Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pierssssssiątko

Wypadanie włosów. Proszę pomóżcie.

Polecane posty

Witajcie. Od jakiegoś czasu, mniej więcej od 2-3 miesięcy strasznie wypadają mi włosy. Gdy myje wyjmuję włosy garściami. Gdy wstaję rano poduszkę mam we włosach. Kiedy zbieram w kucyk na dłoniach zostaje mi duża ilość włosów. Nie pokoje się. Co może być tego przyczyną? Proszę pomóżcie mi... P.S. Właśnie jestem po umyciu włosów. Zebrałam włosy z wanny i po rozczesaniu, jeśli chcecie mogę wstawić zdjęcie ile ich jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość advancee
pokaż to zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie idz do dermastologa - moze to jakas choroba a jako witaminy polecam revialid - nie tani ale warto - moja dermatolog mi dorazila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość advancee
BTW- być może to przesilenie wiosenne. Farbowałaś ostatnio włosy? Robiłaś jakieś zabiegi pielęgnacyjne- maseczki, masaże itp?? a może się odchudzasz? Tylko szczerze mi tu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie farbowałam włosów, nie jestem na żadnej diecie ani nie uczęszczałam na jakiekolwiek zabiegi. Od jakichś 2 miesięcy stosuję jedwab do włosów. Jestem poprostu przerażona w jakiej ilości wypadają mi te włosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi po 2 latach
wypadania i ciaglego poszukiwania leku pomogla BIOTYNA ,tabletki te sa w aptece bralam 2 razy dziennie po 2 w pierwszym etapie tj. okolo tygodnia potem 2 tabletki dziennie nast. tydzien a potem 1 sztuke dziennie kolejne 2 tygodnie i to bylo to co mo pomoglo ale nie wiadomo co na kogo zadziala,w CAPIVIT PIEKNE WLOSY tez jest tego skadnika sporo i ponoc kobiety ktore sprawdzily chwala -rozmawialam ostatnio o tym z farmaceutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sozinha
,pja droga,tez mi tak strasznie wypadajawlosy juz jakis dluzszy czas....ehhh mysle ze za jakis czas bede kompletnie lysa:/...kiedys mialam burze lokow,a teraz mysle ze stracila jakas polowe objetosci swoich wlosow.dodam ze nie farbuje ale za to prostuje wlosy na prostownicy...ostatnio fryzjerka powiedziala mi ze 1 glowenym objawewm wypadania wlosow jest STRES:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 17 lat i szczerze mówiąc nie mam powodów jako takich do stresu. Więc stres wyeliminowałam. Prostuję włosy, ale od zawsze prostowałam i nigdy im to nie przeszkadzało. Od jakiś 2-3 miesięcy nie mogę uporać się z tym problemem, chociaż niczego nie stosuję. Jedynie po wizycie u fryzjera kupiłam jedwab, którego używam codziennie lub co 2 dni, gdy myję włosy. To wszystko. Oprócz tego myję włosy szamponami Pantene, wcześniej miałam od większej objętości, teraz stosuję proste i gładkie. POMOCY :(:(:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość advancee
Leć do dermatologa- nie czekaj. Być może skóra głowy Ci się buntuje. Lekarz to lekarz- zawsze coś doradzi- na pewno lepiej niż tutaj na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję advencee, już dzwoniłam, na dzisiaj nie ma numerków, dopiero jutro rano trzeba zapisywać się na jutro... Kurcze boję się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cococlina
pierssssssiątko odchudzasz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamaONA
Ja tez radze wizyte u lekarza..... Sama miałam to samo....okazało się, że gospodarke hormonalną mam rozchwianą:( teraz biore tabletki...i nareszcie nie wypadają mi tak włosy..są lśniące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likto
moze to chora skora glowy A moze zwyczjnie za duzo tego jedwabiu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie po antybiotykach wypadaly wlosy i kupilam belisse.bralam 3 miesiace 1 tabletke dziennie i po trzech miesiacach przestaly wypadac.musisz kupic belisse,ona pomaga ale musisz cierpliwie brac te tabletki przez 3 miesiace.no i odstaw te prostownice to moze byc jeden z powodow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi na wiosnę zawsze trochę wypada ale jak za dużo to lepiej iśc do lekarza, mi pomagał szampon i odżywna z apteki firmy klorane z wyciągiem z chininy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she3..
proponuje maseczke z jajka (tylko żółtko!!) nałoz na włosy na 20 minut, okryj folia, spłucz, potem normalnie umyj włosy. po 3-4 takich kurachach zobaczysz róznice naprawde pomaga ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she3..
"kuracjach" mialo byc..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yooo
szybko do lekarza!możesz mieć jakieś grzyby i drożdżaki na skórze głowy,które trzeba wyeliminować.Na razie radzę Ci płukanie włosów octem,bo zabija drożdże.Ręcznik-KONIECZNIE OSOBISTY.Jak pójdziesz do lekarza,ten przypisze Ci tabletki i maści na receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cococlina
spróbuj myc włosy w szamponie z czarnej rzepy Joanny lekarz wazny ale mnie np po porodzie wypadałay całymi garsciami jak zasstowosałam szampon z czarnej rzepy jak reką odjął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi strasznie wypadały włosy, okazało się, że mam chorą tarczycę. Teraz biorę hormony i jest dobrze. Poproś lekarza o skierowanie na badanie (chociaż badanie TSH) albo sama zrób - kosztuje jakieś 20 zeta. I przy niedocznności tarczycy nie pomogą ani super szampony, ani wcierki, ani suplementy. Wiem, bo wydałam na różne mazidła itp. masę kasy, a mimo to straciłam połowę mojej pięknej czupryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia0
Mi tez wypadały w podobnej ilości te włosy. Miałam ten problem na jesieni i normalnie prześwity zrobiły mi się na głowie bo tak wypadały .Byłam u dermatologa ale nic nie pomagało , dopiero jak zaczełam zażywać cynk włosy przestały wypadać. Tak więc polecam bo niedobory cynku mogą powodować wypadanie włosów. Ja brałam ten z Walmarku, w aptece około 7zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×