Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

NICK; WIEK..........SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ ccczarnaaa.....małopolska..........02.04.09.........07.0 1.10.......? Paulinka..........Irlandia.............02.04.09......... 24.01.10.........? agnesska;32.......lubelskie..........13.04.09........20. 01.10.......? betka............dolny śląsk..........23.04.09.........01.02.10...........? kama123........UK....................28.04.09.........01 .02.10..........? amelka30........śląskie .............30.04.09 ........07.02.10.........? malenstwo209...wielkopolskie...30.04.09.....08.02.10.... dziewczynka? majoweczka09..UK-kuj-pom......01.05.09.......06.02.10 ...(druga cora) witania...........mazowieckie.......01.05.09........9.02 .10........? tilli-tilli............Londyn.............04.05.09... ....08.02.10...(chlopak) daga.p.:33........ślaśk...............05.05.09........12 .02.10. .........? szatynka33......ślask.................06.o5.09........13 . 02.10.........? Lemurka..........kuj-pom.............06.05.09........10. 02.10..........? Kajuśka...........śląskie..............07.05.09........1 3.02.10.(chłopak) no to sie dopiszę: Monikaza24.....dolny śląsk..........07.05.09........ 13.02.10..(chłopak) AniaForever........Łódź..............07.05.09.........11 .02.10.......? filipinka85.........śląskie..............09.05.09....... .. 16.02.10...........(dziewucha) .erica...Londyn........11.05.09..........16. 02.10..........? aneks87........mazowieckie.........13.05.09........22.02 .10 ??? ....... ? megi231........ śląskie.........14.05.09.........18.02.10.(dziewczynka) micuszita...zachodniopomorskie...14.05.09.........18.02. 10.. .syn ice blue....mazowieckie .......14.05.09 ..........22/23.02.10............? Karolka83...mazowieckie........06.05.2009....13.02.2009( ?)...bliźniaki(?) Shee88...małopolskie......25.04.2009.........01.02.2010. .........? Heya9...zachpom. Stargard....26.05.09.....01.03.2010........? Klaudia0405...lubelskie...............25.04.....01.02.20 10.........? Qanchita..26......Wlkp...........24.05.09......28.02.201 0.........? agus_inv.........UK.............07.05.2009........12.02. 2010 Fryzella 26....podlaskie.......16.05.2009........20.02.2010........?< br /> bede-mama24...Niemcy.......09.05.2009........04.02.2010....chlopiec chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja zachcianka to wyjechac na wczasy z ukochanym:) plus sledzie:) oj, jak oddam projekt to bede szczesliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wam juz brzuszek wydelo...a mii jeszcze zostal troche po ostatniej dzidziunce:( jakos schudnac nie moglam a teraz jak zaszlam w cize to zeszlo jakies 5 kilo ale i tak brzusio jest...teraz nie bedzie sie tak drastycznie rozciagal jak za pierwszym razem...(tragiczne rozstepy) po drugiej i ostatniej ciazy bede zbierac na operacje plastyczna :P hehe albo dzieci zafunduja jak podrosna :P... wiec dziewszyny smarowac cale cialo rostepy moga pojawic sie wszedzie :( ja mam na brzuchy udach posladkach i ramionach a no i piersiach...mowie tragedia....powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to już sama z siebie się śmieję ..idę do warzywniaka i tak 4 banany, 2 kg truskawek, 1 kg jabłek, morele ,brzoskwinie kupuję wszystko co tam jest aż mam slinotok ...pakuję do lodówki ..ledwo drzwi domykam... za godzinę zaglądam oj coś by się zjadło patrzę na to wszystko o fuujjj nie śledzia bym zjadła a tu nie ma :( za dwa dni połowę wyrzucam, bo po wszystkim mdli mnie cholernie. Mąż otwiera lodówkę i śmieje się.... no nie widać, że baba w ciąży tu mieszka heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszam mamy
