiadu w domu;) i to mnie lekko dziwi...:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoweczko ja tez chce Kebaba:D:D juz jutro bede w pl i juz pojutzre po USG pojde sobie na pizze a potem jeszce kebaba:D:D uuu juz nie moge sie doczekac... A ta pomaranczowa to ladnie dogrysc potrafi...pisalam ze ten brzuch to wyjatkowo wielki wieczorem byl, w dzien to wiekrzosc nawet nie wie ze w ciazy jestem. Dzis jak bylam w banku i powiedzialam faectwi ze musze isc usiasc i zeby kolejke mi zajal, to sie zdziwil i jak usiadlam to brzuszek dopiero zobaczyl:P:P wstawie wam pozneij zdjecie brzuszka, moze zaraz zdjecie zrobie:) fasolka ja tez Twojego zdjecia otworzyc nie moge. Dziewczyny jutro o tej porze to juz w megabusie bede juz nie moge sie doczekac... ja caly czas mysle o tym czy dzidzia zdrowa i o plci, nie moge przestac...tak bardzo chce dziecwyznke...a to wszystko podswiadomosc. Moj m mowil ze ja przez sen az gadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszłe Mamusie :) Niedługo będziecie się cieszyć szczęściem Waszych Maleństw, i zobaczycie jaka to radosc, kiedy Wasze bobo moze coś wygrać :) Ja gram o misiaczka dla mojego synka, więc jeśli nie masz nic przeciwko, proszę, zagłosuj na mojego syneczka :) http://www.bebiko.com.pl/#/galeria/b44874a972e553612cdb5010a8717fad Dziękuję bardzo i przepraszam, że wcinam się w topik, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×