Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Grysiu, ah te noce ... Ja jestem nie do życia po takiej nieprzespanej... Ważne, że brzusio Cie nie boli. Jak tam po ważeniu, u mnie w wadze muszę wymienić baterię, bo siadła i nie zważę się dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falbanaa, no kurcze, super!! Nie ma to ja zdrowa cora i przeszczesliwi rodzice, gratuluje serdelecznie slonko!!! :D :D :D Witania, musze przyznac, ty to umiesz pocieszac, niezly tekst, podoba mi sie, ja tez wierze w sile pozytywnego myslenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zapomnialam, juz ide sie wazyc i zaraz zmieniam stopke, najwyrazniej siedzenie po nocach nie najkorzystniej mi wplywa na myslenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczko- poszlo :) czytaj ;) falbana- takie informacje koniecznie na sam poczatek :) rszta moze poczekac :) no to rosnie slicznotka mala , powiadasz :D super!!! strasznie sie ciesze- ciekawe co u sylwii i fasolki :) witania- pieknie to ujelas, nic dodac, nic ujac grysia- super masz, tak bliziutko do oceanu :) wspolczuje nieprzespanych nocy :( buuhh ja mialam z soboty na niedziele ale to ze wzgledu na nieobecnosc meza w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopka zrobiona!! oficjalnie juz 23 ci tydzien, 6ty miesiac!! kg tez niestety znow do przodu, nic to, tak jak mowisz Witania, najwazniejsze ze nic nie boli, male skacze w brzuchu, ogolnie mamunia szczesliwa, tylko... niewyspana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falbanaaa :D gratuluje Niuni!!! 🌼 jejciu, ja znowu z nosem przy klawiaturze...ide sie zaraz polozyc moj brzdac juz spi ja mam juz wszystko dla malucha... hmm..lozeczko mam po corci, jak sie dowiedzialam o ciazy od razu kupilam Malej duze lozko jak miala 14 miesiecy dodam ze Mala ma pokoj swoj odkad skonczyla 5 miesiecy:) lozeczko kupilam na Gumtree - dziewczyny pamietajcie tez o tej stronie w UK! ja kupilam lozeczko Johnego Lewisa z materacem i poscielka - praktycznie nieuzywane (!) bo wlasciciele kupili na 2 tyg dla siostry z usa ktora przyjechala z coreczka - no wiec kupilam caly zestaw za 40 funtow...no praktycznie bezcen! ciuszkow mam 2 walizki od 0 do 12 miesiecy no i wszystko po pierwszym dziecku a dla pierwszego dziecka tez tak powoli zbieralam, bez pospiechu:) ja cale noce spie bez pobudki (chyba ze Mala ma zly sen) jestem tak wykonczona dniem zadnych boli, dolegliwosci (odpukac) na razie +8kg :O ale co tam ;) co do problemow finansowych...eh...ja tez to przerabialam :( wierzcie mi i w moim zyciu byl moment gdy nie wiedzialam co na chleb kupic...czy 2 plasterki szynki czy ser zolty :( najwazniejsza dla mnei byla corcia i ona zawsze miala wszystko co potrzebuje ja i maz jako drudzy...byl taki okres paru miesiecy... ale teraz jejciu...po zlym przychodzi dobre:) bedac w tej ciazy wiem ze mamy z mezem o 180 stopni lepsza sytuacje. niz jak bylam w ciazy z Olivia..w ogole nie do porownania i zycie inne, i praca jest i moge w domku z dzieckiem byc... i zgadzam sie z przedmowczynia :) czasami faceci bardziej sie martwia niz my...ale tego nie okaza ile ja nahukalam na meza w tym zlym okresie :( zamiast go wspierac.. ale tak mnie denerwowala jego 'luzacka' postawa... a w srodku bylo inaczej on byl panicznie przestraszony ze jako ojciec rodziny nie moze zapewnic nam tego co chcialby... ale przetrzymalismy, i jest niebo lepiej :) i zycze tego wszystkim 🌼 boze...spaaaaaaaaccccccccccccccccccccc P.S. ciesze sie ze tabelka sie spodobala Kama! pomysl z imionami mysle trafiony super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zaraz po szpitalu poszlismy na zakupy i kupilam misiowi kutke z rekawami jak gruby sweter - za to ze sie dobrze spisal i zrobim nam coreczke ;) no i dla niuni moj pierwszy ciuszek, tez wybrany przez tatusia - taki cieply pajacyk jakby z grubego polaru z kapturkiem z uszkami, bezowy z rozowa wstawka, slicznosci :) A ja mamusia zamowilam sobie na ebayu pas na brzuszek bo mam bialy ale rzadko do czegos pasuje to teraz zamowilam czarny, spodni ciazowych nie mam zamairu kupowac :) No zapomnialam, lozysko nadal mam za nisko, pani obiecala ze urosnie wraz z macica ale jak nie to bedzie cesarka, blehhhh. Tak mi przykro ze