Dziewczyny zapraszam do rozmowy na prywatnym forum, bo pewnie i do was zawitają nie długo wredne pomarańcze http://cafe-mama.phorum.pl/ Zapraszam na kulturalne rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus_inv - mi po pierwszej ciąży też został brzuch no i jeszcze cesarka robi swoje. Ale doradziła mi taka starsza pani z pracy żeby po porodzie mocno ściskać brzuch teraz są różne pasy a ona kiedyś przykładała wykrochmalone, wyprasowane prześcieradło i owijała się bandażem i teraz płaska jak deseczka. Teraz też będę się ściskać oczywiście nie zaraz po porodzie ale jak trochę dojdę do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed ciaza znaczy(wazylam 58) zanim myslalam ze jestem w ciazy bo staralam sie kilka miesiecy( i wtedy przytylam jakies 5 kilo)wiec tak naprawde 63kg potem mdlosci i waga spadla pewnie do 60 jakos. w ciazy nie przytylam strasznie duzo bo jakies 12- 15 kilo nie jestem pewna. rostepy na brzuchu dostalam w ostatnim miesiacy a na reszcie jakos wczesniej ale one mi tak nie przeszkadzaja nie sa tak widoczne...w kazdym razie ja po porodzie najpierw schudlam a potem stopniowo zaczelam tyc (bo karmilam piersia i jak zjadlam za malo to pokarmu nie starczalo i maly plakal i musialam sztuczne dawac i po sztucznym mi sie rozregulowal, bo jak mial 2 miesiace przesypial cala noc a jak dalam sztuczne skonczylo sie przesypanie nocy i do tej pory mi sie budzi raz ok. 3 a potem o 5 i o 7-8rano. teraz waze 70 kilo wiec caly czas za duzo i to o 10 kg. mam nadzieje ze w ciazy za duzo nie przytyje i ze sie jakos wyrowna...i ze po tej ciazy bede miala tak duzo robory ze szybciej schudne bo przy pierwszym i to jeszce grzecznym dziecku (bo spal mi po 7 godz w dzien jak sie urodzil a potem stopniowo coraz mnie teraz spi 2 razy dziennie po 0k 2 godz. i jest bardzo grzeczny, znaczy teraz zaczol chodzic jak mial 10 miesiecy i troche wiecej ruchu mam. Ale u nas jest babcia wiec tez duzo pomocy i wogle moge posapac jak zmeczona jestem itd. a jak sie drugie urodzi to wracaja do domu wiec sie wszytko zmieni u mnie:) ) mam nadzieje na leprze jesli chodzi o wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomnialam dodac ze ja mam tendencje do rostepo. urodzilam sie wczesniakiem w 7 miesiacu ciazy i od urodzenia mam malutkie rostepy na plecka (wlasciwie nie widoczne tylko zmozan wyczuc reka) wiec u mnie zadne smarowanie nie pomagalo choc powiem szcezre ze regularna nie byla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ze tak duzo pisze... email nie prawidlowy i nie moge go usunac:( weszlam w preferencje usunelam email i caly czas jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ze tak duzo pisze... email nie prawidlowy i nie moge go usunac:( weszlam w preferencje usunelam email i caly czas jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Aguś to ja proponuję teraz konkurs na największą ilośc postów na godzinę;) wygrywasz dzisiaj;) Kajuśka, mam sposób na odczarowanie! weź czarną kurę, o zachodzie słońca idź na rozstaje dróg, stań twarzą ku północy, spluń dwa razy spod prawej pachy i skręć łeb ptaszysku i wypatrosz srebrnym nożem... jak się nie zwymiotujesz, znaczy że podziałało;D a jak zwymiotujesz to przynajmniej będziesz już miała przygotowanego kuraka na leczniczy rosołek;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betka- usmialam sie do lez :) agus- kurcze to nie za ciekawie z tymi rozstepami, wrr- ja nie chce ich miec i sie smaruje codziennie przed spaniem- tz brzuch piersi i uda a wage mam calkiem podobna do Twojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. Ja też niedawno się dowiedziałam, że jestem w ciązy. Z moich wyliczeń wynika, że poród będzie połowa- koniec lutego. Jeszcze lekarz nie ustalił terminu. W czwartek mam drugą wizytę. Pozdrawiam Wam serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Boziuniu jak mnie pocieszyłyście