Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

u mnie ok cale 2 dni siedze w domu bo na dworxu jest strasznie zimno........ wczoraj mnie tak bolala glowa ze myslalam ze umre tragedia niormalnie. nie pisalam ale caly czas czytam co tam u was sie dzieje witam wszystkie nowe mamauski na naszym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam dziewczynki za wsparcie.... Nie chcę żadnej pominąć, więc ogólnikowo się zwracam:) Spokojnej nocy życzę, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monique pierwsze ruchy, tak jak kolejne to wielkie przezycie, ja juz sama nie wiem kiedy to sie zaczelo. bo nie bylam pewna ze to jest to! ale teraz wiem i ciesze sie za kazdym razem, wiec rozumiem twoje wzruszenie widze, ze tak jak ja masz termin na koniec stycznia, ja mam na 31go, a jednak jestes tutaj, masz czuja, ze bedzie w lutym? no i tez mam USG za tydzien, juz sie nie moge doczekac zobaczyc moja kruszynke, tyle ze w przeciwienstwie do ciebie licze na chlopca, a moj maz na coreczke, zobaczymy co to jest USG 4D? z dzwiekiem? idziesz prywatnie ? http://www.gmodules.com/ig/ifr?url=http://lb dm.lilypie.com/TikiGoogle.php/OrMLm7& ;synd=open&w=320&h=80&title=Lilypie+-+Pregna ncy&border=%23ffffff%7C0px%2C1px+solid+%23595959%7C0px%2 C1px+solid+%23797979%7C0px%2C2px+solid+%23898989&output= js"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grysia skroc sobie sowaczki
wystarczy 1 czesc ta w ktora klikasz a cala reszte wymaz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem, wczesniej wklejalam to nie wychodzilo, wiec mi maz ustawil to jako podpis, tyle ze nie wierzylam, ze sie udalo i wkleilam jeszcze raz, juz powinno byc raz tylko, szkoda ze nie ma jak sprawdzic, albo skasowac posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czecs dziewczyny wrocilam w piatkek w nocy...w czraj caly dzien mnie glowa bolala...zmeczenie po powrocie i nie wyspana... W kazdym razie bylam na USG 4D i nie jestem zadowolona:(:( bo chcialam 4D ale nic nie wyszlo, bo moje malenstwo odwrocilo sie kregoslupem i tyle co zobaczylismy:( lekarz pol godziny trzasl brzuchem i probowal odwrocic dzidzke ale to znowu za zadne skarby:(:( powiedzial ze nawet nie moze mi powiedziec ze dziecko na 100 % zdrowe bo wlasnie nie chcialo sie pokazac, a z tego co zobaczyl to zdrowe no i tyle. Mowi ze widzial siusiaka ale nie jest pewny,mam nagrany filmik na ktorym praktycznie nic nie widac:( ja siusiaka nie widzialam:( nic nie widzialam, a z sunkiem wszystko pieknie widzialam juz w 12 tyg. naszczescie nie skasowal mnie jak za 4D tylko jak za zwykle z plytka 160 zl:O ale i tak duzo bo ja naprawde nic nie widzialam:(:( babka w uzedzie poeiedziala ze dziecku peselu nie moge zalatwic bo nie ma meldunku w pl, a ja wiem ze jest specjalna aplikacja dla dzieci urodzonych za granica, wiec na tlumaczenie tez tylko kase wydalam:O ogolnie to tylko cos zalatwialam zadnego odpoczynku w nocy spac nie moglam i chyba jedyne z czego sie ciesze to ze zjadlam troche polskiego jedzienia, pizza, kebab,bolki i troche miesa itd tu przywiozlam. To na tyle...:O:O prawdopodobnie nei bede juz leciec do polski a tu drugiego usg nie bede miala wiec lipa:( przy porodzie sie okaze czy to chlopiec czy dziewczynka:( a lekarz mi jeszce powiedzial ze jak sie pomylil co do plci to moge przyjechac po martini na otarcie lez, aja bym chciala zeby sie pomyli. Przy pierwszym synku powiedzial ze chlopiec i sie nie pomyli i nawet nie mylal ze moze sie pomylic powiedzial wteyd ze na bank chlopak, a teraz to tak nie do konca sam wiedzial:O:O shee przeczytalam wczoraj co sie stalo, tak bardzo mi przykro, plakalam jak bobr:(:O:O tak jakby mnie to spotkalo:O:O