Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ineczka

Rosja.Moskwa.Wschod.Kto zna jezyk rosyjski???

Polecane posty

привет fog in the dog :) мило что ты написала, надеюсь сто не последний раз :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
привет!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Малюткая, скажи пожалуйста, где ты сдавала этот зкзамен???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
привет nefe! это был экзамен на сертификат с руссково языка в бизнесе.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
боюсь о результаты потому что одна часть экзамена это был тест по истории, географии и исскустве России...я я просто это плохо знаю я етим вообще не интекесуюсь.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fog in the dog
Cześć A ja choć pisałam o czcionce, sama jej chwilowo nie posiadam, ale daruję sobie transliterację... maaluutkaa - dzięki za oficjalne przywitanie ;) Znalazłaś już rosyjską muzykę? Osobiście lubię Nautiliusa, ale wolę DDT i trochę ostrzejsze klimaty, choć ostatnio zasłuchuję się Akwarium i 5'nizzą. Pozdrawiam Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszytskim w ten sloneczny poranek :) ja dzis tez po polsku...troszke z lenistwa.. fog in the dog=>> slyszalam ze Nautilius i DDT jest super, ostatnio nawet [robowalam sciagnac sobie, ale nie moglam sobie poradzic. Napisz koniecznie jak sciagasz rosyjska muzyke! a o Akwarium i 5\'nizza przyznam sie nie slyszalam. Napisz tez jakie utwory polecasz na poczatek do posluchania:) a teraz zmykam na sniadanko:) Postaram sie teraz czesciej tu zagladac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fog in the dog
Cześć maaluutkaa - właściwie to ściągam mało. Co jakiś czas przywożę sobie nowe rzeczy i to mi wystarcza. Wśród znajomych mam sporo rusofilów, sama skończyłam fil. rosyjską i cały czas trwa wymiana :) Akwarium, to podobnie jak DDT, Kino, Vyhod, Krematorij... - klasyka rocka, natomiast 5'nizza to dwaj młodzieńcy z Charkowa bawiący się w reagge. Zajrzyj na tu: http://www.grammy.ru/music/msearch.php http://www.zvuki.ru Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! dzieki za adresy, heh...wy z filologi to zawsze macie latwiej, i staly kontakt z jezykiem, i dostep szeroki do ksiazek, muyki po rosyjksku i te wymiany..ach moge tylko pomarzyc ze i mnie sie uda w koncu zobaczyc i Moskwe i Petersburg ;) zmykam na imprezke..weeknd mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a mzoesz mi jeszcze kilka fajnych piosenek DDT i Nautilus Pompilius polecic na sam poczatek, bo tego jest spotro i nie wiem co sobie posciagac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzabella23
а я в пятницу уезжаю в москву, в институт им. пушкина. был уже кто из вас там?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fog in the dog
Cześć maaluutkaa - nie wiem jaki rodzaj muzyki najbardziej Ci odpowiada, czy klimaty nazwijmy to liryczne, czy coś bardziej rockowego, w związku z tym nie podejmę się proponowania konkretnych utworów. Obie grupy mają dośc zróżnicowany repertuar, więc na pewno znajdziesz coć dla siebie :) Ściągnij sobie kilka kawałków w ciemno, a zorientujesz się co Ci najbardziej odpowiada. U mnie na tapecie jest grupa KREC. Nie słucham rapu, ale ich kawałki prazentują się całkiem przyzwoicie :) izzabella23 - życzę udanego, owocnego pobytu i przede wszystim niskich temperatur ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greetings from UK - zdes' tozhe mozhna dogovorit'sya po-russki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
privet Wiatr :) izzabella23==>> net ya nie byla w Mockwe , oh..a pojehala by c udovolstwiem., ty jedes\' ucitcya ili na kakoy to kurs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nauczycielka emerytka
Tak mi zal ze umiera ten topik...... A taki jest potrzebny i ciekawy.... Dzieki wam moge prowadzic korespondencje z przyjaciolmi bo wreszcie mam rosyjska czcionke....Odezwijcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fog in the dog
Gratuluję! :) Sama powoli dojrzewam do kupna "podwójnej" klawiatury. Mam nadzieję, że topic nie umrze, skoro już tyle istnieje... A przy okazji: czy mógłby mi ktoś polecić rosyjski podręcznik do poetyki. Nie myślę tu o materiałach dla licealistów, tylko o czymś zdecydowanie bardziej zaawansowanym. Może ktoś z Was zajmuje się profesjonalnymi analizami literaturoznawczymi? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nauczycielka emerytka
No nareszcie!!!!!!!!!!!!!! Obudzcie sie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedze w anglii i mi rosyjki \"ucieka\" coraz bardziej. a to taki piekny jezyk... zwlaszcza w porownanu z angielskim. choc docenilam dopiero jak sie go juz nie musialam uczyc, to przyznaje. musze sobie poszukac cos w ksiegarni, mysle, ze tutaj mozna dostac jakies pomoce do nauki jezyka, moglabym sobie cos poprzypominac, po troszke. bo czytac jeszcze czytam, rozumiec tez rozumiem, a ja mam cos powiedziec, bo mi angielskie slowka wskakuje jak czegos nie pamietam po rosyjsku. ale ja sobie jeszcze pokaze i przypomne, no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nauczycielka emerytka
Brawo Natala, Tak trzymaj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natala - w bibliotece w Luton (skad klikam) na regale z podpisem POLISH LITERATURE jest kilka polek z ksiazkami po rosyjsku - znajdz biblioteke tam gdzie jestes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
все еще на каникулах наверное...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1043109110851103
Jezyk rosyjski znam bardzo dobrze.. Od pol roku mieszkam w Sankt-Petersburgu.. Polacy z Petersburga- odezwijcie sie.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosyjski poznałem dość dawno temu (trzy lata mieszkałem w Moskwie). Prawde powiedziawszy, to nieprzepadałem za nim (sam nie wiem dlaczego), ale na studiach (polibuda) bez rosyjskiego nie dałbym sobie rady z analizą matematyczną i fizyką. Rosyjskie podręczniki są do dziś najlepsze, a kto będzie w stanie własnoręcznie rozwiązać wszytkie zadania z książki G. I. Zaporożca (studenci politechnik wiedzą co ta zgaga) tego żadne zadanie nie będzie w stanie przestraszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nauczycielka emerytka
No i znowu cisza.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ну ребятки, уже октябрь! в школу и на топик пора

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
В конце концов, я получила степень бакалавра :) Nie ma się co chwalić stara ... jestem :classic_cool: ;) Wiatr 🖐️ :D Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
You too Ветер .... :) Русские недавно снимали \"Мастера и Марагиту\" знает кто-нибудь что-то об этом? Откуда можно это скачать? Поздравляю всех с осенью :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×