tymi kilogramami , przybijam piątkę uff to nie tylko ja mam ten problem betka12 - to raczej nie było zabawne hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! dla mnie taki sobie - ale mam nadzieję, że dla Was lepszy. Odkąd się obudziłam mam okropne mdłości i zawroty głowy - jak na karuzeli :D już myślałam, że pierwszy bełt będzie :)) sorry za szczegóły... :) nie pojechałam do pracy - z mężem ustaliliśmy, że narazie mam odpoczywać i się relaksować. na szczęście mam taką pracę, że mogę pracować z domu, więc luzik... Fryzella - wszytskiego najlepszego z okazji urodzin!!!! 5 tydzien i 3 dzine to faktycznie wczesnie jak na bicie serduszka, na nastepnym usg bedzie widac!!! najważniejsze, że jest pęcherzyk! Witania! gratulacje! jaki duży Twój zarodek już! :) Wiem o czym mówisz, my nie powiedzieliśmy jeszcze nawet rodzicom... wie moja siostra i kolezanka. i koniec. nie chcemy zapeszac, ale po nastepnym usg (w 7 tyg 0 dniu), jeśli wszystko będzie ok, zamierzamy powiedzieć :) i bardzo dobrze, ze nie brałaś progesteronu - jak juz sie zacznie, to ponoc trzeba brac i brac. a jesli to nie jest konieczne, to po co? Monikaza24 - ja też myślałam, że to jesczez nie ten etap. i o ile w szerokie portki się miesczę bezproblemowo, to przy siadaniu guzik musze rozpiąć, bo niewqygodnie :))) agnesska--- my w tym roku nie jedziemy na zadne dluzsze wakacje. a to dlatego, że mamy ostatnio sporo wydatkow, i skoro będzie dzidzia, to trzeba więcej odłożyć i dlatego, że dużo pracy się nam szykuje w te wakacje. na pewno wyskoczymy gdzies na troche, ale pewnie nigdzie daleko - ja chcialabym na mazury... w przyszlym tygodniu tam zreszta bedziemy, bo mamy pierwsza rocznice slubu :) betka - mi też się wydaje, że wsyzscy widzą! a wczoraj zlapalam sie na tym , ze szlam z samochodu jakbym conajmniej w 6 mc ciazy byla. nogi szeroko, brzuch do przodu :DDD tilli-till ---- niewiarygodna gistoria, dobrze, ze dziecku się nic nie stało po tych tabletkach. moja kuzynka wpadla stosując tabletki, ale zorientowała się na początku 2 mc, że jest w ciąży. kama123 --- też poczytałam sobie wątek, o którym pisałaś. i też pochlipałam - różnie się w życiu układa niestety... heya9---ale narobiłaś mi smaku na śledzie!wczoraj wieczorem miałam ochotę na parówkę na ciepło. a nienawidzę i nie jadam wcale!!! :) niestety sklepy już pozamykane, w lodowce u nas czegos takiego nie znajdzie się, więc nie zaspokoiłam zachcianki. zamiast parowki zjadlam pol opakowania lodow czekoladowych o 1 w nocy! pycha! a rano wstałam i już nie chcę parówki :))) Klaudia0405----na pewno wszystko jest ok! odezwij się po powrocie od lekarza! bee-mama--- ciesz się, że narazi enie masz zachcianek :D agus-inv--- niestety jedni mają większe tendencje do rozstępów, inni mniejsze. ale nic to, nie martw sie! Ola- witamy! I pozdrawiam resztę dizewczyn, ktorym nie odpisalam, ale to poporstu niemozliwe!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny, jak dobrze jak was poczytałam, myślałam, że tylko ja sobie taki balon wyhodowałam, a tu widzę, że nie jest tak źle... :P też muszę pomyśleć nad jakimiś spodniami nowymi :) całe szczęście że jest lato (tylko jakie? :( ) i chodzę głównie w lnianych, to w nie się jeszcze mieszczę:) mam dziś strasznie dużo pracy, ale się cieszę, bo w pracy czuję się świetnie. Jak nie będzie potrzeby iść na l4, to mam zamiar pracować ile wlezie... widać mi służy :) Lemruka, gratuluję zaliczonej sesji! Agus, witaj u nas w klubie :) Witania, ale super, że słyszałaś serducho!!! i dobrze, że z maleństwem wszystko w porządku. nie potrzebnie cię tak na początku nastraszyli :( Betka, dresik do pracy :P bardzo dobry pomysł. Jestem kierownikiem działu, jak myślicie jakby na mnie moi koledzy z pracy zareagowali jakbym zaczęła w dresie