Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Hej dziewczynki. Plamienia jak na razie się skończyły ale ponieważ jedynym objawem ciąży są pozytywne testy to nastawiam się na pozamaciczną.... Majóweczka - trzymam kciuki. Pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga podobno przy pozamacicznej sa bardzo mocne bóle nie można chodzić jest drętwienie nóg i to tak ok 4 tygodnia już. moze poprostu ty nie masz objawów takich jak inne dziewczyny. ja np mam zupełnie inaczej niż w pierwszej ciązy i też sie martwie ale może tak poprostu mam. aha czytałam że ok 7 tyg. moga wystapic plamienia i wiele kobiet tak ma. majóweczko napisz co i jak. buziaki dziewczyny. ja dzisiaj dobrze się czuje tylko pobolewa mnie pachwina po prawej stronie i troche brzuch. po obiadku jade po jakieś spodnie bo normalnie sie nie mieszcze a w orozpinanych nie będe chodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczko, Daga, Bardzo mi przykro że tak się wszystko poplątało:-( :-( Ale jeszcze nic nie jest przesądzone. Może to tylko zwykłe krwawienia które podobno dosyć często się zdarzają we wczesnej ciąży. Np.plamienia pojawiaja się czasem przy wzroście macicy, albo na skutek pęknięcia torbieli na jajniku. Może być wiele przyczyn. Tak że jeszcze nie ma co zakładać najgorszego. Co do ciąży pozamacicznej to towarzyszą jej silne kłujące bóle ciągnące się od jajnika do podbrzusza, osłabnięcia, omdlenia, nawracające krwawienia i uczucie parcia na stolec. Same plamienia mogą być oznaką ale raczej rzadko występują bez innych objawów. Trzymam za was mocno kciuki i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Napiszcie koniecznie jak się sprawy mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś wyżej pytał się o zaparcia... Ja na szczęście do tej pory nie mam z tym problemów ale odkryłam że bardzo pomaga jak się wypije rano dużą szklankę ciepłej przegotowanej wody z łyżką miodu i kilkoma kroplami cytryny. A przy bardzo dużych zaparciach polecam wypić 2 łyżki oleju z oliwek. Smakuje okropnie ale sukces gwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jestem mamusia z lutego 2009 :-) i polecam Wam na zaparcia czopki glicerynowe dla doroslych oraz sliwki kalifornijskie (suszone) na czczo. Mozna zaczac od sliwek byc moze pomoga bez czopkow. U mnie w ciazy nie bylo innej mozliwosci i cale 9 miesiecy to stosowalam. Dziewczynki, ktore maja plamienia - trzymajcie sie i badzcie dobrej mysli, ja tez mialam zagrozona ciaze i wiekszosc spedzilam lezac i zazywajac mase lekow i wszystko skonczylo sie happy endem - zycze Wam i ludzikom w brzuszkach duzo zdrowka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dziewczynki bedzie wszystko dobrze :) 🌼 czy wy tez macie takie humorki? jezuuu,,,, dzisiaj to myslalam ze pozagryzam wszystkich rano byle gowienko i klotnia gotowa :O wszystko denerwuje, drazni i w ogole bleee dobrze ze sie zdrzemnelam troszke bo inaczej bylaby masakra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny Majóweczka i daga nie martwcie się ja też na początku ciąży miałam plamienia później wystąpiło krwawienie brałam Duphaston 3xdziennie i Nospę 3xdziennie i wszystko jest dobrze teraz jestem już w 26 tyg trzymam za Was kciuki i najważniejsze to myśleć pozytywnie 🌻 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga, co ty opowiadasz? jaka ciąża pozamaciczna? nawet nie waż się tak myśleć! poza tym, tak jak piszą dziewczyny, jej objawy to nie tylko plamienia, ale też straszny ból! ja też nie mam prawie żadnych objawów ciąży poza niemiłosiernie bolącymi cyckami :) jeszcze się tym nie martwię :) majóweczka, mam nadzieję, że cię w szpitalu uspokoili! co do norm bety, to nie wszystkie laboratoria mają takie same. Ja w 5 tygodniu miałam 445, a norma jest od 217 do 7 tysięcy. Pytałam laborantek, mówią, że wynik bardzo dobry. To chyba tylko trzeba się mieścić w tych widełkach :) sylwinka i hipek! dzięki za dodanie nam otuchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny...zalapalam sie dzis na USG doktor byl bardzo mily :) hindus..hehe moje dziecko zyje i ma sie dobrze widzialam serduszko,moj prawie sie poplakal tak sie wzruszyl:P serduszko dzielnie walczy...i co pozatym -torbiel 3,5 na lewym jajniku ale narazie to zostawiaja...pozdrawiam was dzieki za wsparcie duchowe i wogole ze jestescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka strasznie się cieszę, że się odezwałaś! Super, że dzidzia ma się dobrze! Odpoczywaj i trzymaj się dzielnie! Trzymam mocno kciuki za Was! