Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Witania :) Gratuluje corci :) Tak samo Majoweczce rowniez gratuluje :) No wlasnie.. teraz przewyzszaja kobietki ;) Zobaczymy jak to sie bedzie mialo jak juz kazda pozna plec dzieciatka ;)) Najwazniejsze ze wszystkie maja sie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasola ja ci powiem ze kopary nam opadly do samej ziemi a moj 2 razy pytal a ona doslownie wjechala malej scanem miedzy nozki i powiekszyla 2 krotnie heh najsmiesznijsze ze inaczej tyje,jem i znosze te ciaze nawet brzuszek mam inny a to tez dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje Wam córeczek :) naprawde widze przewage dziewczynek :P a mam takie pytanie stosujecie jakies kremy oliwki przeciw rozstepom? bo ja smaruje sie wieczorem oliwka czego nienawidze i sie zastanawiam czy to mi cos w ogole da czy Tylko sie mecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja slyszalam o tym z ziaji ale moja mama po prostu jest taka ze absolutnie niczym sie mam nie smarowac tylko oliwka bo gdzies uslyszala ze przenikaja preparaty do plodu czy cos.. za kazdym razem jak ide sie kapac slysze tez "tylko nie bierz kapieli w goracej wodzie najlepiej w oogle sie nie kap tylko prysznic wez bo nie wolno" :D czasem histeryzuje bardziej niz ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawska mama moze warto tez jakis krem ? ja np uzywam rano ogolnie na miejsca narazone z ziajki mama mija, na biust dax perfecta mama a wieczorem tak jak Ty oliwke ;) Nie wiem czy to pomoze, ale chce miec pewnosc ze zrobilam wszystko dla swojego ciala, jesli jednak sie pojawia - trudno pokocham sie taka jaka bede, ale z ta pewnoscia ze staralam sie zapobiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawska mamo ale te wlasnie preparaty sa dla kobiet w ciazy ;) ziajka i inne tego typu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majóweczko ja też bym miała głupią minę:) mała zrobiła Wam niezłą niespodziankę;) a co do kremów to ja jutro jade na zakupy mam zamiar zaopatrzyć się w jakiś na rostępy i ujędrniający biust, widziałam jakieś takie w m jak mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cekawska mamo nie wierz tym razem mamie:) to sa kremy polecane dla kobiet w ciazy przez rozne znane instytuty sa bezpieczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie popadajmy w paranoje, jesli tak wszystko mialoby szkodzic to kobiety w ciazy musialyby sie szczelnie zamknac w jakiejs szklanej kuli zeby nic i nikt sie do nich nie zblizal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej dziewczeta ;) Ja juz lece, bo za pol godzinki Misiek bedzie juz w domciu ;D i trzeba bedzie sie soba nacieszyc bo jutro juz do pracy idzie normalnie.. Kolacyjka gotowa jeszcze tylko trzeba stol przygotowac ;) Dobranocka i zycze wszystkim kolorowych snow :) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:). staram się choc Was czytac, bo nie mam kiedy pisac. Ale ciężko wszystko zapamietac. w Witaniu, Majóweczko- gratuluje córeczek:) nie dziwie się Majóweczko że jesteś zaskoczona, ja też byłam w ciężkim szoku jak dowiedziałam się że będe miec syna. byłam pewna że to będzie córcia. A tu taki psikus. cóż los czasem płata nam figle, ale najważniejsze że dzieciaczki zdrowe:) ja już się przyzwyczaiłam do tej myśli. co do kremów stosuje mustela, szczególnie fajny jest do biust bo działa też przeciwbólowo, a j mimo,że 4 paz zaczynam 6 miesiąc nadal rosną i bolą okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałyście kiedyś o basenie, ja też chodze w wolnej