macie takie syt finansowe ciezkie :( Nie wiem co wam napisac, nie umiem sie wczuc, ja zawsze bylam tchorzem ze kiedys nie bede miala pieniedzy dlatego dla spokoju ducha musialam wyjechac do uk by zarobic i sie nie bac... Tez mi sie wydaje ze faceci jak im cos nie gra to nie przyznadza sie do bledu, dlatego tak wam przykro. A skoro widza ze nadal rachunki oplacone, wy macie nowy ciuch to moze nie mysla ze jest az tak zle? Moze trzeba ich postawic w syt kiedy na obiad bede placki ziemniaczane bo tylko tyle bylo w portfelu ;) Bardzo bym chciala by Gwiazdor istnial i wam wszytskim wyprawki na swieta zprezentowal :* Grysia, ty tez widze w melancholie wpadlas, nie daj sie, usmiechnin sie dla swojego wiercipietka :) Za jakis czas do was wpadne pierw jeszcze musze polowie swiata obwiescic dobra nowine :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale podgonilyscie ostatnio... az niewiem od ktorego momentu zaczac czytac :D falbanaaa > gratuluje córeczki!!! ja wczoraj wybralam sie pochodzic troche po plazy :) byla super pogoda i mnostwo spacerujacych. Moja dzidzia szaleje w brzuszku bardzo czesto ale moja Mama mowi ze ja tez tak skakałam jej w brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko sie dopisalam do tabelki:) Lutoweczki: SanticiaPerełka......................................... ..23.01.10 corka marakuja................................................ ...27.01.10 ? Agatokles .................................................29.01.10 syn Monique10............................................... ..29. 01.10 corka Grysia.................................................. ....31.01.10? ciekawska_mama_ciez .................................01.02.10 corka kama123................................................. ..01.02.10 syn majoweczka09............................................ 04.02.10 corka ania25lat............................................... ....0 8.02.10 syn witania................................................. ....08.0 2 .10 corka Agus_inv................................................ ...10 .02.10 ? mama Jakubka1...........................................10.02.10 syn moncia198712 ............................................11.02.10 ? daga.p.................................................. ....12.02.10 corka sabiness................................................ ....12.02.10 corka zuza-anna............................................... ..14.02.10 corka bede-mama24............................................. 14.02 .10 syn tilli-tilli............................................. .........14.02.10 syn styczniowa malwa................................................... syn falbanaaa ..................................................22.02.10 corka fasola 28.02 ...............................................28.02.10 ? marwo................................................... ....28.02.10 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grysiu no to gratuluję 6tego miesiąca ;D U mnie pewnie też do przodu z kg, ale waga narazie nie działa i dobrze :) Tilli, właśnie o takiego obrotu spraw przy problemach finansowych życzę :) I tak bezproblemowej ciąży pogratulować :) Falbana ciesz się kochana ciesz, bo masz z czego :D Wiecie, u mnie w związku jest na odwrót, mąż dużo biadoli, narzeka, że jak to będzie z dzieckiem, kredytem,problemami zdrowotnymi rodziców, babci itd, a ja staram się go pocieszać, szukać dobrych stron. Niejednokrotnie w nocy nie spałam tylko martwiłam się, płakałam. A rano wstawałam z uśmiechem i słowem, że będzie dobrze. Nie raz usłyszałam od męża, że jestem lekkoduch, niczym się nie przejmuję, że wszystko na jego głowie... A to nie prawda, bo prawda jest taka, że być może więcej od niego się martwię. I tak samo może być z Waszymi mężami, dlatego dziewczyny wspierajcie się nawzajem w trudnych chwilach, a wszystko się ułoży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądzę że cokolwiek zmieni postawę mojego męża,może jak dziecko juz się urodzi,może on musi zobaczyć i dotknąć,hehe.Najgorzej mnie wkurza,jak on mi daje przykład swojej starszej siostry,że ona to ma dopiero biedę i że inni mają gorzej.Ja mu mówię,że powinien patrzeć na tych którym się udało,bo jego siostra to dla mnie żaden