Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

dzien dobry mamuski! niech ktos mi powie, kiedy mina te mdllosci??? mam straszne od chyba czwartku, juz nie moge - najgorzej jest rano jak sie obudze... nie wiem sama co robic - nic nie pomaga. tylko sen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_tomm
Majoweczko zależy gdzie chciałybyście spędzić ten weekend.No i czy miałby to być hotel czy jakiś pokój lub domek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama123
Hej, Nie chce zapeszac, ale czuje poprawe! Czasem rano albo wieczorem poczuje sie gorzej, ale w sumie nie narzekam, bo ogolnie to jest niezle :-) Nawet brzusio boli mniej intensywnie! Jeszcze 3 dni i usg :-) Daga - dzieki za info. Troche tez poczytalam w necie o tej przeziernosci. I skoro nie ma na to lekow - gdyby bylo cos nie tak - to w sumie nie widze sensu robic tych badan… No chyba zeby tylko wiedziec i sie lepiej przygotowac, gdyby dzieciatko moglo byc chore :-( No nic, zobacze, czy mi je beda chcieli robic, czy nie. Chyba sie zaczne rozgladac za ciuszkami ciazowymi, bo niedlugo moge sie nie dopinac w moje gatki! Ale z drugiej strony boje sie zapeszyc i czekam na to usg jak na wyrok… Dopiero jak mi gin potwierdzi, ze fasolka jest, ma serducho i jest ok, to wtedy dopiero powiem w rodzinie o ciazy i zaczne sobie szukac ciuchow. Bo narazie to sie boje... Oki, milego dnia! A tym na wakacjach - pozazdroscic :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola szukam pokoju..czegos tanszego chodzi mi tylko o nocleg na d morzem w weekend...ice blue apogeum mialam w 7-8 tygodniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_tomm
Ice blue ja miałam w 6-7 tyg. to był początek nie mogłam nic jeść ani pić,miałam wrażenie że zaraz umre czasami...najgorzej było rano i pod wieczór.Jutro wchodzę w 10 tydz. i wydaje mi się że właśnie zaczynają mi przechodzić te dolegliwości :)Więc głowa do góry:) Mi pomagało mleko acidofilne jak tylko otworzyłam oczy ale każda z nas ma inne odczucia i sposoby :) Słyszałam też że bardzo dobry jest imbir :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_tomm
Hmm no z tymi pokojami to nie jest najlepiej...ale powiem Ci że np. w Gdyni taniej jest chyba w lato przenocować w hotelu niż na pokoju bo za pokój straszliwie się cenią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_tomm
Koło mnie jest babka która co roku wyjeżdza na lato i wynajmuje pokoje i za dobę życzy sobie 80zł od osoby i odziwo ma klientów!Musiałabyś poszperać w necie :)Wiem że na helu biorą ok30zł za dobę,tak więc trzeba szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli, fajnie że się odezwałaś w końcu :) cieszę się że wszystko OK u ciebie :) zagladaj tylko częściej 🌼 dziewczyny, a ja nie mam żadnych objawów! trochę mnie cycki pobolewają i troche urosły ale w ogóle nie mam mdłości, zgagi itp... jedyne co to czuję się taka pełna i ociężała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w czwartek wchodze w 9 tydzien - nie wiem czy to dobrze licze zreszta. teraz jest 7 tydzien i 5 dzien od OM - czyli jestem w 8 tyg? tak to sie liczy? w czawrtek będzie 8 tydzine 0 dzien, czyli poczatek 9 tyg? co do sposobow - imbir u mnie odpada, nie cierpie! a to mleko, o ktorym piszesz karola_tomm - nigdy o nim nie slyszalam :O możesz napisaćmi co to specjalne mleczko??? majoweczka, ja nie pomoge, bo nie jestem z tamtych stron - jak my jezdzimy nad morze, to zawsze w ciemno, i zawsze cos na miejscu sie znajdzie, no ale nie z dzieckiem - tutaj trzeba miec jednak juz cos zarezerwowane :) wiec mojego pomyslu nie radze powielac :) lily white-co ja bym dala, zeby nie bylo mdlosci, ciesz sie kobieto, ze dobrze znosisz ciaze! kama123- zazdroszcze USG - zawsze po nim czlowiek jakis spokojniejszy. my mamy nastepne dopieor na poczatku sierpnia. niby niedlugo, ale wiadomo, ze oczekiwanie to stres. zreszt te pierwsz emiesiace ciazy to dla mnie bardzo duzy stres. mam nadzieje, ze dalej juz tak nie bedzie... i