paradować? :) Tilli, historia twojej przyjaciółki niewiarygodna! Heya, do pęcherzyka jeszcze troszkę u ciebie. Ja byłam w 5 tygodniu i 3 dni i pęcherzyk już był, a w środku coś strasznie maleńkiego. Także myślę, że za tydzień już być coś zobaczyła :) agnesska, no ale masz babeczko lodówkę :) betka, jak ja cię trzasnę zaraz :) czarną kurę, na samą myśl o wnętrznościach tego zwierzaka mnie mdli :) Fryzella, sto lat!! Ice blue, witaj w klubie mdłościanek :) Ola :) zapisuj się do tabelki i zostań z nami :) Kurcze, muszę zmykać. Koniec pracy :) dziś ten długo oczekiwany Dzień Taty! mój ojciec, który marzy o wnuku dziś dostanie małe buciki w prezencie!!! już nie mogę się doczekać jego reakcji!! trzymajcie kciuki cobym znów nie ryczała :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to prezent na Dzień Ojca rewelacyjny:) Z tą płaczliwością to ja też się ostatnio nie poznaję. Dzisiaj szukałam jakiegoś fajnego wierszyka na Dzień Ojca żeby małą nauczyć i żeby tatusiowi powiedziała i po przeczytaniu kilku (obiektywnie patrząc całkiem normalnych, żadnych tam mocno wzruszających) łzy popłynęły mi jak grochy;) W spodnie żadne poza dresami się nie mieszczę i bęben wieczorem mam taki że aż mnie to przeraża:) Pozdrowienia dla wszyskich mamusiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK; WIEK..........SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ ccczarnaaa.....małopolska..........02.04.09.........07.0 1.10.......? Paulinka..........Irlandia.............02.04.09......... 24.01.10.........? agnesska;32.......lubelskie..........13.04.09........20. 01.10.......? betka............dolny śląsk..........23.04.09.........01.02.10...........? kama123........UK....................28.04.09.........01 .02.10..........? amelka30........śląskie .............30.04.09 ........07.02.10.........? malenstwo209...wielkopolskie...30.04.09.....08.02.10.... dziewczynka? majoweczka09..UK-kuj-pom......01.05.09.......06.02.10 ...(druga cora) witania...........mazowieckie.......01.05.09........9.02 .10........? Ola... ........zachodniopomorskie...03.05.09......12.02.10...........? tilli-tilli............Londyn.............04.05.09... ....08.02.10...(chlopak) daga.p.:33........ślaśk...............05.05.09........12 .02.10. .........? szatynka33......ślask.................06.o5.09........13 . 02.10.........? Lemurka..........kuj-pom.............06.05.09........10. 02.10..........? Kajuśka...........śląskie..............07.05.09........1 3.02.10.(chłopak) no to sie dopiszę: Monikaza24.....dolny śląsk..........07.05.09........ 13.02.10..(chłopak) AniaForever........Łódź..............07.05.09.........11 .02.10.......? filipinka85.........śląskie..............09.05.09....... .. 16.02.10...........(dziewucha) .erica...Londyn........11.05.09..........16. 02.10..........? aneks87........mazowieckie.........13.05.09........22.02 .10 ??? ....... ? megi231........ śląskie.........14.05.09.........18.02.10.(dziewczynka) micuszita...zachodniopomorskie...14.05.09.........18.02. 10.. .syn ice blue....mazowieckie .......14.05.09 ..........22/23.02.10............? Karolka83...mazowieckie........06.05.2009....13.02.2009( ?)...bliźniaki(?) Shee88...małopolskie......25.04.2009.........01.02.2010. .........? Heya9...zachpom. Stargard....26.05.09.....01.03.2010........? Klaudia0405...lubelskie...............25.04.....01.02.20 10.........? Qanchita..26......Wlkp...........24.05.09......28.02.201 0.........? agus_inv.........UK.............07.05.2009........12.02. 2010 Fryzella 26....podlaskie.......16.05.2009........20.02.2010........?