Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Hej dziewczyny ja juz po 4D i szok!!! Jestesmy rodzicami coreczki !!! 🌼 ❤️ Jest zdrowiutka, rozwija sie prawidlowo,serduszko pieknie bije, przedsionki sie domykaja, wszystko jest dobrze, dzidzia jest sliczna,i ma nosek po tatusiu :P No wiec dolaczam zdjecia, zmieniam Pseudonim, oraz stopke :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opozniona fasolka :P No nie mozesz byc do przodu skoro masz najpozniejszy z nas termin :) Ja to moge robic zaklad ze urodze w marcu, nawet bym wolala, bysmy z dzieckiem mialy urodziny w tym samym miesiacu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
santicia rewelacja, oj te kobietki widzę że w tym tygodniu lubią zaskakiwać;) Kochana cieszę się, że jest zdrowiutka:) Gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabiness mi tez krwawily dziasla.. ale od jakiegos czasu tylko bola strasznie i strasznie zle mi sie je.. praktycznie odechciewa mi sie tego jedzenia bo taki koszmarny bol przynosi :( A co do dentystow, to ja sie nie boje ;) Jak ma do pacjenta dobre podejscie to na prawde milo sie chodzi ;] Moncia i dlatego wlasnie dobrze ze mozna rodzic z kims, bo wiadomo jak sie z bolu bedzie zwijac to wtedy ta bliska osoba trzezwiej patrzy na to co sie z Toba dzieje i wrazie czego pomoze jakos, dlatego jestem jak najbardziej za tym by ktos z bliskich byl.. nie wiem czy to ma wplyw, ale wydaje mi sie tez ze jak jest ktos jeszcze to wtedy lekarze maja niceo inne podejscie.. Z reszta.. sie okaze jak to w praktyce bedzie wygladac za jakies 4 miesiace ;) Ciezko jest jak sie ma tak malo kontaktu ze swoim partnerem, ale moze w weekend znajdziecie czas tylko i wylacznie dla siebie i spedzicie go jakos super milo, zawsze to cos kochana Ja tez jakas przybita dzis jestem.. Ale to na pewno pogoda tak na nas wplywa, w koncu nie ma sie z czego cieszyc, bo ciagle coraz zimniej.. :( Grysia :) Jak zwykle szalenstwo w zapisku hehe ;) Pewnie ze szybciutko zlecialo :) Dzieki Wam wszystkim, bo mialam zajecie w weekend ;) Cialko kobiety ciezarnej jest piekne i nie wazne ile kg ma ono na plusie ;) A pozniej.. pozniej to wszystkie bedziemy tak zajete Naszymi Skarbami ze nawet nie zauwazymy kiedy zgubimy te dodatkowe kg (mam taka nadzieje ;) ) Moj Dzidzius to codziennie slucha ze mna muzyki ;) I to roznej roznistej ;) Ale zwykle to jakies spokojne kawalki ;) A bajeczke to musze jakas kupic do czytania ;)) Paste zmienic faktycznie musze.. bo juz nawet mi jakos odpowiadac przestala ;P Dzisiaj szalwia plukalam i troszeczke mniej czuje ten bol.. staram sie nie "miziac" dziasel jezykiem.. bo tak mam jak cos mnei boli to jeszcze chorobliwie to dotykam ;P Na pewno Twoj tez to zniesie ;) Zobacza przy okazji co to znaczy urodzic dziecko ;) Moj jest taki delikatny ze jak sie tylko gdzies zrani to pozniej taki smutny jakis chodzi, hehe ;) Wiem nie powinnam sie z tego smiac, ale moim zdaniem to slodkie troche jest ;) Przychodzi i mowi "pocalujesz Misia, bo ma kuku" haha i jeszcze ta jego mina przy tym jak to mowi :D Ale do celu.. nie wyobrazam sobie jakby to on mial nam dzidziusia urodzic hehe ;D A co do szpitali i innych takich instytucji.. to Polska jest zacofana pod kazdym wzgledem w porownaniu do innch krajow.. ale my neistety nic na to nie mozemy poradzic... Falbanaaa kurcze... ale ze tak to moze sie tam z tym zoo wydarzyc.. myslalam ze nic mnie nie ruszy... jednak chyba lepiej zebym sie pomeczyla i urodzila i