Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość laseczka1000

FRAXEL LASER BLIZNY POTRADZIKOWE, EFEKTY

Polecane posty

Gość Tess67
Jak byłam w Kształtosferze to pani powiedziała że na przebarwienia mają urządzenie Elos, które poprawia jakość skóry,likwiduje popękane naczynka i usuwa przebarwienia. Może być używane latem. Jednakże nie jestem w stanie się wypowiedzieć czy rzeczywiście działa. Jak miałam przebarwienia to używałam serii kosmetyków z SVR ale niestety musiało to potrwać ładne kilka miesięcy. Po przebarwieniach ani śladu a ja wyrobiłam sobie nawyk używania mocnych filtrów przez okrągły rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy macie jakiś pomysł co zrobić jeśli wygląda się gorzej po zabiegu niż przed a lekarz mówi że przesadzam .Co zrobic jak z nim rozmawiaC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estetico
Ceny w estetico na początku bardzo zachęcające 350 zł za twarz, niestety przy drugim ( a właściwie po) pani zażyczyła sobie dwa razy tyle ze ten sam zabieg -szok!- tym bardziej ze informacje o zmianie ceny powinno się pacjentowi udzielać PRZED zabiegiem. Z tego co wiem aktualne ceny siegają tam ponad tysiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki czas utrzymywał się Wam rumień po zabiegu??? jestem mocno zaniepokojona, skóra w miejscu gdzie robiony był zabieg już się złuszczyła, jest w miarę gładka, natomiast utrzymuje się silny rumień, taki czerwony placek ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam rejestracje w grupon
jest tam mozliwosc zakupienia bonu na atrakcyjne zabiegi kosmetyczne za polowe ceny albo nawet taniej sprawdzcie same http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ naprzykład w Poznaniu mozna teraz zakupic bon za 45 zl na mikrodermabrazje diamentowa połączona z intensywnym łagodząco-odżywczym serum i maską algową w Salonie Urody Vis http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ/,67461?nlp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od mojego zabiegu minęło 13 m-cy i do dzisiaj zostały mi przebarwienia czyli czerwone placki w miejscach gdzie było robione laserem . Najgorsze jest dla mnie że skóra jest WRAŻLIWA w tym miejscu czuje każdy powiew wiatru, taki chłód . Więc proszę nie stosujcie laserów przyzwyczajcie się do swojej twarzy bo niestety może byc po zabiegu gorzej niż przed.Ja byłam naiwna i dałam się skusić a teraz płaczę po nocach .Bądzcie mądrzejsi niż ja. A MOŻE KOMUŚ SIĘ TEŻ TO PRZYTRAFIŁO . napiszcie bo potrzebuję pomocy !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja też mam problem z bliznami potrądzikowymi, jestem po drugim zabiegu laserowym w Medi Derm u dr Prończuka. Nie wiem jak teraz ale za pierwszym razem buzia goiła mi się tydzień, bezpośrednio po zabiegu trochę piekło ale dało się wytrzymać. Polecam ten zabieg wszystkim których przekleńswem sa blizny. Z tego co wiem nie da się ich w całości usunąć po I-szym zabiegu ale (przynajmniej u mnie) są dużo mniej widoczne. Mam nadzieję że po II zabiegu efekt będzie jeszcze lepszy zwłaszcza że mam ślub za 3 tyg :D pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Viktoria1, tak jak pisałam wcześniej jestem po 2 zabiegach i jak dotąd nie miałam żadnych przebarwień. Przykro mi że nie mogę nic Ci doradzić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje wszystkim za zainteresowanie . Ciesze się że komuś się udaje ale pamietajcie że jednocześnie jest to ryzyko Pozdrawiam Viki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! W piatek 24.09.10 po poludniu mialam robiony zabieg Fraxel Laserem Restore ( Moc 40, 8 powtorzen/przejazdow ). Chcialabym opisac jak wygladalo u mnie przygotowanie do zabiegu oraz sam zabieg. 