Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

ale ona mowila ze tabletki zaczela brac w wigilie (ale byla juz w ciazy) a poronila w kwietniu czy jakos tak i jeszcze ten ginekolog jej tlumaczyl ze dziecko przyzwyczailo sie do tych tabletek anty (do tych hormonow) i dlatego nie poronila przez nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potem dowiediala sie ze jest w ciazy myslala ze w 4 tygodniu i chciala usunac mowila ze kupila spejalne tabletki ktore sa dostepne w aptece na recepte i sie zdziwila jak poronila ze plod mial raczki nozki i glowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....dospalam jeszcze 4h, dobre i to, najlepsze ze moj mezyk kochany tez nie spal, martwil sie czemu mnie nie ma w lozku, a ja ucieklam do salonu na kanape, zeby mu nie przeszkadzac swoim wierceniem sie, ahh Witania, a no chyba, ze tak ;-) Fasolciu, nie nic nie boli, wstalam o 2giej na siku i przekladalam sie z boku na bok do 3:30, zadna pozycja niedobra, zrobilam sobie miete z rumiankiem, ale zasnelam znow dopiero przed 6ta No szkoda z tym krzeslem, moze jednak da sie cos wymyslec Gratuluje 19tki :-) Sabiness, zjadlam tez kanapke z serkiem, ale potem jeszcze bardziej balam sie czy zasne, bo slyszalam jak mi w brzuchu burczy, nie wiem co jest ostatnio po mleku mi niedobrze, nawet po kawie z mlekiem, dzis znow poszla do zlewu :( Krzywa cukrowa jest na cukrzyce ciazowa, czasem kobietom sie zdarza, nawet jak nie sa cukrzykami na codzien, ze wzgledu na to ze zagraza dziecku, lepiej jak jest wczesnie wykryta, dlatego to badanie robi sie rutynowo. Majoweczka, super ze sie udalo, masz teraz pewnie poczucie spelnionej misji :-) ja tez mam nadzieje, ze cos tu wywalcze Falbanaa ja nie dosc ze zapominam to jeszcze niezdara jestem, prawie codziennie cos upuszczam albo potykam sie na schodach, na zakupy koniecznie kartke musze brac, bo na bank zapomnialabym, czegos waznego Gratuluje polmetka :-) Ja sie boje, ze jak kupimy taki laktator na baterie, to beda mnie podsluchiwac jak "doje" mleko, bo to strasznie glosno chodzi. Wiecie, ze zeby napelnic jedna butelke trzeba doic obie piersi conajmniej przez 45 min!! Boze, daj mi sile. Tili-tili, no wreszcie wiesci od ciebie, cieszymy sie ze dobre, czekamy na wiecej :) o jacie dziewczyny, co wy za programy ogladacie? koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje tili :) chociaz tobie sie parka udala :P 🌼 A bede mama gdzie ?????? Czekamy ma wiesci ;) laski ja juz nie ujade z ta zgaga...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mogę oglądać takich programów,jestem za miękka,od razu bym płakała i ciągle o tym myślała. Co do laktatorów,to radzę kupcie jescze przed szpitalem,zależy czy w waszym szpitalu mają laktatory.Ja dostałam zatoru w piersiach gorączkę miałam,a pielęgniarki dały mi szklaną butelkę i kazały się wydoić ręką przez lejek do tej butelki,ból niesamowity,udoiłam troszkę,nie dałam rady .Już powiedziałam mężowi że chcę laktator, tak w ogóle to karmienie piersią jest trudne...wtedy zrezygnowałam po 2 tygodniach.Najgorsze są noce-co chwila musisz dawać pierś,bo dziecko nie dojadło. Co do infekcji pochwy,wyczytałm w necie,że pomaga przemywanie w kalii(kalik)ciemno fioletowe kryształki,rozpuszcza się je w wodzie,ale mężuś też musi moczyć ptaka w tym roztworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,ja miałam już badanie na glukozę z obciążeniem,dobrze że mam blisko do domu,uciekłam