przestraszylam sie bardzo bo po powrocie z pl obudzilam se rano z piekielnym bolembrzucha:O:O nie wiem dla czego, samo przeszlo ale ja i tak sie martwie:O:O witam wszystkie nowe mamusie:):) majoweczko dobrze ze nie odeszlas, powiem Ci ze ja tez mam duzoooo zamrtwien na glowie:O:O i tez juz myslalam zeby odejsc ale ja i tak nie potrafie nie czytac tego forum a tak to jeszce napisze:) dziewczyny nie gniewajcie sie ale ja pisze prawde, bardzo przezywalam to co sie talo shee tym bardziej ze wlasnie w ten dzien obudzilam sie z tym wielkim bolem:O:O mysle ze porpostu przemeczenie po polsce:( jak czytalam posta shee to czulam jak mi sie wszystko w zaladku z nerwow kreci:(:( jest mi tak przykro, wiem ze nic nie mozna zrobic ale nie rozumiem jak tak mozna traktowac ludzi:(:( wiecie co ma dola po polsce i moze troche marudze mam nadzieje ze moge sie wam wygadac:) prezpraszam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginekolog jeszce napisal ze mam lozysko przodujace ale bez ryzka przodowania, nie wiem o co chodzi:( wy piszecie ze przodujace niebezpieczne on nic nie poeiwedzial...a ja w pl juz nie bede chyba,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam wszystkie nowe dziewczyny:)). fajnie że nas tak wiele)). Majóweczka piękny brzusio:)). Mój też juz widac, choc w pracy nie wszyscy wiedzą jeszcze bo ubieram się w luźne rzeczy, a prace mam lajtowa więc chciałabym jeszcze popracowac:). 2kg do brzodu, przed ciążą również ważyłam 47 kg:), w pt ide do lekarza to znów się zważe dokładnie, mam nadzieje ze moja waga nie kłamie, apetyt ostatnio mi minął, juz sie tak nie objadam,zjem odrobine i mam dosc w poprzedniej ciąży przytyłam 16kg, teraz mam nadzieje na mniej:), schudłam szybciutko, po 2 tyg wchodziłam w jeansy z przed ciąży, ale boje się rozstępów nowych:), wcieram co sie da. z usg tak bywa, czasem dzidziok tak się obróci ze nic nie widac, mnie lekarz pow że na chłopak, ale tez mam malutka nadzieje ze sie pomylił,haha. wszyscy chcielismy dziewczynke i mówj synus tez troche zawiedziony że nie siora. Ale najważniejsze by był zdrowy:). Miłego dzionka! ja już pije lekką kawke, z dużą ilością mleczka i czekam na koleżanke i ploteczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie nie obrazcie sie ze nie czytam wszystkiego lae nie nadrobie was :( musze sie za prace wziac pozdrawiam i zycze milego dnia ahh, moje malenstwo od piatku mnie kopioe :) nie smera, KOPIE :D moj skarbus malenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko 🖐️ Kochane GRATULUJE kopniaków Dzidziulków,wiem jakie to ekscytujące i cudowne,długoooo się później to wspomina i pamięta. Małymi kroczkami zbliżacie się do wielkiej chwili już się nie moge doczekać jak przeczytam wieści o pierwszym kafetkowym Dzidziulku na Lutym. Majóweczka jesteś częścią tego topiku nawet nie mysl o tym żeby stad odejść,ja też doświadczyłam na własnej skórze nieprzychylności kogoś,ale jestm i będe tak długo jak mi na to pozwolicie. Miłego tygodnia życze dla Maminek i Brzuszkowych Dzidziulków. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane:) Majóweczko brzusio jak zwykle słodki:) ja chyba też muszę sobie zrobić nowe zdjecie:) Gratuluje i zazdroszczę kopniaków, czasami wydaje mi się, że coś mi się tam wierci po brzuchu ale wiem, że jeszcze czuć tego nie mogę...ale tak jakoś lepiej. Marwo fajnie, że dołączyłaś do nas. W końcu mój skarb nie będzie najmłodszy:) Aguś cieszę się, że już do nas wróciłaś. Szkoda, że usg nie wyszlo tak jak chcialaś. Wiemy jak bardzo Ci na tym zależało:( Wogule to mam dzisiaj kiepski dzień od rana. Mój chrześniak zaczął chodzić do przedszkola, ponieważ jest to dla niego bardzo traumatyczne przeżycie to