< br /> bede-mama24...Niemcy.......09.05.2009........04.02.2010. ...chlopiec chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisałam się, chodź z terminem jeszcze nie jestem pewna na 100%, Cieszę się, że trafiłam do Was. Dużo przeczytałam, lecz niestety nie jestem w stanie wszystkiego ogarnąć;) U mnie z ciążą to kompletne zaskoczenie. Jestem młoda, miałam mnóstwo planów i marzeń. Gdy się dowiedziałam cały dzień płakałam. Jeszcze do mnie to nie dotarło, a chyba powinno. Od dwóch dni wymiotuje po każdym jedzeniu. Zachcianki mam okropne- to śledzie, to pizza, to brzoskwinie, to ogórki. Rodzinie dalszej boje się powiedzieć, chyba nie jestem gotowa. Przeraża mnie to, jak zaczną pytać co ze studiami itd... Ciężko mi bardzo, ale mam nadzieję że wytrwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnesska, jako że Kajuśka mnie potraktowała od czarownic, to się staram trzymać roli:D ale dobra, żeby nie było tak drastycznie, weź buraka, a dalej postępuj jak z kurą, tyle że zamiast rosołu masz barszczyk;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziakicia
Hej:)Byłam wczoraj u ginki,dała mi skierowanie na badania,wszystko z krwi i analiza moczu.4 tydz. ciąży,termin na 27.02:) Muszę zrobic usg za jakiś tydzień,będzie już na pewno widoczny pęcherzyk,na razie troszkę za wcześnie.A powiedzcie mi bo zapomniałam,od którego tyg. bije serduszko?? Jestem na zwolnieniu i już chyba będę do końca ciązy.Po pierwsze dlatego,że u mnie w pracy nie ma stanowiska dla ciężarnej,po drugie,pracuję z klientem mam bardzo nerwową pracę a po trzecie ze względu na pierwzsą ciążę,która była z dużymi problemami a w efekcie syn zmarł mi dobę po porodzie................ To moja trzecia ciąża,jak już Wam chyba pisałam,mamy synka,ma 1,5 roczku i jest całym naszym światem:)Może teraz Bozia da córcię:D A powiedzcie jeszcze dziewczynki:od którego tyg. zaczynają się mdłości,jak było u Was??U mnie na razie super,jeśli chodzi o samopoczucie,nic mi nie dolega:)Pozdrowionka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo209
Dziewczyny możecie mnie wykreślić z listy... Poroniłam niestety ;( :(. Wczoraj jak mi zrobili usg już nie było pęcherzyka ;(. Dzisiaj miałam mieć robione łyżeczkowanie, ale w szpitalu na szczęście okazało się,że nie jest to potrzebne, bo wszystko ze mnie zeszło tylko krwawić będe jeszcze kilka dni. Jezu nie życze tego nawet najgorszemu wrogowi :( Trzymajcie sie życze Wam dużo zdrówka !! I dziękuje za to,że mnie wspierałyście.. Ja a pewno wcześniej niż za rok nie będe starała się o dziecko. Mam taką rae w sercu jak nigdy wcześniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenstwo- bardzo mi przykro :( :( choc wiem ze teraz zadne slowa nie ukoja twojego bolu :( Nichc Pan Bog ma Ciebie i Twojego *Aniolka* w swojej opiece!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo! Bardzo mi przykro! Uwierz mi, że wiem co czujesz - pisałam wcześniej o tym, że i ja poroniłam wczesną ciążę.... Wiem, że żadne słowa, które teraz usłyszysz nie są w stanie Ci pomóc, na to potrzeba czasu.... Uwierz mi, że kiedyś będzie lepiej, że ten ból nie będzie już taki mocny! Czas naprawdę leczy rany i zobaczysz, że będzie odrobinę lepiej! dla Towjego aniołka Pozdrawiam Cię cieplutko i przytulam do serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo kochane... strasznie mi przykro... wiem, że żadne słowa nie pomogą, przytulam cię mocno, i pomodlę się za twojego Aniołka jemu na pewno jest dobrze tylko my tu na ziemi cierpimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutejsza w pomarańczach
tak podejrzewałam maleństwo 😭😭😭 Bardzo niepokoiło mnie to krwawienie. Czasem sie zdarza,ze kobieta ma miesiączkę w ciąży ale to nie jest tak samo długie i obfite krwawienie :( Strasznie mocno Ci współczuję maleństwo 😭 trzymaj się kochana !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, maleństwo nie wiem co mam napiac...ogromnie mi przykro, prosze trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×