17.30 mila Pani Pielegniarka zaprosila mnie do gabinetu Pana Doktora, ktory przeprowadzil wywiad ( niezbyt szczegolowy, kilka pytan o choroby itd. ) 17.45 zostalam poproszona do gabinetu zabiegowego ( pelna obserwacja czy to TEN Fraxel Laser RESTORE...uff - ten! ) No to juz ze spokojem duszy polozylam sie na lozku...Pani Pielegniarka nasmarowala mi cala twarz jakims mazidlem, ktore znieczula. Fakt, ze warge niechcacy tez mi posmarowala - i od razu zdretwiala! 17.50 przyszedl Pan Doktor...bardzo ciekawy czlowiek! Wypytywal o rodzine, prace, opowiadal troche o sobie. Tak minelo pol godzinki...Zaopatrzona w ksiazke, liczylam na przyjemna lekture, a tu klops! Pan Doktor chyba szukal sluchacza, bo nawet na minutke mnie nie zostawil ( bardzo mily czlowiek, wiec mnie nie zanudzil) 18.20 Pani Pielegniarka uraczyla mnie kropelkami przeciwbolowymi ( 20 kropli ) - Pan Doktor chyba mnie polubil, bo o dodatkowe znieczulenie dla mnie poprosil juz po naszej rozmowie. - 18.25 Z jednej strony lozka Pan Doktor z laserem, z drugiej Pani Pielegniarka z nadmuchem. Zaczynamy Zabieg! Kilka przejazdow laserem po policzku ( lewy Panu Doktorowi chyba bardziej sie spodobal, bo go mocniej maltretowal ), drugi policzek, broda, nos i czolo... 18.40 koniec zabiegu! Podziekowania, rady co i jak, wizyta w aptece z Pania Pielegniarka - zakup kremow ( nie sa wliczone w cenie ) i papa) Tak wygladalo to mniej wiecej u mnie... Czy bolalo? - w sumie to nie...troche szczypalo w miejscu ktore bylo niedokladnie posmarowane ( okolice wlosow ). Chociaz jak juz kilka razy przejechal mi w tym samym miejscu, to nie powiem, zeby bylo milo! No tak, ale czego nie robi sie dla urody?)) Po zabiegu mialam dziwne uczucie ciagniecia, jak po oparzeniu na solarium, godzine pozniej mi przeszlo. Zero bolu w nocy, zero rano. Tylko buzia napuchnieta jak diab...dzisiaj jestem jakas taka " czarna " i robia mi sie placki na twarzy ( schodzi ta czarna skora, a pod spodem widac taka rozowa ) Poprawa niby jest duza, ale nie wiem czy to jeszcze opuchlizna czy serio taka ladna bede? Cere mam mieszana, ogromniaste pory, kilka blizn po tradziku, od czasu do czasu jakis pryszczycho wyskoczy, no i non stop Solarium. Do tej pory nie robilam zadnych zabiegow, kwasow, laserow, mikrodermabrazji, chyba za bardzo sie balam, ze bedzie gorzej...pozyjemy zobaczymy! Za miesiac mam drugi zabieg, ale nie wiem czy to dobry pomysl. Skoro ta skora pod spodem jest taka delikatna, to powinno sie chyba troszke poczekac, no i pewnie bedzie diabelnie bolalo! Jesli ktoras z Was miala rowniez robiony zabieg RESTORE, to prosze o kontakt, chetnie " poslucham " jak to wygladalo u innych)) Co do platnosci, ja placilam od razu przed zabiegiem ( Pan Doktor ma spokojniejsza dusze przy zabiegu) Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! Tydzien po zabiegu...jakie efekty? Prawie nijakie...jedynie na czole zauwazylam znaczna poprawe, reszta jaka byla taka jest! Niby na efekty trzeba czekac kilka miesicy, ale...