chwili, staram się tak 2,3 razy w tygodniu, w wodzie się czuje super. Ale staram się nie przemęczac tak 30 basenów i koniec. Jak bym miała możliwośc chodziłabym codziennie, ale cóż..praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki Kochane ja idę spac:) dzisiaj troszkę zmęczona jestem... Grysia będziesz miała co nadrabiać:) Buziaki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoweczko i Witanio, alez wam dzis dzieciaczki figla zrobily!!! :D Czyli olac system rozpoznawczy- seduszkowy :P Majoweczko dla mnie to ty jestes szczesciara, ja bym chciala miec pierw dwie coreczki a po kilku latach chlopaka ale watpie w takie spelnianie marzen ;) Wierze ze musialas sie czuc zawiedziona, to normalne ale na pewno szybko przejdzie. Wiecie co, moze to glupie i egoistyczne ale jak tyle dziewczynek juz jest zaklepanych przez was to ja sie zaczelam bardziej bac ze mi na usg wyjdzie chlopak :( Wiadomo bede kochac jak wlasne :P ale co pierw sie rozczaruje to swoje... No ale najwazniejsze by wszytskie nasze malenstwa byly zdrowe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falbana ja popadlam w jakis dolek dzis mam nadzieje ze przejdzie ...w sumie zachodzilam w ciaze z mysla ze sie uda i chyba glupio sie tak nastawiac bo potem jest klops...coz to juz raczej nie pomylka...skoro wagine pokazala..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa mama 2008
heh majóweczko kochana to nawet tętno dzidzi zmyliło ;) dziś czujesz się rozczarowana bo jednak długo żyłaś w świadomości, że pod sercem synka nosisz. Ale już jutro będziesz kipieć z radości, że druga córeczka na świat się szykuje :) Ściskam Was lutóweczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama Jakubka1 no wlasnie mnie tez strasznie bolą piersi stały sie jeszcze brzydsze niz wczesniej rozmiar mam duzy 75D i rowniez dalej rosnie.. juz i tak moje piersi "patrza" w dol. jedna brodawka dwa razy wieksza od drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoweczko, zycze ci by to dzisiejsze uczucie jak najszybciej zniklo ale najbardziej to by przy porodzie okazalo sie ze to jednak chlopak! ;) Tak zaczelam sobie myslec o mojej dziecince i o usg za tydzien i dzieki tobie zaczelam sobie wyobrazac co bedzie jak powiedza mi ze chlopak, jak sie teraz nastawie psychicznie to latwiej przyjme wiadomosc o chlopaku. Wiem ze metody planowania plci tylko zwiekszaja szanse a nie daja gwarancji... Pomysl sobie ze jest tu wiele dziewczyn ktore marza o dziewczynce to moze poczujesz sie lepiej :* Mam pytanko, wzrost dziecka w 19 tyg to okolo 17 cm ale od glowy do stopek czy jak to sie mierzy, bo jak dziecko bylo mniejsze to jakos inaczej to mierzono, staram sie sobie wyobrazic mojego smyka ale nie wiem co z tym wzrostem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze wpisuje sobie tydzien ciazy w googlach np. teraz leci mi 23 wiec wpisuje 23 tydzień ciązy i wchodze na rozne linki tam wszystko pisza. Choc na roznych stronkach troche sie roznią wlasnie te wymiary sa one po prostu wypisane orientacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ciekawska mamo, wlasnie ze szukalam na kilku stronach ale tylko pisza wzrost bez podawania od czego do czego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jutro ide na basen hotelowy. Kolezanka pracuje w hotelu i ma za darmo dla siebie i jeszce jednej osoby i ona mowila ze moze ze mna chodzic:) co o tym myslicie?? kurcze jak ja sie ogole:O:O:P:P Majoweczko jak ja bede miec chlopca to sie wymienimy hehe:P:P:P oczywiscie zartuje zeby nikt nie pomysla. Wiecie moja