z tej poczekalni,a w domu walczyłam z odruchem wymiotnym.w Piątym miesiącu mi robili.Mam do Was bardzo ważne pytanie,dawno miałam zapytać-dostałyście skierowanie na test na hiv?Jeśli tak,to w którym miesiącu.JA pytałam lekarza,mówił że teraz się tego nie wymaga,a nawet ze skierowaniem trzeba za test zapłacić i wyniki idą do lekarza.Kumpela mi natomiast powiedział,że dostała skierowanie w siódmym miesiącu i nie płaciła,a wyniki sama odebrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoweczka, a ja mam kolezanke, ktora nadal mieszka w UK i mi mowila, ze dostala od swojej poloznej podobna cala butle czegos na zgage i za darmo, moze zapytaj tez u siebie? (oczywiscie kolezanka tez ciazowka, tyle, ze rodzi juz za miesiac) styczniowaM, ja mialam chyba HIV sprawdzany juz na poczatku ciazy, nawet mnie nie uprzedzono, tylko mi powiedzieli, ze to rutynowe badanie krwi, tyle ze widzialam pielegniarke jak zaznaczala w kwestionariuszu na co ma byc badana probka W sumie jak nie ma podejrzenia, to nie wiem czy dostaniesz skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grysiu dzieki ja tez o tym slyszalam ze daja na zgage faktycznie tylko moja midwife zlapac to graniczy ze zlapaniem muchy w locie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie lekarz powiedział że da mi skierowanie jeśli mam jakieś podejrzenia.To smieszne,bo hiv może nie dawać żadnych objawów,poza tym nikt nie ma 100%pewności.Natomiast niewiedza oże być opłakana w skutkach: jeśli matka ma hiv to nie może karmić piersią,bo zarazi dziecko,w ogóle to powinna rodzić w specjalnej klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo. ale mam nerwa...mody mi wyłączył...zanim poszła odpowiedź... Majóweczka- to w końcu możesz się spokojnie "ciążować". Widzę, że tzw spychologia króluje nawet w UK. Marwo - daga.p.11@interia.pl tilli-tilli- gratulejszon synusia! Falbanaa- głowę mam jak sito. A każda informacja jednym uchem wpada, a drugim wypada nie zostawiając sladu. ;) bede-mama- jak tam po wizycie??? Santicia-pepowiną się nie martw. Syn kumpeli urodził się w szelkach jak spadochroniaż, a innej znajomej cesarke robili bo tetno zanikało. Jak wyciągali dzidziusia to okazało się, że ściska w rączce pępowine i w ten sposób im fundował "odrobine dreszczyku". ;) Gin mówił, że rzadko które dziecko rodzi się nie zaplatane w pepowine więc nie ma się co przejować. :D malaMadzik- ja sypiam teraz na lewym boku jakoś instynktownie chyba. Ale z młodym też mi było niewygodnie. Kradłam małzonowi jaśki i obkładałam się nimi. Marakuja - różnie organizm moze zareagować na zzo. Gin opowiadał, że miał już pacjentki u których bez znieczulenia poród nie postepował bo tak się bały i miały blokady jakieś w psychice. I miał takie u których po znieczuleniu akcja sie stopowała. Agatokles- mnie ostatnio jak siądę albo się położę pośladki bolą. DobrA. Młody ma nerwa. Smoki-cmoki dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem ja dzis chyba gdzies potancowac pojde, mowie do meza ze jak nie wykozystamy tego ze jest babcia to moze za 4 lata gdzies pojdziemy(jak sie uda dzieci sprzedac):P:P tilli_tilli gratluje chlopca. Wiecie wymyslilam jak zabrac wozek z pl:) wezme ze soba synka bo z nim za darmo moge przewozic. Tylko czy blizniaczy tez?? nie wiem ale sie dowiem. Ale to jest 2 w 1 bo ja zabiore wozek a mj tata wnuka zobaczy:) milego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki!! siedze i