(( ja bym chciala juz! Zeby nie bylo mi zbyt nudno, doszlam do wniosku, ze moge "wspomoc " laser Pana Doktora - kwasami AHA ( nie mylic z TCA ). We wtorek pelna zapalu zrobilam termin u kosmetyczki...na piatek) Piatek 11.00 - Ladna Pani Kosmetyczka z ladna cera ( az pozazdroscilam ) ulokowala mnie na fotelu, wlaczyla usypiajaca muzyczke i zaczela zabieg...cos ponakladala, zmywala, znowu nakladala ( w miedzyczasie troche poszczypalo/swedzialo ) i znowu zmywala...a na koniec nalozyla kremik - jakis taki swiecacy z witamina C. Przy wreczaniu rachunku - dolaczyla pekata reklamowke z kosmetykami, ktore jak stwierdzila " sa mi niezbetnie potrzebne do kontynuowania zabiegow ". Yhh... diablo drogie, no ale coz...powiedzialam A, to musze powiedziec i B.. - najwyzej maz jak zobaczy rachunek to mnie z domu wyrzuci! Efekty? Jeszcze niewidocze... - oprocz cienszego portfela oczywiscie Niedziela 13.00 Nie wytrzymalam dluzej, nalozylam krem ochronny z filtrem 30 i biegiem na solarium...wiecie co? Tego brakowalo mi chyba najbardziej! Zero plam, zero stresssu Wygrzalam sie za cale dwa tygodnie i od razu humorek lepszy Teraz ide nakladac kwasek na noc i do lozka. P.S. Ide jednak na drugi laser RESTORE ( tym razem tylko policzki oraz okolice nosa - tam mam najwieksze pory oraz blizny po tradziku ) Po zabiegu napisze jak i co...planuje 60 Moc / 8 - 10 przejazdow, brrrr....az strach sie bac Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania131206
Witajcie:)ktos tu zaglada jeszcze??? wybieram sie zq tydzien do estetico. umowiłam sie jakis miesiac temu na fraxel.mam paskudnie duzo ,głębokich blizn:(z tradzikiem mialam spokoj jakis rok czasu i chcialam sie teraz pozbyc blizn.umowilam sie jakis miesiac temu,a 2tyg.ten tradzik wrocil ze zdwojoną siłą!!!cała zuchwa,nowe blizny beda bank.no,ale najgorsze to,ze on nadal jest.od kilu dni biore tetralysal 300 dwa razy dziennie.i smaruje artederm tym slabszym.niech mi ktos powie czy mimo wysypu zrobią mi zabieg???odpiszcze proszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka15
viktoria1.mam pytanie gdzie robilas laser CO2 i czy go robilas na cala twarz czy tylko tam gdzie mialas blizny.ja robilam CO2 rok temu na plecy(blizny potradzikowe).chcialam zrobic tylko tam gdzie sa najwieksze blizny ale lekarz mi doradzil zeby lepiej zrobic zabieg na cale plecy bo jesli robi sie czesciowo to tam gdzie sie nie przejechalo laser skora moze miec inny kolor, inny odcien.zrobilam jak doradzil i rzeczywiscie efekt super.dla mnie jedynym minusem jest dosc dlugi czas gojenia,dlatego na blizny na twarz z reguly wybieralam fraxel.moim zdaniem dobry ale troche slabszy od CO2 i robilam go na twarz dlatego ze po tygodniu niestety musialam wracac do pracy.po fraxel do normalnego wygladu wraca sie dosc szybko 6-7 dni , po CO2 dwa a nawet 3 tygodnie,zalezy od skory.napisz jak mozesz gdzie robilas laser i czy na cala twarz czy tylko miejsca gdzie byly blizny ,bo to b.wazne.nie rozumiem tez jaki lekarz mogl ci zrobic taki mocny laser w lipcu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna niunia
Znajdzie się ktoś kto robił fraxel co2 u Markowskiego w Toruniu? Nigdy nie robiłam żadnych zabiegów i proponuje mi 3 zabiegi tym ale co pół roku. Skuteczność ma być od 50-70 % także może warto ale się waham :( Właściwie przyzwyczaiłam się już do moich blizn i akceptuję samą siebie, ale jest pewien niedosyt szczególnie jak popatrzę na inne kobiety z ładną cerą:( Przerażają mnie też skutki tego zabiegu,lekarz powiedział,że na drugi dzień będę chciała go zabić, ale na szczęście opuchlizna będzie tak duża (oczy) że nie będę w sanie przyjechać - taki kiepski żart Pana doktora :( Czy faktycznie tak jest i jeszcze jedno czy dobrze napisałam fraxel CO2 to to samo co sam fraxel? Jak sprawdzić czy w Toruniu jest orginał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka 1313