tesicowa urodzila 3 syna i powiedziala ze nie chce chlopca, na to polozna do niej to prosze oddac a ona na to soadaj Pani co moje to moje:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus_inv ja tez zaczynam miec problem z goleniem :D przestaje widziec:D a co do basenu to sama bym poszla naprawde.. niestety mam zagrozona ciaze i jedyne co moge to spacerki nie przemeczajac sie.. jutro ide do lekarza i modle sie zeby mi nie odebrala tej ostatniej przyjemnosci i nie kazala znow lezec jak bedzie wszystko ok to tez spytam czy wlasnie basen bylby wskazany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha, agus, dobry ten tekst tesciowej :D Ja nie mam zadnego problemu z goleniem sie czy pedikurem, brzuch powoli dostaje ale jest taki rozlany ze mi nie przeskadza, spokojnie moge jeszcze spac na brzuchu, z jedna noga podkurczana. Jak zaczne 20 tydzien to trzasne tu fotke. To dobranoc wszytskim lecz nie dla mnie bo ja nocke wlasnie robie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falbana ja mam brzuch do przodu tylko:) juz na brzuchu nie spie chyba ze czasami a chwile ale boje sie ze dziecko miazdze:P ja nie wiem czy bym przetrwala nocke:( moge spac w dzien i w nocy, zawsze wieczorem troche po necie buszuej ogladam rozne rzeczy wozki itd, dla tego dopiero ide spac. u nas jest 23.30:) Jak myslicie czy ladnie wyjdzie USG 4D w 26-27 tygodniu ciazy??bo mniej wiecej 3 listopada bede w pl. mam nadzieje ze dzidzia nie bedzie odwrocona kregoslupem do gory... bo sie zalamie... Wogle to postanowilam isc do innego lekarza teraz i nic nei mowic o plci, bp jak pojde do tego co bylam( a on w komputerze napewno ma zapisane ze mysli ze to chlopak, a na zdjeciu nic nie widac, to bedzie mi wmawial ze chlopak) a moze ten drugi powie ze dziewuszka?? zobaczymy. Wogle wylot mialabym o 7.50 z glasgow i jak moj maz bedzie pracowal to bede musiala pojechac dzie wczesniej i na lotnisku przespac:( no ale nie ma innych godzin, a nie che leciec po 30 tyg bo juz dzidzia bedzie na tyle duza ze moge plci nie poznac i wogle malo zobaczyc. juz spac mi sie chce. Te 3 i pol godziny chyba nic mi nie daly, bo ja naprawde spac i spac moge:P:P tragedni...kiedy ten przplyw energii ma nadejsc?? dobranoc mamusie....aaa nie wiem jak wy ale ja zawsze przed snem czekam az mnie dzidzka kopnie jak nie kopie to tak leko brzuszek trzese czy cos i wtedy kopie, a wiecie robie blad bo naucze dzidzie ze o tej poze sie nie spi i zawsze bedzie mnie tak kopac. Tak mialam z synkiem:P:P ale po porodzie sie ladnie uregulowal i o 20 spac chodzil. Ale pamietam jak pod koniec ciazy sie meczylam bo ja sie kladlam spac a maly kopal jak szalony kilka godzin... jeszce raz dobranoc i milych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grysia ja tu czekam czekam, a Ty nic nie piszesz. Masz tak duzo do nadrobienia ze pewnie o 3 w nocy skonczysz(naszej 3:P) jutro przeczytam. Wiecie ja wcale nie wstaje pozno bo gdzie kolo 8.30-9.00 waszego czasu a mojego 7.30-8.00 jak wstaje to az sie boje tu zajzec tyle piszecie:) ale br=ardzo lubie czytac i pisac, w koncu to dla mnie przyjemnisc i rozrywka:) my jestesmy zadowolone ze mamy z kim pogadac o naszych sprawach a Ci ktorych to nie dotyczy cieza sie ze ich nie zagadujemy:P:P hehe dobra teraz to juz ide spac papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie, tym razem juz po fascynujacej lekturze 5ciu stron ! (w czasie pisania wyszlo jednak ze 6ciu stron) zaczne od siebie, kochane to juz 22gi tydzien, boze jak ten czas leci, zaraz zmieniam stopke :-) Moncia to u ciebie