czytam i czytam i czytam...sporo tego od wczoraj sie uzbieralo :) ale to dobrze u mnie dzis kiepski dzien...nadal czuje sie zle,biegunka juz ustąpila ale mdli mnie i jakos mi slabo chyba jakis wirus bo syn moj obudzil sie z placzem o 2 w nocy i wymiotowal :( mysle ze to jakas grypa jelitowa.. dodatkowo mialam dzis dzien jakbym wstala lewą nogą ..poszlam zalatwic kilka waznych spraw i nic mi nie wyszlo.,.zapomianlalm (znaczy sie pomieszlam) pin do karty i po 3 razie ją zablokowalam...przyszlam prawie z placzem do domu..na szczescie poszlam do banku i mi ja odblokowali..bo inaczej czekala bym 5 dni na nową..przez tą ciąze mam skleroze jakąs chyba bo wszytsko zapominam,,, kupilam tez dzieciakom plyte z grami na koma i okazalo sie w domu ze plyty w srodku nie ma...a paragon wyrzucilam....uuu ale bylam zla.. ciezki dzien jak dla mnie...boli krzyz i nic sie nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj:). J zaraz koncze prace i wreszcie weekendzik wolny, hura:). Z jednej strony fajnie,że pracuje,bo szybko mi leci, a zdrugiej kusi mnie już L4. Tilli-gratuluje syneczka:) jak chodzi o spanie, to ja śpie na lewym boku, nie wiem instynkt może ale w innej pozycji nie moge usnąc. Jak w czasie snu przekręce się na wznak to się budze i nie moge zasnąc dopóki na boczek się nie przekręce. i na tym boku strasznie dzidzia kopie, ostatnio mój mąż się dziwił,jak mogłam spokojnie spac, jak on mnie trzymała za brzuszek,a dzidzia tak ponoc bombardowała,że szok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A,krzywą cukrową lekarz kazał mi zrobic 12 pazdziernika, na kase chorych. Natomiast na Hiv robiłam na początku ciąży, ale prywatnie. Plecki mnie boląc ciągle, masakra, w każdej pozycji niewygodnie, no masakra. Jedynie na basenie sie super czuje i zaraz po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus i jak tam tance? udalo sie gdzies wyskoczyc? a gdzie Bede-mama? czekamy na relacje po wizycie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌼 dziekuje za gratulacje :) czy ja kiedys przeczytam choc strone tego co napisalyscie?? hmm..moze troszke postami do tylu zobacze co sie dzieje :P tez mam umowione spotkanie na test glukozy 30 listopada test na hiv robili mi na poczatku w pierwszym zestawie badan krwi ja chodze panstwowo Mamo-Jakubka - wspolczuje bolu plecow :O moze dzidzia na jakis nerw napiera? Marakuja 🖐️ ehhh ja tez jak mam zle dni to od poczatku do konca takie domino, jedno sie przewroci to ciagnie za soba wszystko... :O Agus -podziwiam za sile na balety ja o 21 szoruje nosem podloge do lozka.... co do zzo (epiduralu) ja rodzilam bez znieczulenia i bylo ok :) serio ;) da sie wytrzymac i plus taki ze po porodzie wstalam, poszlam pod prysznic i godzine pozniej juz normalnie funkcjonowalam, nie mowiac o tym ze po 6 godzinach bylam juz w domku :D polecam - sie nie bac porodu:) ja to traktowalam jako cos co musi byc po prostu i minie rownie szybko jak 9 miesiecy ciazy :D co do laktatora...hmmm..mam, ale nie uzywalam prawie w ogole wolalam wziac miseczke i reka sciagnac :) szybciej, wygodniej i myc nie trzeba :P ide po kawe bo u mnie 6 rano.... a ja dzisiaj pierwsza noc od 4 dni przespalam bo moja corcia przeziebiona byla i diabel w nia wstapil... wiecie co? jak sie wczoraj dowiedzialam o plci, wyjelam wszystkie zapakowane ciuszki i zrobilam segregacje... wylam jak bubr odkladajac corci ciuszki..nie ze bylo mi zal..tylko ze tyle