Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

a czy ktorac kobitka mysli o zakupie wozka blizniaczek z mysla o juniorze??bo moj maly jeszce w wozku jezdzi wiec wozek blizniaczy sie przyda jak nie bedzie chcial chodzic (przeciez nie bede go nosic na dlugich spacerach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O ludzie mili
Do Agus-inv czy ja dobrze widze wage -7? Powiedz o tym lekarzowi, ze masz taka utrate wagi koniecznie. Przy utracie wagi przy metabilizmie tworza sie rozne swinstwa i twoje dziecko tym sie odzywia. Koniecznie pogadaj z dobrym lekarzem. No chyba ze chodzi o +7 to przepraszam. Nie chce straszyc, tylko zwroc uwage. Zdrowka wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczynki ja juz po obiadku agus moj maly w listopadzie skonczy 2 lata a tez sie budzi jest noc co fajnie spia jest noc co sie budzi non stop naprzykład dzis tzn wczoraj połozyłam go o 21;30 a o 23 sie obudzil i zszedl do nas na dół pozniej nie umiałam go uspac juz oboje z mezem sie polozylismy zgasilismy swiatło a on dalej sie gdzies wybiera pozniej jak juz zasypiał to moj zaczal chrapac wiec ten znow sie budzil i marudzil wiec wyrzucilam mojego na dol na kanape bo normalnie nie szlo no i o 01;00 w nocy maly zasnal ale o 7;30 pobudka mysłalam ze zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka- tobie ta ciaza jakos szybciej leci ;) kama- nie martw sie data narodzin :) najwazniejsze ze dzidzius zdrowy agus- moze malec jednak nauczy sie spac sam u siebie. chociaz zastanawiam sie czy nie bedzie przypadkiem zazdrosny o rodzenstwo- moze jednak jeszcze przed porodem sprobowac nauczyc malca spac w swoim pokoiku??? lozeczka cos mi sie otworzyc nie chca - strasznie dlugo sie laduja... a ja znow wrocilam ze klepu z golymi rekami :( ochota na NIC ahh, no i dolanczam do budzacych sie w nocy z bolem pecherza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do o ludzie mili. mowilam lekarzowi i powiedzial ze to normalne ze gubi sie na wadze( ja mialam nadwage po pierwszej ciayz moze dla tego) wg badan wszytsko ok z dzidzia witamin nie brakuje, mocz ok i wszytsko ok. wiec mysle ze jste dobrze. schudlam 7 kg ale ja wazylam 75 -77 przy wzroscie 163 wiec duzo za duzo. teraz waze 68-69 zalezy kiedy ale moja normalna waga to 60 kg(bron boze sie nie odchudzam jem tak zeby sie najesc a nie przejsesc) wiec mysle ze dzidzia nadal ma zapasy ktore ze mnie zjada. pozdrawiam nie bede moga przyzwyczaic malego do sowjego pokoju wczesniej bo mieszkaja u nas dziadkowie do mojego rozwiazania wlasnie ww pokoju malego. po drugie ni eusmiecha mi sie wstawac w nocy po kilka razy do niego. kiedys sie napalilam i polozylamgo u niego i co ja spalam u niego pokoju...:( wiec nie eksperymentuje dopuki nie bedzie przesypial calej nocy. po za tym zazdrosny napewno bedzie. Mimo ze juz mu nie daje piersi od 3 tyg to jak zobaczy to wol am i sie oblizuje a jak ja mu nie daje to placze, ale i tak mu nie daje tylko prubuje go czyms zainteresowac, przeciez mleka juz nie ma. wiec narazie kupie chyba kojec a pozniej sie zobaczy co i jak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej vdziewczyny,dzieki za ta odpowiedz z liczonkiem tygodni :) Tak po prostu juz musialam spytac bo... Martwie sie :( Nie czuje jeszcze mojego malenstwa,jestem pierwiosnkiem,wiem,ale wedle tego przelicznika od pierwszego dnia ost.miesiaczki jestem juz dokladnie w 18 tyg i 3 dniu... A tu ciszynka... heh... martwie sie... Chcialabym juz moc poczuc ten skarb pod serduszkiem... Ale jestem dobrej mysli... Ps. nowe dwie str. dla Nas