tez w poniedzialki kolejny tydzien mija? fajnie Ania - historia twojej kolezanki troche mnie zmrozila, tak jestem skupiona na ciazy, ze nawet jeszcze nie mysle, co bedzie potem, wiem, ze jakos sie ulozy, a moze rzeczywiscie warto by bylo poczytac troche o opiece nad maluchem, pozniej sie okaze ze ciaza to nic w porownaniu z malym dzieckiem w domu. Mnie tez swedza piersi czasem i brzuszek, ja jednak mysle, ze one nam poprostu rosna jeszcze i stad to swedzenie, wcieram wiec kremiki dla ciezarowek i modle sie, ze mi sie rozstepy nie porobily ;) StyczniowaM - tuniki sa super, najbardziej podoba mi sie ten patent na karmienie bobasa, musze tu takich poszukac Santicia ten pas jest fajny, ja widzialam taka chuste elastyczna, ale niestety nie moglam znalezc w sklepie, musze przejrzec internet Fasola, a widzisz juz sie martwilas, a jednak fasol szaleje, u mnie prawdziwe kopniaczki sa rzadko, czesto jednak czuje jakies tam przemieszczanie sie malenstwa, uwielbiam te chwile :-) Agus, ja popieram Witanie, trzeba sie smarowac, to ze masz juz "zeberki" nie znaczy, ze nie mozesz miec ich wiecej, dbaj o siebie mamuniu, masz kremiki juz? to smaruj smaruj, a moze ukochany uraczy cie milym masazykiem ze smarowankiem przy okazji Majoweczka, Witania i jak po USG? Majoweczka, oj juz widze, w koncu dotarlam do twojego komentarza po USG, to co bedzie Latika? nie martw sie slonko, do trzech razy sztuka ;-) to bedziesz miec 2 coreczki, zostana najlepszymi przyjaciolkami i beda sie nawzajem czesac, nie to co chlopcy, uszy do gory mowie ci :-) pociesz sie kochana, ze juz wiesz, ja sie nastawiam na core, do brzucha mowimy Meloduszka, a to bedzie niespodzianka jak nam sie przy porodzie okaze, ze to jednak Krzys ;-) Witania, super ze wszystko super, gratuluje dziewczyneczki i czekamy na fotki :-) Bede-mama, ja tez mam kompleksy czasem, wcale sie sobie nie podobam, wygladam jakbym napuchla, czasem juz sie nie moge doczekac, az dzidzka bedzie z nami a ja sie w koncu wezme za odchudzanie, cale zycie sie czlowiek odchudzal, ledwie 60kg mialam, a teraz szok, ale nic to, juz blizej niz dalej nie? Ja tez nie lubie jak mi sie ktos gabi na biust, staram sie mu wtedy patrzec prosto w oczy. To wg twojego kalendarza 9ty miesiac trwa 6 tygodni pewnie? widzialam taki kalendarz, ciezko sie z nim zgodzic, u nas tez inaczej licza w Pl bylabym juz w 23cim tyg, ale sie nie kloce, w koncu to mala roznica, a dzidzia przyjdzie kiedy bedzie gotowa tak czy siak ;-) Malwo, ja mam nadzieje, ze juz pozyczek nie udzielacie, niech sie obrazaja, bedziesz miala spokoj przynajmniej kochana malaMadzik, nie bardzo rozumiem na co ty masz to nospe brac, skoro brzuszek cie nie boli, miej swoj rozsadek, jak uwazasz ze moze ci szkodzic, nie bierz wcale albo zmniejsz dawki, nie chce siac plotek, ale fakycznie slyszalam, ze w UK wycofali Nospe zupelnie, bo podobno szkodliwa sie okazala, w Pl jednak lekarze nadal ja polecaja Santicia, wow, jestes szczesciara z tym portfelem i kase ci oddali, przynajmniej czesc, gratuluje farta nie martw sie jak narzeczony zareaguje na twojego tate, to z toba chce sobie zycie ulozyc, napewno cie kocha i nie bedzie szukal dziury w calym, wazna jestes ty i dzidzia, a nie twoj ojciec, poza tym rodziny sie nie wybiera kochana, coz zrobisz a co do urlopow, zgadzam sie z Kama, w Pl jest raj urlopowy, idziesz na L4 i masz w nosie, wszedzie indziej ciaza nie jest stanem wyjatkowym, ja co prawda pracuje w domu, ale nie bede miec wolnego w ogole, (tzn na porod sila rzeczy), ale potem znow telefony, maile, przyjazdy