zdecydowałayśmy z siorą, że to ja go będę zawozić. Dlaczego? Bo mu to obojętne i tak nie chce tam iść, a siora tylko później siedzi w pracy i ryczy. Ja myślałam, że jestem twarda ale sama z trudem powstrzymywałam łzy. Słodziak mały tak płakał zupełnie nic nie mogłam zrobić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Zle dzis spalam i wstalam cala połamana.Musze zaraz rozchodzic stare kosci ;) Majóweczko pikeny maly brzuszek. Postaram sie moze potem takze cyknac fotke, najlepiej wieczorem bo wtedy mam nieco wiekszy brzuch. Rano robi sie plaski. Ciesze sie, ze macie dobre wyniki i z bobkami wszytsko dobrze. Ja jutro ide na badania krwi i w czwartek do lekarza.Tym razem prywatnie, bo do tej pory chodzilam na fundusz. Kiedys czytalam jak pisalyscie o lekarzach z NFZ i chcialam cos dopisac od siebie.Ostatnio jak bylam na wizycie, to kolejki przesunely sie o 2 godziny! Przychodnia zamiast do 14, pracowala do 16.Ja bylam ostnia pacjentka .Zapytalam pani doktor co sie stalo... i wiecie , ona powiedziala mi ze kobiety ciazy maja zawsze pierwszenstwo.Wystarczy, ze przyjda i powiedza ze je cos bardzo boli i pielegniarki wpuszczaja je do lekarza bez kolejki. Powiedziala tez, ze widzi jak szczegolnie mlode dziewczyny sa niecierpliwe i nie chce im sie czekac na swoja kolej, wiec nauczyly sie wykorzystywac swoj stan i czesto gesto mowia , ze bardzo zle sie czuja i wchodza pierwsze. Nie wiem czy to prawda, bo ja sama zawsze czekam az mnie wywolaja.Ale juz nie pojde panstwowo, bo jednak szkoda czasu i nerwow. Na ostatnim badaniu, lekarka nie zrobila mi USG. Powiedziala, ze za czesto i tak mi robi a oni maja refundowane tylko 3 USG na cala ciaze.A tak potem powiedziala, ze tez juz chce isc do domu, bo jest zmeczona i obiecuje przy kolejnej wizycie zrobic Nawet dziewczyny nie mialam do niej zalu , chociaz bardzo mnie zmartwilo ze nie moglam zobaczyc maluszka na USG. Mysle, ze niektorzy lekarze sa po prostu przepracowani.Gdybym ja mialam pracowac do 14 a sytuacja nototycznie wymyszala na mnie, ze robie 2 nadgodziny to tez bylabym zla i zmeczona. Tyle gadylstwa z rana.Zycze Wam milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu- to bardzo mle jak nam dopingujesz, cieszysz sie razem z naim :) fasola- ja dosc wczesnie juz czulam wlasnie to cos i tez myslalam ze to nie moga byc jeszcze kopniaczki ale teraz to cos stalo sie intensywniejsze, mocniejsze Maluszek puszcza mi serpie po 4,5 kopniaczkow :) no a czasmi po jednym- najbardziej sie wierci kiedy siedze :D umila mi czas pracy, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede-mama dalaś mi nadzieję:) w takim razie zwrócę na to większą uwage, może rzeczywiście:) kurcze ale bym się cieszyła jakbym poczuła jeszcze raz to wiercenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki, moje kopniaczki na poczatku byly jak babelki nie bylam pewna czy to jest to, a teraz czekam na kolejne, czasem usmiecham sie do siebie jak czuje mojego maluszka, musze wtedy zabawnie wygladac, ale co tam :) jejku pierwsza dzidzia tu to bedzie pewnie wielkie wydarzenie Kasiu, juz czekam z niecierpliwoscia Aniu przykro czytac o polskiej opiece spolecznej, i niestety ciezko tu biednych lekarzy winic, dobrze, ze mozesz isc prywatnie, powiem ci jednak ze tu gdzie mieszkam robi sie tylko jedno (!!) USG na cala ciaze, lekarz sprawdza ci tylko bicie malego serduszka od ktoregos tygodnia i tyle, ja mam swoje w koncu za tydzien, juz nie moge sie doczekac, wiesz mi dla mnie to bylo wielkie rozczarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie :) Monique, w kościele pierwsze ruchy? Cud :) Super! Ja jeszcze nie poczułam :( Majóweczko brzusio rośnie :) Jonek będzie