www.V-baby.sklep.pl oraz www.be.com.pl Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santicia, ja również chciałabym poczuć, ale wiem że muszę się uzbroić w cierpliwość, bo naprawdę przy pierwszej ciąży ruchy odczuwa się później - pomiędzy 20-22 tc. Więc nie denerwujmy się, tylko czekajmy spokojnie. Jeszcze będziemy miały dosyć kopniaków naszych maluszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Applepie :) A tak juz na pozegnanie dzisiejszego popoludnia znalazlam cos ciekawego dla kazdej z NAS: przelicznik wlasciwego przyrostu wagi w ciazy :) Otoz wystarczy ze swoja wage w kg.podzielimy przez wzrost w metrach do kwadratu a nastepnie spojrzcie tutaj: Wynik = BMI +KG(przyrost w ciazy) ponizej 19(niedowaga) 13-17 kg 19-25(waga prawidlowa) 10-14 kg 26-29(nadwaga) 8-10 kg powyzej 30 (otylosc) 6-7 kg takze tego, jeszcze sie mieszcze :) Na pierwszy trymestr przewidywany jest +1,2 kg a na drugi trymestr do 2 kg na kazdy miesiac a na trzeci od 4-6 kg :) Lece posprzatac... Pozdrawiam i do wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) dlugo mnei nie bylo bo zajesc mnostwo ja zaczelam 17tydz. mam +3.5 kg jest ok :) stopke zmienie pozniej u nas dobrze. ja sie czuje ok, Malenstwo fika wiec mysle ze u Niej/Niego tez wszystko w jak najlepszym porzadku ;) Agus - ja poczekam z wozkiem do po porodzie. Moja corcia bedzie wtedy miala dokladnie 2 latka i zobaczymy jak na razie wozek potrzebuje jak wracamy ze spaceru. Do parku idzie jak na skrzydlach ale z powrotami gorzej. Jest tak wymeczona ze oczekuje ode mnie niesienia :O :) ale mozliwe ze bede potrzebowala tylko tego podnozka do wozka wiec na razie nie chce sie pakowac w zbedne wydatki co do snu - moja spi ladnie, przesypia cale noce bezproblemowo spi sama w pokoju odkad skonczyla 5 miesiecy a od 3 miesiecy ma juz swoje duze lozko bez szczebelek i czuje sie w nim swietnie (o czym mowia przespane noce ;) ) ogolnie bylismy zdania ze swoj pokoik musi miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli-tilli- wlasnie chcialm pisac o tym podnozku- duzo mam z takim czyms widzialam- no ale to zalezy od dziecka.... super ze czujesz juz ruchy :) ja musze jeszcze troszke poczekac- ale moze moje Swerduszko zrobi mamusi prezent uroodzinowy i mnie kopnie juz niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey słuchajcie dobra mysl z tym podnozkiem do wozka tylko ze ja nie umie go nigdzie znalesc a chciaalbym widziec jak on wyglada moze ktoras z was ma link??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede-mama, Jasne, bele zdrowe bylo :-) A po ciuchu trzymam kciuki za zdrowa dziewuszke, hihi ;-) Agus, W pracy mam zablokowanego e-baya, wiec jak sie uda, to zerkne w domu na Twoje linki. Bardzo mnie interesuja, bo jak juz kiedys pisalam, E-bay to teraz moj super przyjaciel ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki tili tili przynajmniej wiem jak to teraz wyglada kurde fajna sprawa tylko pytanie jak z tym wozek złozyc chyba ze latwo bedzie wymontowac fajna rzecz ale mysłałam ze tansza bedzie musze sie zastanowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki ponownie,jutro ide na kontrole do ginekolog ciekawe jak wyglada moja szyjka :( :( mam nadzieje ze nie wysle mnie do szpitala...:/na szycie...bo mogla sie skrocic bardziej minelo 3 tygodnie..ja narazie jeszcze nic nie kupuje...Ciezko kupowac jak sie jest oddzielnie jak 26 pojade do mojego zaczniemy powoli sie rozgladac to bedzie jakos 22-23 tydzien..ciuszki mam i to full..Sluchajcie non stop zatyka mi prawe ucho :< Czytalam ze to tez moze byc od