wszystko mialoby grac, niz jakies takie "nie mile niespodzianki" delikatnie mowiac... Lepiej nie kusic losu.. i zostawic tak jak ma byc ;) Kurcze, ja tez chce takie cycusie fajne miec ;P narazie jeszcze swoje uwazam za male ;P Ale.. urosna pewnie ;)) Fasola dokladnie wszystkie ciuszki sa slodkie ;D Ale.. wiadomo jak sie juz ma te dla swojego bobaska i jak sie wyobraza ze za jakis czas bedzie w nie ubrany to az ciarki przechodza z radosci hehe :D Santicia moje gratulacje :D !! Super wiadomosc ze dzidzia zdrowiutenka :D czekamy na fotki kochana ! :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santica ❤️ witam w gronie rozwych spioszkow :) musi byc na swiecie duzo kobitek hehe buzka dla ciebie i malej kruszynki, a myslalas nad imieniem juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falbana rodzilam wlasnie w tym szpitalu i jestem nie zadowolona :( nawet z platna polozna juz lepsza opinie ma Biziel ...niz miejski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santicia, no nie moge, jestes trzecia ktorej mowili ze bedzie chlopak! Jak dla mnie super, a jak twoje odczucia? Teraz to juz jestem prawie pewna ze mi synek pisany, wszytskie coreczki juz zaklepane :P Albo sie poludze ze ten topik to pod znakiem kobitek, konbietki gora!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra tez tam rodzila nie dawno bo w marcu i tez nie jest zadowolona a za wszysko bulila ..odradzam polozna K.Kylinska,bo odwala fuche...mam nadzieje ze tam cos sie zmienilo choc watpie ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA ! Mala jest przeslodka :D Buzka sliczniutka :)) Mi bardziej podoba sie Gabrysia :) Nie znam jeszcze zadnej ;) A Julek niestety duzo, tak jak i Wiktorii :( wiec jak i mi corcia bedzie pisana... to nie mam pojecia jak dac na imie... Dlatego po cichutku wierze ze moze jednak bedzie chlopczyk ;) A z reszta ;) jakby imie mialo najwieksze znaczenie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej, uciekam spac milej nocy i kolorowych snow dziewczyny ! :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 3 kuzyki ktore tam rodzily, jak nie zaplacily-koszmar, jednej maz musial wolac polozna ze glowke juz wychodzi... nastepnym razem zaplacila i cud miod, nawet jej cos daly ze w 3 godziny urodzila. Moja inna kuzynka rodzila w czerwcu i byla zadowolona ale miala juz oplacona polozna. O ile wiem to w bizielu sa studeci wiec jak dla mnie odpada, no i i tak gorsze rzeczy o nim slyszalam niz o dwojce...Ponoc szubin jest najlepszy ja jednak wolalabym rodzic w moim rodzinnym miescie by dziecko mialo miejsce urodzenia z duzego miasta... Rodzenie w anglii na pewno jest bardziej ludzkie ale niestety tutejsza sluzba zdrowie jak na moje doswiadczenia nie jest zbyt wyedukowana, przynajmniej w sprawach ciazy :/ Aha, majoweczko z tego co ja wiem to nie ma prawa ziemi w angli wiec dziecko nie dostanie brytyjskiego paszportu jesli zadne z rodzicow nie jest brytyjczykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