przykład: balowali,wszystko na raty brali,pożyczki we wszystkich bankach w okolicy,on alkoholik i hazardzista.Dziś komornik dyszy im nad karkiem,konkretnie to dwóch komorników,siedzą u teściów na łasce,ona musiała zostawić malutkie dziecko z ojcem alkoholikiem,żeby pójść do pracy,bo nikt jej dziecka za darmo pilnować nie chciał.To ma być przykład?To jest już patologia,najgorzej,że dalej piją a dziecko z ojcem zostawiaja na całą noc,gdzie ojcu grozi w każdej chwili drugi wylew. Maż ma nieciekawy schemat z domu:jak kasy nie było,to dawaj w pożyczki,wiecznie zalegali z opłatami dosłownie wszędzie.Ja zostałam wychowana dokładnie odwrotnie:najpierw płaci się zobowiązania,potem reszta,a jak coś zostanie,to można na przyjemności,ale lepiej odłożyć na czarną godzinę.Moi rodzice się czegoś dorobili,jego nadal na wynajmowanym siedzą,nigdy nawet auta nie mieli,ale piwo i papierosy codziennie były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,ale mnie szok znowu spotkał,no nie wytrzymam,znowu mi małpa ciśnienie podniosła,masakra.Jakiś czas temu mój mąż pożyczył od faceta tej siostry,co go potem na ślub nie zaprosiła płytę z filmem.Przed chwilą dostałam smsa od niej że mój mąż(a jej brat ma oddać natychmiast tę płytę) i to jak napisała,tak bezosobowo:"niech x odda natychmiast płytę mojego męża"w dodatku imię mojego męża napisała z małej litery.A ten kretyn za przeproszeniem wczoraj chciał pożyczyć od nich kabel usb,ja mu kupie ten kabel,niech mi się nie waży nic od nich brać Pamiętacie,jak Wam pisałam że jakbym coś od niej wzięła,to by mi kazała teraz oddać?Miałam rację.A tak mogła tylko do tej płyty się przyczepić.Tak na marginesie,to ona też mi jednej płyty nie oddała i to już dwa lata temu ją pozyczała.Co za buractwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,no tak mi ciśnienie podskoczyło,że coś strasznego,to widać że ona ma jakieś fochy na mojego męża,nie tylko na mnie.Nie wiem jak on to załatwi,chyba lepiej żeby sam poszedł i zostawił tę płyte u tej drugiej siostry,bez słowa.Bo to juz szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaMadzik
hej dziewczyny, można do was dołączyć??? jestem też lutówką, już wczesnioej się udzielałam ale na pomarańczowo, może pamiętacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małaMadzik niestety już nie można... Żartuję oczywiście ;) Witaj wśród nas troszkę Cię kojarzę, zaczernij się, zrób sobie stopkę i napisz coś o sobie i dzidzi. Rozgość się, mamy miłe towarzystwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda słów,w ogóle to dlaczego napisała smsa do mnie,ja tej płyty nie pożyczałam,powinna napisać do mojego męża.Moim zdaniem,ona specjalnie chce mnie wkurzyć.J a ją oczywiście olałam ciepłym moczem.Nic nie odpisałam,mnie ta sprawa nie dotyczy. A ona jak widać szuka zaczepki i chce czymś dopiec,ale nie bardzo ma czym.Pewnie jeszcze dziś się dowiedziała od siostry,że u niej byłam i zostałam tak miło przyjęta prze jej ojca(on jej nie cierpi,ciągle ma do niej jakies zarzuty) Nie rozumiem mojego męża,że po czymś takim on chce jeszcze coś od nich pozyczać,wybiję mu to z głowy,trzeba mieć swój honor i ambicję śmiałam się wczoraj do męża,że już wiem,po co robiła nam tak namiętnie zdjęcia na naszym ślubie,chociaż nikt jej nie prosił-żeby mieć wzór jak szła zamawiać kwiaty i suknię na swój ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaMadzik
zaczerniłabym się ale nieumiem jakoś, jestem tępa jeśli chodzi o komputer, może jakieś wskazówki???. a więc coś o sobie mam 23 lata zaqmężna od 2 lat, jestem w 22 tc, i na 100% dziewczynka, ( na 4d widac było ciposzkę)ogólnie samopoczucie dobre. czytając was widze że macie wielki problem z ciuchami ciążowymi, no ja na szczęscie nie, mój mąż pracuję przy takich ciuchach, tzn, chandluje nim i na rynkach (targowiskach miejskich,) więc mam z dostawą do domu w cenie hurtowej.co do ubranek dla mojej Majki, bo tak ją nazwaliśmy będę miała cała wrwz z prawie nowym łóżeczkiem od bratowej, tylko wózek musze kupić ale jeszcze nie teraz bo u nas jest zwyczaj że póki się nieurodzi, to nic n iemożna mieć ,głupi zabobon, ale trudno ,poczekam, tyle o mnie na wstepie, pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz styczniowa Malwo to jej zachowanie jest niezrozumiałe i nie do przyjęcia. Ja na Twoim miejscu mimo wszystko dziś wieczorem zabrałabym męża i poszła do niej na szczerą rozmowę. Co ona od was chce, dlaczego nie zaprosiła na ślub itd. Może ktoś jej coś nagadał, bo z tego co wiem,wy nic złego nie zrobiliście jej. Jeżeli będziecie mieć 100% pewność, że robi to bezpodstawnie z zazdrości i zawiści, jedynym wyjściem jest urwanie kontaktu do czasu, ża sama zrozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaMadzik
sprawdzam czy udało mi sie zaczernic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falbanaa gratuluje wymarzonej córci:) ale się cieszę że wszystko oki:) fajnie ze mąż taki szczęśliwy - oj będzie córcia tatusia;) fajnie ze uzupelniłaś tabelkę;) Grysiu mam nadzieję, że kakao pomoglo i juz slodko spisz:) co do alkomatu to Panowie najwidoczniej chcieli dac mi szanse wykazania się;) a co do mojej szkoły - tak mi się przypomnialo to wymyslilam ze bede w tygodniu wpadac na 1,5 godzinki - zawsze to lepiej niz 3 godziny stania - pytanie tylko co moja kobieta na to powie - zwlaszcza że mamy nową. kama ja tez zamarzam na dworze, dzisiaj stwierdzilam że czas zaopatrzyc się powoli w jakieś rekawiczki i czape bo to sa dwie rzeczy które notorycznie gubie;) co do kasy to ja tez mam często doła, ale moj mąż jakoś potrafi mnie przekonać żebym się nie przejmowała, że wszystko będzie oki;) i ja mu wierzę, bo co nam da ostra wymiana zdań - nie pomoże to w problemach. wiecie my często gadamy, zadajemy sobie trudne pytania - myślę że to jest zajebiste w związku. Witaniu:) z tymi bateriami to rewelacja;) ja wogule na moja nie wchodzę, badam się tylko jak idę na wizytę Malwo to zawsze bedzie jego rodzina więc co by nie zrobili coś go tam z nimi lączy. mala madzik witam:) wiecie na co mam ochotę - na gorącą czekolade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaMadzik
nieudało, może któras pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małaMadzik musisz się zalogować - to jest krok nr 1, a później w preferencjach (jak już bedziesz miala swoje konto) wstaw pozostale dane jakie my mamy w stopce - powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała madzik musisz zabezpieczyć swój nick hasłem, potem wejdź w "moje konto" (u góry jak piszesz post) i tam w preferencjach masz stopkę tam wklej skopiowaną od którejś z nas i zmień dane na swoje. Gratuluję córeczki, to tak dobrze widać było płeć? Bo u mnie wszystko takie domniemywane, bardziej na "raczej" niż "napewno".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falbanaa super :D Gratuluje upragnionej coreczki !! :D Trzeba wierzyc ze lozysko jeszcze pieknie urosnie razem z macica tak jak pani dr powiedziala :) Glowka do gory ;) Wazne ze coreczka jest zdrowa ;) Witania bdb mowisz, mezczyzni duzo swoich trosk kryja w sobie.. Grysia biedulko mam nadzieje ze jeszcze sobie pospisz dobrze :* No to dziewczynek pewnie bedzie wiekszosc ;) A chlopcy beda mieli w czym przebierac hehe ;) W sumie, wiesz kiedys kobiety nie wiedzialy az do urodzenia jakiej plci sa dzieci i jakos dobrze bylo ;) Super z oceanem -ach ;D nigdy w zyciu nie widzialam na oczy oceanu ;) I na pewno macie lepsze muszelki i nie tylko niz my nad Baltykiem hehe ;P Gratulacje kolejnego miesiaca :D jeszcze tylko 3 i malenstwo bedzie z Wami :D Zuza i bardzo dobrze, niech szaleje Malenstwo :D Kurcze laski ! jak ja Wam zazdroszcze takich spacerkow po plazach.. ja to sobie conajwyzej moge do zasmieconego parku na druga strone ulicy isc ;P Nie ma co.. swietna perspektywa ;PP Styczniowa Malwo, no to wspolczuje szwagierki na prawde bardzo.. Mala Madzik witaj wsrod Nas :) Jeszcze tylko zaczernic sie i stopke ;) Tilli jestes swietnym przykladem ze mozna sobie swietnie radzic w problemach oby i dziewczynom sie tak pieknie ulozylo ;) Fasola, Sylwia juz sie nie mozemy doczekac Waszych wiesci z USG :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolciu zgadzam się, że rozmowa jest najważniejsza, inaczej nie da się rozwiązać problemu. Nie ma potrzeby często się ważyć, szkoda nerwów ;) To ja nie idę po baterie do wagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaMadzik
chyba się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×