kawał chłopa po tatusiu :) Grysia usg4d nie robią na nfz, tylko prywatnie. Ale trzeba koniecznie wybrać dobrego, sprawdzonego lekarza, bo podobno niektórzy nie potrafią posługiwać się sprzętem... Agus, dobrze, że bezpiecznie wróciłaś. To dopiero Twoje maleństwo zbuntowane! Nie odwróci się i juz! Ważne, że zdrowe, a może nie chciało się pokazać , bo obraziło się. To jest raczej chłopiec jak piszesz, a Ty cały czas mówisz oby dziewczynka i strzelił chłopak focha i odwrócił się ;) Agus jakie martini na otarcie łez???????? Przecież nie ma większego szczęścia niż urodzić zdrowe dziecko! Czy to aż takie ważne jaka płeć???? Mamo Jakubka witam :) Ty też drobniutka jak majóweczka :) Fasola jeszcze chrześniak będzie uwielbiał przedszkole!!! Ania25 mnie też szło w biodra na początku, dopiero w tym tygodniu zaczęło mnie w szybkim tempie wypychać do przodu :) Grysia każda tyje w innym tempie i tak musi być. W ciąży nie wolno się odchudzać. Applepie współczuję diety... Nie można mieć zachcianek :( Ania25 to normalne, że pobolewa Cię brzuszek przy wstawaniu, to więzadła, które wciąż się rozciągają. Sylwia1983 nie znam się na łożysku, ale leż, odpoczywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marwa, Gabrysia -- 🖐️ witamy witamy w naszych skromnych progach :) Monique-- wielkie gratulacje :D obowiazkowo zdaj relacje z USG ;) majoweczka-- mmmmm ten brzusio :) 9 luty-- jak masz silny bol glowy to bierz Apap + zimny oklad na czolko i do lozeczka :) Gabrysia-- USG 4d jest ruchome. na 3d widzisz same zdjecia przestrzenne, a w 4d jak Maluch sie rusza i fika koziolki :) agus-- ojej... wspolczuje ze badanie nie wyszlo tak jak bys chciala... Mam nadzieje ze u mnie na 4d bedzie cos widac, mam za 2 tygodznie. Bol brzucha moze byc efektem stresu... uszy do gory :) ja dzisiaj ide do poloznej na wizyte, mierzenie wazenie, cisnienie itd... buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kofane wiecie co ja ostatnio zaczełam sie martwic bo nie czuje jeszcze ruchow bobaska a to juz 18 tydzien i druga ciaza kurde dziwne w srode ide do lekarza wiec zobaczymy agus witaj w domu 🌻 :d majoweczko brzuszek wiekszy nisz poprzednio sliczny powiem wam ze strasznie mi zimno to chyba znak ze jesien sie zbliza nie potrafie sie ogrzac kurde dzis musze na obiad gdzies na miasto wyskoczyc bo butla z gazem mi sie skonczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga 8 kg to nie tak dużo. Fajnie Ci, że masz już część ciuszków. Ja jeszcze nic kompletnie... Będzie kupowania. Ale super,że poczułaś przeciąganie maleństwa! :) Wiecie, troszkę się martwię, że ruchów nie czuję :( Czasem kładę się i czekam, czekam, czekam, aż w końcu usypiam i tak codzień... Wiem, że chudzinka nie jestem i to moja pierwsza ciąża, ale wszystkie już czują a ja nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia nie widziałam wcześniej Twojego posta, ale widzę, że mamy to samo zmatrwienie... Ja dziś zaczęłam 19 tydz i też nie czuję.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kofane wiecie co ja ostatnio zaczełam sie martwic bo nie czuje jeszcze ruchow bobaska a to juz 18 tydzien i druga ciaza kurde dziwne w srode ide do lekarza wiec zobaczymy agus witaj w domu 🌻 :d majoweczko brzuszek wiekszy nisz poprzednio sliczny powiem wam ze strasznie mi zimno to chyba znak ze jesien sie zbliza nie potrafie sie ogrzac kurde dzis musze na obiad gdzies na miasto wyskoczyc bo butla z gazem mi sie skonczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania25 moim zdaniem powinna cię inaczej potraktować ta lekarka. Cóz, że zmęczona???? To tak jakbym poszła do sklepu i poprosiła mleko, a ekspedientka mi nie poda, bo robi nadgodziny i ona nie