ze bede mogla cieszyc sie ciaza bez zadnych obaw i bez wpadania w panike i histerie :) Monika24 -- koniecznie zjedz czekolade, ja tego nie zrobilam i po pobraniu krwi dochodzilam do sibie przez 2 dni. bylam tak wypluta, ze szok :) a co do wynikow, na pewno wyjda ci dobre nie martw sie :) w weekend powiedzielismy rodzicom o ciazy :) nie wspominalam wam chyba laseczki, ze wiadomosc byla podwojna :) moja mlodsza o rok siostra tez jest w ciazy :) jej ciaza mlodsza od naszej o ok. 2 tyg :) wiec rodzice przezyli podwojny szok i nie chcieli uwierzyc. mysleli, ze jaja sobie robimy. ostatecznie dotralo do nich, poplakali sie ze szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_tomm
Mleko acidofilne jest dostępne w różnych smakach,ja lubie truskawkowe :) Jest to taki jakby pół litrowy jogurt,zawiera żywe kultury bakterii.Jest polecany dlatego po braniu antybiotyków bo bardzo korzystnie wpływa na mikroflorę przewodu pokarmowego.Dostępne chyba w każdym sporzywczaku.Spróbuj może tobie też pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ice, dzięki8 za radę. Ja coprawda na czekoladę patrzeć nie mogę, ale zjadłam jedną czekoladkę to może coś da, bo więcej nie wmuszę :/ Co do ciuchów, to ja wczoraj stanęłam na wagę i nie przytyłam, a jutro kończę 9 tydzień, za to w dzinsach się już dawno nie zapinam. Już od dawna mam luźniejsze spodnie i tuniki, i kupiłam 2 pary ciążówek, bo na chłodniejsze dni nie miałam co założyć na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wakacji nad morzem to wiem ze w Ustce lub Rowach mozna wynajac pokój za 30-40 zl za dobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, u mnie dopiero siódmy tydzień. Mój lekarz pojechał na urlop, więc pierwsze usg będę miała co najmniej za 2 tygodnie. Ogólnie jestem bardzo śpiąca, mdłości najczęściej mam rano i wieczorem. Brzuch już i się trochę powiększył, na razie moja waga oscyluje w granicach 1kg na plusie. Moją zmorą są późne kolacje, zaraz przed pójściem spać. Wtedy dopada mnie wilczy apetyt, :( Wiem, muszę się z tym ograniczyć. Na urlop nie mam co liczyć w tym roku, będę pracować do końca ciąży, jeśli wszystko z dzidzią będzie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikaza, zazdroszczę urlopu :) Ja miałam wczoraj pobieraną krew do badania, jakieś tam tokxoplazmozy, morfologię, vr, glukoza, białko itd... Mam wyniki na szczęście idealne :) Majóweczko, wiem, że jest ciężko, ja rezerwowałam miesiąc temu na sierpień i już było ciężko znaleźć pokój. Ice blue ja tak samo jak majóweczka największe mdłości miałam w 7-8 tygodniu, aż płakałm, tak się żle czułam, teraz jestem w 9 tygodniu i jest trochę lepiej, nawet kotleta zjadłam ze smakiem :) Dobrze liczysz jesteś w 8 tyg, w czwartek skończysz 8 i zaczynasz 9ty :) Ale super Wam wyszło z siostrą :))) Extra :)))) To rodzice mają radość :) Ja też już wszystkim powiedziałam o ciąży i wszyscy bardzo ucieszeni :) Tylko w pracy nie wiedzą... Karola_tomm może spróbuję też tego mleka :) Monikaza ja też mam już jeansy ciążowe i 2 bluzki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_tomm
Ja jeszcze nie mam żadnych ciążówek.Mieszczę się jeszcze w ciuszki głównie w biodrówki bo mi tylko troszkę brzusia wystaje :(No ale nie ma co się dziwić dzidzia w tym tygodniu ciąży nie ma więcej niż 3 cm :) a ja ogólnie jestem chudzielec :) Jak czytam o waszych zwolnieniach z pracy to aż Wam zazdroszczę! Ja nigdy nie pracowałam a jak chciałam to mąż powiedział że nie ma mowy bo to facet powinien na rodzinę zarabiać...i tyle z tego było... sarenka28 ja też mam straszny apetyt wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewuszki mnie interesuje glownie trojmiasto jesli chodzi o morze bo dalej mam przesiadki a jade z coreczka i nie chce jej meczyc w upal zbytnio...:( u mnie apetyt i zmeczenie oraz bol glowki...bez mdlosci jak narazie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_tomm