ciazy...heh co zlego to nie ja...Najbardziej interesuje mnie plec,hehe a cio do wagi jutro chwila prawdy,podejrzewam ze 0,5 kg na plusie czyli razem 1,5 ...ale sie okaze,no i jutro moze maluszek da sie posluchac..;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Kobitki :) wiec tak, wszystko wporzasiu z Maluszkiem. Mozg rozwija sie prawidlowo, serduszko ladnie puka 168/min, w brzuszku tez wszystko ok, ale Dzidzius nie chce pokazac co ma pod brzuszkiem :P tak wiec moze pod koniec wrzesnia sie wybiore na kolejne USG i mam nadzieje ze wtedy Dzidzia pokaze co ma miedzy nozkami :D nawet nie wiecie jak sie uspokojilam... uffff a za 2 tyg wizyta u poloznej - czyli badanie piersi, cisnienie itd :) co do spania, to ja sie 2 razy w nocy budze siku i ok godz.3 budzi mnie straszny glod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i zaczynam kolejny tydzien!! :) majoweczko mialas racje ;) dopiero teraz bede zaczynac 17tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczko a skad wiesz? my bysmy chcieli corcie ;) hmmm juz kolejna osoba mi to mowi ;) heee i tak wogole to schudlam, ostatnio wazylam 58 a dzisiaj wazylam 56 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabiness super ze wszystko ok moze dzidzia chce ci zrobic niespodzianke i nie pokazac co tam ma ja nawet bym chciala dopiero przy porodzie sie dowiedziec ma pani córke alebo ma pani syna ale z natury jestm bardzo ciekawska wiec chyba nie dam rady nie poznac płci chyba ze moj maluch sie tak obroci ze nie bedzie widac ;-) to by mi zrobił psikusa zrobiłam porzadki w ciuszkach nareszcie mam poukładane wszystko jeszcze bym mojemu malemu musiala zrobic przeklad bo on rosnie jak na drozdzach :-) ale jutro chyba nie dam rady chyba ze jeszcze dzis jak pojdzie spac chociaz dzis musze jeszcze nogi ogolic i pipke kurde jak sobie przypomne te golenie z wielkim brzuchem to az mam dosc ile sie na wyginałam noga na umywalke i lusterko inaczej nie szło wolałam sie przed porodem sama ogolic bo w moim szpitalu golą a tak nie musiały slyszałam jak inne babki narzekały ja cała noc sie szykowałam do wyjazdu na porodówka wiec byłam gotowa mam nadzieje ze nikt sie nie obraził tym co wyzej napisłąm i ze nie wydało wam sie to nie smaczne jutro wizyta i ginka ale niestety bez usg :-( usg chyba po 20 tyg jak sie nie myle albo po 24 kurde nie wiem teraz sama zapytam sie jutro wiecie co dzis zrobiłam weszłam piętą na jakis moim zdaniem paproch i chciałam go o dywan strzepna i wtedy gdy ta piętą z całej siły o ten dywan potarłam okazało sie ze to szkło nie wiem skad sie wzieło i se je wbiłam na około 1 cm do piety krew mi ciurkiem leciała wiec szybko wyciagłam to szkło i juz nic nie leciało ide bo mały marudzi moze jescze pozniej wejde buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczko to oznacza ze inaczej bije serduszko dziewczynki niz chlopca??mozesz napisac czym sie to rozni?? sabinnes gratuluje usg, a lekarz nie mogl zobaczyc bo dzidzia sie obruciala czy nic nie widzial?? jak sie odworcila to nie wiem a jak nic nie widzial to pewnie dziewczynka tak przynajmniej moje znajome milay:D u mnie odrazu sie siusiol pokazal...a teraz zobaczymy co bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje majoweczko. Musze zapamietac. Czy to sie u ciebie sprawdzilo przy corci??i jakie teraz byly udezenia??ciekawe czy teraz sie sprawdzi. jak sabiness napisala ze dzidzia nie pokazala co tam ma to az sie zestresowalam ze do pl lece tylko po to zeby sie dowiedziec jaka plec a tu nicie wyjda hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×