ma siły. Ty się tyle naczekałaś, a jej się nie chciało zrobić usg... Prawda jest taka, że nie opłaca jej się na fundusz starać, bo nikt jej nie zapłaci za dodatkowe usg, prywatnie by zmieniło postać rzeczy, bo rza w miesiącu usg, nawet krótkie jest wskazane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witania to lekarz powiedzial ze na otarcie lez jak sie pomyli ze chlopiec i okaze sie ze dziewczynka to mam po martini przyleciec. JA mu powiedzialam ze chcialabym zeby sie pomylil ale najwazniejsze zeby dzidzia byla zdrowa. I sie zapytalam czy zdrowa, a on mi powiedzial ze nawet tego nie moze mi zagwarantowac bo tak sie dzidzia ulozyla i chyba to moj najwiekrzy stres teraz. Nie bede miala wiecej USG i jeszcze 21 tyg w niepewnosci bede:( nie wiem moze uda mi sie znalesc kase na drugi wylot do pl...zobaczymy Moja przyjaciolka w 7 miesiacu ciazy trafila do szpitala z goraczka 39,5 i ma grype. Strasznie sie o nia martwie lae pisala ze z dzidzia wszystko ok a ona musi jeszcze w szpitalu posiedziec. Dzis miala z mezem wyjechac do norwegi...trochce su=ie plany pozmienialy ale najwazniejsze zeby Dziwczyny wsyszly zdrowe(bedzie miec corcie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grysia - jestem na lutówkach bo mój pierwszy termin byl na 02 lutego ale z każdym USG zmiejszał mi się i narazie jestem na 30.01.2010. Podobno dziecko jest większe i 1 tydzień. Ale ja też czuję że może to nastąpić w połowie stycznia, jednak biorąc pod uwagę moją rodzinkę to raczej dzieci są trochę przenoszone - jak i ja sama urodziłam się w zielonych wodach...:(. 14 września na 16:00 mam BADANIA PRENATALNE ( tzw. wykluczenie 7 zespołów min. Downa ) - na to dostałam skierowanie. Będę miała bardzo szczegółowe badanie dzidziusia - wyglądu i jego serduszka :) Natomiast by zobaczyć dzieciątko na 4D- czyli w kolorze i w czasie rzeczywistym muszę dopłacić 90,00 zł i za nagranie na CD 30,00 zł. Tak Grysiu ide prywatnie ale na prenatalne ma skierowanie i nie musze płacić 300,00 zł. Agus-inv - przykro mi że nie udało się zobaczyć dzidziusia... mam nadzieję że moje pięknie się zaprezentuje w poniedziałek :). Będziesz miała niesamowitą radoche przy porodzie :). Kurcze wszystkie prezentujecie swoje brzuszka.... może i ja się namówię... Witaj Kasiu - zawsze jak widzę że coś piszesz to mam uśmiech na twarzy :). Naprawde miło jak do nas zaglądasz, tak jak inne które mają swoje aniołki.... Witaj witaminko :) - tak mi pozostało a i ty tak wiesz dlaczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monciu I Witaniu - ja takze nie czuje dziecka.W zeszlym tyg wydawalo mi sie ze kopie, ale od 2 dni czekam czekam i nic.. ale mysle, ze jeszcze sie rozbrykaja nasze maluchy :) Witaniu - moze masz racje, moze mi samej ze zmeczenia nie chcialo sie juz walczyc o to USG. Z reszta pszecie, ze w innych krajach robia jeszcze mniej tych badan. Ja wiem , ze moje kolezanki, ktore chodzily prywatnie zawsze mialy robione usg. Dlatego myslalam, ze to standard... moja mama mowi , ze USG sa szkodliwe i w ogole powinni zakazac ;) No ale ona rodzila w innych czasach Bardzo licze, ze w tym tyg zobacze mojego bobka na ekranie :) Na poznanie plci sie nie nastawiam. Jesli bedzie mialo geny po mnie, to nie bedzie lubialo zdjec i nie pokaze co ma miedzy nozkami ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus - chcialabys miec coreczke ?? Ja bardzo chcialam miec chlopca, jak tylko dowiedzialam sie ze jestem w ciazy. A teraz zrobilo mi sie to obojetne- tzn zalezy mi, zeby dziecko bylo zdrowe. A co bedzie to bedzie ... Najbardziej balam sie dziewczyny blizniakow:) Za duzo szczescia na raz jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×