wspomnien.. milego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marwo mój mailik- luksania@wp.pl Ja bym bardzo prosiła o tą książke o planowaniu płci!! Jade sobie na Słowacje, mam nadzieje,że nie będzie padac:). Trzymajcie się c ieplutko Buziaczki i miłego weekendu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana zaraz sie chwale ze wczoraj byl seksik ;-) nareszcie po ponad 4 tygodniach ale ogolnie jakos dziwnie bylo i krótko ale lepszy rydz niz nic styczniowa malwo ja mialam badanie na hiv zaraz na poczayaku placilam za to badanie bo wtedy chodzilam prywatnie do lekarza koszt okolo 25 zl to nie jest w polsce obowiazkowe ale ma byc ja juz pranie robie po sniadanku jestem dzis jade na zakupy bo jak na zlosc wszystko mi sie konczy zel pod prysznic proszek do prania plyn do plukania kostki do zmywarki same chemiczne rzeczy nie mowiac juz o naromalnych zakupach wiec majatek wydamy wpadne pozniej buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marwo- super ze humorek juz lepszy! ja tez chec wozek koniecznie ze skretnymi przednimi kolami bo to nie wygodne przy kazdym skrecie caly wozek uchylac do gory- bez sensu- kto to wogule wymyslil?? starasz sie widze, starasz ;) santica- nooo dzis zaczynam 22 tydzien :D grysia- jezscze nie przeczytala artykulu ale jak znajde chwilke to przeczytam i dam znac- obiecuje ja stronie od slodyczy bo bede wygladac jak okret niedlugo :( ja zawsze sobie zapisuje co chce zapytac, a jak co do czego to i tak zapomne :D a lbo uwazam to za niewazne :) heh ale ginka mam bardzo super, on chyba chce zebym ja pytala- bo siedzi, patrzy na mnie i czeka :) a jak nie mam pytan, to mowi "niehc sie pani, nie boi, nei ma glupich pytan, i jakby cos pania niepokoilo, prosze dzwonic" mile to bardzo sabiness- niewiem jak to jest z badaniami, moj gin sam mi mowi jakie badania mosimy porobic, wczoraj np. zrobil mi termin za to obciazenie glukoza- w srode ide zuza-anna- o to znieczulenie tez popytam jak bede w szpitalu :) dzieki za rade :) kama-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mosialam wysalc czesc posta bo cos sie zacielo a nei chcialam zeby go pozarlo :) kama- zaraz napisze streszczenie usg :) witania, fasola- 🌻 majoweczka- hehe, ty juj przyzwyczajona jestes do zgagi :) falbana- jestes w ciazy i nie wolno Ci robic nadgodzin!!!!!!!!!!!! dobrze ze sie nie zgodzilas!! ocipicy, hahaha :D dobre, dobre gratuluje juz 20tyg :D prawie polowa za Toba :D ciekawska- kozystaj z wolnego :) tili-zili- duugo Cie nie bylo :) no przeciez dobrze pamietalam ze ktos mial USG razem ze mna :D Gratuluje chlopacza- i juz poamlu wyrownujemy stan do dziewuszek na naszym topiku, hihi u nas maciezynksi zaczyna sie 6tyg przed porodem- to w sumie ne maciezynski tylko takie ochronne, ze kobieta w tak zaawanswoanej ciazy nie moze pracowac ciesz sie , bedzeisz miala parke!!! moncia- no to niezle po 4tyg takie juz narzekanie :) na meza,a to oni sie predzej nie znali czy jak :D grysia- ja puki co nie kupuje laktatora bo moze sie okaza ze nie potrzebuje, no chyba ze ty juz wiesz ze na 100% bedziesz odciagac mleko malwa- ja sie moze rozejrze za laktatorami a jak bedzei potrzebny to maz skoczy do apteki i kupi :) mi tez nie robili testu na HIV- przynajmniej nic mi o tym nei wiadaomo daga- nie stresuj sie :) agus- super pomysl- dzadek wmuczka zobaczy y ta wozek przewieziesz, ekstra!! marakuja- widze hormonki szaleja podobnie jak u mnie mamajakuba- u mnie