wyjazdy, mam tylko nadzieje, ze sie jakos to ogarne po porodzie no i M liczy sie z tym, ze na 2 zmiany bedzie pracowal korzystajcie wiec kochane jak mozecie sobie na wolne pozwolic, to powinno byc nawet zalecane ;-) co do pogody to tu wczoraj jeszcze lato bylo na krotki rekawek, dzisiaj rano padalo i od razu chlodniej jest, ale jeszcze nie zimno :-) a powiedzcie mi laseczki, macie jakies smieszne zachcianki? ja dzisiaj na zakupach jak zobaczylam korzen pietruszki, to chcialam go zjesc na surowo tak jak lezal, w domu M starl mi ja z marchewka, smakowalo mi bardzo, strasznie to dziwne bylo, ale coz moze czegos tam dzidzi bylo trzeba :-) Zuza, a czemu sie przewrocilas? slisko bylo czy stracilas przytomnosc na chwile, uwazaj na siebie dziewczyno, jak slisko to podloz sobie cos w wannie (albo brodziku, zalezy co masz), moze kup sobie taka mate antyposlizgowa, a jak slabo ci sie zrobilo to moze woda byla za ciepla, ciezarne cialka nie lubia za cieplej wody, brzuszek cie boli pewnie, bo sie martwisz, napewno bedzie dobrze, buziol xx ciekawska... termin ustala sie orientacyjnie, zakres bledu +/- 2 tygodnie, trzymaj sie tego co ci wyliczyl lekarz, choc z tego co mowisz to dziwne ze sie oburzyla ze termin jest inny po USG, poniewaz to nie zawody, tylko tyle najwyrazniej z badania wyszlo i nikt zapewne kompetencji pani doktor nie kwestionowal, u mnie termin tez sie zmienil po USG, ale poniewaz tylko o 3 dni, lekarz nie zmienil mi tego juz wyznaczonego, ktorego sie trzymam 31 stycznia, wg USG 3ci luty A porodu to my chyba wszystkie tutaj sie boimi, nie martw sie nie jestes sama No to ci ten lekarz wymyslil, lepiej swojego lekarza zapytaj, ten bol moze byc czyms powaznym, ale jak moze czytalas nas wczesniej nas ciagle cos gdzies pobolewa, mnie czasem bola miesnie, o ktorych isnieniu nie mialam pojecia, ale jak masz sie martwic zapytaj jeszcze swojego lekarza, zapytaj tez o wspolzycie, wg mnie gdyby bylo zabronione to lekarz powiedzial by ci napewno od razu, nie szkodzi sprawdzic Zdjecia jak najbardziej mile widziane jejku dziewczeta jestem dopiero na 212 str, litosci nie macie... no nic skrobie dalej Daga, fajnego masz chlopa, haha, ja tez narzekam na wage, ale M zawsze mi potrafi do rozumu przemowic, zebym sie nie wyglupiala, bo skoro tak jest to najwyrazniej tak ma byc, zeby dzidzia byla zdrowa, no ciezko sie nie zgodzic ;-) Serio myslicie, ze chlopcy sa bardziej ruchliwi Marwo i Malwo?? ja mam wciaz nieodparte wrazenie ze bedzie dziewczynka, baaaardzo ruchliwa, rano na dzien dobry, jak gotuje i jak czytam ksiazke przed spaniem, czasem jak leze poprostu i odpoczywam, jakby mowila, ej matka wstawaj, co tak lezysz, czasem juz mi sie smiac tylko chce Falbanaa, no nie bedziesz miec wyjscia, pokochasz jak wlasne!! ;-) zycze ci dziewczynki Wzrost jak sama mowisz, kochana, juz teraz mierzy sie od glowki do nozek, wczesniej bylo od glowki do pupki (odleglosc ciemieniowo-siedzeniowa), ale teraz juz dzidzia jest w pelni wyksztalcona wiec liczy sie "normalnie" 19cm, wow, niesamowite co? Wydaje mi sie, ze gdzies to tak wyczytalam, ale na stowe ci nie powiem, a mam za duzo ksiazek, zeby sprawdzic napewno. Powiem ci jak znajde. Agus, no juz chyba koncze, mam nadzieje, pewnie juz jest conajmniej 3cia, ahhh no ale ja tez mialam poniedzialek, no i remont u nas w domu maly, przed zamknieciem kilku pokoi juz na zime, wiec tez tak podczytywalam was tu na raty, jutro mam wiecej czasu, wiec mam nadzieje, bede na biezaco :-) ja tez sie ciesze, ze was mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×