Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ineczka

Rosja.Moskwa.Wschod.Kto zna jezyk rosyjski???

Polecane posty

Ветер, огромное спасибочко тебе....... 🌼:D не волнуйся.... пожалуйста:) здесь не будем болтать....найдется другое место для того, мы просто познакомились на втором топике, но и оказалось что у нас много общих дел...... Версус, я бы хотела, хотя мой русский не отличный Ангел, Бедная Лиза, всерьез поговорим об этoм на нашим топике;) Angel, jak masz płyte z officem to wgraj sobie rosyjska czcionke , z jednej strony w necie mozna sciagnac program, ktory sprawdza pisownie rosyjska... a prace z literatury to recznie chcesz pisac, hę ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ветер, что за сюрприз - ты мне доставил большое удовольствие, уже нашла себе текст... это ДДТ! Я совсем забыла.... Слушаю, слушаю и слушаю всю время! :D :D :D Ветер, ты русский? Какие у тебя связи с Россией?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj pustawo tu dziś... mam prośb kilka: czy ktoś mi moze polecic jakis dobry rosyjski film i jakas ksiazke w miare wspołczesna i czy ktos zna jakis rosyjski hub z ktorego mozna by było sciagac filmy i muzyke... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w Rosji z mamą, bo ona tam i na Ukrainie prowadzi biznes, w Moskwie było ok, pomijając fakt że zgubiłam się w metro i myślałam że umrę ze strachu. Z resztą podczas tego wyjazdu nauczyłam się bardzo dużo rosyjskiego chociaż wcześniej umiałam conajwyżej pisać cyrulicą (czy jakoś tak), a tam się nauczyłam na tyle że wszystko rozumiałam, i okazało się że jak się postaram to proste zdanie też sklece. Na Ukrainie jest fatalnie, jak jest woda to cud, zwłaszcza tam dalej na wschód, a jak jest ciepła to już w ogóle. Na dodatek rpzepisy ruchu drogowego tam praktycznie nie istnieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, znalazłam jaki rosyjski hub , udało mi sie sciagnac DDT :) ale jak to jest z tym wyszykiwaniem? trzeba tytuły wpisywac cyrylica czy jak? pisowania fonetyczna? jak to ustrojstwo działa? z ddt nie było problemu, ale nic innego nie udało mi sie wykopac:o JAK TO SIĘ ROBI????????????????????????? wie ktos? plis ja chce oglądnąc jakis film, buu chciałam sciagnac Статский советник i co ja mam tam wipsac? A wy ogladac jakies rosyjskie filmy? ja bym chciała wiecej a u nas tak w Tv wogole prawie ich nie ma... na naszej cudnej Tv i badz w kinie widziałam tylko Spalonych słoncem Michałkowa i bardzo mi sie podobał Cyrulik syberyjski jest fajny... 9 kompanie i straz nocna.. to wszystko co udało mi sie zobaczyc, chce wiecej !!!!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słychać niezbyt ciekawie:( Raczej przewaga złego niż dobrego😭 Co do rosyjskich hubów to nie mam różowego pojęcia:o Kaszmirka może wyślesz mi swoją fotkę? No bo może Cie kojarzę chociaż z wyglądu z naszego żółciutkiego instytutu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu tak sobie? sesja?;) HYHYHYHYH 😭 oki wysle fotke, adres masz pod nickiem? choc nie wiem czy sie kojarzymy, bo ja rzadko tam wpadam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam adres;) Ślij, czekam:) Wkurzylam sie dlatego,ze ktos mi zrobil zajebiscie inteligentny zart - wlasnie sie dowiedzialam,ze jakis zjeb napisal moj nr komorki na dworcu😡podpisany moim numerem😡 Dowiedzialam sie,bo wlasnie jakis koles do mnie smsy pisze,ze siedzi na dworcu i widzi ten nr😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel wysłałam.. i teraz czekam na twoja podobizne, ciekawe czy sie kojarzymy?:) oczywiscie w miedzy czasie komp mi sie zawiesił jakze by inaczej:o Angel o kurde, debil jakis czy cos........ zart faktycznie niewybredny, chyba bedziesz musiałą sie przejsc i zamalowac;):O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOleś ktory mi napisal,ze wlasnie widzi ten nr powiedzial,ze zamaluje..ciekawe...poki co probuje dowiedziec sie w ktorym to miejscu:/ Dzieki za fotke, ja Tobie tez juz wyslalam:)Niesttey ja Cie nie kojarze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie sie nie dziwie, za czesto tam nie zagladałam przez ostatni raz... wrociłam na studia po przerwie i robie teraz tylko rozniece programowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki uprzejmy ten pan;), miejmy nadziej, ze faktycznie zamaluje:D jde juz spaciu....... Dobranoc ANgel🌼 acha nie dostałam twojego zdjecia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jest tu ktos? Angel, zdjecie dostałam i tez Cie nie kojarze, ale moze kiedys na siebie wpadniemy;) Mam pyt. czy na skaype mozna pisac po ros. albo na jakims inny komunikatorze, bo na gg rosyjski nie działa.......... na skaypie zdaje sie mozna rozmawiac? kurka chciałabym znalezc jakies towarzystwo do pogadanie co by podszkolic swoj rosyjski... wkurza mnie, ze materiałow do nauki ang jest tyle w internecie i wogole wszedzi, a z rosyjskim to jest tak ubogo.... jestem na 3 roku i w zyciu bym nie powiedziała, ze moj rosyjski jest chociazby dobry po tylu latach nauki..... czego oni nas tam uccza? jezyka ksiazkowego... a ja bym chciała miec kontakt z zywym jezykiem i jak to zrobic? gdzie sa rosjanie w tym kraju do jasnej ....????? jestem zła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podawalem kiedys nr swego komunikatora (kto chcial - znalazl mnie tam :)). Swego czasu byl tak popularny w Rosji, ze drukowano sobie numery na wizytowkach. Do dzis jest tam cala rzesza rosyjskojezycznych uzytkownikow. Nazwa tego komunikatora ma ciekawe pochodzenie. Jego fonetyczne brzmienie w wolnym tlumaczeniu to "ja szukam ciebie". Ищи ветра (и не только) в сети OM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ветер... я знала, что на тебя всегда можно положиться 👄 Сейчас найдусь......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arrow from the sun
A oglądał ktoś brygadę?! Ja mam 2 znajomych z Rosji i intensynie mailujemy... Fajni ludzie. Rosyjskiego uczę się z łasnej initcatywy, ku niezrozumienie otoczenia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja opinia o mojej znajomosci jezyka ----śrenia, jak sie cały czas go nie uzywa to sie niestety zapomina ;/ w tamtym roku zdałam certyfikat TELC B1 (niestety tylko taki był ) teraz juz słyszałm ze sa B2 i moze C1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja do was dolanczam :) rosyjskiego ucze sie z wyboru, umiejetnosci...no cóż...srednie, ale pracuje nad tym ;) moze polecicie jakas fajna muzyke po rosyjsku, i jak ja sciagac, bo przez emula to chyba nie da rady? slyszalam ze Nautilus pompilius ma swietne utwory,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozecie polecic jakies
stronki do nauki rosyjskiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieta
do Black Cashmere na www.aldebaran.ru można czytać książki w j. rosijskiem a ja chciałabym znalezć coś podobnego w j. polskim jestem rosjanką, uczę się polskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szklaneczka wody
Hej, to prawda z tą wodą na Ukrainie :( To jest okropne, u mnie w domu ( Lwowie) jest jeszcze ciepła jak włączymy piecyk, ale tak to warunki niezbyt wygodne, ale da się przyzwyczaić :) Mam 16 lat i wyobraźcie sobie, że mówiąc dobrze po rosyjsku dopiero uczę się pisac :(:(:(:( Szkoda,że nie zabrłam się za to wcześniej, pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×