santicia zdjęcia rewelacyjne, ale Ci się księżniczka fajnie pokazała. Teraz jestem już pewna że wybiorę 4d zamiast 3;) a co do Twojego to jakby mój był to też bym juz z Wami nie pisała;) A imiona fajne. Mnie bardziej przekonuje Julka:) Marwo ja mam właśnie imię dla dziewczynki dlatego chyba podświadomie czuje, że to kobietka ale chętnie pogłowie się nad imieniem dla chłopca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falbana sprawdz sobie w funadacji rodzic po ludzku na ich stronce ktory szpital ma wiecej serc...ja juz nigdy bym nie poszla rodzic do dwojki za zadna kase brrry a co do paszportu to jeden z rodzicow musi byc osiedlony nie mniej jak 4 lata i wtedy mozna wystapic z wnioskiem moja znajoma tak dostala oczywiscie ma rezydenta..a co do opieki w UK to ja jestem zadowolona w moim miescie ...o porodach tez tu slyszalam dobre rzeczy ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoweczko, wiadomo ze opinie sa rozne, ja jestem w Londynie i tu jest masowka, co z tego ze sa mili jak na moje plamienia w ciazy wzruszali ramionami i mowili ze albo porobnie albo nie i nie sa w stanie mi pomoc, nikt nie chcial mnie zbadac wewn az teraz w koncu sie babka zlitowala.... Wierze ci ze moglo byc zle w dwojce ale wg mojego wywiadu lepiej w dwojce niz w bizielu ;) I nie wazne kto ma racje, wrazenia z porodu duzo moga zalezec od zmiany na jaka sie trafilo...Przykro mi ze ntak zle to wspominasz, mam nadzieje ze nie bede zalowac ze cie nie posluchalam ;) No Santicia dzidzka slodka, ja na 3 lub 4 D pisze sie dopeiro na nastepna ciaze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... ja dzis zly dzin mam i nic nie isze. SanticiaPerełka gratuluje corci:):) kurcze ale pomylki... wiecie co?? w tym roku same chlopaki sie porodzily a my zaczniemy rok 2010 i beda dziewuszki i kitusie. Mam nadzieje ze i mnie sie dziewuszka ukaze:) zobbaczymy:) dobranoc wszystkim:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasola, tobie jeszcze poleci nie martw sie, w koncu jest miedzy nami te 4 tygodnie roznicy, dla nas to moze niewiele, ale dla dzidzi i twojego cialka bardzo duzo Falbanaa to ja ci zazdroszcze, u mnie wytrzymalosc na bol zerowa, jak okres mial sie zblizac to juz bylam na prochach czesto, a bol porodowy jest podobno 10 razy gorszy (m.in. dlatego lubie ciaze, ze nie ma tych paskudnych okresiorow), ja nie wiem czy wytrzymam, mozliwe ze skapituluje i bede blagac o epidural haha Santicia, ale numer, co?? najpierw Majowka teraz ty, cos nam ten luty w dziewczynki obrodzi widze :-) gratuluje serdecznie zdrowego serduszka, buziole xx zdjecia genialne, naprawde az niewiarygodne jak duzo widac Marwo, no ja mam nadzieje, ze M zniesie porod dzielnie, boje sie tylko, ze personel w kumulacyjnym momencie skupi sie na nim mdlejacym niz na mnie, jestem jednak dobrej mysli, moj tez zawsze plasterek przykleja na kuku, normalnie jak dzieci ty tez kochana sie doczekac cyca, nie martw sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki.Ja Wam napiszę jak jest w POlsce- na NFZ nie można liczyć,jak coś jest za darmo,to wam wmówią lekarze że akurat tego nie ma,albo wam nie można podać,że niby za późno jest i takie tam bzdety.Jedyną gwarancją jest zapłacenie.Według przepisów poród rodzinny też jest za darmo,ale w szpitalach sobie wymyślili jak to obejść i podpisujecie kwitek,że dajecie darowiznę na szpital,jeszcze wam wmówią że to dla was miód i okazja,bo możecie sobie od podatku odpisać.To jest obrzydliwe,fuuuuuj,to jest wykorzystywanie ludzi w ciężkiej dla nich chwili.Prawda jest taka że połowę roboty odwala właśnie ta osoba towarzysząca przy porodzie,za co ma więc jeszcze płacić,za to że ułatwia personelowi robotę?Mój mąż powiedział że im powie że nie a zamiaru płacić za swoją obecność i jest ciekawy czy go wyproszą.Oczywiście nie zostawi mnie samej,ale tak z przekory i ciekawości to powie. Dziewczynki,ja Wam radzę,nie odkładajcie niczego na ostatnią