Majoweczka wejdz sobie na tą stronę tu jest dużo pokoi i wcale nie drogon:) http://www.fajnewczasy.pl/noclegi,nad_morzem,Gdynia,0,0,0,0,0,0,1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dzwonilam w kilka miejsc ale niestety zarezerwowane..mysle czy nie jechac w ciemno jak nic nie znajde czasem juz na peronie stoja z ofertami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babencje. Też nakarmiłam dzisiaj \"wampirka\" i jutro rano po wyniki...Przeżyłam 2 miłe niespodzianki- pierwsza: badania kosztowały 89zł (to z Janem płaciłam więcej) i druga: kobieta za 1 razem znalazła żyłę. :D...Pewnie okaże się iż znów bakterie w moczu mam...eh...trudno... Majóweczka-trzymam kciuki!!! Karola- jeszcze będziesz patrzeć na ciążówki z uczuciem mdłści i czekać na \"normalne\" ubrania. Witana- super, że wykiki dobre... agus_inv - W dniu porodu ważyłam 92,5 kg :P, a po 6 miesiącach wróciłam do 66. Jeszcze 1,5kg zgubiłam jak przestałam karmić... Mam nadzieję iż teraz też dam radę. Ice blue- gratulujemy siostrzenicy albo siostrzeńca!!! :D Lily white- u nie też się skończyły prawie wszystkie objawy. Pewnie lepiej znoszę Luteinę....i oczywiście się zamartwiam...ale biust to o rozmiar urósł...;) Kama - z młodym i teraz niezamierzam robić rzadnych badań z krwi czy dzidziuś chory czy nie bo karczycho i tak fasoli gin zmierzy. Tasiulaaa-cieszę się słoneczko, że tak do tego podchodzisz. Ja po stracie myslałam tak samo i tylko odliczałam czas do starań. Będzie dobrze!!! I pamietaj, że cokolwiek byś nie zrobiła i tak by się skończyło jak się skończyło. Nawet mój Gin, gdy mu mówiłam, że się boję bo może dzidzia chora, a ja sztucznie ciążę utrzymuje( leki) powiedział, że jeśli jest z nią coś nie tak to nawet leki niepowstrzymaja natury. Mogą tylko odwlec co nieuniknione ale na siłe nic nie zrobią. Także się nie martw!!! tilli-tilli-cieszę się, że z maleństwem wszystko dobrze... Pobrzechtajcie się z córą za Jana też. ;) agnesska- ależ Ci zazdroszczę pobytu nad jeziorkiem... też mieliśmy jechać Karolka - ZAKAZ PANIKOWANIA!!! (od tego ja tu jestem...hehehehe...) Ania - miałam tak na początku...teraz zostały niestety same zaparcia... Dziewczyny lekazre liczą tylko pełne i skończone tyg> Ja np wg suwczka jestem w 8tc i 4dc więc dla lekarza to 8 tc. Pozdrawiam podwójnie, a pewną jedną potrójnie. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
To jak są liczone tygodnie zależy od lekarza. Miektórzy liczą pełne tygodnie a niektórzy mówią że jesteś w 20 tygodniu wtedy kiedy go zaczynasz. Mój np mówi że skoro mam za sobą 19 tygodni i 2 dni to znaczy że weszłam w 20 tydzień, więc jestem obecnie w 20 tygodniu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! wstajemy!!! :) obudzila mnie burza... brrrr.... majoweczka- trzymam kciuki za wizyte u gin dzisiaj!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo burzowo. Byłam dziś po wyniki - qrde na dworze masakra... Komary przypusiły atak na ogród... W czasie gdy lałam płyn do spryskiwaczy użarły mnie 3...a głupia zostawiłam otware drzwi do samochodu więc się wprowadziły...{zly]...cała drogę mordowałam tałatajstwo!!! Wyniki ogólnie w normie...tylko ten nieszczęsny mocz...No ale coś za coś - zamiast bakterii są fosforany wapnia - czyli znowu jakiś piasek albo kamień...😭...i muszę wcinać kwasotę... Dobra. Junior wstał więc do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski ja wstalam z lekkim stresem mam nadzieje ze z dzidzia bedzie ok...stresujace sa te badania qurde..ale trzeba przezyc...u nas leje:( pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka nie martw sie - zobaczysz, ze bedziesz szczesliwa po usg :) daga- niestety trzeba sie poswiecic. ja wcinam mieso - a nie mam kompletnie na nie ochoty - zmuszam sie dla dobra dzidzi... dobra laski, teraz ja jade po wyniki badan - toksoplazma, glukoza, przeciwciala, jakies hbs i wr, standardowo hiv, i hormony tarczycy... eh denerwuje sie nie wiem czemu. wracam za jakas godzinke, trzymajcie kciukasy! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×