hej!!! czytam już dawno to forum o bliznach, i chciałam powiedzieć że jestem po dwóch zabiegach laserem fraxel i mam niesamowite problemy. Na twarzy pojawiły mi sie dodatkowe blizny w miejscu gdzie były zatrzymywane przejazdy i dodatkowo blizny typu rozszerzone pory tylko większe i głębsze - miałam zabiegi wykonane z duzą mocą. poradżcie prosze co robić. Czy to zniknie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do panny niuni prosze nie rób żadnych zabiegów pamiętaj że kazdy wiaże się z ryzykiem .Może byc lepiej a i może być gorzej co wtedy? Płacz tak jak u mnie zastanów się czy warto!!!!! Robiłam zabiegi Co2 ,dlaczego w lipcu bo nie miałam doswiadczenia a lekarz powiedział że można i w niczym nie przeszkadza a okazało sie inaczej .Dlatego cały czas zadaje sobie pytanie czy mozna im zaufać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka15
do viktoria1.czytalas moj post do ciebie.prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do anulka 15 Zabieg robiłam w T...... . Tylko na miejsca z bliznami po tradziku .Po zabiegu zostały mi przebarwienia,dodatkowe smugi czyli lekkie blizny w miejscach gdzie był stosowany laser i wrazliwośc skóry na zmiany temperatury ( moja skóra tak zareagowała) Pan doktor zrobił zabieg w m-cu lipcu w najwiekszym slońcu niestety nie odradził bo uważa że można w tym miesiacu robic takie zabiegi a ja byłam niedoświadczona w tej kwesti . Moje doświadczenia sa złe więc nikomu nie doradzam zabiegów ale kazdy z nas musi podejmowac decyzje bo niektórym się udają . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka15
do viktoria1 dzieki wielkie za odpowiedz.chcialam wiedziec czy robilas miejscowo czy na cala twarz dlatego ze (nie wiem czy juz pisalam )ja robilam co2 na plecy i jestem b.zadowolona.ja robilam w szczecinie i tez chcialam zrobic tylko w miejscach gdzie mialam najwieksze blizny (cale plecy 2 tys. )a miejscowo byloby znacznie taniej.lekarz jednak doradzil mi zrobic cale plecy bo mowil ze pozniej bede miala plecy w roznych odcieniach.no i zrobilam cale i jest ok.pod koniec tego roku zamierzam zrobic co2 na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FRAXEL NA JEDNA BLIZNE
CZY KTORAS Z WAS ROBILA FRAXEL NA POJEDYNCZA GLEBOKA BLIZNE (TZW ZANIKOWA)? Mam przy ustach gleboka blizne zanikowa, wglebienie. Pomyslalam o Fraxelu, czy ktoras z Was robila pojedynczo? Jaki efekt? I jaka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna niunia
viktoria robiłaś zabieg w Toruniu? napisz proszę, możesz kogoś przestrzec gdzie takiego zabiegu nie robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upskaaaz
Na potradzikowe blizny doskonale dziala tez zabieg z kwasem hialuronowym, z lekarzy ktorych znam to wiem ze doskonale przeprowadza je dr Markowicz z Wroclawia (keramed)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinipppee
a wie ktos moze ile trzeba czekac na wykonanie zabiegu laserem fraxel jezeli miałam robioną mikrodermabrazje 2msc temu? prosze o odp jesli kto wie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×