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki musze poprostu uwazac torbiel jest duza ale ponoc ma sie wchlonac...do 20 tygodnia musze uwazac z sexem ale pozatym i rozwoj plodu i beta ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka09 bardzo ciesze sie że wszystko ok -- dobrze że to tylko torbiel a nie coś innego tilli-tilli - u mnie z humorem bardzo podobnie - jestem od rana nie dosnisienia nawet sama dla siebie - wszystko i wszyscy mi przeszkadza. Sama szukam zaczepki -ale moj maż narazie jakoś to znosi. mam nadzieje ze szybko minie i hormony sie uspokoją - bo inaczej niewim co bedzie. Pozdrawiam wszystkie lutóweczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo ze sie cieszycie ze jest ok..a wiecie ze mialam zwykle USG NIE DOPOCHWOWE i wszystko bylo widac jak na dloni..:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STYCZNIÓWKA 2010
MAJÓWECZKO STRASZNIE SIĘ CIESZĘ !!!!! WIDZISZ A NIE MÓWIŁAM, ZE NIE JEST PRZESĄDZONE ??? HURRRAAA !!! Trzymaj sie, odpoczywaj dużo i nie szalej za mocno z Mężem ;) :P Wszystko będzie dobrze [kwiatek🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczko :) super wiesci! a widzisz jakie mity chodza ze w uk sie nie przejmuja ciaza do 12 tyg? bzdura! jezeli ciaza jest nie do uratowania i dziewczyna poroni to kazdego sie obwinia patrz jak sie super toba zajeli :) bardzo sie ciesze:) a usg nie robia dopochwowo tak jak i zadnych badan ginekologicznych to jest dla nich zbedna ingerencja tam ma sie wszystko ladnie i skladnie rozwijac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczko. Super wiadomość:-) Całe szczęście że wszystko jest w porządku i że dzidziuś ma się dobrze. Jesteś najlepszym dowodem na to że krwawienie w ciąży nie zawsze oznacza że stało się coś złego. Ale na torbiel musisz uważać. Pamiętaj że nie wolno ci dźwigać. Odpoczywaj i dbaj o siebie. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,wiem glupie torbiele mi towarzysza od dawien dawna:( a wczoraj jak wracalam zlapal mie deszcz w sumie to ulewa i dzis juz chrypka jest.:(..co do opieki tutaj jedyny minus to ze trzeba dlugo czekac ale badanie zrobili serduszko pokazali moj mogl zobaczyc wiec uwazam ze bardzo ladnie z ich strony..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja czytam nie mam zabardzo sily pisac bo bardzo źle sie czuje jestem chora, a nawet nie mam pojęcia jakie leki mam wziąsć, jutro ide na usg to sie lekarza zapytam. bo normalnie bardzo jestem słaba. majóweczko ciesze się że wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję majóweczka! Super, że z dzidziusiem wszystko ok. :D Ja mam mieć USG dopiero we wtorek...Wczoraj cały dzień bolał mnie lewy jajnik ale tak, że aż na nogę promieniowało. Dzisiaj po południu zaczął boleć lewy...:(...Z zaparciami też nie mam problemu...Cały czas mam bóle brzucha...Wczoraj ciążę już opłakałam (i stracone jajniki też)...bo naczytałam się w necie o pozamacicznych i szczególnie jedno zdanie mi utkwiło - Jeśli czujesz, że ta ciąża różni się od poprzednich...a ja tak mam więc oczywiście diagnoza została już postawiona. Poza tym mnie nawet piersi tylko leciutko pobolewają ale naprawdę leciutko i ryki na wierchu mam. Tylko to, brak @ i pozytywne testy świadczą o ciąży więc się martwię. Nawet nie mam na nic ochoty...wolę być przygotowana na najgorsze i pozytywnie się zaskoczyć niż na odwrót... Zresztą leżenie przy 1,5rocznym dziecku jest prawie niemożliwe... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga, przecież żadna ciąża nie jest taka sama! nawet jeśli ją się drugi raz przechodzi, to objawy nie muszą być identyczne. Trzymaj się i nie daj się złym myślom! Zobaczysz, będzie dobrze! Filipinka, a tobie co jest? przeziębiłaś się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga-ja tez wczoraj myslalam ze to pozamaciczna jeszcze lekarka mnie nastraszyla,tez mam malo objawow piersi tylko lekko juz bola ,a fasolka jest na swoim miejscu jak najbardziej zywa :) Bedzie dobrze zobaczysz Filipinko mozesz bez obaw brac co 4 h paracetamol i witamine C alke sam paracetamol bez niczego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga :) wiem co mowisz moja ma 15 miesiecy i odpoaczac sie na pewno nie da ale oszczedzaj sie ile mozesz :) dziewczyny - ja tez te ciaze przechodze totalnie inaczej w tamtej bolaly mnie piersi bardzo, jajniki, brzuszek, mialam ogromne mdlosci teraz nie ma nic dzisiaj gdyby nie ten bebech ktory mi wyskoczyl z przodu ;) to bym w ogole nie podejrzewala ciazy :O i tez mam czasem chwile zwatpienia.... ale przeciez musi byc dobrze nie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×