chwilę,wypytajcie o wszystko tam gdzie chcecie rodzić Pamiętam jak chciałam wejść pod prysznic w czasie skurczów,poprostu czułam że mi to ulży,położne się oburzyły,że nie mogę i koniec.Całe szczęście że deszcz wtedy kropił,wyszłąm na taras i stałam w tym deszczu i czułam ulgę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do farbowania włosów,to ja stosuję szampon koloryzujący,pytałam położnej,mówiła że do 4 miesiąca lepiej nie farbować,potem można. Piszecie że dostałyście ciuszki od rodziny.Aż miło to czytać,jak rodzina sobie pomaga.Ja w pierwszej ciąży dostałam wszystko od ciotki,bo akurat miała małe dziecko,byłam wniebowzięta,nawet łóżeczko dostałam. Teraz mam taką sytuację,że dziękuję Bogu że akurat miałam pieniążki,żeby kupić wyprawkę,bo nikt by mi nie pomógł.Tym razem nie wydam za małych ciuszków,bo a nóż będzie następne? Dziewczyny,mój mąż wczoraj się wypowiedział do szwagra w pracy.Widzicie,ja musiałam zareagować,takie miałam przeczucie,że szwagierka tak to rozegra,że jeszcze my wyjdziemy na chamów,że nie przyszliśmy na jej ślub.Szwagier zrobił oczy : " a ona was nie zaprosiła? " Na to mój mąż nie wytrzymał i powiedział: " przed moim ślubem powiedziała,że jakbym jej nie zaprosił,to tak jakbym się wyrzekł rodziny,a teraz sama taki numer zrobiła " Wiecie co mój mą zpowiedział?Że podejrzewa że ona się obraziła,że jaj jej ostatnio pieniędzy nie pożyczyłam.Pisała do mnie smsa czy pożyczę jej 100zł,ja odpisałam że nie dostaliśmy jeszcze wypłaty,ale już nie będziemy nikomu pożyczac,bo jak my potrzebujemy,to nikt nam nie chce pożyczyć. Ale same powiedzcie,czy to jest powód żeby brata na ślub nie zaprosić? To mogła na mnie się obrazić,ale jego zaprosić,jakoś bym to przełknęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i hejka z ranka :) Misiu poszedl do pracy to zdaje relacje :) No zdjecia sa super ale te robilam z aparatu z fleszem wczoraj stad te blyski i rozjasnienia :P Ale za dwa tygodnie mam znow 2d wiec moze jak beda zdjecia to wkleje, bo moja gin. ma matowy papier a ten blyszczacy :) Ok, weszlismy o 16.10 siedzielismy 30 minut ogladajac szczegolowo kazda kosteczke, kazda czesc ciala, organik... Zaczelismy od glowki, mozdzek i polkole cale,prawidlowe,warga zrosnieta, cala, kosc nosowa widoczna, jak powiedzial lekarz - blyszczy sie jak klejnocik ;) , kregi zachodza jak zamek blyskawiczny, a narzady brzuszne rozwiniete, pecherz niewyprozniony :P Serduszko sliczne,tętno regularne,aorta i zyly rozwiniete,nieprzeczuszczalne :) Ah... No i cipucha jak ziarenko kawusi, na filmie widac idealnie, ja nie umiem dodawac filmu ale moze mi sie uda? Zobacze zaraz :P Na ekranie Niunia byla czarujaca, choc bardziej senna niz rozbudzona, ziewala, lykala plyn owodniowy, a i brala pepowine do ust :P Ssala kciuka, zakrywala raczkami buzie,i ciagle odpychala sie od lozyska,powoli chyba robi jej sie tem ciasno :) Od ostatniej wizyty jaka mialam 14 wrzesnia do wczoraj 29 przybrala na wadze 183g :P Wazy teraz 633g :) Niestety tak lezala ze nie wiemy jaka dluga :( Ale ponad 20 cm spokojnie :) Lekarz pukal mi w brzusio by ja rozbudzic, ale tylko ja rozdraznil, walila nozkami i raczkami w scianke i otwierala usteczka - wida ne podobal jej sie pomysl rozbudzania :P Moj spioszek maly :) Miisiu sie poplakal, ja tez jak sie dowiedzialam ze taki ksiazkowy model dziecka nam sie rozwija :) Ta cala laska aorty, krzyz sercowy... No istny ideal :) Zycze i Wam tak milych doznan i wynikow jakze pozytywnych :) No i z tego wszystkiego kupilisy z misiem taki rozowy kubraczek dla malej,milusi taki,do szpitala go wezme i jak bedziemy wychodzic wloze ja w te ubranko :') Dobra dobra, ale jeszcze przed nami 16 tyg 3 dni (lub 14 badz 18)wiec trzeba nadal zdrowo sie odzywiac,juz zadnych kebabow,niech mala stroni od fast foodow :P A Wasze zdjecia??? No ludzie dodawajcie tak cudnie jest ogladac te foteczki, dzidzie sa takie slodkie jak cukiereczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super,co za przeżycie,ja też chcę jeszcze raz jechać na to USG i tym razem koniecznie z mężem.To pamiątka na całe życie i dziecko będzie mogło sobie oglądać jakie było słodkie w brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falbana- fasola, Grysia- ja tez wierze w nature - ze sobie jakos poradze- trzeba myslec pozytywnie ale strach napewno jeszcze przyjdzie ;) ale nie teraz jeszcze fasola- ja czuje sie raz gozej raz lepiej :) to chyba zalezy od mojego samopoczucia a z sutek juz mi dlugo leci- ale sporadycznie Grysia- z tymi cycorami to cyrki normalnie, moje sutki sa tak ciemne jak u murzynki :) zawsze sie smieje jak je widze ale jak wczoraj stanelam w majetczkach przed lustrem no to kurde cyce jak balony :) az do meza pobieglam :) hehe santica- to cudnie :) gratuluje!! coraz wiecej kobietek :) zaraz ide foteczki ogladac marwo- na dziasla super jest pasta sensodyne ale dziewczyny nie zapominajcie tez zmienic szczotecznki na miekka- to bardzo wazne slodki ten twoj facio :) z tymi tekstami, hehe ja tylko od oklezanek wiem jak jest w PL jak sie rodzi- tu jest spoko, wsztsko za darmo, to ich praca i musza Cie dobrze traktowac, nie ma to tamto! mam nadzieje ze nie zapesze :) hehe falbana- ty nie strasz :) hehe, jeszcze mi dzidzus numer wywinie i bedzei dziewuszka , hehe :) ale co tam, zdrowie najwazniejsze !!! a tak wogule to dzis wstalam z okropnym bolem brzusia w lewej stronie i baaaardzo sie wystraszylam- jednak pojechalam do pracy- dzidzia kopie ale malutko i niewiem co sie dzieje :( zawsze taka ruchliwa byla kiedy przy biurku siedziaalm a dzis .....:( fasola- keidy bedziesz wiedziala plec?? agus- mam nadzieje ze dzis lepszy humorek :) no i trzymam kciuki za koleja dziewuszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam santicia no gratuluje widze ze wszystkim co mialy miec chlopaczkow wychodza dziewczynki kurde mam nadzieje na chlopaka zdjecia super mi te z 4d kojarza sie z dzieckiem ulepionym z czekolady nie wiem czemu ja juz pranie piore kapustke gotuje maly wstal po 7 rano dzis dzien w domu musze tu ogarnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
santica- jaka slodka pyzia :D super!! malwa- ja tez tylko szamponem koloryzuje wlosy- znaczy raz tylko robilam jaos w sierpniu atak to nie mam jakos potrzeby farbowania- pozatym w I trym tak jak piszesz nie powinno sie ale pasemka mozna!! hehe, a ty juz o nastepnym dzieciaczku mysisz :) super!! szwagierka zachowuje sie jak gowniara- zero wyrozumialosci ze np mozesz nie miec kasy kiedy ona potrzebuje, ehhh ale sie nie przejmoj- nie warto!! santica- super malenka sie rozwija- jeszcze raz gratuluje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę,myślę,nawet powiedziałam wczoraj mężowi,że chcę mieć z nim jeszcze jedno,ucieszył się,ale powiedział że będę musiała trochę odpocząć.Ja mu na to że byle za długo nie czekać. Też myślę że pasemka można robić,bo farba do skóry niedochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×