identycznie, spie na lewym boku :) hehe, az maz sie ze mna w lozku na strony zamienil bo trwierdzil "ze tak bedzei lepiej dla dzidzi"- osoatnio to sie do niego przytulilam a on do mnei "kochanie, ty chyba na zlym boku lezysz", hehe- martwi sie o dzidziusia :) moj czasami pokopie przed snem ale na szczesice daje mi sie wyspac i nie budzi mnie w nocy, jak narazie :) milego pobytu w slowacji!! grysia- o 7 juz na nogach?? daj sie wyspac kobieto :D chociaz i takw czesnie wstalam bo juz o 9 :D moje malenstwo ma sie dobrze, wazy 470gr i jest tydzien do przodu :) no i tak jak z mezem przypuszczalismy bezdiemy mieli synka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej dziewczyny. Tak udały się balety:) \Poszłam z mężem i koleżanką, oczywiście ona nie mogła się od facetów opętać:P:P co chwile albo murzyn albo szkot, ktokolwiek:P:P ja trochę potańczyłam ( do mnie też się przystawiali ale ja odrazu mówiłam żeby się nie starał bo w ciąży jestem) a potem usiadłam i też jakiś przyszedł do mnie i się pyta czy chce z nim potańczyć i być jego przyjaciółką...hehehe...ja mowie do niego, że jestem zajęta i w ciąży a on ahaaaaa....zdziwiony gdzie brzuch. A miałam obcisłą bluzkę i naprawdę było widać. Wiecie już dawno nie byłam na żadnej imprezie ostatnio jak był na początku ciąży z synkiem czyli jakieś 2 lata minęły:P:P Fajnie było ja nie miałam zbyt dożo siły, no i jak za bardzo skakałam to brzuch mnie bolał wiec siadałam...ale mój mąż się wybawił. Do każdego faceta który podchodził do mojej koleżanki podchodził i mówił, że to jego siostra i ma uważać:P!!! Jeden ją za dupę złapał, to ona go odepchnęła potem on się zaczął burkać i mój musiał go odepchnąć. Ten chciał zacząć się bić no i ochrona go zabrała:P:P Mój sobie potańczył i nawet faceci na niego patrzeli i pokazywali, próbowali kopiować,ale im nie wychodziło. JAk jakaś babka do niego podchodziła to on odrazu jej pokazywał gdzie jest jego kobieta:):) Wrociliśmy o 2 w nocy a poszłam spać o 3 synek obudził się o o 3.30 czyli zaraz jak zasnęłam, przesikał pieluche i sie rozbudził, miał problem z zaśnięciem... poszlismy spac przed 5 a o 8 juz nas zbudził. Pojde spac z nim o 12:P:P bede- mama powiekrzacie grono chłopców na forum:) gratulejszyn...ale duzy ten Twoj synek już. Super:):) Miłego dzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus- widze ze niezle sie wybawilas :) ja to sie glosnej muzyki obawiam - pozatym nie za bardzo przepadam za dyskotekami :( maluszeko sobie spal a rodzice szaleli :) milej drzemki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie w ten sobotni wietrzny angielski poranek..:( Tutaj tak wieje ze glowe urywa..:/ a my musimy skoczyc na miasto...Wczoraj sie wazylam znowu kg do przodu czyli razem +4... zaczyna sie z corcia tez w ostatnie miechy przybralam dyche...wogole to ciaza zaczyna mi "ciazyc"...Mam dno macicy powyzej pempka i naprawde wszystko mnie cisnie poprostu dzidzka jest wysoko i polozna mowila coz moge odczowac duzy dyskomfort...jakos przezyje ;) Bede mama-gratuluje synalka 😘 aaa dzisiaj super sie wyspalam..oczywiscie obudzilam sie z koldra miedzy nogami a mezus bez niej hehehe :D No coz trzeba sie poswiecac dla ciezarnej ;P Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede mama znali sie byli ze soba jakies 4 lata i on zawsze taki byl no ale coz mi sie wydaje ze ona bala sie ze zostanie stara panna ma juz 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×